Reprezentacija Srbije - vesti, komentari.... - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 83
  1. #46

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    nemam reči

  2. #47

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Naša draga demokraCki nastrojena omladina protiv nedemokraCkog režima demonstrira u Đenovi, bori se za bolje životne uslove na omraženom neprijateljskom tlu. Draga naša deca...

  3. #48

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Smeo bih celu svoju zalihu ajvara, a radi se o poprilicnoj kolicini i evropskom kvalitetu, da stavim na dobos da polovina ovih idiota zajedno sa majmunom na ogradi nije do kraja odlezala od ranije dobijene kazne ili nije procesuirana, za sranja koja su i pre pravili, opet se vracamo na nesposobnu vlast i sudstvo...

  4. #49

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Eno, cujem policajca kako kaze:
    Moju Đenovu si došao da rušiš... MRŠ BRE!
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  5. #50

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Ma meni je vrhunac svega da je Karadžić izjavio da je znao da će do ovoga doći pa što si ćutao do utakmice Bog te ubio da te ne ubije dabogda. Bacili su 200 000 evra naših para konjine jedne! Boli me uvo što će se utakmica registrovati 3-0 za Italijane, što će FSS plaćati globu, ali opet bacaju NAŠ novac, poreskih obveznika. Reprezentacija je ovde u drugom planu, za njihovu lošu igru me više boli uvo ali ova šizofrena situacija u državi već opasno počinje da mi ide na nerve jer svu ovu za*ebanciju plaćamo mi obični građani! Bacamo ovamo milion, ovamo 200 hiljada a ljudi grcaju bez kore hleba sa bušnim gaćama i čarapama. Pa ko je bre ovde lud?!



  6. #51

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Eh ti mladi, opet su malo veseliji, sad se svi okomili na njih, a oni bez nade i bez posla.
    Stvarno su ovi pederi pičke, pa poštenom svetu guraju prst u oko,...u ovo, u ono,...sad ni fudbaleri ne mogu da ih onako iznervirane smire. I ko je kriv golmanu Stojkoviću, kad nije bio u mirnoj, dostojanstvenoj porodičnoj šetnji nedeljom prepodne?
    Sutra kad sirota deca bez nade i posla, moraju da skoknu do Italije trbuhom za kruhom, dočeka ih prozivka: huligani, stoka, vandali,...stvarno nema smisla. Niko ih ne razume, a zemlja koja ima takvu omladinu treba da je ponosna i bez bojazni za budućnost.
    Kakvi smo to bre ljudi, dokle smo dogurali...?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  7. #52

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Pocev od Vujadina Boskova ,igraca i trenera Sampdorije ,do Vladimira Jugovica ,promovisali smo zemlju na najlepsi najsportskiji nacin ,da bi danas u Djenovi pokazali ono najlosije iz ove zemlje.B R U K A

  8. #53

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Ma meni je vrhunac svega da je Karadžić izjavio da je znao da će do ovoga doći pa što si ćutao do utakmice Bog te ubio da te ne ubije dabogda. Bacili su 200 000 evra naših para konjine jedne! Boli me uvo što će se utakmica registrovati 3-0 za Italijane, što će FSS plaćati globu, ali opet bacaju NAŠ novac, poreskih obveznika. Reprezentacija je ovde u drugom planu, za njihovu lošu igru me više boli uvo ali ova šizofrena situacija u državi već opasno počinje da mi ide na nerve jer svu ovu za*ebanciju plaćamo mi obični građani! Bacamo ovamo milion, ovamo 200 hiljada a ljudi grcaju bez kore hleba sa bušnim gaćama i čarapama. Pa ko je bre ovde lud?!
    Ista prica za peder bal, znali su, al su cutali i pustili. Ja bi otkazao i napravio taj 100x pominjani vrtic od milion evra. Jebo eu i pedere, hocu deca bezbrizno da se igraju. E kod nas se drugacija razmislja, udovoljiti eu, a mi cemo sve da platimo posle, i Kosovu treba platiti sto ga mi sami nismo odavno odcepili, i chika Iliji Jurisicu sto je morao da upuca one zle decake iz JNA... Situacija u drzavi je jeziva, al ubedice nas da je dobra.

  9. #54

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Одушевљен сам вечерашњим догађајима
    Отпор до победе! Тадићу, готов си!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #55

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Uhapšena je i jedna osoba sa tetovažama za koju se sumnja da je organizator nereda. Kako B92 saznaje reč je o Ivanu Bogdanovu, zvanom Coi.

    Prema saznanjima ekipe emisije „Insajder“ Bogdanov je jedan od vođa navijača Crvene Zvezde i pripada grupi „Ultra bojs“.

    Ima 29 godina, završenu srednju školu i nezaposlen je. Protiv njega su podignute četiri krivične prijave - za učestvovanje u tuči, za nanošenje lakih telesnih povreda i napad na službeno lice u vršenju dužnosti, za nasilničko ponašanje i neovlašćene proizvodnje držanja i stavljanja u promet opojnih droga.


    Ne mogu da vjerujem da postoje ljudi, PATRIOTE (kako sebe nazivaju) koji ovako nešto žele svom narodu i svojoj državi - da ne mrdnu dalje napretkom od Srednjega vijeka...

    Iskreno i svim srcem se nadam da će to malo časne Srbije stisnut petlju i krenut' u obračun sa ovim ološem i zamahnuti bičem. Za ovakvu gamad ne treba sprovoditi demokratiju - za ovakvu stoku je pendrek, pa istražni zatvor (da se druguju sa malo većim i jačim kriminalcima), pa maksimalne kazne na sudu, pa robija,đe će im trebati dosta vazelina.

    A što se mene tiče, od sad pa na dalje podržavam ovu gej paradu ne samo jednom godišnje, no da bog da bila svakog mjeseca, samo zbog toga da bi ovakvima dizali pritisak. A onda da se ovakvi baljovi hapse i osuđuju na nekoliko godina, sve više i više, dok ne ostane ni jedan.
    Hvala lepo!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #56

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Meni je samo jadno...i smiješno...kad si faca da sjediš na ogradi i režeš....što nisi faca do kraja pa ne sačekaš policiju, nego se kriješ u prtljažniku autobusa.

    Valjda prestane dejstvo alkohola..droga...

    Klasični primjeri bezmudih muškaraca.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #57

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Svaka čast Albancima kakve im komplekse nabiše, kad im pale zastavu na totalno desetoj utakmici...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #58

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Pa nemojte tako o omladini. Na mladima svet ostaje...
    Oni su buduce demokratske snage Srbije.
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  14. #59

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    A što se mene tiče, od sad pa na dalje podržavam ovu gej paradu ne samo jednom godišnje, no da bog da bila svakog mjeseca,
    Hvala lepo!
    Isto i ja..
    podržavam ParadE od sadE pa na dalje, ne svaki mesec.. no svaki dan


    Al' ako može u PodgoricU.
    Molim lijepo!

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #60

    Odgovor: Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Isto i ja..
    podržavam ParadE od sadE pa na dalje, ne svaki mesec.. no svaki dan


    Al' ako može u PodgoricU.
    Molim lijepo!
    ta ološ nema problem ni sa homoseksualcima, navijačkim i fudbalskim klubovima, političkim strankama, no sa vremenom u kojem živi i civilizacijom kojom je okružena.
    isto važi i za likove - životinje kad je urnisana Podgorica prilikom priznavanja Kosova, a odlično se zna od strane koga i kakvih...istih onih koji su i Beogradu 'darivali' milionsku štetu, koju će GRAĐANI da plate...a evo isti otišli i kod komšija preko puta...sa sve četničkom majicom...
    samo znaš kako, presmiješno mi je da homoseksualci šetaju Podgoricom i traže svoja prava (meni samo nije jasno šta im ko brani), a niko da prošeta gradom (i Podgoricom i Beogradom) zbog svakojakih i svakodnevnih poskupljenja...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muška rukometna reprezentacija Srbije
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:12
  2. RUKOMET: Ženska reprezentacija Srbije
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.11.2011, 19:06
  3. Kosarkaska Reprezentacija Srbije
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 31.08.2011, 20:42
  4. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.11.2010, 23:09
  5. ODBOJKA: Vesti, komentari...
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.03.2010, 21:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •