Povučen antidiskriminacioni zakon
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 124
  1. #1

    Povučen antidiskriminacioni zakon



    Kako B92 saznaje, Zakon o diskriminaciji koji je Vlada Srbije uputila Skupštini na usvajanje, povučen je iz procedure na zahtev Srpske pravoslavne crkve, koja je tražila, i dobila zamenu člana 18, a protivi se i članu 21. koji zabranjuje diskriminaciju na osnovu polne orijentacije.
    Predlog zakona o borbi protiv diskriminacije, osim što je neophodan uslov za ulazak u Evropsku uniju, uslov je i za stavljanje Srbije na "belu šengensku listu".
    “Diskriminacija postoji ako se postupa protivno načelu slobodnog ispoljavanja vere ili uverenja, odnosno ako se licu ili grupi lica uskraćuje pravo na sticanje, održavanje, izražavanje i promenu vere ili uverenja, kao i pravo da privatno ili javno iznese svoja uverenja, u skladu sa zakonom”, glasio je, bar do danas, član 18. predloga.
    Član 21. predloga glasi: “Rodni identitet i seksualna orijentacija je privatna stvar i niko ne može biti pozvan da se javno izjasni o svom rodnom identitetu i seksualnoj orijentaciji. Svako ima pravo da izrazi svoj rodni identitet i seksualnu orijentaciju, a diskriminatorsko postupanje zbog izražavanja rodnog identiteta i seksualne orijentacije je zabranjen".

    “Sloboda izražavanja rodnog identiteta i seksualne orijentacije odnose se i na slučajeve transseksualnosti”, stoji u predlogu.

    Inače, kao posebne kategorije u zakonu se navode oblici diskriminacije prema nacionalnoj i verskoj pripadnosti, starosnom dobu, kao i diskriminacija prema seksualnim razlikama.

    Zakon takođe treba da štiti ravnopravnost polova, a predviđa i borbu protiv diskriminacije u obrazovanju ili na radnom mestu.

    Osim povučenog predloga zakona o zabrani diskriminacije, Vlada Srbije predložila je da se na dnevnom redu sednice nađu i predlozi zakona o međunarodnoj pravnoj pomoći u krivičnim stvarima, o sprečavanju pranja novca i finansiranja terorizma, kao i Predlog zakona o potvrđivanju Konvencije o visokotehnološkom kriminalu.

    Ministarstvo: Bez promene predloga


    Državni sekretar u Ministarstvu za ljudska i manjinska prava Marko Karadžić rekao je, gostujući u vestima TV B92, da je predlog zakona protiv diskriminacije sačinjen prema najvišim standardima.

    Predlog je prošao sve procedure usvajanja u Vladi, ministarstvima, kao i skupštinskim odborima, podsetio je Karadžić.

    On je rekao da Mininistarstvo za ljudska prava neće dopustiti da se predloga sada promeni, već će insistirati na usvajanju u predloženom obliku.

    “Ni jedan pojedinac ili grupa nema mogućnost da menja proceduru po kojoj se donose zakoni”, poručio je Karadžić.


    Osuda povlačenja predloga

    Koalicija protiv diskriminacije je najoštrije osudila povlačenje Zakona protiv diskriminacije iz procedure u Skupštini Srbije, kaže se u saopštenju ove alijanse.

    Koalicija poziva Vladu da zakon vrati u proceduru i da ga Skupština usvoji u neizmenjenom obliku, s obzirom na to da Ustav Srbije predviđa odvojenost crkava i verskih zajednica od države.

    Podsetimo, članice Koalicije protiv diskriminacije su: Centar za unapređenje pravnih studija, Švedski Helsinški odbor za ljudska prava, Gej-Strejt Alijansa, Inicijativa mladih za ljudska prava, Anti-trafiking centar i Mreža odbora za ljudska prava.

    B92
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Povučen antidiskriminacioni zakon

    Kakvo razocarenje... Laicka drzava Srbija (svih naroda, narodnosti i opredeljenja) dozvoljava da joj crkva diktira i namece retrogradne ideje...
    Ovim je i oficijalno Srbija postala zemlja u kojoj se diskriminacija podrzava.

    A samim tim je prekrsen i zakon s' obzirom da clan 44. Ustava Republike Srbije kaze:
    Crkve i verske zajednice su ravnopravne i odvojene od drzave.
    Poruku je izmenio Mish, 06.03.2009 u 18:07 Razlog: spajanje uzastopnih poruka
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  3. #3

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    i trebazamislite ovu sliku deda i unuka idu parkom dva pedera se ljube unuka pita deda sta ovi ljudi radestavite se u dedinu poziciju sto da odgovori unukija bi ih prvi izgazio kad bi ih video kako se ljube o drugima da i ne govorim
    u potpunosti se slazem sa odlukom
    Poruku je izmenio maksimilijan, 06.03.2009 u 17:58

  4. #4

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Kakvo razocarenje... Laicka drzava Srbija (svih naroda, narodnosti i opredeljenja) dozvoljava da joj crkva diktira i namece retrogradne ideje...
    Ovim je i oficijalno Srbija postala zemlja u kojoj se diskriminacija podrzava.
    U Srbiji jednostavno nema mesta gey populaciji u javnosti,i to je činjenica,većina ljudi ne podržava to(čak šta više to ih i zgražava,možda ne toliko kad su žene u pitanju,ali što se tiče muškaraca-BOLEST),crkva je u ovom slučaju samo odraz pretežno opšteg mišljenja naroda...

    Iako mi ne smeta da budu gej(što se mene tiče nek budu šta hoće),ipak mi je malo bedno i jadno da dobiju široku lepezu prava...pogotovo ono na usvajanje dece(ni Hitler nije prve godine na vlasti napao Poljsku)

    Znači možda je crkva tražila,ali da se njen stav ne poklapa sa stavom većine građana Srbije,verovatno bi to bilo i zanemareno...i samo da me se manu tolerantni sa njihovom pričom,kako oni mogu da traže da taj zakon prođe skupštinu,tako i ja mogu da tražim da ne prođe,uostalom,ako je zbog nečega drugog trebao da prođe usvajanje,izbacite deo o pravima gej populacije i usvoite ga,a oni nek sačekaju neka ''bolja'' vremena...

  5. #5

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Uživaš pod palmom,a?
    cuo sam izjavu i svidela mi seu praavu si u vezi crkve crkva odrazava misljenje vecine ,sad će neko reći bllalaa crkva upravlja drzavom.to je bolest nista vishe pricam uu vezi pedera.lezbejke josh nekako lepo je videti dve ribe kako se mazeali pederitreba ih sve izgaziti nek se oni vataju u svojim stancićima ne u javnosti.dal si chuo kako su ih ispalil ovi iz sava centra

    srećom pa u nasoj drzavi srbiji nikad neće moći da se vencavaju i usvajaju decuna sta bi ta deca ispala

  6. #6

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    U Srbiji jednostavno nema mesta gey populaciji u javnosti,i to je činjenica,većina ljudi ne podržava to(čak šta više to ih i zgražava,možda ne toliko kad su žene u pitanju,ali što se tiče muškaraca-BOLEST),crkva je u ovom slučaju samo odraz pretežno opšteg mišljenja naroda...
    Stav svetske zdravstvene organizacije je da homoseksualnost nije bolest. Ovakvi argumenti su pre za temu "Predrasude".

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Znači možda je crkva tražila,ali da se njen stav ne poklapa sa stavom većine građana Srbije,verovatno bi to bilo i zanemareno...i samo da me se manu tolerantni sa njihovom pričom,kako oni mogu da traže da taj zakon prođe skupštinu,tako i ja mogu da tražim da ne prođe,uostalom,ako je zbog nečega drugog trebao da prođe usvajanje,izbacite deo o pravima gej populacije i usvoite ga,a oni nek sačekaju neka ''bolja'' vremena...
    Ne, neće se ova tolerantna manuti sa svojom pričom. Protiv sam diskriminacije bilo kog oblika. A licemerno je zalagati se za zabranu diskriminacije, sem po pitanju ove ili one vrste diskriminacije. Jesi li za ili protiv diskriminacije? Jesi-nisi-jesi... Ajde, muzičaru, odnesi tetki lek i proveri svoj stav.

    Eto, ja čak ni teške seratore i mentalne zalude ne bih diskiminisala. A ni za njih nemam odgovor kako bi mi ih deda objasnio.

    Po meni, činjanica da je povučen ovaj zakon iz procedure je sramotan.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    To je grana koja krije sumu...
    Toliko ste zaslepljeni mrznjom da vam uopste ne smeta to sto se krse osnovni zakoni jedne pravne drzave a smeta vam pravo na licno opredeljenje i njihova bezbednost.
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  8. #8

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Stav svetske zdravstvene organizacije je da homoseksualnost nije bolest. Ovakvi argumenti su pre za temu "Predrasude".
    Ugao gledanja

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ne, neće se ova tolerantna manuti sa svojom pričom. Protiv sam diskriminacije bilo kog oblika. A licemerno je zalagati se za zabranu diskriminacije, sem po pitanju ove ili one vrste diskriminacije. Jesi li za ili protiv diskriminacije? Jesi-nisi-jesi... Ajde, muzičaru, odnesi tetki lek i proveri svoj stav.
    Po meni prema njima nema diskriminacije

    Ajde missTolerancija idi uteši bolje nekog gay-a zbog zakona,sigurno plaču jadničci a ti gubiš vreme ovde sa mnom


    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Eto, ja čak ni teške seratore i mentalne zalude ne bih diskiminisala. A ni za njih nemam odgovor kako bi mi ih deda objasnio.
    Pa vala da znaš,ni ja isto ih ne bi diskiminisao

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Po meni, činjanica da je povučen ovaj zakon iz procedure je sramotan.
    Tvoj lični stav,nemoj da tvrdiš i svih,jbg za svako pitanje bi na kraju morao da bude raspisan referendum da se vidi stav građana

    ************************************************** *****************************************

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    To je grana koja krije sumu...
    Toliko ste zaslepljeni mrznjom da vam uopste ne smeta to sto se krse osnovni zakoni jedne pravne drzave a smeta vam pravo na licno opredeljenje i njihova bezbednost.
    Odakle ti ideja da ih mrzim,ja bi pre to nazvao ravnodušnošću...
    Ali opet,zanimljivo mi kako ih brane pojedinci i tvrde da je većina jedne nacije bolesna,a oni zdravi,još će da mi se pozovu i na EU
    Što se tiče kršenja zakona,očigledno je da u Srbiji većina populacije to smatra bolešću,a što se tiče njihovog opredeljenja,nemam ništa protiv,ali u privatnosti svoga doma neke stvari,bez GayPride-a,parola gay is ok i sl. bullsheata i ostalih medijskih kampanja...uostalom,ko je gay,on je jednostavno to i ne smeta mi,ali mi smeta njihova agresivna propaganda...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 06.03.2009 u 18:39

  9. #9

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    to si smisljao 20 minuta razocaran sam
    @delija
    kladim se da ne bi bilo vishe od 5 posto onih koji su za pedere
    Poruku je izmenio maksimilijan, 06.03.2009 u 18:45

  10. #10

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Po meni, činjanica da je povučen ovaj zakon iz procedure je sramotan.
    Sramotan sa velikim fontom
    A još je veća sramota što treba zakon da je ukine, a ne da je ukinu ograničeni u svojim glavama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ugao gledanja
    Šta je ugao gledanja, mišljenje svetske zdravstvene organizacije ili moja opaska da su tvoji komentari pre za temu Predrasude?
    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ajde missTolerancija idi uteši bolje nekog gay-a zbog zakona,sigurno plaču jadničci a ti gubiš vreme ovde sa mnom
    Zar ti ličim na tešiteljku? Mada, složiću se da se ovo može nazvati gubljenjem vremena sa tobom.
    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Tvoj lični stav,nemoj da tvrdiš i svih,jbg za svako pitanje bi na kraju morao da bude raspisan referendum da se vidi stav građana
    Tačno, ja i napisah svoj lični stav. Nisam govorila u ime nacije. Ako malo skroluješ ranije postove, videćeš da si upravo ti izneo "činjenicu" šta većina ljudi u Srbiji ne podržava. Ili si upravo ti organizovao referendum pa nisi obelodanio rezultate ili ozbiljno skačeš sam sebi u stomak.
    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Odakle ti ideja da ih mrzim,ja bi pre to nazvao ravnodušnošću...
    Znaš, ja kad sam ravnodušna prema nekom/nečem, onda sam ravnodušna i prema zakonima koji se prihvataju ili povlače iz procedure a koji štiti njihova prava.
    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ali opet,zanimljivo mi kako ih brane pojedinci i tvrde da je većina jedne nacije bolesna,a oni zdravi,još će da mi se pozovu i na EU
    Što se tiče kršenja zakona,očigledno je da u Srbiji većina populacije to smatra bolešću,a što se tiče njihovog opredeljenja,nemam ništa protiv,ali u privatnosti svoga doma neke stvari,bez GayPride-a,parola gay is ok i sl. bullsheata i ostalih medijskih kampanja...uostalom,ko je gay,on je jednostavno to i ne smeta mi,ali mi smeta njihova agresivna propaganda...
    O kojoj većini ti pričaš? Hajde, organizuj taj referendum, pa onda daj ovakve ocene. Ili... da nisi možda pitao popove šta narod misli?
    Vidiš, u jednom ću se složiti. I meni smeta agresivan propaganda. Bilo koje vrste i bilo ko da je inicjator te propagande. Ne samo gay populacija. Hoćemo li sve koji vrše agresivnu propagandu diskriminisati zato?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Sramotan sa velikim fontom
    A još je veća sramota što treba zakon da je ukine, a ne da je ukinu ograničeni u svojim glavama
    Slažem se. Sramotno je da zakonom gay populacija traži zaštitu od ljudskih pederčina.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #12

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Šta je ugao gledanja, mišljenje svetske zdravstvene organizacije ili moja opaska da su tvoji komentari pre za temu Predrasude?
    ugao gledanja je da je to devijacija,slično pedofiliji...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Zar ti ličim na tešiteljku? Mada, složiću se da se ovo može nazvati gubljenjem vremena sa tobom.
    Ovo se može nazvati i uzaludnim pokušajima da se ozakoni i opravda jedna devijacija i ubeđivanje da je crno u stvari belo

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Tačno, ja i napisah svoj lični stav. Nisam govorila u ime nacije. Ako malo skroluješ ranije postove, videćeš da si upravo ti izneo "činjenicu" šta većina ljudi u Srbiji ne podržava. Ili si upravo ti organizovao referendum pa nisi obelodanio rezultate ili ozbiljno skačeš sam sebi u stomak.
    i ubeđen sam da većina ljudi tako misli,uostalom izađi na ulicu sa peticijom za prava gay populacije,svi će da pohrle da ih podrže...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Znaš, ja kad sam ravnodušna prema nekom/nečem, onda sam ravnodušna i prema zakonima koji se prihvataju ili povlače iz procedure a koji štiti njihova prava.
    Očigledno misliš da je neko malouman.Na čega se sve taj zakon konkretno odnosi?
    Pa mogu ja da budem ravnodušan prema tome za šta se ko opredeljuje,ali ne mogu da budem ravnodušan kad neko hoće da mi uvali neke bullsheat zakone ili da mi se širi po kojekakvim bolesnim paradama

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    O kojoj većini ti pričaš? Hajde, organizuj taj referendum, pa onda daj ovakve ocene. Ili... da nisi možda pitao popove šta narod misli?
    Vidiš, u jednom ću se složiti. I meni smeta agresivan propaganda. Bilo koje vrste i bilo ko da je inicjator te propagande. Ne samo gay populacija. Hoćemo li sve koji vrše agresivnu propagandu diskriminisati zato?
    Nemam ja šta da ga organizujem,niti bilo ko u ovoj zemlji,kao što sam gore napisao,izađi da skupšljaš potpise za taj zakon,pa nisam Ja ovde onaj koji se buni što zakon nije usvojen
    Popovi veze nemaju sa kreiranjem mog mišljenja,niti bilo kakvi drugi autoriteti,razumno biće sam,znači sagledavam stvari na taj način,mada uostalom očigledno svi znaju da popuju

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Slažem se. Sramotno je da zakonom gay populacija traži zaštitu od ljudskih pederčina.
    Sramotno je da neko hoće na silu da nameće nešto,pa makar i zakonom koji realno gledano nema podršku građana jedne zemlje,već nekoga u inostranstvu.
    Što se zaštite tiče,imaju je kao i svi drugi građani ove zemlje,sve ostalo je bullsheat


    Nego da nekoga ne boli činjenica što ne može neke bolesne parade da izvodi?
    Ne pričaš ovde sa nekim homofobom pa da mi kačiš kojekakve atribute,lepo je truditi se da izvređaš sagovornika i time ga iznerviraš,znam,ali probajmo da budemo civilizovan,kad se već pravimo da to jesmo.

    i da-Đuro,oprosti što si me tuka
    Poruku je izmenio Uprolazu, 07.03.2009 u 01:32 Razlog: smajli,rečč

  13. #13

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Poenta cele priche je diskriminacija dela gradjana Srbije.

    Onog dana kada shvatite da je za drzavu vechi problem postojanje zzelje za linchom ljudskog bicha vechi problem nego neka hipotetichna moguchnost da sa unukom naletish na dva gaya u parku, taj zakon neche biti potreban. Kada shvatite su religijske pouke pune "ljubavi i tolerancije", da non stop kukaju zbog ugrozavanja i diskriminacije religije jer neki ljudi, gle chuda, koriste mozak javno, i da se ovde ispod zzita zapravo pokushava ojachati uticaj crkve, i religija uopshte, na drzzavu te ovakvo manipulisanje vladom i javnoschu uvesti kao standard, dakle, kada to shvatite, ovakav zakon neche biti potrebe da postoji. Ne samo ovde nego bilo gde na svetu. Naravno, ovde se zakon mora uvesti jer je to norma koja je prihvachena u evropi, jer svuda ima onih koji su spremni da nekoga linchuju jer se ljubi sa osobom neodgovarajuchih polnih karakteristika ili ima chudnu boju kozze ili nosi chudan sheshir.
    Da to nije sluchaj niko u vladi ne bi razmishljao o njemu ozbiljno, jer je svakom politicharu vishe stalo do toga shta misli lynch mob koji broji hiljade ovakvih i onakvih, nego da li su nekoj manjini ugrozzena ljudska prava i da li se osecha ugrozzenom.

    Samo danas vech trechi put chujem/vidim argument o tome kako che se neko osechati kad unuci/unuku (za koje se "osnovano" pretpostavlja da che im svaka genetska predispozicija ka nepodobnoj seksualnoj orjentaciji, biti osujechena samim time shto su nashi potomci) bude morao da objashnjava da li je neshto normalno... Lichno ipak mislim da che shta god vi trunili unucima, njihov odgovor na vashe nezrelo penzionerske reakcije, chim iole odrastu biti - ti bre deda ko da zzivish u dvadesetom veku.
    Onako kako se danas babe zgrazzavaju nad slobodnije obuchenim devojkama i ljubljenjima na javnom mestu, tako chete se vi zgrazzavati nad raznoraznim normalnim stvarima, a unuci che vam se prosto - smejati, naravno ako dotle ova zemlja ne postane ponovo neko ostrvo i rupa na mapi sveta, ovaj put ne zbog komunizma, vech zbog dzamahirijskotalibanskih "uglova gledanja".

    Po meni, ljubljenje, "vatanje" itd, straight parova, na sred ulice i pred gomilom ljudi, je mozda pomalo nepristojno, ali nije nenormalno. Ako se vratimo dovoljno daleko u proshlost, nachi che se neko ko che vas javno osuditi, lincovati, ili anatemisati zbog toga, jer smatra to nenormalnim skarednim, sramotnim i bezbozznim. Shta je dakle razlika izmedju danashnjeg i negdashnjeg gledanja ? Nivo svesti. Svesti o tome da je to normalno, prihvatljivo, u redu, da neche nebo pasti, drzava se raspasti, i stariji ljudi ne umiru od posledica gledanja takvih prizora vech uglavnom od starosti, bash kao i "bozzezdravlja" i unuci.

    Uostalom, zashto bih ja vech danas uopshte morao da razmisljam kao nekakav zatucani deda i shto se tiche gay parova?? Shta me briga shta che ko da radi na klupi, kada ja budem imao unuke? Shto se mene tiche, to me ugrozava koliko i pravo nekoga da javno bude crnac.

    I zahvalio bih crkvi na trudu da izrazi volju "vechine", spremne na linch. Znate obzirom na moralne vrednosti na koje se inache poziva, kada bi crkva iskreno i dosledno pozivala na toleranciju prema diskriminisanim, tuchenima i prebijanima, to bi bilo neshto kao kada bi nebo bilo plavo,a trava zelena...shto bi naravno bilo sasvim nenormalno...

    Zapravo jako je simpatichno kako ljudi mogu da u glavi "usklade" potpuno oprechne stvari... prichu o ljubavi i mrzznju u praksi, dogmu i slobodu, predrasude i chovechnost.



    Poruku je izmenio HLEBmaster, 07.03.2009 u 01:52

  14. #14

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Šta je ugao gledanja, mišljenje svetske zdravstvene organizacije ili moja opaska da su tvoji komentari pre za temu Predrasude?
    Čini mi se Isahara lepo jednom reče, i medved će pre da nauči da vozi bicikl nego što će neko uopšte da pročita - svetska zdravstvena organizacija

    Zapravo jako je simpatichno kako ljudi mogu da u glavi "usklade" potpuno oprechne stvari... prichu o ljubavi i mrzznju u praksi, dogmu i slobodu, predrasude i chovechnost.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Povučen antidiskriminacioni zakon

    @HLEBmaster

    Ma Palma koji daje objašnjenja u vrtiću nije merodavan ničemu.Možda je u Jagodini eventualno,osim toga šta očekivati od čoveka koji se provlači na penzionerske glasove?

    Što se tiče linča,ne sme da ga bude naravno,ali ne sme da bude ni njihove popularizacije i kampanje da je to nešto tako wonderfull,alo bre...zakon je tu samo da bi to provukao na mala vrata,pa se onda i crkva uvlači u politiku na mala vrata,je li?
    Pa što nije prilagođen zakon,pa da svi budu zadovoljni(crkva mi je zadnja na pameti trenutno),a pozivanje na rasnu i nacionalnu pripadnost veze nema sa temom već može samo da posluži kao nizak udarac i navlakuša...

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi Zakon o bezbednosti saobraćaja na putevima
    Autor nenad.bds u forumu Auto-moto
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 20.09.2010, 23:19
  2. Zakon o bezbednosti saobraćaja.
    Autor alokin74 u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 09.08.2008, 09:35
  3. Novčanice NB Jugoslavije povučene iz opticaja
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 07.01.2007, 22:26
  4. Zakon o lovstvu
    Autor SQUAW u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.04.2006, 04:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •