Nisam mogao/la a da ne primetim.. - Strana 37
Strana 37 od 69 PrvaPrva ... 27353637383947 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 541 do 555 od ukupno 1034
  1. #541

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da sam ubedljivo imala najviše lajkova
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #542

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    ...da se komjunikejshn sa sister babom yige_gui uvek, ali uvek svede na sledece...



    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #543

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da se sister yige nikad ni ne zadrzi dovoljno dugo da se s njom obavi komjunikejsn
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #544

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    ...koliko smo metiljavi !
    Dok je bilo +40 stepeni bazen prepun, nemaš peškir gde da raširiš. Na šank u bazenskom restoranu se čekalo, a za slobodnu stolicu da nepričam,...dece u redu za sladoled redovno 10-ak kad god glavu okreneš.
    Ovih dana tek +35, a bazen poluprazan, mesta koliko hoćeš.
    Nisam ni znao da smo mi najhrabriji, jer smo se usudili da se skinemo i provedemo popodne kraj vetrovite vode.
    A voda topla, čista,... mesta za plivanje koliko hoćeš,...al džaba kad nema + 40.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  5. #545

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Nema _babe_
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #546

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    neke stvari se ne menjaju...
    ocekujem da i sldece godine u isto vreme bude izginuce na temi o gej paradi
    ja ne mogu vise,fala lepo
    ionako je sve to tupljenje kurcu i isterivanje maka na konac
    moz da seta ulicom ko god hoce
    gadnije mi kad prodju navijaci pa me niko ne pita jesam li za to da pobijemo navijace
    a jesam,svemujebem
    ja mislim da su oni organski bolesni te ,prema tome,treba ih leciti

    a protiv sam i Jehovinih svedoka
    ja nikom ne lupam na vrata da mu objasnjavam kojim puitem ce najpre do Boga da stigne
    ocekujem da niko ne lupa tim povodom na moja

    a smetaju mi i one nabudzene prepametne zene kojima je neki mucenik napumpao mudanca pa misle da bi mogle svakog tako

    a zabranila bi da slobodno ulicom setaju i seljancice sto su preko noci postale damice,pa im je tesko da s pijace ponesu tri kila...a specijalno bih zabranila da se moji prijatelji zaljubljuju u takve...

    a one sto strajkuju u prosveti bi obradovala otkazima ,da bi oni s biroa mogli da se uhlebe i da dolaze na posao raspolozeni i zahvalni

    zabranila bi i radikale..nije da me se direktno ticu al` mislim da cu da odem kurac sa zivcima ako jos jednom onaj buDZati progovori svojim glasom prikrivenog psihopate...mene je stra` od njih

    i tako...
    parada mi jos najmanje smeta..... gejOvi nas uznemire jednom godisnje a ovi nabrojani jashu svaki dan......
    Poruku je izmenio believer, 31.08.2011 u 01:27
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #547

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Nije mi jasno sta znace oni lajkovi? Jel to kao reputacioni bod ili koji vrag ?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  8. #548

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    i tako...
    parada mi jos najmanje smeta..... gejOvi nas uznemire jednom godisnje a ovi nabrojani jashu svaki dan......



    Vlada treba da se izjasni,...policija će da štrajkuje,... i to sve zbog zbog parade...pa bog te...
    Pa ko njuh u opšte pita šta misle i osećaju!!?
    Oni moraju da obezbede da se parada održi bez ugrožavanja bezbednosti svih prisutnih, to im je posao. Moraju da pohapse svakog ko ugrožava bezbednost gradjana i propagira diskriminaciju,...valjda svi treba da imamo jednak tretman.
    Jaka stvar šta oni misle o tome...i tako me zabole šta oni o tome misle, valjda treba da se bave svojim poslom. Izgleda da će se vlada izjašnjavati i o metroseksualcima, vremenskoj prognozi i zelenim očima još malo.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  9. #549

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Vlada treba da se izjasni,...policija će da štrajkuje,... i to sve zbog zbog parade...pa bog te...
    Pa ko njuh u opšte pita šta misle i osećaju!!?
    Oni moraju da obezbede da se parada održi bez ugrožavanja bezbednosti svih prisutnih, to im je posao. Moraju da pohapse svakog ko ugrožava bezbednost gradjana i propagira diskriminaciju,...valjda svi treba da imamo jednak tretman.
    Jaka stvar šta oni misle o tome...i tako me zabole šta oni o tome misle, valjda treba da se bave svojim poslom. Izgleda da će se vlada izjašnjavati i o metroseksualcima, vremenskoj prognozi i zelenim očima još malo.
    Како би демократе радо тукле народ само кад им смета, помаљају се Стаљинисти испод демократских мантри...

    Наравно да их се пита, нису они роботи, и они су нечија деца, очеви, мужеви, браћа, сестре, супруге, кћерке, мајке... који ионако раде тежак и опасан посао (ето недавно у Зрењанину будала уби полицајца из чиста мира, шефови му нису ни рекли код кога иде). А ти би да их претвориш у роботе и слуге Тадићевих будалаштина.

    Прво, они имају право на синдикално организовање и своје мишљење.

    Друго, ако нека парада прети ремећењем јавног реда и мира, откаже се. Ако неко хоће на силу да намеће неке будалаштине Србији и гура прст у око, тера инат целом народу, нек он сам лепо обезбеди параду. Нек изађу Тадић, Чеда, Шуле... па нек лично бране параду, а не да гурају људе да туку друге и добијају батине за њихове зајебанције.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #550

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Pa naravno da Tadić, Čeda, Šule treba da su na čelu parade... neće valjda dveri, zveri, 1389, obrazi, i neznam više kojekakvi šupljoglavci da diktiraju državi ko sme, a ko ne sme da paradira.
    Niko ne spori da policija radi opasan posao, al koje procenjivanje šta je pravo, a šta ne - gde da ja hvatam kriminalca, pa to je opasno...jel to ta logika!!?
    Ili kao što su Crvene Beretke štrajkovale!!?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  11. #551

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Nisam mogla da ne primetim da ovakvim raspravama nije na ovoj temi mesto.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #552

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Nisam mogla da ne primetim da ovakvim raspravama nije na ovoj temi mesto.
    ..al on je prvi počeo...... ...
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  13. #553

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Наравно да их се пита, нису они роботи, и они су нечија деца, очеви, мужеви, браћа, сестре, супруге, кћерке, мајке...

    .
    ...shuraci , shogori , zetovi , pashenozi , ujaci , tece , strine , ujne , tetke .....


    Evo samo sto mi suze ne orosishe lice ....


    Друго, ако нека парада прети ремећењем јавног реда и мира, откаже се. Ако неко хоће на силу да намеће неке будалаштине Србији и гура прст у око, тера инат целом народу, нек он сам лепо обезбеди параду. Нек изађу Тадић, Чеда, Шуле... па нек лично бране параду, а не да гурају људе да туку друге и добијају батине за њихове зајебанције.
    Eto zamene teze .
    Krivi su ovi sto ce mirno prosetati gradom pola sata - sat a nisu krivi ovi dobri , povuceni , sto vole poeziju
    ali kada im neko mirnom setnjom stavi prst u oko jer oni to tako shvataju a preko tog ne mogu preci
    i samim tim je svako njihovo nasilje opravdano.

    I zato otkazati paradu da se dobra deca ne uzrujavaju mnogo.
    Malo im je sto su Partizan i Zvezda ispali iz Evropskih takmicenja pa sada jos i ovo.
    Pa kako da deca izdrze sve te stresove... tako tanani.
    Stvarno im nije lako.
    Velike su to zrtve.
    Velike.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #554

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..


    A sad svi na paradu (ili na temu o paradi).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #555

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Totalni mrak u ulici.Neverovatno koliko štede, i to uvek kod nas.

Strana 37 od 69 PrvaPrva ... 27353637383947 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 31.08.2016, 23:13
  2. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 22:35
  3. Kako si mogao?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 02.02.2008, 23:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •