Mrak - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43

Tema: Mrak

  1. #31

    Odgovor: Mrak

    Čestitam ti Mrak, na veteranstvu, samo napred .
    Prvi utisak uvek vara

  2. #32

  3. #33

    Odgovor: Mrak


    Cestitam
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  4. #34

  5. #35

    Odgovor: Mrak

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #36

  7. #37

    Odgovor: Mrak

    Dugo nisam dolazio ovde..kod sebe
    Hvala na lepim slikama i josh lepsim rechima

  8. #38

  9. #39

    Odgovor: Mrak

    Cestitam ti tracaro i zelim ti brz oporavak od danasnjih neUgodnosti i jos brzi povratak



    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #40

    Odgovor: Mrak

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Cestitam ti tracaro i zelim ti brz oporavak od danasnjih neUgodnosti i jos brzi povratak

    YouTube- Rambo Amadeus - Cobane, vrati se

    Ahhahaa..jedina si koja je ukapirala da sam choban bravo

  11. #41

    Odgovor: Mrak

    E ovako...hmm dlakava majmunchino sa cetiri repa i shest ociju,nosish dva dreda ispod stopala i brishesh prashinu di godi idesh s njima...smrdish na pokvarene krastavce i uzegle fotelje...stalo kazes da si glup,ali da vicesh da si pametan,ondah bih posumnjala! Eto ti smrdljiva kravo sa 4 repa i 6 ociju!
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  12. #42

    Odgovor: Mrak

    Kazu pametni ljudi ''dodji sebi ako nemas kome''..
    Pa reko malo da vidim sta sam za ovo vreme postigao na forumu.

    Upoznao dosta zanimljivih ljudi sto mi je i bio cilj, svi su zanimljivi na svoj nachin pa chak i oni sto me nikako ne kapiraju..ima vremena.
    Natovario blog sa glupostima chisto eto da imam nesto i u blogu..da ne budem jedini sa praznim blogom..
    Postovi..pa..statistika kaze 2,67 poruka na dan..tako da sam jadan i kukavan sto se toga tiche..
    Zakljuchak
    Budala se ne trazi sa svecom..

  13. #43

    Odgovor: Mrak

    "Svi smo mi orahove ljuske koje se ljuljaju na moru života. I nikome nije nimalo lako...kad pronađu onu svoju drugu polovinu, pa se sklope, savršeno, kao školjka, onda plutaju, onda im ne može ništa ni vjetar ni voda...Još od vremena kad je, po mitologiji, Zeus dao da se ubije savršeno biće (pola muškarac, pola žena) i da se njegovo srce podijeli na dva dijela i baci daleko jedno od drugoga, svi traže onu drugu polovicu srca, drugu polovicu sebe, da dalje brode, da dalje idu jači i samosvjesniji...Rijetki to uspiju, neki pronađu samo privid te polovine, neki umru nikad je ne pronašavši, samo rijetki uživaju u svemu tome, makar i na daljinu, svjesni te savršenosti, koja postoji, ali koja im nikad neće biti dostupna...Ali, imali su sreću, susreli su je...za tu spoznaju o postojanju svoje druge polovice, njenom traženju i prepoznavanju, makar ne bila uz nas, vrijedi živjeti..."

    Samo malo sunca, da bolje" vidis"...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Pao mi je mrak na oči...
    Autor Goga u forumu Psihologija
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 02.04.2013, 11:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •