Homoseksualnost - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 3 od 30 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 450
  1. #31

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku

    ... slažem se da se "homići" rađaju... moguće da po rođenju imaju neki nastran (ajd da budem precizniji- abnormalni) gen koji utiče na sexualnu orijentaciju.
    Recimo 2 muška gey-a usvoje muško dete od recimo 3-4 godine... Dete je još malo, i tek od roditelja treba da uči o životu, emocijama, treba da ga vaspitavaju, odgovaraju na pitanja koja budu sve više komplikovanija i zahtevnija kako dete raste... .
    I sam rece da se radjaju kao takvi ...
    Vaspitanje deteta se ne svodi samo na sexulanu orijentaciju a kad smo kod toga i homoseksualce su njihovi roditelji ucili da je samo strejt opredeljenje pozeljno,prirodno pravilno a oni opet gay...
    I sta cemo sad?
    A dalje da vidnimo...

    Zamisli ti sad sebe i da li te privlaci muskarac?Ne ,ne privlaci...
    Ni mene ne privlaci devojka a niko mi nikada nije u zivotu rekao ni rec o sexu i sexulanom opredeljenju,eto igrom slucaja nisam o tome pricala sa roditeljima...I ja sma opet strejt i da me ubijes ne mogu da se uzbudim mazeci se sa zenom,gledajuci u zenu ali pri pogledau na dobrog frajera,na ruke,na usne,na guzu, pa prosto ga pozelim odmah tu

    Ajd pederi roditelji se odgovore koje će u braku biti "mama" a koje "tata" i tako uče dečaka...
    Oni se nece dogovarati ko bi bio mama a ko tata jer ce od pocetka dete imati dve mama ili dve tate...

    Ali kao sto rekoh to je(kao i ostatak posta koji nisam citirala) tema o usvajanju a ta tema postoji pa jos jednom molim sve ucesnike da o temi Usvajanje,da li dozvoliti homoseksulacima ili ne raspravljaju ovde

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/showthread.php?t=534
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #32

    Odgovor: Homoseksualnost

    Uhhh...

    Aj redom...

    1)

    Prvo što mi je upalo u oči je:
    • Autoru teme je ovo prvi post na forumu
    • Post mu liči na predizborni plakat
    • Suviše lepo napisan (da ne kažem našminkan, za malo da me dirne u srce )
    Sve to je probudilo sumnju u meni, pa sam bio dokon i prvu rečenicu "Homofobija je još uvek vrlo izražena i vrlo česta pojava u našem društvu." prekopirao Google i lupio Enter. Gle čuda! Prvi i jedini sajt - peder Srbija. Dakle, dolazak na forum sa namerom. Umesto da se ode na teme za upoznavanje, Pričaonicu, Chit-Chat ono pravo u srce - peder tema. (ps. kasnije ću početi da upotrebljavam izraz homoseksualac kada budem pričao generalno). Dotični nije homoseksualac, nego peder. Zašto nije homoseksualac? Zato što homoseksualci žive svoj život, a ne idu okolo i galame, kukaju, proklinju nas hetero itd. Pederi to rade. Zašto meni nije palo na pamet da odem na forume za homoseksualce i počnem sa pričom kako se dobro razvaljujem sa mojom devojkom? Zašto ne organizujem parade, gostovanja na TV-u u udarnim terminima i sl.? Imate svoje klubove, imate svoje novine, imate svoje sajtove, imate bre sve, a još kukate! Šta želite? Da vas tapšemo po ramenu i da navijamo za vas?

    2)

    Citat Konan kaže:
    Homofobija je još uvek vrlo izražena i vrlo česta pojava u našem društvu. Možemo je videti u medijima, zakonodavstvu, obrazovanju, zdravstvu, radnim organizacijama, na ulicama itd. Iako se više ne smatra psihičkim poremećajem, veliki deo društva o homoseksualnosti misli kao o poremećaju. Takvo društvo homoseksualne osobe posmatra kao inferiorne, bolesne, grešne, doživaljava ih kao pretnju za svoj opstanak.
    Prvo - nisam homofob. Ne plašim te se! Što se mene tiče, možemo popiti i pivo, pričati o fudbalu, kolima, sve dok ne počneš me da ugrožavaš svojim intimnim pričama. Tada sledi Kada ste hteli da se okupljate u centru Novog Sada, bio sam tamo. Niko se nije pojavio. Nema paradiranja gradom. Vi time nas ugrožavate, i naša reakcija je opravdana. Ja nisam dužan da gledam bahanalije u centru grada.

    Citat Konan kaže:
    Zbog toga gej osobe bivaju ismevane, diskriminisane na razne načine, moralno osuđivane, pa čak i izložene fizičkim napadima i maltretiranju.
    Očekuješ čestitke?

    Citat Konan kaže:
    Podrška prijatelja, na koju bi mogli da računaju, izostaje, jer se i oni povlače zbog straha od društvene osude kojoj bi mogli biti izloženi.
    Normalno. Ko će koga, ako ne svoj svoga.

    Citat Konan kaže:
    Kako je seksualni identitet važan deo identiteta jedne osobe, gej osobe, zbog toga što su neprestano suočene sa homofobičnim institucijama, shvatanjima, akcijama i negativnim stereotipima o sebi, vremenom izgrađuju sve lošiju sliku o sebi.
    Treba da se stide oni koji se trte jer je u poslednje vreme IN biti gej. Ostali ne.

    Citat Konan kaže:
    gej osobe ostaju same, prisiljene da se kriju, vode dvostruki život, žive u izolaciji, žive u stalnom strahu, sa osećanjem krivice, stide se, gube samopoštovanje...
    Rasplaka me...

    Citat Konan kaže:
    Uprkos uobičajenom mišljenju da je izbor partnera stvar same osobe i da nema potrebe da o tome svima priča, stvar je malo složenija.
    Ajde!

    Citat Konan kaže:
    Mnogo je onoga što smatramo sastavnim delom svakodnevnog života, a što je gej osobama u nekoj meri uskraćeno.
    Pa niste vi beli medvedi pa da vas stave pod zaštitu. U poslednje vreme smo mi normalni ugroženi, jer sve više propagirate svoj intimni život.

    Citat Konan kaže:
    gej osobe ne mogu otvoreno da pričaju o svojim vezama i partnerima/kama na poslu ili u školi...
    Niko nije dužan da sluša vaše bahanalije.

    Citat Konan kaže:
    ne mogu svog partnera/ku držati za ruku ili poljubiti na javnim mestima
    Da nećete možda i da se trtite ispod Miletića?

    Citat Konan kaže:
    ne mogu svog partnera/ku povesti na porodičnu večeru
    Što? Bar bi roditelji trebali da imaju razumevanja. To nema veze sa društvom.

    Citat Konan kaže:
    ne mogu svima pokazivati slike sa zajedničkog letovanja
    Normalno! Ja bih te opušteno udario kada bi insistirao da gledam vaše slike. Pokazujte ih međusobno do prekosutra. Ni ja ne idem okolo i pokazujem slike moje devojke i mene.

    Citat Konan kaže:
    ne mogu da se venčaju sa osobom koju vole
    Možete, ali ne ovde! Ni ja ne mogu da imam platu 2.000 evra, ali znam gde mogu.

    Citat Konan kaže:
    moraju da odgovaraju na pitanja o tome zašto su drugačiji, kad su to prvi put shvatili ...
    Tako isto govore i narkomani...

    Citat Konan kaže:
    često su izloženi raznim neprijatnim komenatrima
    Evo upravo to radim. Ali jebiga, prvi si počeo. Da si ćutao, sve bi bilo drugačije! Konan derpe, Konan derpe!

    Citat Konan kaže:
    gube posao zbog veze sa svojim partnerom/kom
    Plaši se gazda da mu ne dobiju radnici sidu.

    Citat Konan kaže:
    dovodi se u pitanje njihova profesionalna kompetentnost, moralnost, psihičko zdravlje...
    Pazi, da ste vi čisti u glavi, ne biste bili pederi. Da je to normalno, svi bi smo bili homići.

    Citat Konan kaže:
    A ovo su samo neke od stvari koje su problematične.
    Zar ih ima još? Malo li je...

    Citat Konan kaže:
    najvidljivija je direktna diskriminacija i fizičko maltretiranje,
    Vidi, ja tebe ne smaram sa mojom intimom, nemoj ni ti mene.

    Citat Konan kaže:
    zatim malo manje vidljivi problemi koji dolaze do izražaja u tome što se od njih očekuju da ne pričaju otvoreno jer ljudi o tome ne žele da slušaju,
    Pa šta onda radiš ovde? Tražiš dečka?

    Citat Konan kaže:
    i najmanje vidljive- poruke koje primaju od svoje okoline vremenom bivaju pounutrene i sami o sebi izgrađuju sliku koja je loša.
    Shvati, hvalospeve ćeš dobiti samo od sebi sličnih. Od mene sigurno ne.

    Citat Konan kaže:
    Zbog svega ovoga je veoma važno pričati javno, dugo i puno o gej identitetu..
    Samo napred. A posle kada vas prebiju kukate. A sami izazivate.

    E ne mogu više da te citiram, smorio si me...


    3)

    Citat Konan kaže:
    U Srbiji nema inkriminišućeg zakona kada je reč o homoseksualnosti, odnosno, stupanju u istopolne odnose. Međutim, nema ni zakona koji bi priznali homoseksualne zajednice. U članu 62. Ustava Republike Srbije u kom se govori o pravu na zaključenje braka i ravnopravnosti supružnika navodi se da se brak zaključuje na osnovi slobodno datog pristanka muškarca i žene pred državnim organom. Pojedine nevladine organizacije i političke partije su pre donošenja novog ustava protestovale jer su, po njihovom mišljenju, tako zaobiđena prava homoseksualaca.
    Da Bože da nikada ni ne bude. Zašto? E pa pazi, ja nisam dužan da gledam dva tipa kako se drže za ruku, gledaju labudove u Dunavskom parku i malo se maze i ljube. Zamisli da sam ja u blizini sa svojim detetom. I da me dete pita "Tata, a što se one čike diraju?" I ja onda treba da mu objašnjavam da je to bolesno, da to nije normalno itd. Zašto bih? Imate svoju sobicu, svoj krevetac, izvol'te. Dosta vam je. To pravo vam niko ne može uskratiti. Sve ostalo je ugrožavanje većine. AKo ti se ne sviđa ovde, sam znaš gde možeš da odeš. Ako nećeš da ideš, ponašaj se po pravilima.

    4)

    Za sve hričšane, pa i sve ostale religije, homoseksualne veze su bogohuljenje. Ne verujem da neka religija propagira trpanje u bulju. A bolest je zato što bi u suprotnom svi bili homići. Dakle, sve što nije normalna pojava je bolest. Ako se neko rodi gluv, on je bolestan. Isto tako i kod vas - ako vas privlači isti pol - vi ste bolesni.

    5)

    Citat Lady S kaže:
    A mene zanima sad u ovoj priči, zašto su gejevi oni koji se trpaju u dupeta? Ti, doista, jesi pomenuo na momenat i lezbejke, ali mnogo se češće ljudi osvrću na dva muškarca i mnogo češće samo sa time imaju problem. E, mene to nervira.
    Pazi sad! Kada se muškarcu spomenu lezbejke on sigurno ne zamišlja ovakve gospođe



    nego ovakve



    A pri pomisli na dva tipa kako se trte, sasvim je svejedno da li su na gomili Bred Pit i Vin Dizel ili neki Žika i Sima. Vrlo jednostavno!

    6)

    Citat Lillith kaže:
    Homoseksulaci nisu bolesni ljudi i zapravo dok vam sami ne kazu kojeg su sexulanog opredjeljenja necete ih moci ni prepoznati...Nemaju oni svi visak hormona suprotnog spola niti taj visak uopce znaci da je neko gay...
    Ama jesu. Ti kada vidiš gluvog čoveka ne znaš da on nije gluv, sve dok mu se ne obratiš. Činjenica je da im ne piše na čelu i dok god to ne iznose javno, možemo se družiti do mile volje.


    A red je da se zahvalimo Konanu, vidi kako mu je uspešna tema!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #33

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku

    Plaši se gazda da mu ne dobiju radnici sidu.

    hahhahaha ...uuu pa i nije smesno!
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  4. #34

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ja im ne bih dozvolila iz drugih razloga ali o tome da lim dozvoliti usvajanje ili ne mozemo pricati ovde

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/showthread.php?t=534


    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ali kao sto rekoh to je(kao i ostatak posta koji nisam citirala) tema o usvajanju a ta tema postoji pa jos jednom molim sve ucesnike da o temi Usvajanje,da li dozvoliti homoseksulacima ili ne raspravljaju ovde

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/showthread.php?t=534
    Ako neko i posle dve ljubazne molbe nije u stanju da prihvati sugestiju moderatora ovog foruma, svi naredni postovi koji nakon napomene budu uneti, a ne budu imali direktne veze sa temom - biće obrisani!

    Sve što je napisano u toku ove diskusije, a neposredno pre moje napomene, biće premešteno na odgovarajuću temu!

    Podsećanja radi, ova tema odnosi se na prihvatanje (ili neprihvatanje) društva kada su homoseksualni parovi u pitanju, njihove slobode izražavanja, diskriminacije na delu i osude od strane heteroseksualaca.

    Dakle, ukoliko imate šta da kažete po pitanju ove teme i ukoliko imate formiran stav o tome da li želite ili ne želite homoseksualce u svojoj okolini - slobodni ste da nastavite diskusiju.

    Ukoliko želite da diskutujete o dodatnim poremećajima koji mogu proizaći iz homoseksualnih veza, o nasledstvu homoseksualizma sa roditelja na decu ili o gorepomenutom incestu i ostalim mogućim pojavama, link vam je ostavljen čak dva puta, za slučaj da ga je neko jednom propustio.

  5. #35

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    hahhahaha ...uuu pa i nije smesno!
    Evo jos jedne predrasude u nizu...nemaju samo homoseksualci sidu,naprotiv,pre se mozemo zaraziti virusom HIV-a od nekog heteroseksualca.

    Naravno da nije smesno.Nimalo...
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #36

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ihaj koliko imam predrasuda prema njima. Naročito prema ovakvim galamdžijama koji otvore temu i više ama baš ništa ne napišu!

    Ajde Konane, junačino!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #37

    Odgovor: Homoseksualnost

    U bre al ste se raspricali!! Nema me par sati, a vi svi u glas.
    Eto procitah sve i sta reci. A ja moram sad nesto da kazem. Ali ne znam sta.....

    U sustini Kunic je lepo to onim googlovanjem recenice zakljucio da je rec o provokaciji, LadyS je lepo konstatovala da gay ljudi ne pisu uopste na temama Ljubav i Sex... Ali kad razmislim... i kad bi pisali pretpostavljam da bi bilo puno prozivke istih od stane Propelera i Kunica. Pa gay ljudi nemaju ni volju bilo kome i sta da objasnjavaju. A i bilo bi puno posla za moderatore da pregledaju postove i brisu vredjanja i opominju clanove da budu fini... (he he ovako je cool nema posla )

    Poznajem gay ljude i zaista mi ne smetaju. Bar ove koje poznajem ne forsiraju ovakve teme u uzivo razgovorima, nego postoje mnogo lepse teme za diskusiju. I volim da pricam sa njima bas zato sto nisu stereotipni Balkanci, volim da cujem i druga misljenja.


  8. #38

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ali kad razmislim... i kad bi pisali pretpostavljam da bi bilo puno prozivke istih od stane Propelera i Kunica. Pa gay ljudi nemaju ni volju bilo kome i sta da objasnjavaju.
    O neeee. Nikako. Da je došao lepo i predstavio nam se, ja bih mu poželeo dobrodošlicu. Naravno, ne na ovaj način "Ćao, ja sam Konan, volim da se trtim, jel ima zainteresovanih?"

    Da je pisao na ljubavnim temama npr. kako mu je teško što ga je ostavio partner ili šta će mu pokloniti za rođendan, ne bih ni konstatovao. Nikad mu ne bih rekao u nedostatku argumenata "ćuti pederčino, šta ti znaš." Sve dok ne počne da me ugrožava, ja ćutim i maksimalno sam tolerantan. Evo neka ode na kaladont, ja ću ispod njega napisati reč. Ne pada mi na pamet da nekoga napadam zato što je bolestan. To bi bilo kao i da vidim na ulici invalida u kolicima i ja ga prevrnem samo zato što je on invalid. To je bolesno. I invalidi imaju svoje probleme (nemaju prilaze, visoki autobusi itd.) pa ne prave parade, ne skidaju se goli itd. Ali ove novokomponovane pederčiće bih čepao sve u šesnaest. Nisu bolesni, a prave se.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  9. #39

    Odgovor: Homoseksualnost

    gube posao zbog veze sa svojim partnerom/kom
    A ja bih naijskrenije volela da se i autor ove teme oglasi na istu, umesto što kao gost povremeno proverava šta smo sve pisali. Posebno me zanima ova konstatacija da gej ljudi gube posao zbog toga što su gej.

    Jedna od stvari koja apsolutno ne mora biti istinita! Šta sad, kao, niko od nas nije nikada bio zaposlen i nikada nije bio na razgovoru za posao... Mene, primera radi, niko nije nikada pitao za sexualno opredeljenje. Radila sam u jednoj firmi 3 godine i da nisam htela, nikada niko od njih ne bi znao ništa o mom privatnom životu, niti bi me forsirao. Problem nastaje ukoliko se ide okolo i na sva zvona trubi o tome. Zašto bi vaš poslodavac morao da zna sa kime vi odlazite u krevet, sa kime izlazite, sa kime živite?!

    Naravno da je malo teže ukoliko ne možete najslobodnije da se izražavate na tu temu, ali ustanove kao što su škola, posao i slično i ne služe tome. Zašto se smatrate degradiranima u tom smislu, kada seksualno opredeljenje nije presudno da biste bili profesionalno uspešni, i uopšte - vaš privatni život ne mora imati apsolutno nikakve veze sa profesionalnim?

  10. #40

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da je pisao na ljubavnim temama npr. kako mu je teško što ga je ostavio partner ili šta će mu pokloniti za rođendan, ne bih ni konstatovao. Nikad mu ne bih rekao u nedostatku argumenata "ćuti pederčino, šta ti znaš." Sve dok ne počne da me ugrožava, ja ćutim i maksimalno sam tolerantan. Evo neka ode na kaladont, ja ću ispod njega napisati reč.
    Pa evo zamisli sad da se pojavi clan kojem u profilu pise da je musko i na forumu Erotika na temi "Drugacija tema od svih" napise kako je probao spermu svog partnera i da rado to radi i da uziva dok njegov decko uziva. Ti kao ne bi reagovao???

  11. #41

    Odgovor: Homoseksualnost

    Hehehehe

    Pazi, ja na Erotici i seksu jako slabo pišem. Svoju intimu volim da delim sa bliskim osobama, a ne da galamim na sav glas. Da se ne osete prozvanim ljudi koji tamo pišu - svako piše gde mu prija. Verujem da taj post ne bih ni primetio, jer kao što sam rekao - tamo slabo pišem. E sad, da recimo ipak vidim, naravno da bih reagovao, jer se to već kosi sa onim o čemu meljem - ne diraj me, ne diram te. Svesni su kakvu reakcija takva poruka može da izazove kod heteroseksualaca i da su u dobroj nameri ovde, to ne bi napisali. As I said, imaju svoje forume za sabiranje utisaka. Nigde nisam primetio da ovde u naslovu piše "gej", pa ako žele da ih poštujemo, neka oni poštuju nas i mirna Bačka. Ja ne idem po njihovim mestima za uživanje da ih provociram, pa isto to očekujem i od njih.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  12. #42

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Zasto ovo nebi bila nasa politika?
    Zasto svi moraju da budu zapad?
    Glas Javnosti/ Zabranjena gej parada
    Poruku je izmenio Lillith, 31.01.2007 u 16:36 Razlog: Ovaj dio posta je prebacen sa teme Belgija: Gej parovi usvajaju decu
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  13. #43

    Odgovor: Homoseksualnost

    Nemam ništa protiv homoseksualaca...ne mrzim ih, ali i ne osecam potrebu da ih volim...
    Ne shvatam samo njihovu konstantu potrebu za nekim pravima... Svakako nisu uzorni gradjani da bi imali bilo kakve privilegije...

  14. #44

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    A ja bih naijskrenije volela da se i autor ove teme oglasi na istu, umesto što kao gost povremeno proverava šta smo sve pisali. Posebno me zanima ova konstatacija da gej ljudi gube posao zbog toga što su gej.

    Jedna od stvari koja apsolutno ne mora biti istinita! Šta sad, kao, niko od nas nije nikada bio zaposlen i nikada nije bio na razgovoru za posao... Mene, primera radi, niko nije nikada pitao za sexualno opredeljenje. Radila sam u jednoj firmi 3 godine i da nisam htela, nikada niko od njih ne bi znao ništa o mom privatnom životu, niti bi me forsirao. Problem nastaje ukoliko se ide okolo i na sva zvona trubi o tome. Zašto bi vaš poslodavac morao da zna sa kime vi odlazite u krevet, sa kime izlazite, sa kime živite?!

    Naravno da je malo teže ukoliko ne možete najslobodnije da se izražavate na tu temu, ali ustanove kao što su škola, posao i slično i ne služe tome. Zašto se smatrate degradiranima u tom smislu, kada seksualno opredeljenje nije presudno da biste bili profesionalno uspešni, i uopšte - vaš privatni život ne mora imati apsolutno nikakve veze sa profesionalnim?
    E da ovo je i meni chudno...
    Jer naime najveca svetska udruzenja,najvece korporacije su bash u da pederskom vlasnishtvu...
    I svako ko je gej se lakshe i zaposhljava, dobro de mozda ne u Srbiji ali ako vec globalno pricamo o problemu veci je problem sto su oni povlashceniji od nas obichnih smrtnika...
    Jbt strashno me pogadjaju nejednakosti u drushtvu...
    Eto...bash sam se nesto skenjala...
    Pi...
    zasto boze? zasto sam strejt?


    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Nemam ništa protiv homoseksualaca...ne mrzim ih, ali i ne osecam potrebu da ih volim...
    Ne shvatam samo njihovu konstantu potrebu za nekim pravima... Svakako nisu uzorni gradjani da bi imali bilo kakve privilegije...
    Shalu na stranu... Po chemu to nisu uzorni gradjani?

    Ubica mekog srca.

  15. #45

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku



    Shalu na stranu... Po chemu to nisu uzorni gradjani?

    ...a po čemu jesu?....

Strana 3 od 30 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •