Sex iz ljubavi ili iz potrebe? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 51
  1. #16

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    ...svi cape ono sto mogu da stignu,ako mogu...pol nije bas vazan za taj
    sport-capanja i dizanja...

  2. #17

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Seks iz ljubavi definitivnoza drugacije ne znam,ko moze sa nekim tek tako bez ikakvih osecanja,samo zato sto oseca potrebu svaka mu cast.

  3. #18

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Nikad nisam probao seks iz potrebe, pa plasim se da nisam upucen...
    Ne mogu ja bez hemije...


    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Polni odnos iz ljubavi je sigurno cilj našeg ukupnog odnosa prema seksu. Međutim, ljubav je prejaka reč i mislim da nije baš uvek ona potrebna za uspešan i lep seks. Postije i simpatija, zaljubljenost, neki posebni trenuci i slično...

    Zaljubljivanje i ljubav nisu tek puke efemerične pojave i da bi nekog zavoleli potrebno je da se u jednom trenutku slije i složi niz nekih faktora kako bi nam se ljubav uopšte i desila, a hteli mi to priznati ili ne, ni sve ljubavi nisu baš uvek uzvraćene, ni realizovane iz ko zna kojih sve razloga. Ako sve ovo uzmemo u obzir, tvrdnje da se ljubav vodi samo sa voljenim osobama, verujem da dolaze u disonansu sa statistikama o prosečnom broju promenjenih seksualnih partnera u jednom prosečnom životu, bilo muškarca, bilo žene...

    Slažem se ja da je hemija u svemu tome prava i važna stvar, ali verujem i to da biologija u nama stvori ponekad iluziju o postojanju hemije u odnosu prema nekoj osobi suprotnog pola, iako možda te hemije uopšte i nema...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #20

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Seks iz ljubavi definitivnoza drugacije ne znam,ko moze sa nekim tek tako bez ikakvih osecanja,samo zato sto oseca potrebu svaka mu cast.
    ok..ima razlika ok..ali kako mozes da kazes zato sto oseca potrebu svaka mu cast..znaci ,ne radi se o potrebi nego to je strast..desi se i to nije potreba nego feeling koji te 'uzme'

  6. #21

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Tja, stigla Mirođija...
    Ne bih da se upuštam u rasprave ovaj ili onaj sex, znam samo da uvek možete primetiti osobu koj fali! Pogotovu žensku, mada ni muškarci nisu spašeni...
    Ako pričamo sa stanovišta biologije onda moramo upotrebiti reč potreba ali naravno da je hemija bitna i tako još puno stvari... Da se potrefi...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  7. #22

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Gledano realno, sex jeste potreba da nije, ne bi se svi sexali
    Gledano po mom primeru, potreba jako lako moze da se zezne sa masturbiranjem jer ne mogu pred nekim da budem gola (posto se obicno sexam gola) ako mu ne verujem dovoljno i ako prema njemu ne osecam to sto bi trebalo da osecam, bila to strast, zaljubljenost, ljubav ili sta vec..
    Nije mi bitna cifra partnera ili partnerki koje cu imati, ne osvercem se na to. Moze to da bude 1, 10 ili 100, ali sve dok ne nadjem onog ili onu kojoj cu biti spremna da poverim svoje sve.. dotle pretpostavljam da ce biti samo traganje, ne potreba..
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    draga koleginica jos mora da uchi,jos je mlada
    znaci,znamo sto je sex,ali hemiju i strast ne treba weziwati sa potrebom,presmijesno je...

  9. #24

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Znam bas mnogo njih koji se hvale da su imali odnos sa mnoooooooogo devojaka/momaka,ali ja ipak ne razumem taj sex iz potrebe sa bilo kim samo da ima rupu..mozda sam ja zaostao za svetom ali ja mogu da imam odnos samo sa devojkom prema kojoj gajim snazna osecanja i mislim da je sex iz ljubavi daleko bolji nego samo iz potrebe. Neki kazu da moze da ti dosadi ako malo ne promenis..ja mislim da ako umes sa prtnerom i ako su mastovit ne moze nikad da ti dosadi...svaka čast svim "sexomanima" ali ja neću da govorim nešto što nisam, i ne želim da kvarim ono što jesam.
    ...možda je to razlog što još nisi skinuo mrak...


    ...ja mogu svakako.....iz ljubavi, iz potrebe, iz strasti, iz znatiželje, iz dosade, iz navike, iz obaveze, iz ne-obaveze, iz inata, iz osvete, iz straha, iz panike, iz ormana... ...možda nešto i preskočih...

  10. #25

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...možda je to razlog što još nisi skinuo mrak...


    ...ja mogu svakako.....iz ljubavi, iz potrebe, iz strasti, iz znatiželje, iz dosade, iz navike, iz obaveze, iz ne-obaveze, iz inata, iz osvete, iz straha, iz panike, iz ormana... ...možda nešto i preskočih...
    Iz dosade
    skoknes do grada da "bocnes" nesto

    Ja licno ne praktikujem sex prve veceri jer ne volim bas toliko "lake" devojke ali posle 4 ili pet dana poznanstva mozemo se "varniciti"

    Upoznao sam puno "lakih" devojaka za svojih 25 godina jer ih ima na svakom koraku i bez obira sto ih mrzim volim da se igram sa njima i dajem im laznu nadu ali kada vec bude ocigledno da ne nameravam da sa njima imam bilo sta najzanimljivija mi je ona zacudjena faca jer one prosto ne mogu da poveruju da ne zelim sex ...ali i zasto bih kada ima onih devojaka sa kojima mozes lepo da provodis vreme a da te one ne "startuju" i smaraju sa svojom "napaljenoscu".


  11. #26

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Iz dosade
    skoknes do grada da "bocnes" nesto
    ...kad ne rade bioskopi...

  12. #27

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...možda je to razlog što još nisi skinuo mrak...

    Vidim ovde ima iskisnih,ja se ne hvalim,ova tema mi je samo da vidim misljenje drugih..
    Poruku je izmenio Mish, 29.03.2011 u 19:57 Razlog: citat

  13. #28

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    za mene sex iz ljubavi ne može da se meri sa sexom iz potrebe.

  14. #29

    Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    postoji mogucnost za jedno i za drugo,
    kada se desi ljubav logicna posledica je sex,
    a kada se desi sex, neovisno o ljubavi desice se sex ponovo i ponovo i ponovo.........

    i onda kada volis nekog i tada imas potrebu za sexom
    Poruku je izmenio Mish, 30.03.2011 u 20:40 Razlog: uzastopne

  15. #30

    Odgovor: Sex iz ljubavi ili iz potrebe?

    Ljubav bez sexa je najgora moguca ljubav,a sex bez ljubavi je najbolji moguci sex!!!
    Poruku je izmenio Mish, 07.04.2011 u 20:58 Razlog: pravopis

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Strah od ljubavi
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 29.06.2011, 22:01
  2. Letnje ljubavi
    Autor goga58 u forumu Ljubav
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 09:37
  3. Ljubavi, sto je pod kafom...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 19:25
  4. Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 14.09.2009, 11:25
  5. Ljubavi poznatih
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.02.2009, 20:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •