Homoseksualnost - Strana 19

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 19 od 30 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 450
  1. #271

    13

    Moj čovek!

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Zaista i mene zanima s kakvim si ti to muskarcima bila pa da izjavis ovako nesto
    Mene zenski dodir ne moze ni smiriti ni uzbuditi niti ga osecam svilenkastim ili sta vec,samo muski

    Cuj svilenkast i nezan dodir imaju samo gay muskarci
    Draha Lilith - ti si hetero.
    Ja sam bi.

    Gde je problem?
    Poruku je izmenio _baba_, 15.01.2008 u 20:51 Razlog: spajanje poruka
    _________Una16

  2. #272

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Moj čovek!



    Draha Lilith - ti si hetero.
    Ja sam bi.

    Gde je problem?
    Nije problem u tome sto si bi vec u cinjenici da pricas kako muskarci ne mogu da imaju nezan dodir kao zene osim ako nisu gay
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #273

    Odgovor: Homoseksualnost

    Lako je vama curicama... vama priznajem bi opredeljenje...

    Ali ovim našim ne mogu nikako... da se ne ljube mogao bih,ovako ne mogu...

    @ Lillith

    Tako mlada,a imala si dobre učitelje... sitnica koja ti odredi život

  4. #274

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    @ Lillith

    Tako mlada,a imala si dobre učitelje... sitnica koja ti odredi život
    Ljubav je najbolji ucitelj
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #275

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Nije problem u tome sto si bi vec u cinjenici da pricas kako muskarci ne mogu da imaju nezan dodir kao zene osim ako nisu gay
    U principu mogu o svemu da polemišem, ako iza izrečenog stoji iskustvo.
    Znaš ono: " naučiti iz tudjeg iskustva je isto što i biti sit gledajući dok drugi večera". E.
    Kako sad ti pričaš o dodirima, a znaš samo za jedan - dodir muške ruke? I odakle izvuče da muškarci ne mogu da imaju nežan dodir, aman?
    Šta pričaš?? )
    _________Una16

  6. #276

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ljubav je najbolji ucitelj

    Kako s kim... Svaka koja ne dobije ljubav onako kako treba na početku ispašta nekad i ceo život... Mali procenat je gay rodjenjem,ali ima ih...

  7. #277

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    U pitanju je maženje, svilenkast dodir, strana koju samo žena ima i od žene može isto da dobije. Muškarac sa sličnim kvalitetima se opredeljuje za drugog muškarca.
    Šta nam drugo preostaje?
    Muskarac sa slicnim kvalitetima se opredeljuje za neznu zenu.

    Odnedavno imam stav da su razliciti pokretaci muske i zenske homoseksualnosti.
    Dok za muski homoseksualizmu ne znam bas nista, o zenskom ``bi`` stanju mislim da sam dosta naucio od clanica. Cenim njihovu otvorenost.

    Zeleo bi samo da pitam, da li postoji razlika u shvatanju seksualnosti ``bi`` zena i cisto zenskih homoseksualaca (lezbejki), te zasto ``bi`` zene imaju toliku potrebu za lepotom tela (bi zene imaju najlepse avatare i cini mi se nimalo se ne stide).
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #278

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Kako sad ti pričaš o dodirima, a znaš samo za jedan - dodir muške ruke?
    A otkud tebi da ja samo znam za dodir muske ruke?

    Uostalom sve i da jeste tako onda moje iskustvo sa iskljucivo muskarcima bi upravo potvridjivalo da i oni umeju da budu jako nezni,svilenkasti ,kako ti kazes, i da pri tome su vrlo hetero
    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    I odakle izvuče da muškarci ne mogu da imaju nežan dodir, aman?
    Šta pričaš?? )
    Evo odavde

    U pitanju je maženje, svilenkast dodir, strana koju samo žena ima i od žene može isto da dobije.Muškarac sa sličnim kvalitetima se opredeljuje za drugog muškarca.
    Šta nam drugo preostaje?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  9. #279

    Odgovor: Homoseksualnost

    Kao što ste primetili, svi off topic postovi su obrisani.
    A sad se vratite na temu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #280

    Odgovor: Homoseksualnost

    .....meni smeta ovih 45,88 posto malograđana....ovija u pink coloru...

    ...a šta je to preterano exponiranje...a????...


    ....48 sati svadba nije exponiranje heterosexualnosti....recimo....

    ....tuvljenje u glavu od rođenja na temu partnera suprotnog pola...a????...

    ....mislim stvarno....

    ...reci bre mrzim ih i aj zdravo....ne mrzim ih i aj zdravo....

    .....ah malograđanštino malograđanštino....

  11. #281

    Odgovor: Homoseksualnost

    upravo mislim o tome.....o tih 45,88%...i slazem se s tobom...skroz naskroz....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #282

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    .....meni smeta ovih 45,88 posto malograđana....ovija u pink coloru...
    Vidiš, meni tih 45.88% malograđana (među kojima sam i ja) nimalo ne smeta. Sve zavisi iz kog ugla posmatraš stvari. Da razjasnim. Prema trenutnim rezultatima ankete 14.12% smatra da ih treba pobiti, a 4.71% bi im uskratilo sva moguća prava. Znači to je 18.83% onih koji su protiv homoseksalaca. Sa druge strane, 35.29% njih apsolutno nema ništa protiv homoseksualaca, a još 45.88% takođe nema ništa protiv njih sve dok ne počnu da prenaglašavaju okolini svoje seksualno opredeljenje. Znači, kada bi malo spustili loptu i gledali svoja posla, kao i svi ostali, niko im ne bi uzimao za zlo to što vole osobe istog pola. U tom slučaju 81.17% osoba ne bi imalo ništa protiv homoseksualaca, što je velika većina. Tako ja vidim rezultate ove ankete.

    A što se tiče ovija u pink koloru, ja nesam jedan od nji. Na njemu gledam isključivo Izgubljene, Simpsonove i neki film, ukoliko je po mom ukusu, dok ostale emisije uglavnom zaobilazim.


    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ...a šta je to preterano exponiranje...a????...
    Na primer, preterano eksponiranje je gej parada, kada uz veliku feštu i pompu glavnim gradskim ulicama pokazuju ljudima kako su oni gej.


    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....48 sati svadba nije exponiranje heterosexualnosti....recimo....
    To je eksponiranje ljudske gluposti i želje za pet minuta slave i slikanja za televiziju.

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....tuvljenje u glavu od rođenja na temu partnera suprotnog pola...a????...
    Pa to je nešto najprirodnije što može biti između dve ljudske individue. Šta je tu loše ako se priča o muško-ženskim odnosima? Nelogičnije je tuvljenje u glavu na temu istopolnih partnera.

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ...reci bre mrzim ih i aj zdravo....ne mrzim ih i aj zdravo....
    Ne mrzim ih, već ne volim celokupnu pompu koji su digli samo zato što su gej i što vole osobe istog pola, i aj zdravo.

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    .....ah malograđanštino malograđanštino....
    Ni velikograđani nisu daleko.



    A sad da napišem konkretno o temi. Ja na homoseksualnost ne gledam kao poremećaj, ili bolest već kao stanje. Verujem da se homoseksualac ne postaje, već se neko rodi kao homoseksualac, ali većina njih zbog uticaja okoline stupa u vezu sa suprotnim polom, iako osećaju da to nije to (ovde ne govorim o bi). Kada im se smuči ta šarada i sve pređe preko glave, reše da probaju istopolni odnos i vide da im to mnogo više prija. Tada nastave da žive sa partnerima istog pola, pa posle narod za njega priča da je on naprasno postao gej, da je zaražen itd., kao i da je pre toga bio normalan.

    Ja sam siguran u svoju seksualnost, i nemam razloga da strahujem od toga da li ću se polakomiti ako neki gej krene da me startuje, stoga nemam razloga da se plašim homoseksualaca. Nemam ništa protiv homoseksualaca i siguran sam da bih se prema njima odnosio kao prema svima ostalima. Jedini kriterijum prema kome delim ljude je onaj na dobre i loše. Znači više bih poštovao gej Hrvata nego strejt Srbina ukoliko procenim da je Hrvat bolja i iskrenija osoba.

    Što se tiče prava koja zahtevaju, tu sam malo konzervativniji nego obično. U nekom od prethodnih postova sam pročitao jednu priču o nekom momku koga se celokupna porodica odrekla zato što je gej i što je otišao da živi sa drugim momkom koga je voleo. Posle njegove smrti, porodica nije imala ništa protiv njegove imovine, dok je onaj momak, koji je sa njim delio dobro i zlo, ostao bez ičega. To je nepravda i trebalo bi nekako regulisati te odnose između osoba istog pola. Tu ne govorim na brak, koji je institucija između muškarca i žene, već na neku vrstu punomoćja da ga tako nazovem. Njime bi bilo regulisano nasledno i neka druga prava, koja bi bila opciona (na primer, u slučaju nesreće ko bi imao pravo na imovinu, ko bi odlučivao o životu i smrti, ...). Ukoliko imaju biološku decu, ne bih imao ništa protiv da učestvuju u vaspitanju dece, dok im ne bih odobrio usvajanje dece, ne zbog njih već zbog dece, jer bi veoma verovatno bili ismevani od strane druge dece, što bi potencijalno dovelo do nekih psihičkih problema.

  13. #283

    Odgovor: Homoseksualnost

    Norveška ozakonila homoseksualne brakove i dopustila usvajanje dece



    Norveški parlament usvojio je zakon koji homoseksualcima dopušta osnivanje bračne zajednice kao i usvajanje dece ili dobijanje dece putem veštačke oplodnje.

    Nakon duge debate, zastupnici su usvojili zakon sa 84 glasa za i 41 protiv. Podržale su ga tri stranke vladajuće koalicije levog centra i dve opozicijske stranke. Kako se moglo i očekivati, protiv su bili demohrišćani i narodnjačka desnica.
    Donošenjem ovog zakona, Norveška je postala šesta zemlja u svetu koja je u potpunosti izjednačila prava homoseksualaca i heteroseksualaca.

    (A.Be.)
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #284

    Odgovor: Homoseksualnost

    Izrazito mi smeta kako me lokalni mesar vec treci put, prilikom kupovine gleda u oci, nekako cudno...

    Smatram se civilizovanim covekom, ali ako jednom budem ustao na levu nogu, ne smo recima, vec cu mozda i delom da mu ukazem na anatomiju jedne neutralne konverzacije sa posebnim osvrtom na govor tela, mimiku i poglede i posebnom paznjom na odnos klijent/prodavac i nepoznata osoba/nepoznata osoba.

    Toliko od mene o homoseksualnosti!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #285

    Odgovor: Homoseksualnost

    Homoseksualce u principu ne poznajem. Naravno da ne bih dozvolio da se stvore uslovi ni da budemo prijatelji. Mislim da je to veoma opasna bolest... Ne bih da pojednostavljujem veoma komplekstan problem ali mislim da je to ipak bolest. Iskreno mi je zao tih ljudi ali njihovo je pravo sa kim ce da guzvaju posteljinu

Strana 19 od 30 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •