Koliko cesto gledate slike iz detinjstva? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Cesto pogledam svoje slike iz detinjstva. Drage su mi, svaka na svoj nacin, imam ih od dana kada sam rodjena ( tatina profesionalna deformacija) "Ozive" mi na trenutak secanja, ljude koji na zalost nisu vise medju zivima, setim se onih koje nisam jako dugo videla ni "cula', narocito drugara iz osnovne skole. Onda se tako slatko smejem frizurama koje sam imala, garderobi koja se tada nosila.......Dozivim jednom recju beck u neke najlepse dane koji su daleko iza mene i kojih se uvek sa radoscu secam
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  2. #17

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Ja kad sam bio dete nije bilo fotografija
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #18

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Kad želim usporediti koliko su mi djeca slična. Hm, nisam već dugo bacila pogled..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #19

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Moja prababa je imala jedan debeli foto album, čije su korice bile od bordo pliša, a metalni ukras je vreme slomilo. Naš ritual je bio da svaki put kad odemo kod nje, prelistamo taj album i postavimo uvek ista pitanja u vezi lica koja su nas gledala sa fotografija. Bilo je tu slika ljudi koji su davno pre nas otišli, kao što su njena majka, ujna, neki daleki rodjaci koji su našli sreću u dalekim zemljama.... Prababe više nema, a i mi smo poodrasli.

    Imala sam najlepše moguće detinjstvo, prvenstveno zahvaljujući babi i dedi. Slike iz detinjstva veoma retko gledam jer se uvek rastužim. Ali, vrtim ih u glavi svaki dan, jer tu su i one kojih u albumima nema.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  5. #20

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Desi se da kada usisavam prašinu sa polica ne mogu a da ne zavirim u albume, makar na tren. To je otprilike dan za malo detaljnije spremanje stana i naravno, nikada ne odradim sređivanje, ali zato odgledam fotografije.
    Pripremam se da u jedan ogromni ram postavim jednu do druge najdraže fotografije. Korisno i lepo.

  6. #21

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Što sam starija sve češće. Uhvati me nostalgija za nekim dragim ljudima kojih više nema pa uz pomoć fotografija evociram uspomene i neka srećna vremena koje smo provodili zajedno. Čak se i klinci dosete da traže da ih gledamo zajedno, a onda slušaju priče o ljudima koje nažalost nikada neće upoznati ali se trudim da ih sačuvam od zaborava.
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #22

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Bas retko...kada vidim moje drage koji nisu vise sa nama, budem bas tuzna...
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

  8. #23

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Dugo nisam gledala ,da budem iskrena.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  9. #24

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Sva mi je mlados' a i slike ostala u ravnoj mi Vojvodini
    e sad...slike sam nekad pokazivala deci, pa su se slatko smejale "ondasnjoj" modi
    kako stvari stoje, rekla bih nikad(ali nikad ne reci nikad) vise necu otici tamo

    ja nikad nisam bila ni dete, ni zaljubljena.....moj zivot je poceo onog dana kad sam postala mama ...
    e te slike cesto gledamo , sa setom , uz decje komentare
    mama kako si mogla onako da nas oblacis i sisas )))))))))

  10. #25

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Moram priznati da ne često. Starija to voli da pročešlja kad dođe iz Italije. I onda se smeju (njih tri) kakav sam zvrk bila. Zovu me princ Valijant zbog frizure. I evo, danas sam kod mojih u albumu merkala neke fotke, jer me neko gnjavi da vidi kako sam izgledala kad sam bila mala i luda. To je taj period kad sam ulazila u kavez kod vuka i čupkala grivu lavu ,skakala sa mosta, ležala pod šine. Paž frizura, osmeh od zuba do zuba, nehajnost i lakoća avanturiste. Jedno sretno dete, to vidim na fotkama dok ih gledam.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #26

    Odgovor: Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?

    Nisam odavno..mislm da smo negde pre tri godine,kad smo renovirali po kuci,iznela jedan sanduk u kome su ovi moji nasli albume i gomile slika..bilo je tu veselja,smeha,objasnjavanja..ma bilo je popodne za nezaborav.Cesto se sete neke koja im je zapala za oko,pa mi je spomenu,uglavnom uz osmeh,kad se ja kritizerski obrusim na nesto sto oni obuku,frizuru ili nesto sto urade..
    Zanimljivo mi je kako su reagovali na neke svoje slike iz klinackih dana,prosto nisu verovali da su to radili

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Da li gledate kursadzije?
    Autor suzy73 u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 15:27
  2. Koliko cesto reinstalirate svoj OS?
    Autor Muckota u forumu Softver
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 01.03.2016, 21:46
  3. Koliko cesto idete na Balkan?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:10
  4. Koliko cesto perete auto?
    Autor silvia u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.04.2011, 01:55
  5. Da li se svadjate i koliko cesto?
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 27.03.2009, 12:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •