Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 27
Strana 27 od 32 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 466
  1. #391

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    jbt.......da li razlikujete nevaspitanje od NElicemernosti?

    mislim....kao do jaja je kad napljujes.....nisi licemeran i te fore...........
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #392

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    jbt.......da li razlikujete nevaspitanje od NElicemernosti?

    mislim....kao do jaja je kad napljujes.....nisi licemeran i te fore...........
    ...kad staviš ruke pored glave...vidiš li sa strane?...
      Vrh

  3. #393

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Shta je hejteri?!
    Nista bez lengvidza

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Mimi je pobedila sigurno zahvaljuchi glasovima van Srbije, i nije nikakva frka, i ako je Smeshna je ko crtani film
    Ja reko' malo ce biti onih pola miliona glasova iz CG, pa daj da angazujem ove Amere da glasaju i tako skupismo oko 200 miliona glasova za Mimacu. Medjutim, braca crnci se pobunise i podijelise 100 milona glasova za brata Ajsa .
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #394

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ja reko' malo ce biti onih pola miliona glasova iz CG, pa daj da angazujem ove Amere da glasaju i tako skupismo oko 200 miliona glasova za Mimacu. Medjutim, braca crnci se pobunise i podijelise 100 milona glasova za brata Ajsa .
    Izvinte ja verujem zvanichnim anketama, molim lepo to je sve to tako ko shto oni kazzu Uvek...

    Nego, da su bili lokalni izbori u Beogradu sigurno ne bi dobila

    Edit:
    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ja reko' malo ce biti onih pola miliona glasova iz CG, pa daj da angazujem ove Amere da glasaju i tako skupismo oko 200 miliona glasova za Mimacu. Medjutim, braca crnci se pobunise i podijelise 100 milona glasova za brata Ajsa .
    Izvinte ja verujem zvanichnim anketama, molim lepo to je sve to tako ko shto oni kazzu Uvek...

    Nego, da su bili lokalni izbori u Beogradu sigurno ne bi dobila

    jbt.......da li razlikujete nevaspitanje od NElicemernosti?

    mislim....kao do jaja je kad napljujes.....nisi licemeran i te fore...........
    Naravno, i to su dve odvojene vrednosti koje u principu jedna drugu ne iskljuchuju, medjutim kada se radi o sastavu lichnosti mozzemo jedno da nadoknadimo drugim, procenjujuchi nekoga, narochito ako vrednujemo u odnosu na "milje" ljudi sa kojima se ovaj "nadmetao" .
    Izvinjavam se, al ono shto nije bilo bezbojno ili bolesno u mushkom delu ekipe, vrcalo je od kulture je l da?
    Daleko od toga da sad ja mislim da ako se nekom svidja Erina ili Milicheva pojava, da obavezno mislim da lepi i njegove postere po zidovima... Samo mislim da se preteruje kada se povracha po Ajsu i njegovom glupiranju...

    Chovek je uchinio ovaj serijal zanimljivim i to je to.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 31.03.2008 u 01:08
      Vrh

  5. #395

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Koje je to kraljica (shto volim ovaj izraz) predrasude srushila, majke ti?

    Devojchica nema 2 grama mozga i apsolutno mi se uklapa u sliku nabudzene crnogorke sa gomilom predrasuda...podrzavam njen stav prema Eri i Milicu, jedino...jel' to dovoljno da pobedi?

    P.S. Da, volim zene koje piju i koje znaju da uzivaju u zivotu, na svaki moguci nachin...a ona je klasicno plastichno voce na stolu...brrrrr....
    Cinizam je nad nama, m?

    Predrasude koje imaju likovi kao sto si ti, Ajs... i sl...
    "Svaka koja mi ne bi dala je kurva..."
    Ne vidim da je ijednim potezom te svoje silikone prikazivala shirokim narodnim masama i budzila ih... Znaci ugradila ih je iskljucivo zbog sebe same...
    Sasvim je prirodno da ako se zenske grudi iliti sise sastoje iz 1/3 zlezde i 2/3 masnog tkiva da devojka koja je mrsava poput nje, ima male sise...
    Ne vidim u tome nista loshe...
    Nikada mi se nije svidjao taj nacin oblacenja ali ne smatram da su ljudi koji imaju drugaciji ukus, pogled na svet, nacin zivota gluplji, loshiji, bolji, pametniji, iznad ili ispod mene...

    Bila je to sto jeste svakog trenutka, takva kakva jeste bez namere da se menja ili prilagodjava ikome i icemu ali opet dovoljno toleranta da ne iritira i dize negativne vibracije po kuci...
    Sasvim dovoljno da je oslovim sa kraljice.

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  6. #396

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Izvinte ja verujem zvanichnim anketama, molim lepo to je sve to tako ko shto oni kazzu...
    Ko zna koga su oni ubacili u anketu? Sigurno neke hejtere

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Nego, da su bili lokalni izbori u Beogradu sigurno ne bi dobila
    Je li se to samo Beograd smatra Srbijom?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  7. #397

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Predrasude koje imaju likovi kao sto si ti, Ajs... i sl...
    "Svaka koja mi ne bi dala je kurva..."
    Па не мора баш да бидне курва, али да мислим лепо о њој... тешко...

    Ne vidim da je ijednim potezom te svoje silikone prikazivala shirokim narodnim masama i budzila ih... Znaci ugradila ih je iskljucivo zbog sebe same...
    Да има де криглу да наслања или да је врата не спуцавају у нос?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #398

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ondak pobjedishe No Name, danas pobijedi Mimi...
    Meni samo krivo radi Leba i Skvojke. Bem ti zhivot, pih
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  9. #399
    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ja reko' malo ce biti onih pola miliona glasova iz CG, pa daj da angazujem ove Amere da glasaju i tako skupismo oko 200 miliona glasova za Mimacu. Medjutim, braca crnci se pobunise i podijelise 100 milona glasova za brata Ajsa .
    Американаца има 300 милијуна, од тога вели интернет 12,4% црноцафриканаца, то му дојде 37,2 милиона... не сто...

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Ondak pobjedishe No Name, danas pobijedi Mimi...
    Meni samo krivo radi Leba i Skvojke. Bem ti zhivot, pih
    Да, трудили се људи, и агитовали, гласали... али ето ти... па како не бити потресен у таквој ситуацији... да оснујемо суппорт гроуп?
    Poruku je izmenio silvia, 31.03.2008 u 01:09 Razlog: post za postom
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #400

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Американаца има 300 милијуна, од тога вели интернет 12,4% црноцафриканаца, то му дојде 37,2 милиона... не сто...
    Ma svaki glasao 2-3 puta
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  11. #401
    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Je li se to samo Beograd smatra Srbijom?
    Де бре, ја Србијом сматрам од Задра до Скадра, од Хоргоша до Ђевђелије

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ma svaki glasao 2-3 puta
    Ето, ја покушам демографијом, ал уби ме напредна технологија
    Poruku je izmenio Mish, 31.03.2008 u 01:08 Razlog: spojene uzastopne poruke
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #402

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Ondak pobjedishe No Name, danas pobijedi Mimi...
    Meni samo krivo radi Leba i Skvojke. Bem ti zhivot, pih
    Što ti krivo? Moj favorit ispao pre pobednika, a pobedila ona koja mi je bila simpatična. Pa još žena! A tema nikad posećenija! Sam' dolaze ljudi sa googla Koristim priliku da im čestitam još jednom
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #403

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Evo da ve uputim poshto ve nije jasno Radi se o anketama po net forumima, zvanichnom forumu vb i novinama

    I ne znam shto se odmah shtrecate shto sam pomenuo Mimi? Nisam rekao da je nameshteno, samo kazzem da se nikada i nigde nije spominjala kao favorit.

    Ee al se izvinjavam ako sam nekog cachno po Crnogorskoj liniji

    A ti Yosso hejteru nemoj da trujesh ovaj narod ovdi

    Ja se izvinjavam zbog lengvidza, al mlogo ga koristli ovi kad god se pricha o Ajsu pa ja ko velim, fora ...
      Vrh

  14. #404

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ja reko' malo ce biti onih pola miliona glasova iz CG, pa daj da angazujem ove Amere da glasaju i tako skupismo oko 200 miliona glasova za Mimacu. Medjutim, braca crnci se pobunise i podijelise 100 milona glasova za brata Ajsa .
    go Obama go
    a mene nisi angazovala nesreco... znas da sam crnac u dusi

    a fino napisase u Kuriru da ce crnogorci da lobiraju... od danas im vjerujem

    salu na stranu... posle subotnjeg izbacivanja ocekivao sam finale Milic vs. Ajzak... Mimi mi je skroz simpaticna i ne vidim sto je toliko cudno da je bas ona pobjedila... jebga ipak su svi Erini i Milicevi glasaci sibali njoj poruke na kraju

    nisam vidio dosta toga sta se desavalo, al skaj mi je bio skroz ok decko... ne vidim cemu frka sto je prokomentarisao sa kolegom ukucanku sa kojom se valjao po krevetima... kao to se van kuce VBa ne radi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  15. #405

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Mimi mi je skroz simpaticna i ne vidim sto je toliko cudno da je bas ona pobjedila...
    A ti je vodi kuchi ako ti je simpa. Ja imam jednu takvu minus silikoni, kolageni i tako to
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

Strana 27 od 32 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •