Homoseksualnost - Strana 18

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 18 od 30 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 450
  1. #256

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam hrišćanin, a Bog ne podnosi homoseksualce. Po Bogu to je nastrano i neprirodno.
    Možda se čini krutim stavom, ali Biblija jasno piše o tome...
    A zasto ih je onda takvima stvorio?Zar ne kaze Biblija da je sve od Boga stvoreno
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #257

    Odgovor: Homoseksualnost

    Svako ima apsolutno i neprikosnoveno pravo da sam odlucuje o svom zivotu....
    Njihovi zivoti, njihovi izbori....Meni oni uopste ne smetaju.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  3. #258

    Odgovor: Homoseksualnost

    Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje...
    Ne smetaju mi...svako živi svoj život.
    Imam jednog druga,iz škole,uvijek je bio kao žena,mislim feminiziran...igrom nekih okolnosti, otišao je u London oženio se sa ženom...međutim razveli su se...jer on jednostavno nije mogao da bude on.Sad živi sa jednim tipom i kaže da je srećan.Mi smo ga prihvatili takvog kakav jeste.Često ga u šali pitam da li je on žena ili muškarac u toj vezi.Odgovori mi uvijek da je žena...Iskrena da budem meni je to pomalo neshvatljivo...al kao što rekoh svako od nas ima pravo na svoj život...

  4. #259

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    A zasto ih je onda takvima stvorio?Zar ne kaze Biblija da je sve od Boga stvoreno
    Бог им је дао слободну вољу. А они су је искористили да... јел.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #260

    Odgovor: Homoseksualnost

    Sta mislite da li moze da postoji iskreno prijateljstvo izmedju gay i hetero muskarca?
    ...tututrurututu...

  6. #261

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Бог им је дао слободну вољу. А они су је искористили да... јел.
    Zasto ih je stvorio takvima ako moraju da zanijecu svoju bit?
    Zasto imamo primere i u zivotinjskom svetu?Oni nemaju izbor i volju vec zive u skladu sa svojim nagonima...
    Nije ovde uopce prica o volji i izboru vec iskljucivo o nagonima...
    Sto se tebi ne dize,da prostis,na muskarca?To je kao izbor?Ti biras na koga ce da ti se digne i s kim instiktvno pozelis da odes u krevet i kad prodje neka zenska pored tebe,sva super zgodna ti razmisljas dal da je zamislis sa sobom u krevetu ili ne...
    Ma da
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #262

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Zasto ih je stvorio takvima ako moraju da zanijecu svoju bit?
    Није их Бог створио, они су се родили. А да ли је њихова "бит" њихов избор или урођен, нисам сигуран.

    Zasto imamo primere i u zivotinjskom svetu?Oni nemaju izbor i volju vec zive u skladu sa svojim nagonima...
    Зато што су то животиње без разума и морала које би га ставиле и у утичницу ако би их нагон на то натерао.
    Нисам баш сигуран да би ти хомосексуалци били захвални ако их упоредиш с таквим створовима

    Nije ovde uopce prica o volji i izboru vec iskljucivo o nagonima...
    Sto se tebi ne dize,da prostis,na muskarca?To je kao izbor?Ti biras na koga ce da ti se digne i s kim instiktvno pozelis da odes u krevet i kad prodje neka zenska pored tebe,sva super zgodna ti razmisljas dal da je zamislis sa sobom u krevetu ili ne...
    Ma da
    У нагонима или у психолошким поремећајима. А твој је избор да ли ћеш да лечиш поремећаје и контролишеш нагоне, или да им се препустиш.
    Кад видим згодну рибу на улици у мињаку до пупка, не скочим на њу да општимо. То се зове контрола нагона.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #263

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није их Бог створио, они су се родили.
    Hehhehheheh,yosi,ponovo procitaj Bibliju ili pitaj popa,lakse je...

    А да ли је њихова "бит" њихов избор или урођен, нисам сигуран.

    .
    Pa ajde pokusaj sebe da nateras da pozelis muskarca


    Зато што су то животиње без разума и морала које би га ставиле и у утичницу ако би их нагон на то натерао.
    Нисам баш сигуран да би ти хомосексуалци били захвални ако их упоредиш с таквим створовима
    A ne,oni vrlo dobro znaju o cemu sam pisala a to znas i ti,samo mi podmeces il se projektujes
    Homoseksualnost je prirodna pojava,susrece se u zivotinjskom svetu kod raznih zivotinja ukljucujuci i coveka


    У нагонима или у психолошким поремећајима. А твој је избор да ли ћеш да лечиш поремећаје и контролишеш нагоне, или да им се препустиш.
    Кад видим згодну рибу на улици у мињаку до пупка, не скочим на њу да општимо. То се зове контрола нагона
    Pa ja ne znam da je neki homoseksualac skocio na nekoga na ulici,i oni kontrolisu nagone Ti bi da im zabranis da uopce ispoljavaju svoj nagon sa onima koji ih zele...Aj zabrani sebi da imas sex sa devojkom
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  9. #264

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Hehhehheheh,yosi,ponovo procitaj Bibliju ili pitaj popa,lakse je...
    Мрзи ме да га будим...

    Pa ajde pokusaj sebe da nateras da pozelis muskarca
    Није то само ствар воље, већ поремећаја који се развија под одређеним околностима.

    A ne,oni vrlo dobro znaju o cemu sam pisala a to znas i ti,samo mi podmeces il se projektujes
    Homoseksualnost je prirodna pojava,susrece se u zivotinjskom svetu kod raznih zivotinja ukljucujuci i coveka
    Па добро, некидан сам гледао емисију о групи мунгоса. Открили су да једна женка убија младунчад друге женке да би њена имала више хране. И то је природно, па би било нормално и да људи то раде.
    Смешан ми је аргумент да је хомосексуалност нормална јер ето керови наскачу један на другог, или некакве богомољке... то су животиње, без разума, под влашћу нагона.

    Pa ja ne znam da je neki homoseksualac skocio na nekoga na ulici,i oni kontrolisu nagone Ti bi da im zabranis da uopce ispoljavaju svoj nagon sa onima koji ih zele...Aj zabrani sebi da imas sex sa devojkom
    Ја спомињао забране?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #265

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Riquelme kaže: Pogledaj poruku
    Sta mislite da li moze da postoji iskreno prijateljstvo izmedju gay i hetero muskarca?
    ...ako moze da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene,bez namere da joj ga metne,zasto ne bi postojalo i prijateljstvo izmedju dva muskarca razlicite sexualne orijentacije?
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #266

    Odgovor: Homoseksualnost

    Nisam neofobična, volim da vidim dve žene zajedno više nego dva muškarca, ali u principu hetero je taj koji čini savršen spoj, ying i yang - savršenu ravnotežu.
    _________Una16

  12. #267

    Odgovor: Homoseksualnost

    Baš je mnogo žena biseksualno opredeljenih...

  13. #268

    Odgovor: Homoseksualnost

    U pitanju je maženje, svilenkast dodir, strana koju samo žena ima i od žene može isto da dobije. Muškarac sa sličnim kvalitetima se opredeljuje za drugog muškarca.
    Šta nam drugo preostaje?
    _________Una16

  14. #269

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    U pitanju je maženje, svilenkast dodir, strana koju samo žena ima i od žene može isto da dobije. Muškarac sa sličnim kvalitetima se opredeljuje za drugog muškarca.
    Šta nam drugo preostaje?
    Zaboravih da dodam da su muškarci krivi...

    A kada ne znaš za bolje normalno je i da imaš ubeđenja kakva već imaš...

    Imaš i utehu: manje znaš - manje patiš

  15. #270

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    U pitanju je maženje, svilenkast dodir, strana koju samo žena ima i od žene može isto da dobije. Muškarac sa sličnim kvalitetima se opredeljuje za drugog muškarca.
    Šta nam drugo preostaje?
    Zaista i mene zanima s kakvim si ti to muskarcima bila pa da izjavis ovako nesto
    Mene zenski dodir ne moze ni smiriti ni uzbuditi niti ga osecam svilenkastim ili sta vec,samo muski

    Cuj svilenkast i nezan dodir imaju samo gay muskarci
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 18 od 30 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •