Velimir Ilic - Strana 5
Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 166

Tema: Velimir Ilic

  1. #61

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    naravouenija :
    Bolje ocepi deo Srbije i pobi narod nego da protivureiş Rasimu
    Не ради се о противречивању Расиму, коме имам пуно мање примедби него већини политичара у Србији, већ о намештању на пенал Жутој Подморници која би да скрене причу са тема као што су узимање народних пара, неиспуњавање главног предизборног обећања односно пужева брзина приближавања ЕУ, сагласност да се Шиптари који већ годинама пуштају струју Србима по пар сати дневно иако Република Србија нуди да их снабде довољном количином струје придруже ММФу...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #62

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не ради се о противречивању Расиму, коме имам пуно мање примедби него већини политичара у Србији, већ о намештању на пенал Жутој Подморници која би да скрене причу са тема као што су узимање народних пара, неиспуњавање главног предизборног обећања односно пужева брзина приближавања ЕУ, сагласност да се Шиптари који већ годинама пуштају струју Србима по пар сати дневно иако Република Србија нуди да их снабде довољном количином струје придруже ММФу...


    Mada ima još stvari za dodati,ali tri foruma nisu dovoljna da se sve iskuca...

  3. #63

    Odgovor: Velimir Ilic

    tako vam i treba kad vam Sloba nije valjao
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #64

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    tako vam i treba kad vam Sloba nije valjao

  5. #65

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    ...pa onda nastaviš tim putem preko Rudnika na ibarsku i može da se ode do Čačka da se pljune magistru pod prozor ili vrata(gde vam draže)
    Ovo "magistru" me neodoljivo podseća na Zoricu Brunclik i njeno završavanje dva faksa istovremeno. Nego, ona se precenila, nešto joj stalo studiranje posle 2000-e, Velimir je nastaviJo tamo gde je nesuđena ministarka kulture stala.

  6. #66

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ovo "magistru" me neodoljivo podseća na Zoricu Brunclik i njeno završavanje dva faksa istovremeno. Nego, ona se precenila, nešto joj stalo studiranje posle 2000-e, Velimir je nastaviJo tamo gde je nesuđena ministarka kulture stala.
    Ma bitno da nije psiholog k'o neki,pa da pred kraj predizborne kampanje ubaci ono KOSOVO JE SRBIJA

    koji prevarant...obračunaće se sa kriminalom,bla,bla,bla...

    A sad mi nije jasno još i to ako te ne zanimaju kičerice kako znaš to za Zoricu Brunclik?Vidiš ja pojma nemam ni da li je neki od tih ''velikana'' narodne muzike završio i osnovnu...a što se magistra tiče,pljuni kako dolikuje,u tvom fazonu,ne volim ga ni ja preterano(mada da je stvarno doveo Pamelu,ko zna ),ali ovo je već smešno...

  7. #67

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma bitno da nije psiholog k'o neki,pa da pred kraj predizborne kampanje ubaci ono KOSOVO JE SRBIJA

    koji prevarant...obračunaće se sa kriminalom,bla,bla,bla...

    A sad mi nije jasno još i to ako te ne zanimaju kičerice kako znaš to za Zoricu Brunclik?Vidiš ja pojma nemam ni da li je neki od tih ''velikana'' narodne muzike završio i osnovnu...a što se magistra tiče,pljuni kako dolikuje,u tvom fazonu,ne volim ga ni ja preterano(mada da je stvarno doveo Pamelu,ko zna ),ali ovo je već smešno...
    Ne, bitno je da je školu završio na suvu inteligenciju (pošto štreber nije, garanT).

    I zar se nije on sa voljenim premijerom već obračunao sa kriminalom? Mislim, toliko su se obračunavali da je malo šta ostalo iza njih.

    A sad ću da ti objasnim za drugaricu Z.: u vreme zlatne ere Mire Marković (kada je Brunclikče bila ministar kulture u najavi (čudi me da te to nije zanimalo)) i ekipe, na moje radno mesto dođe disk koji je trebalo da prodajemo (inače, distribuiran u sve pošte Srbije)...pazi, omot od ljubičastog pliša, u njemu, uz pregršt hitaCa (od bržih ritmova do balada, za svakog ponešto) i bijografija izvođačice...tako sam saznao i da je omiljeni pisac drugarice Zoće gorepomenuta Mirjana Marković, intelektualna gromaDina...ako ti još nešto nije jasno, slobodno pitaj.

  8. #68

    Odgovor: Velimir Ilic

    Povlačim moje pisanje o Velji Iliću, i njegovoj dobroj nameri, jer ako je istinita informacija da ministarstvo koje predstavlja Rasim Ljajić, po službenoj dužnosti treba da pozove na proslavu, onda pravdanje Velimira Ilića je bezveze, jer je ipak naopako mislio, i imao drugu konataciju u obraćanju.
    In vinas veritas

  9. #69

    Odgovor: Velimir Ilic

    Poštovani gospodine Morribe, a jel povlačite i ovo:
    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    A karakteristike da je seljačina neotesana, budala, siledžija i još mnogo toga je pokazatelj našeg kulturnog intelektualnog obrazovanja.
    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    to je sramota i to mnogo veća i gora jer potiče od predsednika koji slovi za finog kulturnog i obrazovanog. I kad se drznuo da to objasni Ilić, umesto da kulturna intelektualna elita DS prepozna poruku, ona skače na onoga koji pokazuje gde je vuk, a ne na vuka.
    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    teško da će vam to proći, ipak dosta ljudi prepoznaje takvu priču podignute prašine u drugom smeru.
    ?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #70

    Odgovor: Velimir Ilic

    Da, Iskreno, ne zato zbog nekog pukog pokajanja, već zbog želje i mog načina ponašanja, da kada pogrešim spreman sam i da to javno priznam, bez tvrdoglavosti i inata.

    I najviše zbog Rasima Ljajića koji je mnogo bolji od nekih koji pokušavaju da budu veći papa od pape!
    In vinas veritas

  11. #71

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne, bitno je da je školu završio na suvu inteligenciju (pošto štreber nije, garanT).

    I zar se nije on sa voljenim premijerom već obračunao sa kriminalom? Mislim, toliko su se obračunavali da je malo šta ostalo iza njih.
    Mislim ipak da je Živković bio taj koji se ''obračunavao'' sa kriminalom u Sablji,a bogami i sa ljudskim pravima su se lepo razračunali,pa je onda došao onaj neobavešteni da zabrani barjake na utakmicama i izvede nindža kornjače na ulice,a sad opet neki padavičari u vladi+stara postava lopova,jedino sa čim svi oni mogu da se razračunaju je tanjir prasetine pretpostavljam,eventualno da prodaju kosovo,i ćute o šiptarskim zločinima,malo se još pos*** na narod...a u EU ćemo pitaj t*** kad,a možda ni tad...

  12. #72

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Povlačim moje pisanje o Velji Iliću, i njegovoj dobroj nameri, jer ako je istinita informacija da ministarstvo koje predstavlja Rasim Ljajić, po službenoj dužnosti treba da pozove na proslavu, onda pravdanje Velimira Ilića je bezveze, jer je ipak naopako mislio, i imao drugu konataciju u obraćanju.
    Какве везе има ко по службеној дужностим треба то да уради?
    Јел то разлог да се Борис Јељцин Тадић крије кад се прави митинг против отимања Косова, да иде у неодложну посету Румунији? Да игнорише српску историју, традицију, празнике? Да кулира највећи државни празник? Да кулира терор у Бошњачкој махали у Косовској Митровици? Узимање новца у вредности стана за годину дана, поред плате? Спорост у евроинтеграцијама за коју је Војислав Коштуница пример енергичности и активности? Подршку терористима у уласку у ММФ? Именовању амбасадора који би да призна независно ШиптароКосово?

    За време европске кампање за европске изборе европску паштету ниси могао да европски отвориш да из ње европски не искочи европски Борис европски Јељцин европски Тадић... а данас, само кад треба Вељу Илића да осуди... европски.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #73

    03 Odgovor: Velimir Ilic

    Sta znam ja, Velja je narodni covek.

    Cudi me da je zaboravo onu narodnu "ko u kolo krene u noge se uzda". Nije strasno, ozdravice covek. Bogat je on, ima bar za lekove....meni je zao drugih koji stradase nevini.
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

  14. #74

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Какве везе има ко по службеној дужностим треба то да уради?
    Јел то разлог да се Борис Јељцин Тадић крије кад се прави митинг против отимања Косова, да иде у неодложну посету Румунији? Да игнорише српску историју, традицију, празнике? Да кулира највећи државни празник? Да кулира терор у Бошњачкој махали у Косовској Митровици? Узимање новца у вредности стана за годину дана, поред плате? Спорост у евроинтеграцијама за коју је Војислав Коштуница пример енергичности и активности? Подршку терористима у уласку у ММФ? Именовању амбасадора који би да призна независно ШиптароКосово?

    За време европске кампање за европске изборе европску паштету ниси могао да европски отвориш да из ње европски не искочи европски Борис европски Јељцин европски Тадић... а данас, само кад треба Вељу Илића да осуди... европски.
    Ima veze Joso, itekako, jer dok je on bio na vlasti doneo istu tu odrednicu (ili kako god se zvala), i sada se pojavljuje sa nekom drugom pričom kao da nezna ko i šta treba da radi, pa onda izađe za skupštinsku govornicu i napravi još veći ršum. Drugo je ko treba i šta da radi, tu imam drugačije mišljenje, a u smislu prava i obaveza predsednika i ostalih ljudi iz vlade. Ali ako je to određenim aktom regulisano, to važi dok se nepromeni.

    i onda se ja zaletim ko june u plast sena, a nisam u pravu, jer postoji donešeni akt.
    In vinas veritas

  15. #75

    Odgovor: Velimir Ilic

    Нисмо се разумели бојим се.
    Да је највећи проблем Србије Веља Илић и његови говори у скупштини, да су једине критике на рачун Бориса Јељцина Тадића оне које Веља износи, Србија би била много срећнија земља.
    А понашање Јељцина и његове странке су данас много битнији него Вељине вратоломије, јер Јељцин је на власти.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Bata Živojinović
    Autor silvia u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.01.2014, 22:43
  2. Velimir Živojinović ~ Masuka
    Autor zrNce u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.01.2010, 11:27
  3. Ilic kanditatura za predsenika 2008
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 17.01.2008, 19:31
  4. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 16:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •