Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 30
  1. #16

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Ešton Kučer menja Čarlija Šina u "Dva i po muškarca"



    Producentska kuća Vorner Bros objavila je da će kontroverznog glumca Čarlija Šina u hit seriji CBS-a "Dva i po muškarca" ipak zameniti Ešton Kučer, prenosi BBC.

    "Ne mogu da zamenim Čarlija, ali ću uraditi sve da zabavim ljude", rekao je muž glumice Demi Mur, Ešton Kučer poznat i kao voditelj.

    Vorner je prekinuo snimanje serije i otpustio Šina u martu zbog optužbi za nekontrolisano korišćenje droge i alkohola.

    "Srećni smo što se našoj porodici pridružio neko tako talentovan i uspešan kao što je Ešton", rekao je Čak Lori, autor i producent serije, koji je dodao da je veliko olakšanje činjenica da će ekipa ostati zajedno.

    Šin, koji je u seriji igrao raspusnog kompozitora reklamnih džinglova, umešan je u niz incidenata i skandala.

    Uprkos svemu, serija je nastavila sa emitovanjem, sve dok njegov odlazak nije prekinuo snimanje osme sezone.

    CBS je najavio snimanje i devete sezone za leto, dok se emitovanje očekuje na jesen.

    izvor: smedia

  2. #17

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Falim te Boze da su prekinuli snimanje. Jos da prekinu i sa emitovanjem i imaju 5 bambija od mene
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #18

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Autor "Dva ipo muškarca" ubio lik Charlieja Sheena



    Autor serije, koji se na "mrtvo ime" posvađao sa Sheenom, osigurao je da se Charlie nikad više ne vrati u sitcom.

    Kada u septembru bude prikazana nova sezona humoristične serije Dva ipo muškarca, ekran će se na minutu, dvije zacrniti, jer će Alan i Jake saznati da se Charlie Harper pretvorio u prah. TMZ saznaje kako je autor serije Chuck Lorre osigurao da se Charlie Sheen nikada više ne vrati u serijal koji ga je učinio najplaćenijim TV-glumcem.



    Iako snimanje nove sezone počinje tek u avgustu, scenaristi ubrzano rade na scenariju, u kojem Charlie automobilom pada niz liticu. Naravno, i ovaj put televizija imitira život, jer je Charlie Sheen dvaput izletio sa litice na Mulholland Driveu.

    Što se tiče Ashtona Kutchera, koji bi trebao zamijeniti upražnjeno Charlijevo mjesto, on bi trebao kupiti Charliejevu kuću, nakon što ovaj pogine.

    Iako prvi scenarij nije konačan, jedno je sigurno, Charlie Harper nije više među živima.

    No, Charlie Sheen zasigurno neće tugovati jer je upravo u pregovorima za snimanje nove humoristične serije u produkciji Lionsgatea. Navodno bi lik trebao biti sličan onom kojeg je Charlie igrao u Dva ipo muškarca, no serija će biti mnogo više eksplicitna.

    Izvor

  4. #19

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Takodje se nagadja da bi Charlie Harper mogao pobeci sa Rose, u Vegas recimo. To je mozda i najbolje resenje jer ostavlja mogucnost za eventualni Sheen-ov povratak.

    Nezvanicna informacija je da bi se lik Estona mogao zvati Rejmond.

  5. #20

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    "Two and a Half Men" poster za Sezonu 9 sa Ashton Kutcherom !


    Two and a Half Men Season 9 Poster Featuring Ashton Kutcher

    Izvor: MovieWeb

  6. #21

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Eto nama i prvog postera "nove" TAHM serije odnosno devete sezone serije.

    Inace haha bas dobar poster, super fora
    A "snimite" Alana kako odmerava velicinu Raymondove "batine"

    S nestrpljenjem se ceka 19.9.2011 !

  7. #22

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Serija je fantastična i mnogo je volim

  8. #23

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Eto, ja nikako da svarim ovu seriju. Nešto mi tu fali, pokušavam da pratim ali jok. A što se humora tiče, jer koliko kontam u taj žanr spada,... veze to nema
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #24

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Lik Čarlija Šina biće sahranjen !

    Na veliku žalost fanova serije Dva i po muškarca, Čarli Šin je i zvanično dobio otkaz i njegov lik Čarlija Harpera biće uklonjen.



    Kreator serije Čak Lori (Chuck Lore) odlučio je da bukvalno ubije lik Čarlija Harpera. Nova sezona će početi Čarlijevom sahranom. Tu će se pojaviti veliki broj holivudskih zvezda i većina Harperovih bivših devojaka koje će mu odavati počast. Tom prilikom na scenu će stupiti i Ašton Kučer koji će tražiti da otkupi Harperovu kuću u Malibuu, i tako će početi novi zapleti i nove dogodovštine, ali ovoga puta bez Čarlija Šina.

    Čarli Šin je u pregovorima oko snimanja nove serije pod nazivom Anger Management, ali seriju tek treba da otkupi neka od televizijskih stanica.

    Izvori: bbc.co.uk i B92

  10. #25

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Novi serijeposter koji se juce pojavio na IMDb:



    I jedna nova informacija u vezi novog lika:

    Ashton Kutcher as Walden Schmidt, a broken-hearted internet billionaire.
    Izvor: Wikipedia

    Wooow men ! Kakva je ovo sada informacija jer je na imdb pisalo da se zove Raymond
    Ruznog li imena ali dobro sta sad, manje-vise ime je nebitno vec je bitno da se on uklopi i da dobro glumi svoj lik.
    Barem mu je profesija super heeej internet bilioner jbt fantasticna ideja ja sam odusevljen, iako se ocekivalo da ce biti bogatas nisam mislio da ce biti bilioner.

  11. #26

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Ešton Kučer - novi kralj televizije !

    Ešton Kučer, koji je zamenio Čarlija Šina u hit seriji "Dva i po muškarca", trenutno je najplaćeniji glumac na američkoj televiziji.



    Sa 700.000 dolara po epizodi, mlađani suprug Demi Mur našao se na čelu liste najplaćenijih glumaca američke televizije.

    Džon Krajer, koji glumi Alena u istoj seriji, zauzeo je drugu poziciju sa sumom od 600.000 dolara po epizodi. Na trećem i četvrtom mestu su dvoje glumaca iz serije "30 Rock", Tina Frej i Alek Boldvin, koji zarađuju 350.000, odnosno 300.000 dolara po epizodi.

    Mladi glumac Angus T. Džouns, koji se, takođe, pojavljuje u seriji "Dva i po muškarca" u ulozi Alenovog sina Džejka, poslednji je među top pet na listi sa zaradom od 250.000 dolara po epizodi.

    U prvih 10 su još i Džoni Galeki, Kali Kuoko i Džim Parson iz serije The big Bang Theory kao i Tim Alen (Last Man Standing), Dejvid Duhovni (Californication) i Nil Patrik Haris (How I Met Your Mother), koji dobijaju između 200.000 i 250.000 dolara po epizodi.

    Izvor: Mondo

  12. #27

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Kako sam ja mislio "Alan"/Jon Cryer zaradjuje 800.000 ali i 600.000 je super, zasluzuje i vise.

    "Jake"/Angus T. Jones dobija 250.000 a ranije sam procitao da ga placaju 300.000 no opet i ovo je super, takodje zasluzeno a zasluzuje i vise od toga.

  13. #28

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Evo jedne slike "iza scene" iz sezone 8:



    Jenny McCarthy i Angus T. Jones, na setu Two and a Half Men.

    Kako je samo sexy ova ribizla Jenny uhh da mi je da je samo jednom poje... pomilujem po kosi

  14. #29

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    I konacno se pojavila uvodna spica/intro serije TAHM sa Ashton Kutcherom !!!



    Men, men, men, men, manly men, men, men! Sing along with the new Two and a Half Men show open !



    Obzirom da se blizimo pocetku nove sezone evo par slika koje su trenutno aktuelne na zvanicnoj net stranici serije TAHM:


    .

    .


    Hmm, ova plava riba je bas dobra verovatno ce doci na sahranu :D

    Haha Jake i Alan sta reci... ludaci :D



    Ovu sliku sam zaboravio da dodam, izgleda da je iz neke emisije ili tako nesto.

    Inace ja zadovoljan kako je Ashton odradio/otpevao svoj deo u uvodnoj spici
    Totalno je drugaciji od Sheena ali nije los, daleko od toga. Iskreno trebace mi vremena da se priviknem na novu spicu bez Charlie-ja.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 13.09.2011 u 13:24

  15. #30

    Odgovor: Two And A Half Men / Dva Ipo Coveka

    Legendarna serija!!!!
    Budućnost će se desiti, bili mi spremni ili ne.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta coveka cini covekom?
    Autor bellissima u forumu Filozofija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 11:25
  2. Ljubav izmedju coveka i zivotinje
    Autor ZOE u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.08.2009, 22:16
  3. Sloboda savremenog coveka
    Autor Inquisitor u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.02.2007, 15:17
  4. Half Life 2: Episode One
    Autor Necromancer u forumu Walkthroughs & Cheats
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.10.2006, 21:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •