Savršen... ali oženjen! - Strana 3
Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 238
  1. #31

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Molim te da pažljivo pročitaš svaki moj post do sada i da mi podvučeš misao u kojoj sam rekla da je "to taaaako ok i normalno"...
    Pa kad vec trazis

    Citat SansR kaže:
    E, sad, da sve one persone visoko iznad mene na moralnoj lestvici ne bi skočile u vatru i uletele u raspravu - želim samo da kažem da ne možemo osuđivati nekog ako se nađe u vezi sa oženjenim čovekom.
    Jer bismo u tom slučaju zaista zatvarali oči pred činjenicama - a to je da dosta mladog ženskog sveta (ali i onog malko starijeg) zna da se zadesi u vezi sa oženjenim ili na neki drugi način vezanim čovekom.
    I da dalje ne citiram ceo post...

    Inace u tom istom postu kazes da si kao ucinila ''pravu stvar'' i okrenula se i otisla kad ti se desilo ali opet dalje kazes sledece...

    Citat SansR kaže:
    iako ne mogu da tvrdim sa 100% sigurnosti da mi se možda nekada negde sa nekim Njim neće dogoditi da razum kaže doviđence a srce uzme konačno svoje!
    Znaci nijedan od onih pre nije bio dovoljno dobar da eto ostanes s njim ali ako naidje neki Mr.Perfect ti ces da se potrudis i da rasturis porodicu,jer pa ti volis...

    I sad samo nemoj da trazis da citiram da si rekla doslovce''to je tako ok i normalno'' jer obje znamo da misli mogu savrseno jasno da se izraze i bez tih reci a tvoj ceo post to govori,smisao recenica govori sam za sebe,narocito smisao tog posta...

    Prvi post je od svega najbitniji jer si tamo bas lepo izrazila svoje misli...

    I ponavljam jos jednom

    Citat Ja kaže:
    Jedna je stvar kada vezi,braku dodje kraj,kad je neko vec pred razvodom pa je to zapravo samo pitanje vremena a sasvim je druga stvar kada je taj isti u manje vise ok brak(popracenom manjim trazavicama,mozda bas u tom trenutku)...

    Jedna je stvar slucajno se naci u toj vezi a druga opet svesno uletati u trokut i svesno narusavati i unistavati neciji zivot...
    Znaci prosto mi je neprihvatljivo da neka tamo zenska dodje,skuzi nekog tako lika,ozenjenog,zna da je ozenjen i juri ga itd...Neprihvatiljivo mi je da zivka porodicu,smara i pravi jos veci razdor medju supruznicima...
    Jer svako u bracnoj krizi moze da poklekne ali do bracnih supruznika je da pokusaju da rese problem a ne da im tamo neko treci dosipa ulje na vatru,zagorcava zivot isl...
    Ja tu ne nalazim opravdanje ni za koga...

    I nije ovde samo rec o ozenjenim muskarcima vec i o udanim zenama koje se nadju u takvim vezama...Meni je to sve isto...

    I da ,niko da prokomentarise

    I bas me zanima kako bi vi reagovali da vam se u trenutku kad iz nekog razloga brak krene nizbrdo(poslovne obaveze,bolest,momenti zahladjenja)ali jos uvek ima vemena i materijala za popravak,pojavi u zivotu treca osoba koja nema sve probleme koje vi imate,koja moze da uvek bude savrsena i uvek tu,koja ''nema'' svojih potreba vec je samo tu da zadovolji vaseg partnera ...Kako bi ste reagovali?Bilo bi vam svejedno?Mislim,pa to je danas tako normalno i svi imaju prava da rade sta oce,pa zaboga, mislim, ipak je ljubav u pitanju
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #32

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    ... mislim lilith da ti zivis u svetu iluzija...a realnost je sasvim drugacija...

  3. #33

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Baš lepo što si navela baš taj deo posta: "ako se nađe u vezi sa oženjenim čovekom..."
    a još lepše što citirate deo koji vam odgovara jer u nastavku dajem objašnjenje - ako ne zna da je oženjen!

    Šta moj post govori sama si donela zaključke - i to potpuno apsurdne i nemaju veze sa mozgom..

    Nisam lažni moralista za razliku od tebe, ne uzdižem sebe iznad života i sudbine i neću dozvoliti nikada da bilo kome sudim - pa čak ni toj nekoj koja bi sebe stavila u poziciju da oženjenog čoveka juri i rastura tuđu poziciju.

    I kao što sam već napisala - ali taj post nije "daleko najbitniji" - toj će se već na adekvatan način vratiti ono što je drugoj ženi uradila!
    Nisam iznad sudbine, nisam iznad ravnoteže u svemiru, nisam iznad Boga ili Alaha...ili u šta god da ko veruje!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #34
    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ... mislim lilith da ti zivis u svetu iluzija...a realnost je sasvim drugacija...
    Koje iluzije?

    Muskarci i zene danas varaju,jedni iz sporta,drugi zato sto im u braku(vezi) nesto nedostaje...

    I gde su tu iluzije?

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku

    Nisam lažni moralista za razliku od tebe
    Lazni moralista kako divan kompliment,bas ti hvala

    ali taj post nije "daleko najbitniji"
    Ostatak tvojih postova,tj rasprava sa LadyS je samo pojasnjavanje i rasprava o jednom delu tvog posta koji je iace napisan jako neutralno,tipa,ja nisam uradila iako sma imala priliku moralni ne osudjujte,ali ne osudjujem nikoga jer svi imaju pravo da rade sta hoce,mozda cak i ja to uradim jednog dana,nemoralni ne osudjujte...I sad ko se usudi da takne imam izlaznu kartu za sve...


    Hm,ti ono zelis da pricamo malo o lazima
    Poruku je izmenio goldie, 16.02.2007 u 13:34 Razlog: spojila sam dve poruke
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #35

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Koje iluzije?

    Muskarci i zene danas varaju,jedni iz sporta,drugi zato sto im u braku(vezi) nesto nedostaje...

    I gde su tu iluzije?
    ...prizivas neku ljubav posle ne znam koliko godina...a jedino sto tad u braku ostane je navika...i ako pazljivije osmotris ljude oko sebe videces da 9 od 10 brakova je ili lose ili prividno za spoljni svet su ok...a u sustini...velika vecina je nezadovoljna u braku i zato trazi izlaz...neko ga nadje u alkoholu...neko u drugoj zeni ili muskarcu...neko u razvodu....
    ...i zato ne treba osudjivati nikoga...svako ima pravo da se bori za svoju sreću...a treca osoba nikad ne moze biti kriva za rasturanje braka...krive su ove dve sto su u braku...

  6. #36

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...prizivas neku ljubav posle ne znam koliko godina...a jedino sto tad u braku ostane je navika...i ako pazljivije osmotris ljude oko sebe videces da 9 od 10 brakova je ili lose ili prividno za spoljni svet su ok...a u sustini...velika vecina je nezadovoljna u braku i zato trazi izlaz...neko ga nadje u alkoholu...neko u drugoj zeni ili muskarcu...neko u razvodu....
    ...i zato ne treba osudjivati nikoga...svako ima pravo da se bori za svoju sreću...
    Sa ovim delom se sasvim slazem osim tog dijela o ljubavi,mada u vecini slucajeva je i on tacan,retko u kojem braku opstane ljubav...

    a treca osoba nikad ne moze biti kriva za rasturanje braka...krive su ove dve sto su u braku...
    A s ovim ne,evo primer...

    Muz i zena razdvojeni,on ima posao u drugom gradu i retko se vidjaju jer su daleko a i nemaju nesto preterano puno navaca,cekaju bolje vreme...
    Imaju dvoje dece i na radnom mestu svi to znaju,voli covek da prica o njima,nedostaju mu,voli ih,pa i zenu...

    I sad se tu pojavljuje u prici mlada zena koja na sve nacine pokusava da ga osvoji jer joj je zapeo za oko,a njegove nema...
    Svako ima svoje potrebe i on se prepusti,verovatno kontajuci da je to samo neka neobavezna kres shema itd..
    I tad mlada ljubavnica pocinje da zivka zenu,trazi da mu da razvod jer se vole i jer je ova trudna(a to je laz) bla bla i nastaje haos...
    Zena povredjena...I sad,tesko je oprostiti tako nesto,tesko je tada i razumno razmisljati...Na kraju razvod,ta druga nije ni bila trudna,raspad svega itd...

    To je jedna RL prica
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #37

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku


    A s ovim ne,evo primer...

    Muz i zena razdvojeni,on ima posao u drugom gradu i retko se vidjaju jer su daleko a i nemaju nesto preterano puno navaca,cekaju bolje vreme...
    Imaju dvoje dece i na radnom mestu svi to znaju,voli covek da prica o njima,nedostaju mu,voli ih,pa i zenu...

    I sad se tu pojavljuje u prici mlada zena koja na sve nacine pokusava da ga osvoji jer joj je zapeo za oko,a njegove nema...
    Svako ima svoje potrebe i on se prepusti,verovatno kontajuci da je to samo neka neobavezna kres shema itd..
    I tad mlada ljubavnica pocinje da zivka zenu,trazi da mu da razvod jer se vole i jer je ova trudna(a to je laz) bla bla i nastaje haos...
    Zena povredjena...I sad,tesko je oprostiti tako nesto,tesko je tada i razumno razmisljati...Na kraju razvod,ta druga nije ni bila trudna,raspad svega itd...

    To je jedna RL prica
    ...ko je njega terao da ulazi u kres varijante... niko ga nije tukao po usima...znaci da je apsolutni krivac on...a ne devojka koja je sa njim usla u semu....

  8. #38

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ko je njega terao da ulazi u kres varijante... niko ga nije tukao po usima...znaci da je apsolutni krivac on...a ne devojka koja je sa njim usla u semu....
    On da je teo samo da krese mogao je i prositutku da plati ali nije,nije mu ni palo na pemet dok mu se ova nije ponudila na pladnju...

    Pa sve je to i moglo da se zataska ali dama je htela brak a ne da bude nekome ljubavnica...

    Mislim mogla je da juri i slobodnog nekog a ne oca dvoje dece koji su daleko...

    Znaci ok je cim neciji brak zakrizi da lesinari skacu
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  9. #39

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    On da je teo samo da krese mogao je i prositutku da plati ali nije,nije mu ni palo na pemet dok mu se ova nije ponudila na pladnju...

    Pa sve je to i moglo da se zataska ali dama je htela brak a ne da bude nekome ljubavnica...

    Mislim mogla je da juri i slobodnog nekog a ne oca dvoje dece koji su daleko...

    Znaci ok je cim neciji brak zakrizi da lesinari skacu
    ...naravno da je ok...

  10. #40

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...naravno da je ok...
    Naravno je da se svi ne moramo sloziti i isto misliti,da je tako ne bi imali o cemu raspravljati,zar ne
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  11. #41

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Naravno je da se svi ne moramo sloziti i isto misliti,da je tako ne bi imali o cemu raspravljati,zar ne
    ...naravno...zato i rekoh da zivis u iluziji....

    ...usotalom...moze se to i tebi dogoditi...

  12. #42

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku

    ...usotalom...moze se to i tebi dogoditi...
    Pa ja sma to i rekla u prvom svom postu,da mi se desi da se zaljubim i saznam da je ozenjen samo bih se okrenula i otisla,bez reci...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #43

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Pa ja sma to i rekla u prvom svom postu,da mi se desi da se zaljubim i saznam da je ozenjen samo bih se okrenula i otisla,bez reci...
    ...to si rekla...ali ne mozes biti sigurna da bi uradila...

  14. #44

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...to si rekla...ali ne mozes biti sigurna da bi uradila...
    Sigurna sma da bi
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  15. #45

    Odgovor: Savršen... ali oženjen!

    Po meni devojke koje su u vezi sa ozenjenim muskarcem su bolesne. Pa jel razmisljaju bar malo sta ce biti sa njegovom zenom i decom, naravno da ne one! Razmisljaju samo kako njima da bude dobro i da one budu zadovoljne. Ja mislim da je to stvarno jadno, bedno i sebicno. Rasturati porodicu i nekome upropastavati zivot je stvarno nisko i to moze samo bolesnik da uradi. Izvinite sto sam bio malo grub ali to je moje misljenje.

Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:21
  2. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 14:08
  3. Otkrivena formula za savršenu suprugu
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 19:25
  4. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •