Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Terminator: The Sarah Connor Chronicles



    http://en.wikipedia.org/wiki/Termina...nor_Chronicles



    http://www.imdb.com/title/tt0851851/



    Serija je premijerno pocela sa prikazivanjem 13 januara 2008-e na FOX televiziji u Americi.
    Nakon zavrsetka sa emitovanjem prve sezone 3 marta 2008-e usledila je ne bas kratka pauza pre no sto smo docekali pocetak sezone 2 i njeno emitovanje, na vec pomenutoj televiziji, 8og septembra 2008-e a poslednja epizoda odnosno kraj druge sezone bice 10 aprila ove godine (2009).

    Serija se kod nas ne prikazuje na zalost svih ljubitelja naucne fantastike
    Ali to nije ni bitno obzirom na postojanje interneta

    Da li pratite ovu seriju i sta o njoj mislite ?

  2. #2

    Odgovor: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Pratim ovu seriju (The Sarah Connor Chronicles) uporedo sam "Two And A Half Men" i dobra je nije me razocarala cak sta vise odusevila me je ali videcemo kako ce se pokazati kada se bude zavrsila druga sezona i kada udjemo u trecu to je prelomno za sve serije koje imaju vise od 2 sezone.

    Glumci su odlicni i serija je odlicno snimljena i po meni je posebna jer se razlikuje od ostalih SF serija.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 23.02.2009 u 14:12 Razlog: TSCC

  3. #3

    Odgovor: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Ne pratim ustvari nisam ni jednu epizodu pogledala, šta ja znam, nekako me ne privlači nisam ljubitelj Terminatora.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Nisam znao za ovo al eto sad znam..

  6. #6

    Odgovor: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Ekstra serija,veoma dobro smisljena prica izmedju 2 i 3 dela filma.
    Pratim je od pocetka,dobra glumacka ekipa,pogotovo Cameron ..odlicno je odglumela terminatora.

Slične teme

  1. Sarah Brightman
    Autor blueella u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 27.02.2007, 20:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •