Velimir Ilic - Strana 3
Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 166

Tema: Velimir Ilic

  1. #31

    Odgovor: Velimir Ilic

    Dodatak vesti:

    Potpredsednica Nove Srbije Dubravka Filipovski izjavila je večeras da je Iliću bolje, ali da će on za svaki slučaj ostati tokom noći u Urgentnom centru.

    Ona je rekla da se Ilić obratio lekarima zbog "premora i povećanog krvnog pritiska" izazvanog "medijskom hajkom" protiv njega, ali da je sada bolje.

    Sad sam prilicno uveren da je u pitanju farsa. U svakom slucaju, ne zelim coveku nista lose, bez obzira na moje misljenje o njemu.

  2. #32

    Odgovor: Velimir Ilic

    Mnogi su se izjasnili, uipisali i prokomentarisali to što reče Velimir Ilić, i sram ga bilo što reče da je sramota što za dan državnosti Ljajić šalje pozivnice a prvi čovek Srbije nije tu, otišao negde beciklom, ili ga nešto mrzi da uradi to što treba!
    A karakteristike da je seljačina neotesana, budala, siledžija i još mnogo toga je pokazatelj našeg kulturnog intelektualnog obrazovanja.
    In vinas veritas

  3. #33

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    A karakteristike da je seljačina neotesana, budala, siledžija i još mnogo toga je pokazatelj našeg kulturnog intelektualnog obrazovanja.
    Poštovani gospodine Morribe, pokazatelj našeg obrazovanja je činjenica da postoje oni koji glasaju za magistra Velimira Ilića. I koji ga podržavaju. Onog istog koji je imao vrlo kulturne, intelektualne i obrazovane konferencije za štampu, onog istog koji je nasrtao na novinare, ...
    Ma, ne, nije neotesan, nije siledžija, nije seljačina.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #34

    Odgovor: Velimir Ilic

    Nije problem u tome dali je ili nije vaspitan i kako se ponaša, jedna druga stvar je mnogo važnija: Poslavu dana državnosti nije prepoznao predsednik Tadić već Ljajić, to je sramota i to mnogo veća i gora jer potiče od predsednika koji slovi za finog kulturnog i obrazovanog. I kad se drznuo da to objasni Ilić, umesto da kulturna intelektualna elita DS prepozna poruku, ona skače na onoga koji pokazuje gde je vuk, a ne na vuka.
    In vinas veritas

  5. #35

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    ... ona skače na onoga koji pokazuje gde je vuk, a ne na vuka.
    A Selja... pardon.. Velja je u toj savremenoj bajci o zlom vuku - šta ... Crvenkapica ... ili bakica ...?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #36

    Odgovor: Velimir Ilic

    Poštovani gospodine Morribe, postoji razlika između onog što se kaže i onog što je (možda) neko mislio da kaže.
    Dakle, šta je sramota za Srbiju? Što pozivnice nije poslao Boris Tadić, predsednik Srbije ili što je pozivnice poslao Rasim Ljajić?
    Mislim, ja da vidim vuka, pokazala bih na vuka, a ne na vevericu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #37

    Odgovor: Velimir Ilic

    Nije u tome problem ko je poslao ili pozvao, već ko je trebao i čija je dužnost to bila. Kada ja slavim slavu, kao domaćin ja pozivam goste, a neangažujem mog prijatelja iz Vranja da to uradi. Namećete pitanje nacionalne netrpeljivosti prema Ljajiću, i to stavljate u konekst izgovorene reči Ilića, teško da će vam to proći, ipak dosta ljudi prepoznaje takvu priču podignute prašine u drugom smeru, pogotovu što je primedba Ilića mnogo puta ponavljana. Ko je slušao bez komentara onih što prezentuju to, jasno mu je čija je sramota.
    In vinas veritas

  8. #38

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Nije u tome problem ko je poslao ili pozvao, već ko je trebao i čija je dužnost to bila.
    Poštovani gospodine Morribe, ako nije problem u tome ko je poslao ili pozvao, zašto se onda ime tog čoveka uopšte i izgovaralo? A, ja ne čuh da je gospodin magistar Velimir Ilić imenovao one koji su, po njegovom mišljenju, to trebali učiniti i čija je to dužnost bila. Ja čula da je izgovarao ime Rasima Ljajića i Karađorđa, ime predsednika Srbije Borisa Tadića nije izgovoreno.
    E, sada ja Vas pitam, na kog to vuka je on upro prstom? Na Rasima Ljajića ili na Karađorđa?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #39

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Eto ti sad, stoka su oni koji ga napadaju, a on jadan nevin. Daj joss čovek je jednostavno govedo.(znam, teško ti je to da prihvatiš jel ti je koalicioni partner)

    Jadna opozicija ugrožena , proganjana, hapšena, maltretirana, ubijana... e da satanizovana kako to ni Milošević nije radio, slušaš odn. čitaš li ti sebe.
    Пази, он је такав какав је. По мени су гори они који су врло добро свесни да није истина то што причају, који се представљају Европејцима, културним, цивилизованим, а који су скочили да оптужују човека за кога знају да није крив за најодвратније ствари. Треба бити морална нула и нечовек за такво нешто, пуно више него да се буде неотесан.
    Истина, опозицију још не убијају, али сатанизација је и подмуклија него за време Милошевића. Погледајмо само шта годинама раде Коштуници иако већину у влади чини ДС, погледајмо вишегодишњу хајку на Цркву и Амфилохија...


    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Dodatak vesti:

    Potpredsednica Nove Srbije Dubravka Filipovski izjavila je večeras da je Iliću bolje, ali da će on za svaki slučaj ostati tokom noći u Urgentnom centru.

    Ona je rekla da se Ilić obratio lekarima zbog "premora i povećanog krvnog pritiska" izazvanog "medijskom hajkom" protiv njega, ali da je sada bolje.

    Sad sam prilicno uveren da je u pitanju farsa. U svakom slucaju, ne zelim coveku nista lose, bez obzira na moje misljenje o njemu.
    Фарса је оно што раде жути партнери Слобине странке, медијски линчују човека за кога знају да није крив. И лажу безочно, иако је човек пет пута објаснио и пет пута се унапред извинио Расиму Љајићу

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Poštovani gospodine Morribe, pokazatelj našeg obrazovanja je činjenica da postoje oni koji glasaju za magistra Velimira Ilića. I koji ga podržavaju. Onog istog koji je imao vrlo kulturne, intelektualne i obrazovane konferencije za štampu, onog istog koji je nasrtao na novinare, ...
    Ma, ne, nije neotesan, nije siledžija, nije seljačina.
    Гласање за магистра Илића је потпуно разумљиво ако видимо какве су му алтернативе.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #40

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ma ja ću sad iz inata glasati za njega

    Ako ništa,ono da se razjasni ko je silovao one ovce,mada lično mislim da su to bili ovi sa studija B,čisto iz osvete...

  11. #41

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma ja ću sad iz inata glasati za njega

    Ako ništa,ono da se razjasni ko je silovao one ovce,mada lično mislim da su to bili ovi sa studija B,čisto iz osvete...
    Скочили жути, као што ЛСД и Чанак скачу да се боре против фашиста... јер ако немаш неког ко је гори од тебе, против кога се ти бориш, па ти је то заслуга, онда мораш да одговараш за резултате свог рада, де си био и шта си радио.

    Гледам број постова на теми о Вељи Илићу, гледам пажњу у медијима које све то добија.

    А онда погледам теме на овом подфоруму које нико не помиње:
    Чланови ДСа узимали по омањи стан поред плате у РИКу, кад су их ухватили, они дали оставке и ником ништа:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...tml#post471328

    Странка која је гласове добила бацајући пену причом о ЕУ - ради катастрофално на приближавању Србије ЕУ. Коалиција која се називала социјално одговорном диже цене као да су најсуровији капиталисти. Канцеларија за европске интеграције те владе и сама каже да је напредак катастрофално лош и спор:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...tml#post471325

    А ми на овом форуму не причамо о лоповлуку власти, не причамо о неспособности да раде оно на чему су добили изборе.
    Причамо о Вељи Илићу. Причамо о "маршевима нациста" (обојице).
    Жути Гебелси су нам опет бацили коску... а ми глођемо... No Passaran! Оканите се пљувања човека кога сте отерали у болницу, реците нам шта је са парама које су покрали ваши чланови, реците нам шта је са европским интеграцијама!!!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #42

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Скочили жути, као што ЛСД и Чанак скачу да се боре против фашиста... јер ако немаш неког ко је гори од тебе, против кога се ти бориш, па ти је то заслуга, онда мораш да одговараш за резултате свог рада, де си био и шта си радио.

    Гледам број постова на теми о Вељи Илићу, гледам пажњу у медијима које све то добија.

    А онда погледам теме на овом подфоруму које нико не помиње:
    Чланови ДСа узимали по омањи стан поред плате у РИКу, кад су их ухватили, они дали оставке и ником ништа:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...tml#post471328

    Странка која је гласове добила бацајући пену причом о ЕУ - ради катастрофално на приближавању Србије ЕУ. Коалиција која се називала социјално одговорном диже цене као да су најсуровији капиталисти. Канцеларија за европске интеграције те владе и сама каже да је напредак катастрофално лош и спор:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...tml#post471325

    А ми на овом форуму не причамо о лоповлуку власти, не причамо о неспособности да раде оно на чему су добили изборе.
    Причамо о Вељи Илићу. Причамо о "маршевима нациста" (обојице).
    Жути Гебелси су нам опет бацили коску... а ми глођемо... No Passaran! Оканите се пљувања човека кога сте отерали у болницу, реците нам шта је са парама које су покрали ваши чланови, реците нам шта је са европским интеграцијама!!!
    Izvini ovaj,ti to mene ovde prozivaš žutim,to nešto na rasnoj osnovi?
    Nisam kinez,ali opet...

  13. #43

    Odgovor: Velimir Ilic

    А онда погледам теме на овом подфоруму које нико не помиње:
    Чланови ДСа узимали по омањи стан поред плате у РИКу, кад су их ухватили, они дали оставке и ником ништа:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...tml#post471328
    ...već viđeno...opet "slučajno" zaboravljaš da kažeš da su članovi svih stranaka uzeli istu kintu kao i članovi DS-a, a jedino su oni dali ostavke na tu funkciju. I onaj "Naprednjak". Svi ostali mudro ćute. I šuškaju. Ili možda nisi obavešeten o ovom podatku?
    Странка која је гласове добила бацајући пену причом о ЕУ - ради катастрофално на приближавању Србије ЕУ. Коалиција која се називала социјално одговорном диже цене као да су најсуровији капиталисти. Канцеларија за европске интеграције те владе и сама каже да је напредак катастрофално лош и спор:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...tml#post471325
    A zbog čega je napredak spor? Reći ću ti ja: u najvećoj meri zbog njihove neodlučnosti i(li) nesposobnosti da disciplinuju goveda u poslaničkim klupama koji zgrću (a gle čuda, na top listi najvećih zGrtalica nema nikoga iz DS-a (pominje se neki Aligrudić i neke dnevnice, al' da preskočimo to)) pare na račun svog bezobrazluka i iskazivanja ličnih animoziteta. Ta jadna, fina, kulturna, progonjena i ugnjetavana opozicija...kao nikad do sada...mislim, ko veruje u ovo trebalo bi da promeni dioptriju, što pre.

    А ми на овом форуму не причамо о лоповлуку власти, не причамо о неспособности да раде оно на чему су добили изборе.
    Причамо о Вељи Илићу. Причамо о "маршевима нациста" (обојице).
    Жути Гебелси су нам опет бацили коску... а ми глођемо... No Passaran! Оканите се пљувања човека кога сте отерали у болницу, реците нам шта је са парама које су покрали ваши чланови, реците нам шта је са европским интеграцијама!!!
    Daj, sad si baš otužno-patetičan. Taj "čovek" je više puta fizički pokušavao da otera ljude u bolnicu, da ne pričam o najgorim bljuvotinama koje su prešle preko njegovih usta, tako da mi ga ni najmanje nije žao. Plus, neko je trebao da mu objasni kako alkohol i prasetina mogu da dođu glave, naročito ako se tamane u enormnim količinama.

    A u vezi para, već sam ti rekao: smešnjikavo je da selektivno biraš ljude iz određene partije i pljuješ ih za ono što su uradili svi. Plus, ljude koji su se jedini sklonili sa dotične funkcije. Probaj da budeš malo realan, pa će mi biti zadovoljstvo da ih prozivamo horski.

    P.S. Nešto se ne sećam da si taj SPS toliko prozivao dok su Koštunici pravili većinu. Meni lično, gade se i danas kao i juče, kao i godinama unazad.

  14. #44

    Odgovor: Velimir Ilic

    Dripac !
    Ala mu je rekao Canak juce svaka mu cast.
    A za komentar magistra nema sta da se doda nego da ode u penziju i vrati se biznisu tu je bio mnogo uspesniji nego u politici

  15. #45

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Dripac !
    Ala mu je rekao Canak juce svaka mu cast.
    A za komentar magistra nema sta da se doda nego da ode u penziju i vrati se biznisu tu je bio mnogo uspesniji nego u politici
    Ček malo,Čanak?To ono svinjogojstvo sa naočarama?

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Bata Živojinović
    Autor silvia u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.01.2014, 23:43
  2. Velimir Živojinović ~ Masuka
    Autor zrNce u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.01.2010, 12:27
  3. Ilic kanditatura za predsenika 2008
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 17.01.2008, 20:31
  4. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •