Imam predlog! - Strana 34
Strana 34 od 38 PrvaPrva ... 243233343536 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 496 do 510 od ukupno 569
  1. #496

    Odgovor: Imam predlog!

    Nazalost, titule vise ne mogu da se menjaju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #497

    Odgovor: Imam predlog!

    JA bih samo da napomenem, da sam tražio da mi se turi titula na dan kada su neke persone odavde isto to promenile, i da su me moderatori i ostali, kako god da se zovu tretirali kao da prodajem osiromašeni uranijum, da bude jasnije nisu mi to učinili
    Molio bih da se retroaktivno meni promeni titula, ako treba pisaću nekru ljubavna pisma, zvaću ga telefonom, slaću mu poruke, i tako te neke lepe stvari dok to ne uradi
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #498

    Odgovor: Imam predlog!

    Ne, trazio si posle neka dva dana
    Sem toga, ne stoji ti vise "Becar", sta se bunis
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #499

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ne, trazio si posle neka dva dana
    Sem toga, ne stoji ti vise "Becar", sta se bunis
    Ovo mu dođe nekakva diskriminacija na stare "zaslužne " članove i novu bUraniju?
    Kontam da nismo svi jednaki, pa će meni pisati da sam frajer, iako to nisam, a nekome će pisati, ovo ono
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #500

    Odgovor: Imam predlog!

    Ne. Do pre nekog vremena su i stari clanovi i nova bUranija mogli to kod sebe da promene. Sad vise ne moze da se menja, im'o dvadeset il' cetir' hiljade i dvadeset postova, vidis da pravilo uopste nije diskriminatorno
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #501

    Odgovor: Imam predlog!

    Evo, ja imam predlog, da se onima koji su promenili vrate ovi bećari, frajeri, lole, pite krempite, i ostali "zanimljivi" nazivi, da se ne bi osećala ta, više nego očigledna diskriminacija
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #502

    Odgovor: Imam predlog!

    Imam još jedno pitanje.
    Da li je stvar tehničke prirode ili nekoga mrzi to da uradi?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #503

    Odgovor: Imam predlog!

    На дан 12. септембар 1683. пољски краљ Јан iii Собјецки потукао турску војску и разбио двомесечну другу опсаду Беча, чиме је спречен продор Турске у средњу Европу.
    1916 — На Кајмакчалану почела офанзива српске војске против Бугара и Немаца у Првом светском рату. Завршена 3. октобра 1916, као прва победа српске војске после повлачења преко Албаније.
    1962. у Сарајеву рођен је Един Дервишхалидовић, познат као Дино Мерлин.

    Те стога предлажем да се у част овог датума скину банови свим нашим другарима који су овде били дуго времена а онда нешто били криви, те у част поновног покретања форума после месеци радова, јер имамо пуно посетилаца а мало чланова који пишу. Такође, то је и у духу хришћанског праштања, овај форум једноставно није то без неких људи.
    И, ово се односи и на Лав Хантера, ал да му се не омогући да пише на политици јер нема појма.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #504

    Odgovor: Imam predlog!

    1962. у Сарајеву рођен је Един Дервишхалидовић, познат као Дино Мерлин.
    Zbog ovoga naročito

    Elem, slažem se sa kolegom o'zgo glede lav hantera, treba ga odbanovati, ali mu treba zabraniti da piše i na muzici, i zabraniti mu pravilnikom da traži od žena slike u kupaćem
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #505

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    На дан 12. септембар 1683. пољски краљ Јан iii Собјецки потукао турску војску и разбио двомесечну другу опсаду Беча, чиме је спречен продор Турске у средњу Европу.
    1916 На Кајмакчалану почела офанзива српске војске против Бугара и Немаца у Првом светском рату. Завршена 3. октобра 1916, као прва победа српске војске после повлачења преко Албаније.
    1962. у Сарајеву рођен је Един Дервишхалидовић, познат као Дино Мерлин.

    Те стога предлажем да се у част овог датума скину банови свим нашим другарима који су овде били дуго времена а онда нешто били криви, те у част поновног покретања форума после месеци радова, јер имамо пуно посетилаца а мало чланова који пишу. Такође, то је и у духу хришћанског праштања, овај форум једноставно није то без неких људи.
    И, ово се односи и на Лав Хантера, ал да му се не омогући да пише на политици јер нема појма.

    Joso ,care!

    eto,Josa za predsednka (ako moram da imam predlog)
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #506

    Odgovor: Imam predlog!

    eto,Josa za predsednka (ako moram da imam predlog)
    Mislim da bi bio diktator i da to ne bi bilo dobro.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #507

    Odgovor: Imam predlog!

    to sto je pokazao milosrdje prema Banetu mi daje nade.....
    osim toga,njegovo skromno ali korisno poznavanje nemeckog takodje utice na moju nominaciju

    Yossa !!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #508

    Odgovor: Imam predlog!

    Sto se tice njegovog predloga Absolutno podrzavam a sto se tice ovog predloga drugog cije ime ne zelim ni da spomenem i o kojem ne zelim ni da pricam i sve me neke crne slutnje obuzimaju ... se ne slazem aBsolutno i ni u kom slucaju i nema sanse a ni teorije nema , ni sada a ni u daljoj a ni u blizoj buducnosti i na to sve gledam sa velikom zabrinutoscu i pitam samog sebe kuda to ovaj svet ide ..... pa makar dobio podrsku 0. 00006........kao Dveri
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #509

    Odgovor: Imam predlog!

    Mislim da bi #drugopomenuti radiji bio formirati shiroku koaliciju (nacionalnog jedinstva) sa prvopomenutim ... cak shta vishe, kruze glasine da su u tom smislu i odrzali neformalni sastanak sa predstavnicom braCkog portala i izaslanicom dijaspore sErpske.
    Glasam ZA!

  15. #510

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku


    Joso ,care!

    eto,Josa za predsednka (ako moram da imam predlog)

    ... i da mu se da čin maršala.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


Strana 34 od 38 PrvaPrva ... 243233343536 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 16:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 13:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 17:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 09:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •