Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 4
Strana 4 od 37 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 551
  1. #46

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Juce ti ja oteram kola na servis i u cekaonici listam novine,tacnije prelistavam Maxim,svakakve gluposti u njemu.Tu bio neki cikica i mi ti povedemo razgovor o svemu i svacemu,od kosarke,do bejzbola,cena benzina i restorana.Ja bas u onom listanju casopisa naletim na neku anketu o seksu i povucen radoznaloscu o rezultatima ankete udubim se u citanje.Pita mene cikica sta je to toliko interesantno u novinama i ja pocnem da mu citam one rezultate.Njegova reakcija na to da 60% mladih amerikanki vole kad je u partnera veci od 6 incha-Sinko,zenama nikad nije dosta,uvek ce da prigovaraju,trik je u tome da im zacepis usta onim sto imas A stari mi je na prvi pogled izgledao jako ozbiljno
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  2. #47

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Bitno je da je veci od prsta čisto da se oseti razlika u "radu" i naravno mašta partnera i opuštenost za raznorazne egzibicije...
    opşte poznato je da majstori za klima uredjaje imaju male nezne prstie kao ...
    francuski klju
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #48

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Moze mashina da ima 350 konja, ako je vozac nespretan, nista od uzivancije!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #49

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Zavisi koliki vam je stomak mozes biti tehnikar kolko oces ako si 150 kg .

  5. #50

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Smatram da "duzina penisa" igra glavnu ulogu,sve ostalo su sitnice...

  6. #51

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    Zavisi koliki vam je stomak mozes biti tehnikar kolko oces ako si 150 kg .
    To prika,tako je.Uzeo si mi rec iz prstiju!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  7. #52

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Šta ce meni ferari ako recimo nemam vozacku e tako je i za velicinu
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #53

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    e svim zenama koje vas tese sa ovim "nije bitna"treba dati onaj od 2 cm (negde na netu postoji slika istog ) pa nek onda kazu nije bitna...lol

  9. #54

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Ok,tehnika i duzina su vazne ali ima jedna stvar koja je vaznija od prve dve a to je TVRDOCA.Mozes ti da mases batinom po sobi ako on gleda u cipele onda ga jebi.Sve dok zulja pupak to je to.

  10. #55

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Mnogo toga zavisi i od jazbine, zar ne...

  11. #56

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Dzaba duzina, dzaba tehnika, ako naletis na neku koja izvoljeva!!
    Love comes again......

  12. #57

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Kada se radi o penisu, mnogi muskarci do kraja svog seksualnog zivota ne saznaju sasvim sta zene zaista vole u seksu: da bude duzi ili deblji, ili im to nije vazno.
    Prema statistikama 85 odsto zena zadovoljno je velicinom partnerovog penisa, ali je svojim penisom zadovoljno samo 55 odsto muskaraca.
    Prema nekim istrazivanjima 90 odsto zena vise voli siroki penis nego duzi. Ipak, muskarci su mnogo vise optereceni svojom alatkom i smatraju da je veoma vazna u seksu, za razliku od zena, a za svoje komplekse 63 odsto muskaraca krivi detinjstvo i poredjenje sa prijateljima, dok 37 posto krivi erotske fotografije koje su gledali kao tinejdzeri, na kojima modeli imaju prevelike organe u svakom smislu.
    Bilo kako bilo, bez dobre hemije, nema dobrog seksa, a na to nece uticati ni duzina ni sirina vaseg penisa

    Men,s Health

  13. #58

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    ....e pa sad nisu svi rodjeni da imaju goleme penise Znaci oni sa majnjim - kracim penisima treba da obrade vise paznje na tehniku i osale pomocne varijante, kako bi zadovoljili partnerku A, ako je bas ono: "ejjj, cek da uzmem lupu" onda izes i seks i partnera!!!
    neunistiva zlojebaba!

  14. #59

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    ....e pa sad nisu svi rodjeni da imaju goleme penise Znaci oni sa majnjim - kracim penisima treba da obrade vise paznje na tehniku i osale pomocne varijante, kako bi zadovoljili partnerku A, ako je bas ono: "ejjj, cek da uzmem lupu" onda izes i seks i partnera!!!
    ...lupa je predposlednja alatka, preostaje i mikroskop ako lupa ne pokaže ništa....

  15. #60

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Šta ce meni ferari ako recimo nemam vozacku e tako je i za velicinu
    za penis ti ne treba vozaka
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 4 od 37 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 13:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 23:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •