S.a.r.s.
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: S.a.r.s.

  1. #1

    S.a.r.s.

    Mislim da je krajnje vreme da imaju temu...


    Dakle : Sveže Amputirana Ruka Satriania alias S.A.R.S

    Budjav Lebac

    (imam novu himnu)




    Ratujemo ti i ja





    RAKIJA




  2. #2

  3. #3

    Odgovor: S.a.r.s.

    Hmm.."Budjav lebac" moze da prodje jer je stvarno nesto novo i neobicno,na prvo slusanje mi se odmah pesma svidela,"Rakija" skroz glupa pesma.
    Nemam nameru da ih dalje slusam,sve celokupno... ne svidja mi se,a i pevac mi se nimalo ne svidja jos dok je bio u grupi M.V.P. ..pogotovo onaj duet "Kad tu smo mi",ocigledno da mu to nije proslo pa je posegnuo za necim novim.

  4. #4

    Odgovor: S.a.r.s.

    Nesto se i nisu rasprostranjivali po medijima pa i nemam stav ali cula sam da su bili kod Kesica u Fajront Republici pa cekam jutjub dizidje didem da izgradim..
    Mada, ovo je za respect:

    Jos da imam malo alevu i loj,
    Da na leba mecem svega. (2x)

    A kod komse uvek pun frizider svega,
    Mortadela i Nutela.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #5

    Odgovor: S.a.r.s.

    Za hit godine dobili smo samo 16,5 dinara

    Pesma Buđav lebac grupe S.A.R.S. napravila je neverovatan uspeh u proteklih godinu i po dana, a retki su oni koji nisu negde čuli ovaj hit. Prema listingu iz SOKOJ-a, koji je dobio autor ove numere, tokom cele 2008. godine pesma je navodno samo jednom emitovana na radiju za šta su dobili 16,5 dinara.



    - Prema izveštaju koji je stigao u SOKOJ, za celu proteklu godinu samo je B92 uplatio za jedno emitovanje pesme Buđav lebac na radiju. Tako da po tom računu meni kao autoru numere pripada 16,5 dinara za celu 2008. godinu! Znači da od honorara za hit Buđav lebac ja ne mogu da kupim čak ni buđav lebac. Ovo je na nivou crnog humora - kaže revoltirani Dragan Kovačević-Žabac iz grupe S.A.R.S.
    On takođe dodaje da nije moguće da je pesma samo jednom emitovana na radiju.
    - Emitovana je mnogo puta jer mi prošle godine nismo imali spot za pesmu Buđav lebac, pa kada je u januaru stavljena na internet, prvo je počela de se emituje po radio-stanicama. Tako je i obeležila 2008. godinu. Ovo je ponižavajuće jer znam da Radio B92 nije samo jednom emitovao pesmu, koliko su prijavili, a isto tako nije tačno da druge radio-stanice nisu nijednom pustile Buđav lebac. Ma, vrtela se pesma na 15 radio-stanica. Nisam ja ni očekivao da to sve bude ispoštovano, ali ovo je ponižavanje - ističe on i dodaje da je grupa S.A.R.S. registrovana kod SOKOJ-a gde su zaštitili autorska prava, ali kako se ispostavilo, od toga nemaju nikakve koristi.
    - I njima su vezane ruke jer ne postoji nijedan vid sankcije pošto oni uzimaju procenat i isplaćuju honorare na osnovu listinga koje dobijaju od emitera, a prosto nemaju toliko ljudi koji bi pratili i proveravali. Pa mi smo izdali album u martu ove godine za PGP, ne zato što smo imali vezu, nego zato su oni čuli koliko je pesma Buđav lebac prethodnih meseci postala popularna. Neki izvođači preko tog SOKOJ-a dobijaju pare, a možda i nisu toliko emitovani i prodavani, ali što se mene tiče, bolje da moja pesma nije nijednom emitovana za godinu dana nego jednom - zaključuje Kovačević.

    Blic
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #6

    Odgovor: S.a.r.s.

    E, svidZa mi se ovaj budZav 'LebaC

    evE slusam jos jedared
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #7

    Odgovor: S.a.r.s.

    Zubarka i Moj debeli 'lade su odlični. Duhovito, malo ispod nivoa Buđav lebac, ali za svaku pohvalu. Zanimljivo.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  8. #8

    Odgovor: S.a.r.s.

    na konto budjav lebac

    zanimljivo je da pevach sarsa radi u fabrici za proizvodnju kvasca .... to sam saznala juche u gym-u
    & underpaid......

  9. #9

    Odgovor: S.a.r.s.

    Odusevili su me live nastupom u Fajront republici

    YouTube- S.A.R.S. - Rakija LIVE@FAJRONT REPUBLIKA

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •