Bez starca nema... - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 97
  1. #76

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Tacno tako, lepo receno

    Mladost je mladost

    Kad mlad momak "udari" moze samo da mu zavidi stari... "momak"
    Složio bi se ja sa tobom, ali uvažavajući i spomenute (Aiko) izuzetke.

    Ipak, velika greška se krije u reči "zavidi"! Zaviditi, ako razlike u korist onog "tuđeg" ima, može samo udaraljka.

    U svakom slučaju, matori od sreće što je u opšte udario, nema vremena za zavist.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #77

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Ne da ne mislim, nego ne verujem ni malo u to da je onaj od 50 sa " boljim udarcem" od nekog od 40
    Ako cemo po ovoj logici...pa i taj od 40 ce imati 50 ( za desetak godinica)...i?
    Bataliti ga i traziti opet novog cetr'sgodisnjaka?

    Ko je valjao sa 20...valjace jos vise sa 50...
    Nazalost priroda je nekom majka a nekome maceha i to je tako
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #78

    Odgovor: Bez starca nema...

    mislim da su te generalne ocene smesne i budalaste... za dobar seks je bitno poklapanje senzibiliteta...da ste s nekim ista fela.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #79

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mislim da su te generalne ocene smesne i budalaste... za dobar seks je bitno poklapanje senzibiliteta...da ste s nekim ista fela.....

    svaka zlatna ....


    ali ....
    ne mozz niko da me ubedi da ce bolje da me izJebe neko sa 20 .... nego onaJ od 40 ....


    mislim .... ipak smo na forumu sex ... a ne ljubaF ....
    kad odemo tamo .... e tamo cemo o santimetrima ....

  5. #80

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Ne da ne mislim, nego ne verujem ni malo u to da je onaj od 50 sa " boljim udarcem" od nekog od 40
    da li to znaci da ces za deset godina i ti da se ofucas i preferiras samo misionarsku pozu....ono,nista dirty i to?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #81

    Odgovor: Bez starca nema...

    onda je rad .... evo ti sisa .... al nemoj daleko ....

  7. #82

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    onda je rad .... evo ti sisa .... al nemoj daleko ....
    pa stvarno...
    kako ljudi olako donose zakljucke.....cuj,ne moze biti bolji od pedeset nego onaj od cetrdeset....
    ma da.....onaj je u cetrdeset drugoj sve zaboravio i vratio se u pubertet.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #83

    Odgovor: Bez starca nema...

    qmo ....

    ja ne bi ovo uzimala k srcu ....
    chestu ljudi pishu .... eto tako .... da napishu .... nisu oni ustvari mislili tako ....

  9. #84

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    qmo ....

    ja ne bi ovo uzimala k srcu ....
    chestu ljudi pishu .... eto tako .... da napishu .... nisu oni ustvari mislili tako ....
    ma ne sekiram se...nego...eto....nema leba u kuci a ja gladna...pa sam malo nervozna.....

    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #85

    Odgovor: Bez starca nema...

    Savršeno nebitno je godište ukoliko se par "pronađe". Kod mene se kaže "Ko zna, zna" ... a ko ne zna , nikad neće naučiti .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #86

    Odgovor: Bez starca nema...



    Sad hoćete da nas ubedite da bi radije legle sa nekim pedesetogodišnjakom, nego sa dvadesetogodišnjakom ili tridesetogodišnjakom, pa kakav je da je. Kako da ne. Moš misliti. Jasno je da ne možete baš da birate sa 45-50 godina, kakva god da vam je karoserija, ali nema potrebe da nas zavitlavate ovde.
    Poruku je izmenio Morpheus, 29.11.2009 u 02:19

  12. #87

    Odgovor: Bez starca nema...

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku


    Sad hoćete da nas ubedite da bi radije legle sa nekim pedesetogodišnjakom, nego sa dvadesetogodišnjakom ili tridesetogodišnjakom, pa kakav je da je. Kako da ne. Moš misliti. Jasno je da ne možete baš da birate sa 45-50 godina, kakva god da vam je karoserija, ali nema potrebe da nas zavitlavate ovde.
    Ae ovako Morf :
    1. Ono "pa kakav je da je" je već toliko jasna stvar da je smešno pobijati. Kvalitet osobe je ono što privlači a ako neko "ne bira" onda to znači da njegove ocene i ne vrede ništa.
    2. Odakle tebi (ili bilo kome drugom) da uskrati damama vajkadašnje pravo (Dame biraju) ? Ili je to pre strah da će iskusnije dame ZNATI šta vredi pa neće trošiti vreme na "sitnu ribu" ?
    3. Zašto misliš da se dame "zavitalavaju" kada si i sam pročitao i od vršnjakinja saznao da cene više one koji umeju sa njima ? Godine nisu garant kvaliteta, a i sam znaš da kada biraš , biraš kvalitetnije i vrednije.
    4. Da ne bude da ja tebi nešto popujem (daleko bilo) ...neka same dame daju svoja viđenja...pa saberi posle .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #88

    Odgovor: Bez starca nema...


    Lepo je to kad starac može!Da,da svaka čast!Ali....

    radje bi s'ovim starcem(oldman) ako već mora.

  14. #89

    Odgovor: Bez starca nema...

    Adora sine.. Aj necu sad da trazim da uturam fotke neke izgladNjele nahochadi..

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mislim da su te generalne ocene smesne i budalaste... za dobar seks je bitno poklapanje senzibiliteta...da ste s nekim ista fela.....
    Jase vrlomnogo i veoma obradujem slichnim sebi.

    .. uzNi ti za primer jednog dvadesetogodisnjaka.. Ajdobro, tema je o seksu, ne moramo da pricamo ni pre ni posle ali.. Jel mu u tom dobu vech spala ona temenjacha ili kako se to zove?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #90

    Odgovor: Bez starca nema...

    a sto se sve okrecete oko ove teme, a?

    mladi su egocentricni, a stariji daju sve od sebe za zensku radost...
    to bar svaki starac zna!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nema ništa gore...
    Autor _baba_ u forumu Pričaonica
    Odgovora: 661
    Poslednja poruka: 11.09.2017, 01:24
  2. Kada nema direktora, šefa..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.02.2015, 20:40
  3. Nema ništa bolje...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 28.12.2013, 12:31
  4. Posle nema kajanja...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 04.07.2010, 19:03
  5. Zagrevanje za SP u Nemačkoj
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 08.06.2006, 20:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •