Sex iz ljubavi ili iz potrebe? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 51
  1. #31

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Kontam da ti se kod tog nekog mora bar nesto svideti da bi se kresn'o s njim/njom Mislim, ne kazem da moraju da vam se poklapaju zivotne filozofije ali kontam da bar neki kriterijum mora da postoji. Nikad nisam mogla da razumem one koji se s nekim kresnu po principu "daj sta das", a da pri tom nisu u najmanju ruku pijani k'o letve.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #32

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Jedva čekam da prestanem da krešem, jer me jedan moj kafanski poznanik ubeđuje da je to sjajna stvar. Ne znam da li je bitno da kažem da je on 15-ak godina stariji. Osim toga, davno sam prestao da volim, pa da se, k'o velim, izjednačim.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #33

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Mislim da kad nekog volis onda ti je taj neko potrebaN,a to je ljubav, a onda se to racuna kao sex iz ljubavi zato sto ti je potreba.

    Ne razumem sex iz same potrebeonako klot.
    Ipak sex je nesto vise nego samo animalno u nama.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #34

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Žene koje volim/koje sam voleo/one za kojima sam ludeo, sa njima sam mogao da pričam o svemu, i mogle su da mi drže pažnju duže od 15 minuta, i da ih kresnem pa da posle sevaju vatrometi i da se osećam kao da sam izmislio struju, a ne samo imao koitus.

    Druge žene, tj one s kojima ne mogu da pričam duže od 15 min delim na one koje bih moga da krešem i one koje ne bih mogao nikada da krešem, i to ne zavisi od njihovog fizičkog izgleda, niti čega drugog, već samo od spleta okolnosti koji u tom momentu odigra neku ulogu.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #35

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Sex je potreba, po meni fiziološka. Nekad u omiljenom kupatilu a nekad uz drvo ili polot, obavimo fiziološku potrebu. Od svega se da napraviti umetnost. Ljubav možemo i ne moramo mešati u to. Zgodno je i zdravo, za telo i um, sex imati sa voljenim bićem. Od toga lepšeg nema. Ali čemu se uzdržavati i apstinirati ako nemamo voljeno biće? Treba da čekam da mi lekar prepiše na recept da krešem kako bi prostati produžio vek, ako ne uspevam da pronađem srodnu dušu i zaokružim tu potrebu? Ajte molim vas! Jedno su priče za decu a drugo je realnost života.

  6. #36

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Da li nam to treba opravdanje za svaki kres u životu, pa da sve svedemo pod onim "ja sam uvek iz ljubavi"?
    Ma, nisam uvek iz ljubavi. Mada, nekako, lepše je uz ljubav.

    Slažem se, ono "nešto" je moralo da postoji. Neko to zove "hemijom", neko zanosom, neko dopadanje, zaljubljenošću...
    A verovatno nas nekad i potreba navede da između sebe i još nekog potražimo nešto od toga i ubedimo sebe da to postoji. Šta god da je, to možda jeste početak ljubavi, ali ne i ljubav.

    Eto, tako.
    Ja nisam čedna. Nisam uvek iz ljubavi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #37

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    To "nešto" me i nervira, što ne umem tačno da prepoznam o čemu se radi.
    Potreba postoji, kad je iz ljubavi i kad je "zdravlja radi".
    Nema ničeg sramnog u potrebi i ispunjavanju, pa što ne i zadovoljavanju iste.

    Definisanje i svaki iole racionalan pokušaj objašnjavanja takvih stvari, uvek mi izmiče.
    Valjda zato što ne postoje pravila, mož' i ovako i 'nako, što se mene tiče..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #38

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Onom koji mene voli trebalo bi da mu je vazna cijela moja interpunkcija, a ne samo G tocka.


    Poruku je izmenio Lilith_021, 18.09.2011 u 03:24
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #39

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Sex jeste potreba, samo...mi odlučujemo da li ćemo je ispuniti poštujući neke svoje afinitete ili ne.
    Ne kažem da sam se sexao samo iz ljubavi, ali...svaka sa kojom sam bio je morala imati "nešto" što me privlačilo!
    Par žena pamtim upravo po tome...što su u meni uvek budile želju . Nikakvog uticaja nije imalo moje trenutno stanje (da li sam danima nenaspavan, da li sam premoren, da li sam pod pritiskom nekim, da li sam pijan ili trezan, gladan ili sit...) niti je imalo uticaja to kako su one obučene, doterane i sl.. Jednostavno...za mene su bile uvek idealne ! "Palili" su me njihovi gestovi , reči, pogled..svaka sitnica.
    "Jbt...pa tebi baš ništa ne smeta" su reči koje sam dobio jednom prilikom...i bile su sušta istina !
    Ali...to je bilo moguće samo sa par njih u čitavom životu. Da nema limita, da je želim 10 minuta posle cele noći i dana...da mi njen miris "titra" venama...
    Ipak...dešavalo se da "zagorim" i da prihvatim sex sa ženom koja ima kvaliteta ali...da sebe ne mogu da nateram na "još". Nekako...duboko u sebi znam da to ne želim, da ne želim ni nju obmanjivati niti ići protiv sebe.
    Stoga kažem..ne definišem šta je, ne "seckam" analizom, ne upirem prstom šta ne štima, ne zalećem se "velikim rečima", ali kada nađem ženu na koju uvek "reagujem"...više ne tražim.
    Šta god da je...veličanstveno je, jer.. da bi tako bilo znam da milion sitnica je moralo da se uklopi.
    P.S. Kad je neka idealna...onda je samo nebo granica !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #40

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Sex jeste potreba, samo...mi odlučujemo da li ćemo je ispuniti poštujući neke svoje afinitete ili ne.
    Ne kažem da sam se sexao samo iz ljubavi, ali...svaka sa kojom sam bio je morala imati "nešto" što me privlačilo!
    Par žena pamtim upravo po tome...što su u meni uvek budile želju . Nikakvog uticaja nije imalo moje trenutno stanje (da li sam danima nenaspavan, da li sam premoren, da li sam pod pritiskom nekim, da li sam pijan ili trezan, gladan ili sit...) niti je imalo uticaja to kako su one obučene, doterane i sl.. Jednostavno...za mene su bile uvek idealne ! "Palili" su me njihovi gestovi , reči, pogled..svaka sitnica.
    "Jbt...pa tebi baš ništa ne smeta" su reči koje sam dobio jednom prilikom...i bile su sušta istina !
    Ali...to je bilo moguće samo sa par njih u čitavom životu. Da nema limita, da je želim 10 minuta posle cele noći i dana...da mi njen miris "titra" venama...
    Ipak...dešavalo se da "zagorim" i da prihvatim sex sa ženom koja ima kvaliteta ali...da sebe ne mogu da nateram na "još". Nekako...duboko u sebi znam da to ne želim, da ne želim ni nju obmanjivati niti ići protiv sebe.
    Stoga kažem..ne definišem šta je, ne "seckam" analizom, ne upirem prstom šta ne štima, ne zalećem se "velikim rečima", ali kada nađem ženu na koju uvek "reagujem"...više ne tražim.
    Šta god da je...veličanstveno je, jer.. da bi tako bilo znam da milion sitnica je moralo da se uklopi.
    P.S. Kad je neka idealna...onda je samo nebo granica !
    Ovim je sve rečeno.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  11. #41

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    To je potreba koju imam sa voljenom osobom.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  12. #42

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Mislim da se mnogo filozofira o tome.I jedno i drugo se dešava,ali naravno da je lepo kad ide uporedo.Kres je ok i ljubav je ok.
    Ok je kad ima sex-a(često i u dovoljnoj meri)

  13. #43

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    seks je precjenjen i previse se prica o seksu
    http://www.youtube.com/watch?v=qmwTFpT3c1o&feature=plcp

  14. #44

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    oba
    samo
    sto
    je
    onaj
    prvi
    malko
    bolji
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #45

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    zavisno od situacije..cesto puta se nalazimo u situaciji kad jedno iskljucuje drugo
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Strah od ljubavi
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 29.06.2011, 22:01
  2. Letnje ljubavi
    Autor goga58 u forumu Ljubav
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 09:37
  3. Ljubavi, sto je pod kafom...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 19:25
  4. Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 14.09.2009, 11:25
  5. Ljubavi poznatih
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.02.2009, 20:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •