Parada Ponosa - Strana 50
Strana 50 od 68 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 736 do 750 od ukupno 1009
  1. #736

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Suština je da je igračka polomljena i da mi treba nešto da učinimo s tim u vezi. Ovde ne valjaju ni nalogodavci ni instrumenti, ali ako ne hapsimo instrumente jer su i nalogodavci krivi, šta smo onda uradili?
    Moja igračka je polomljena '99te.
    I pusti te priče, nismo ( na žalost) u Edenu, nego na planeti Zemlji. I to u sred Srbije.
    Ti znaš, vidiš, kao i ja.. da su u politici i (političkom) ratu dozvoljena sva sredstva, I ubistva i smaknuća i prvorazredne prljavštine i igre o kojima normalan čovek ne bi mogao ni da sanja. da nije politike.
    Ali, politike jeste. Pa onda gledamo obračunavanja. Čudimo se kako neki heroji prethodnika bivaju preko kolena: smaknuti, razžalovani, bačeni u đubre.. a neki se ko pasulj odvoje i koriste u sopstvene svrhe. Stvaraju se novi heroji.
    Koji ne znaju da imaju rok upotrebe.
    E kada njima rok iscuri.. dođe Vlada ovde gde je sada.

    Nisam ja mogla da ih hapsim. Ni tada ni sada.
    Deset godina mlataraju o Dinkićevom ubistvu... i nikako da nađu nalogodavca.
    Znaš zašto ga ne nalaze? Zato što ga znaju.
    Pet minuta posle požarčića u Krunskoj nađoše i izvršioce i glavu.. i ruke i noge (i damu ).. i spisak. jbt
    Znaš kako ga nađoše? Tako što ga znaju.

    Pazi tog morona koji organizuje napad na državu.. a u zadnjem džepu drži spisak učesnika, sa konkretnom ulogom i zadatkom
    plus nacrt, čitavu mapu napada. Sa sve strelicama i vremenima ko kag gde šta i kako.

    Šta je sa tim ubistvom.. sa Stambolićem, Ćuruvijom.. da ne nabrajam, spisak je poduži.
    Kako to ?
    Koliko je pitanja postavljeno u Skupštini, od strane one guljave opozicije?
    Pa je i to sve prekrio snjeg. Opozicioni papalini se začas instaliraju u sistem, kad im se pljusne fotelja i kinta.
    Tako ti je toooo moj Morfeo.

    I šta sam sada ja kriva što je gvozdena rukavica neko ko je trebao deset godina da čami iza rešetaka.
    Što on hapsi svoje bivše "saradnike" koji su i ovima dotrajali.

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    a da li se neko seća šta je ukradeno 2000. petoga oktobra? Umetničke slike iz skupštine, televizori, tehnika plus naravno sitna roba iz porazbijanih lokala (parfemi, satovi i ostale drangulije) i da ne zaboravim automatske puške, pištolje i ostalo naoružanje iz policijske stanice u Majke Jevrosime.
    Sve su to "sitnice". Zaboravio si sefove i kase. Ne one privatne.. nego državne.
    Gde su pare?
    Kam gi tri?

    Te gi tri.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #737

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Deset godina mlataraju o Dinkićevom ubistvu... i nikako da nađu nalogodavca.

    ...
    Lapsus skripte il' nisam s'vatio?!?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #738

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Lapsus skripte il' nisam s'vatio?!?
    Bože mi oprosti
    na Đinđića sam mislila.

    Hvala Tony.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #739

    Odgovor: Parada Ponosa

    Pazite, ljudi. Ne branim Vladu i ljude u njoj i oko nje. Ovo nije ili-ili situacija. A vi je upravo takvom pravite. Po prethodnoj raspravi postade jedino važno ko je nalogodavac, kao da ovaj ološ treba da prođe nekažnjeno jer nije samo on kriv. Gde je tu kraj? Ili možda ne želimo kraj, možda osećamo neko iskonsko zadovoljstvo u tome da budemo žrtve, a krivicu svaljujemo na one koje mrzimo jer su jači?

    I šta sad? Sad ćete taj isti ološ ponovo upotrebiti da bi napravili još jednu revoluciju? Daleko vam lepa kuća, u slučaju da odlučite da još jednom sjebete državu zarad vlasti, ja ću biti prvi koji ću tražiti azil što dalje odavde. Upravo takve zajebancije su mi uništile priliku za normalan život, neću da čekam starost dok se totalitarni režimi smenjuju jedan za drugim. Kao da smo prokleti Salvador ili Kostarika, sunce mu jbm.

  5. #740

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Pazite, ljudi. Ne branim Vladu i ljude u njoj i oko nje. Ovo nije ili-ili situacija. A vi je upravo takvom pravite. Po prethodnoj raspravi postade jedino važno ko je nalogodavac, kao da ovaj ološ treba da prođe nekažnjeno jer nije samo on kriv. Gde je tu kraj? Ili možda ne želimo kraj, možda osećamo neko iskonsko zadovoljstvo u tome da budemo žrtve, a krivicu svaljujemo na one koje mrzimo jer su jači?

    I šta sad? Sad ćete taj isti ološ ponovo upotrebiti da bi napravili još jednu revoluciju? Daleko vam lepa kuća, u slučaju da odlučite da još jednom sjebete državu zarad vlasti, ja ću biti prvi koji ću tražiti azil što dalje odavde. Upravo takve zajebancije su mi uništile priliku za normalan život, neću da čekam starost dok se totalitarni režimi smenjuju jedan za drugim. Kao da smo prokleti Salvador ili Kostarika, sunce mu jbm.
    I sad ćeš ti ispasti miroljubiv, a mi manijaci kojima je "mentalni sklop" ubijanje, rušenje, paljenje.. i prosuta creva

    O čemu pričaš.
    Ti bi prvi trebao da se zamisliš.
    Ti si na početku života.

    A ako ti je lepo da sagneš glavu, da gledaš ovo sranje (na televiziji ) da se praviš da ništa ne vidiš, da i dalje obijaš pragove na informativnim razgovorima.. jer nemaš "leđa" koja će te postaviti za ministra još dok si u pelenama
    da te ubeđuju da je razlog nezadovoljstva samo, jedino i isključivo Parada
    da je divljanje navijača nije njihova režija, već pokazatelj "mentalnog sklopa" čitavog naroda..
    ljudi koji su se drznuli da polude dok oni palamude...

    onda dobro.


    Shvataš li ti da su ovi sada u stanju da zakukaju i zakucaju i na Nato vrata
    da ih zaštiti od "ludaka" koji "eto neće ni Paradu.. a ni da lade damu u ladu dok mirno gledaju utakmicu.."

    Ne shvataš.

    I ko kaže da je ološ taj koji je dig'o glavu.
    Ološ je istrčao. Prvi.
    Pred rudu.
    A ološ je deo sveta.. ne može se pobiti , ili tek tako jednim ćiribu ćiriba nestati.


    Jasno je to tebi.. znam, nego se i dalje praviš Tadić .. ispipavaš nam pulseve jel' da ..??!


    I.. ovo jeste ili ili situacija.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #741

    Odgovor: Parada Ponosa

    Dobro, znači jedino što ne valja u ovoj državi je Vlada. Izvinite, ja bejah neobavešten. svi su divni i krasni, jedino ih Vlada malo zeza, ne da im da ispolje svu krasotu njihove ličnosti. Srušićemo Vladu demonstracijama, a onda će se za desetak godina neko setiti mogućnosti da izvrši još jednu osvetu, i tako u krug. Točak istorije. Ja neću da budem hrčak u njemu.

    Znači, Paradu je izazvala država da bi pokazala mentalni sklop naroda? U tom slučaju, svaka čast državi. Pokazala ga je u punom svetlu. Ne želimo da znamo da drugačiji od nas uopšte postoje. Parada je ispunila svoj cilj, pokazala je količinu mržnje koju smo sposobni osetiti prema nekome samo zato što nije kao mi, a usudio se da to javno pokaže.

  7. #742

    Odgovor: Parada Ponosa

    Pet minuta posle požarčića u Krunskoj nađoše i izvršioce i glavu..
    Da jbt odmah nađođe, a ljudima promiče činjenica da je urađena perfektna bezbednosna procena, da je ankažovano preko 5000 policajaca i da su eto zaboravili da obezbede prostorije DS-a I to šta je izgorelo - arhiva! I to u podrumu tako da nije oštećen ni jedan drugi deo zgrade, daj bre te stvari ne da smrde. I mamograf, ostavili ga na sred Trga Nikole Pašića sa sve znakom b92, dobro nisu i gej zastavu natakarili na njega.

    Pazi tog morona koji organizuje napad na državu.. a u zadnjem džepu drži spisak učesnika, sa konkretnom ulogom i zadatkom
    plus nacrt, čitavu mapu napada. Sa sve strelicama i vremenima ko kag gde šta i kako.
    A de ti meni objasni kako može da onaj ćelavac sa ograde u Đenovi da dobije biometrijski pasoš i odputuje tamo da napravi biiiip kada čovek ima deceniju unazad policijski dosije ko narodni kuvar? Pazi šta kaže u onom članku iz Blica:

    Protiv Ivana Bogdanova (30), koji je uhapšen u Đenovi kao jedan od predvodnika huligana, u Srbiji su podnošene krivične prijave zbog napada na policajce, nanošenja povreda i preprodaje droge, a sumnjiči se i kao jedan od predvodnika napada na Ambasadu SAD, saznaje Blic.

    Članak pun krivičnih dela, sad vi meni objasnite da taj lik nije u zatvoru već mu se izdaje biometrijski pasoš i puštaju ga da ode u Italiju da napravi ono. Kod nas je mnogo takvih koji su odavno trebali da sviraju klavir a oni na slobodi.

    Po prethodnoj raspravi postade jedino važno ko je nalogodavac, kao da ovaj ološ treba da prođe nekažnjeno jer nije samo on kriv. Gde je tu kraj? Ili možda ne želimo kraj, možda osećamo neko iskonsko zadovoljstvo u tome da budemo žrtve, a krivicu svaljujemo na one koje mrzimo jer su jači?

    I šta sad? Sad ćete taj isti ološ ponovo upotrebiti da bi napravili još jednu revoluciju? Daleko vam lepa kuća, u slučaju da odlučite da još jednom sjebete državu zarad vlasti, ja ću biti prvi koji ću tražiti azil što dalje odavde. Upravo takve zajebancije su mi uništile priliku za normalan život, neću da čekam starost dok se totalitarni režimi smenjuju jedan za drugim. Kao da smo prokleti Salvador ili Kostarika, sunce mu jbm.
    O tome se upravo i radi, riba od glave smrdi. Recimo da sve ove pohapse i pozatvaraju, ništa se u državi promeniti neće! Porašće nova deca koja će zameniti ove mamlaze i eto ti sve Jovo nanovo. I onu makljažu na stadionu Dinama a kasnije po celom Zagrebu su izveli Arkan i malo stariji huligani koji danas imaju preko 40 godina, ovu su već možda njihova deca. Dokle god bude bio taj manir da neke državne strukture angažuju takvu vojsku po tribinama i ulici imaćemo ovo što imamo. Vlast se menja a sistem ostaje isiti i zato je Srbija tako nenormalna država i teško da će ikada biti nešto nalik na normalnu državu.

    Sve su to "sitnice". Zaboravio si sefove i kase. Ne one privatne.. nego državne.
    Gde su pare?
    Znam gde nisu u gde bi trebale da budu. Skupo mi plaćamo ovu za*ebanciju, preskupo...



  8. #743

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Vlast se menja a sistem ostaje isiti
    Upravo o ovome i pričam. Kako da promenimo sistem ako 50% građana uživa u mogućnosti da neko bude premlaćen na ulicama glavnog grada jer se usudio da kaže da je homoseksualac? Kako da ga promenimo ako makar na rečima ne osudimo krimosa sa tribina u Đenovi? Ako na ovim vrednostima menjamo Vlade (milom ili silom) ništa nećemo uraditi. A te vrednosti ne zavise ni od kakve Vlade, već od nas samih. Sami odlučujemo da li ćemo poštovati dostojanstvo čoveka, ličnosti i njegove imovine i života, ili nećemo.

  9. #744

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Dobro, znači jedino što ne valja u ovoj državi je Vlada. Izvinite, ja bejah neobavešten. svi su divni i krasni, jedino ih Vlada malo zeza, ne da im da ispolje svu krasotu njihove ličnosti.
    Ali pazi.. kad kažeš Vlada.. nije to Vlada, nego Vlada bReee
    Velika i jaka reč.. sa mnogo jakih slova
    i sa mnogo jakog smrada.

    Znaš ono ... ubi me prejaka reč

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Srušićemo Vladu demonstracijama, a onda će se za desetak godina neko setiti mogućnosti da izvrši još jednu osvetu, i tako u krug. Točak istorije. Ja neću da budem hrčak u njemu.
    Ti onda sedi ... čuvaj "pozadinu" ... i pleti čarapKe za zimu.
    Trebaće nam dok ratujemo po brdima duga je zima

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Znači, Paradu je izazvala država da bi pokazala mentalni sklop naroda? U tom slučaju, svaka čast državi. Pokazala ga je u punom svetlu. Ne želimo da znamo da drugačiji od nas uopšte postoje. Parada je ispunila svoj cilj, pokazala je količinu mržnje koju smo sposobni osetiti prema nekome samo zato što nije kao mi, a usudio se da to javno pokaže.
    NoUpe.
    grešiš sinko.. mnogo grešiš.
    Paradu koja im svih ovih godina.. kao i prošle godine nije išla na ruku
    (zar si to već zaboravio, zatrpan udarnim psiho naslovima i textovima dnevne štamPice)
    sada su samo oberučke prihvatili.
    I su si je/si se zaštitili.
    Jer im je legla k'o kec na deset.

    Količina mržnje prema Paradi ista kao i prema sistemu (čak mnogo veća prema sistemu) je pokazana 10. 10.
    to je činjenica
    Ali je 09.10 pokazano šta se o Vladinoj odluci misli. Jel beJaše neki članak o tome... il' jok.
    Svetla su obasjala pozornicu tek tog desetog.

    Pa nemoj da si smešan.
    sad već vidim da su i tebi izgleda uspeli da isperu mozak. I da ga dodatno iscentrifugiraju.
    Naravno, uz čašicu Ornel omekšivača.. mekše je, lakše se diše. A i miriše.

    Aj' idi pleti nam te čarape ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #745

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Upravo o ovome i pričam. Kako da promenimo sistem ako 50% građana uživa u mogućnosti da neko bude premlaćen na ulicama glavnog grada jer se usudio da kaže da je homoseksualac? Kako da ga promenimo ako makar na rečima ne osudimo krimosa sa tribina u Đenovi? Ako na ovim vrednostima menjamo Vlade (milom ili silom) ništa nećemo uraditi. A te vrednosti ne zavise ni od kakve Vlade, već od nas samih. Sami odlučujemo da li ćemo poštovati dostojanstvo čoveka, ličnosti i njegove imovine i života, ili nećemo.
    Sistem se ne menja tako. Da je sistem komplet srušen do temelja 2000. pa da su izgrađene nove institucije, kako su to uradile normalne postkomunističke države sve to što veliš bi imalo smisla. Tebi prijatelju i dalje rade stare institucije samo što ih jašu malčice drugačiji vlastodršci. Ovako ćemo da kusamo to što kusamo u nedogled. Sad osude tog lika, pa to neće biti ni privid da se u društvu nešto promenili i da smo postali normalna država. Taj je trebao da padne za prvo krivično delo, a ne da se država seti da treba da mu sudi onda kada on njoj počne da smeta. Što to sve nisu uradili 2001. kada je bilo krvoproliće na prvoj gej paradi?



  11. #746

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    A de ti meni objasni kako može da onaj ćelavac sa ograde u Đenovi da dobije biometrijski pasoš i odputuje tamo da napravi biiiip kada čovek ima deceniju unazad policijski dosije ko narodni kuvar? Pazi šta kaže u onom članku iz Blica:

    Protiv Ivana Bogdanova (30), koji je uhapšen u Đenovi kao jedan od predvodnika huligana, u Srbiji su podnošene krivične prijave zbog napada na policajce, nanošenja povreda i preprodaje droge, a sumnjiči se i kao jedan od predvodnika napada na Ambasadu SAD, saznaje „Blic“.

    Članak pun krivičnih dela, sad vi meni objasnite da taj lik nije u zatvoru već mu se izdaje biometrijski pasoš i puštaju ga da ode u Italiju da napravi ono. Kod nas je mnogo takvih koji su odavno trebali da sviraju klavir a oni na slobodi.
    Eve saćem ti objasnim sve.
    Paz 'vamo
    Znamo da se vlastodrŠci pored svojih zagrljenih gov.. fekalnih motki, (vlasto)drže čvrsto i tuđih fekalnih motaka.
    Onih najzzeshchih.
    Od tih motaka se svi normalesi piplsi plaše.. i beže. Ne tol'ko iz stra'a.. nego jerbo mnogo smrdU. NePodnošljivo.
    I jedne i druge.
    Plus ako znamo da su najsmrdljivije motke držane u levici. Ruci.
    A levicom kad se opali po kičmi.. puca i glava i kitchma i body po svim šavovima... i džep.
    E sad, nije TopSikreT da je Milošević za svo vreme vladavine puštao tvorove iz tvoraza.. sa dilom da završe neki mnogo biTan
    i važan državni pos'o.
    U sred socijalističkog mira.
    To si znao?! ok.. preslišavamo se dalje...

    Pa ondaK, kad je motku još više usro, zarad ratovanja po Hrvatskoj, Bosni, Kosovu.. a ništa manje ni po majci Srbiji
    ispuštao je uz razne jake državničke :prdeže: ne samo krimose, nego i sve ortodox bolesnike.. iz ludnica.
    To su upravo oni koji su radili one užasne, najstrahovitije zloćine .. bukvalno "bezmozgzne"
    Ko te pita.. to je ionako obično topovsko meso.
    Mahom su u tim zločinima i sami izginuli kao "neznani junaci" pa se o njima ništa i ne zna.
    Preživeli su verujem uredno vraćeni u ludnice. Nisu oni problem.

    E sad.. problem je ološ.
    Namazan svim bojama i premazan svim lakovima.
    Od kojih vlastodrŽcu doope često sažvaće gaće.

    E njih ne mogu ko sekePerse tek tako da zaulare.. i čekaju ih na keca.
    A kec il' dođe sam.. il' se izrežira.

    Pa kad dođe kec .. zna se šta sledi... kecanje (izvinjavam se autitorijumu - tak'a je reč)
    pa ko koga isKeca.

    Trenutno je rezultat 2:0 za Vladu.

    Al ne zaboravimo.... "Zare igra"
    a Zare je gadan igrač. ne biK da sam im u koži...


    ___________
    Eto... malo da se našalimo ... nasmejemo i zabavimo.
    kad već nismo stigli tjekom Parade.
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 14.10.2010 u 13:35 Razlog: il prdež il' padež... nisam sasvim sigurna :lol:

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #747

    Odgovor: Parada Ponosa

    E sad se s tobom slažem, sve si lepo opisala. Samo što, izgleda, ja u ovoj situaciji ipak navijam za Vladu, a ti za Zareta.

  13. #748

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    E sad se s tobom slažem, sve si lepo opisala. Samo što, izgleda, ja u ovoj situaciji ipak navijam za Vladu, a ti za Zareta.
    Vidiš da slaganje u jednom delu, ne znači da si i celi text shvatio.
    Mene nema ni u Vladi.. ni u Zaretovim "jedinicama".. a ni u Paradi.



    Ja navijam za Nas.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #749

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Ja navijam za Nas.
    Tu sam te čekao. I ja navijam za Nas. Samo smatram da Mi, da bismo stvorili normalno društvo, ne smemo oprostiti Žaretu njegove aktivnosti, niti se smemo slepo pokoriti Vladi i njenim aktivnostima. Ako Vlada ne valja, menjajmo je, ali nemojmo za to koristiti Žareta. Jer Vladi prigovaramo upravo to što je koristila Žareta kad joj je bilo potrebno.

    Ako Vlada (iz bilo kog razloga) želi da skloni Žareta s ulice, ja joj aplaudiram, što i dalje ne znači da je Vlada bezgrešna i da joj slepo verujem. I najveće putovanje počinje jednim korakom.

  15. #750

    Odgovor: Parada Ponosa

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Tu sam te čekao. I ja navijam za Nas. Samo smatram da Mi, da bismo stvorili normalno društvo, ne smemo oprostiti Žaretu njegove aktivnosti, niti se smemo slepo pokoriti Vladi i njenim aktivnostima. Ako Vlada ne valja, menjajmo je, ali nemojmo za to koristiti Žareta. Jer Vladi prigovaramo upravo to što je koristila Žareta kad joj je bilo potrebno.

    Ako Vlada (iz bilo kog razloga) želi da skloni Žareta s ulice, ja joj aplaudiram, što i dalje ne znači da je Vlada bezgrešna i da joj slepo verujem. I najveće putovanje počinje jednim korakom.
    Aj' nek ti bude.
    ipak mislim.. 'nako čisto ženski.. domaćinski da treba odmah ukloniti svo đubre.

    Ne možeš čistiti 'volki tepih starom, raspalom metlicom
    niti ga usisavati usisivačem čija se kesa davno k'o rešeto proboošila.. i pušta na sve strane
    iz prostog a praktičnog razloga što ne usisava đubre kako treba.
    Jer je i on sam zreo za đubre.

    Ja bi', naravno ako se slažeš.. da nabavimo novi usisivač.
    I da, ako se i to slažeš, popalimo sva svetla... malo je kao mračno
    da vidimo šta radimo.
    Da se ni slučajno o neko đubre ne ogrešimo.

    A?
    Šta kažeš?


    Pa ondaK ako se lepo dogovorimo... da malo i proparadiramo.
    Ali, prvo svi mi... redom.. po domaćinskom ponosu i redu.. "otac, majka, deca, deda. baba.. stričevi, strine..kumovi i prijatelji"
    pa onda, što da ne i svi ostali - ponosni. I domaći i gosti.
    U čem' je problem?!
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 14.10.2010 u 14:31 Razlog: kumove sam zaboravila ... i kume :))))

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 50 od 68 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osećanje ponosa
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 00:09
  2. Najveća gej parada na svetu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.06.2007, 08:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •