Forumaška intuicija - Strana 3
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 112
  1. #31

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Nadasve prijatna osoba,sa kojom se Ima o cemu razgovarati,od koje se ima i sta nauciti...Veoma duhovita osoba,sto bi znacilo i Dobar covek!
    Nisam sklon da ikoga predstavljam u varijanti: "ovoliko X ononoliko";Prednost dajem iskljucivo duhovnim vrednostima!

  2. #32

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat cabb kaže: Pogledaj poruku
    Nadasve prijatna osoba,sa kojom se Ima o cemu razgovarati,od koje se ima i sta nauciti...Veoma duhovita osoba,sto bi znacilo i Dobar covek!
    Nisam sklon da ikoga predstavljam u varijanti: "ovoliko X ononoliko";Prednost dajem iskljucivo duhovnim vrednostima!
    Ka

    Naime,kome je pomalo nejasno ovo, moje izlaganje:
    Sa njim sam zeleo da kazem,da je Nagora moj odlican drug,da se njena prica ne svodi samo na zavitlavanje,vec se sa njom moze pricati i o ozbiljnim,strucnim temama,po raznim oblastima!...
    Kada sam rekao "Ovoliko X onoliko",mislio sam na same "dimenzije",da po njima i po fizickom izgledu ne cenim nikoga,sto bi znacilo da osoba ne mora da bude lepa,da bi automatski bila i pametna!Naprotivoznajem nekoliko cak,Ruznjikavih devojaka,koje su experti po nekim oblastima nauke,cak je jedna od njih bila i "student generacije" PMF/a!!!

  3. #33

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Dark red - sledi:

    Limansko dete (nisam sigurna sa kog Limana), zezator i dobricina, bucko, tamno smedja kosa i zelene oci. Visina oko 180 cm. Lezerno se oblaci, jeans uglavnom, patike ili sportske cipele, voli - jako voli zenski svet, pogotovo onaj mladji (izmedju 23-30).
    Ajd da vidimo sad tebe, ruzo-duso
    Jos postojim i jos me ima!

  4. #34

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Limanac... NO (Bulevar - Žitni Trg, nekad bilo...)

    zezator i dobricina, bucko, tamno smedja kosa i zelene oci. Visina oko 180 cm. Lezerno se oblaci, jeans uglavnom, patike ili sportske cipele, voli - jako voli zenski svet, pogotovo onaj mladji (izmedju 23-30).

    da - nedobar (bolje da drugi sude - ko ludi sudi ), bucko da (je..s čoveka bez 2 metra i 100 kg - često čujem od poganih Bačvana), kosa i oči 100%, + 10 cm, otprilike za oblačenje, za ženski s(c)vet 100%...

    Rezime: 3 BAMBIJA!

    (neću još nikog da procenjujem, ima više dana nego lubenica)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  5. #35

    Odgovor: Forumaška intuicija

    zezator i dobricina, bucko, tamno smedja kosa i zelene oci. Visina oko 180 cm. Lezerno se oblaci, jeans uglavnom, patike ili sportske cipele, voli - jako voli zenski svet, pogotovo onaj mladji (izmedju 23-30).
    Pogodio?

  6. #36

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Kolaga nikad do sad nije bio plagijator!

    Uvek je bio originalan i uglavnom pogađao (osim kad namerno promaši... )

    ... pa mi nije jasno što kopira koleginicu braon očiju?
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  7. #37

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    Kolaga nikad do sad nije bio plagijator!

    Uvek je bio originalan i uglavnom pogađao (osim kad namerno promaši... )

    ... pa mi nije jasno što kopira koleginicu braon očiju?
    Medo, obrati paznju - KO JE SHVATIO ZNACE, KO NIJE NECE...
    Jos postojim i jos me ima!

  8. #38

    Odgovor: Forumaška intuicija

    U prvu si!DakleM:
    Po njegovoj prici je "nedobar",sta nema dodirne tacke sa realnoscu!Jedan od naj vrednijih clanova ovog foruma!Dobricina,voli da se sali,"prigovara" koleginici Blueelle i Pssssst,kad god mu se ukaze prilika...Jedan od Najjacih "muvatora" na sajtu...Izuzetna memorija,po svim pitanjima "sta je,ko i kada rekao"...Cini mi se da je kolega Dark radio za neku od jacih Tajnih sluzbi...

  9. #39

    Odgovor: Forumaška intuicija

    CABB Osoba koja ostavlja utisak - i to prijatan, ne samo na mene, vec, predpostavljam i na ostale forumase. Odlicno se snalazi u "gustim" temama. Osetljiva je ali to ne odaje. Nerado prihvata kritike, daje veoma interesantne, ponekad i poucne odgovore. Sve u svemu - sve zvezdice za Cabb p.s. Mrzi pecanje!?
    Jos postojim i jos me ima!

  10. #40

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Cabb
    P.S. Zaboravila sam da dodam da voli
    Jos postojim i jos me ima!

  11. #41

    Odgovor: Forumaška intuicija

    BaneK

    Visok oko 170cm, smedje oci, kratka kosa, ozbiljan, retko ga neko moze izbaciti iz takta, pomalo cutljiv i stidljiv ali takav je dok ga ne upoznas...
    Kada sedi pred kompom obavezno su tu kafa i cigarete.

  12. #42

    Odgovor: Forumaška intuicija

    BLUEELLA - E pa da vidim sta cu od svega dole nabrojanog da pogodim:
    Karakterne osobine: vesela, voli da se segaci, nema nista protiv sale na svoj racun, mudro prati tok foruma, trudi se da svima odgovori, postovi su joj spontani, bez foliranja - ono sto misli, to i napise.
    Izgled: Mislim da je visoka oko 165 cm, 'elegantno gradjena' za svoju visinu, kosa - srednje duzine sa multicolor pramenovima (ovo znam), gusta i ostra, oci smedje, sirok osmeh, visoko celo, prcast nos. Prati modu, ali ne trosi previse novca na garderobu, oblaci se uglavnom opusteno - jeans uglavnom, ali ono sto oblaci je 'odabrano' - prva klasa.
    neunistiva zlojebaba!

  13. #43

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    BLUEELLA - E pa da vidim sta cu od svega dole nabrojanog da pogodim:
    Karakterne osobine: vesela, voli da se segaci, nema nista protiv sale na svoj racun, mudro prati tok foruma, trudi se da svima odgovori, postovi su joj spontani, bez foliranja - ono sto misli, to i napise.
    Izgled: Mislim da je visoka oko 165 cm, 'elegantno gradjena' za svoju visinu, kosa - srednje duzine sa multicolor pramenovima (ovo znam), gusta i ostra, oci smedje, sirok osmeh, visoko celo, prcast nos. Prati modu, ali ne trosi previse novca na garderobu, oblaci se uglavnom opusteno - jeans uglavnom, ali ono sto oblaci je 'odabrano' - prva klasa.
    za malo..pa potrefila
    visina..dodala si mi par cm
    kosa...do pola ledja,gusta,ali tanka,svilena,mekana
    celo..nije visoko..normalno je
    nos...fala za prcast..al je daleko od toga..pre je kao u egipatske boginje
    garderoba..trosim mlogo na garderobu!
    stil oblacenja..izmedju ostalog i jeans..ali pre casual...znaci,sportska elegancija

    tako da si prvi deo pogodila,koji se ne tiche moje spoljasnjosti
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  14. #44

    Odgovor: Forumaška intuicija

    ZOE
    Naizgled drčna i prgava, ali samo vešta maska za odbranu od forumaških zlotvora, pa i životnih. Racionalno praktična, disciplinovana, sa sve manje želje za radom, a što više želje za životom, lepim i običnim, sa čežnjom okrenutim očima prema dragom kraju!

    PS. Ih , što "potrefih"

  15. #45

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    ZOE
    Naizgled drčna i prgava, ali samo vešta maska za odbranu od forumaških zlotvora, pa i životnih. Racionalno praktična, disciplinovana, sa sve manje želje za radom, a što više želje za životom, lepim i običnim, sa čežnjom okrenutim očima prema dragom kraju!

    PS. Ih , što "potrefih"
    ....sve sto mogu da kazem... Hvala Mori... koliko god da me je zivot poljuljavao, ja sam se dizala i nastavljala dalje... i vracam se dragom kraju, dragim ljudima, i dragim uspomenama. Jos jednom, hvala!
    neunistiva zlojebaba!

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Šta sanjaju forumaši?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 345
    Poslednja poruka: 25.10.2013, 12:04
  4. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •