Trenutak istine
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 92
  1. #1

    Trenutak istine

    "Trenutak istine" je novi projekat TV Pink , show kviz koji će vas naterati da budete iskreni. Ukoliko želite da se obogatite na brzaka moraćete da govorite apsolutnu istinu i 5.000.000 dinara je vaše!

    TRENUTAK ISTINE će staviti učesnike na test detektora laži, koji otkriva da li govore istinu, za šansu da osvoje pet miliona dinara.

    Izazov TRENUTKA ISTINE je jednostavan – odgovori iskreno na 21 pitanje, koja postaju sve intimnija i u zavisnosti od odluke poligrafa, osvoji i do 5 miliona dinara. Ovo je jedini kviz gde učesnici znaju i pitanja i odgovore pre nego što igra počne.
    Pre samog takmičenja učesnici pristupaju testiranju na detektoru laži gde im se postavlja serija pitanja od strane poligrafskog eksperta, koji snima (zapisuje) njihove odgovore. U svakom trenutku, od poligrafskog testiranja pa do samog snimanja TV kviza, učesnici mogu da promene svoje odgovore ili da odustanu od takmičenja.
    Da bi osvojili 5.000.000 dinara, učesnici moraju da govore istinu. Naravno, pitanja su lakša kada je ulog manji, ali kako se ulog povećava, stoje pred izazovom da priznaju neke stvari za koje bi obično lagali. Teža pitanja mogu biti posebno neprijatna zato što ih učesnik obelodanjuje pred supružnikom, prijateljima i porodicom, koji im prate i komentarišu svaku reč. Koje će sve mračne tajne nako otkriti za pet miliona dinara?

    TRENUTAK ISTINE je licencirani show (“The Moment Of Thruth” ShineReville), koji se uspešno proizvodi i emituje u još 23 zemlje uključujući SAD, Španiju, Brazil, Nemačku, Francusku, Italiju i Veliku Britaniju.

    preuzeto sa:rtvpink.com
    Šta uopšte reći o ovakvom tipu emisije,...a ne nasmejati se,zaplakati,povratiti etc
    Da li pratite i kakav Vam je,khm..,prvi utisak?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Trenutak istine

    Pogledala sam jedan na HRT i to sa nekim mađioničarom (koji je na taj način verovatno želeo da se promoviše)... Slošilo mi se Ne znam samo zašto sam pomislila da neće stići do nas... Na Pink, naravno...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #3

    Odgovor: Trenutak istine

    uskoro pocinje i ovde u MK da se emituje na jednoj privatnoj TV...sta reci sem uzas....jos jedna budalastina...
    o profilu onih koje ce se pojaviti, necu ni da komentarisem...


  4. #4

    14 Odgovor: Trenutak istine

    Naravno, na Pink - juuuriiiš ...

    Kapiram da su ljudi spremni na sve i svašta, ne bi li se domogli novca, ali na ovaj način...
    ne, to nije način, to je pljuvačina i povraćojka po svemu što su uradili (radili, ili će da rade) u svom životu.
    Pitanja koja su postavljali takmičaru u prvoj epizodi serijala su bila takva, da mi je pozlilo.
    Znači - iznećemo prljav veš, posraćemo se po svemu što je vredno, ili bilo vredno u našim životima... zarad materijalnih vrednosti.
    Bre!
    Koliko košta dostojanstvo?

    Umazane ruke - lako se peru...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #5

    Odgovor: Trenutak istine

    Videla sam jedno emitovanje dok sam shaltala kanale, ali se nisam zadrzala mnogo duze od potrebnog vremena za pritiskanje tastera za promenu kanala
    Koliko mi se cini, nisam mnogo pogresila, posto otprilike mogu da pretpostavim kakva je koncepcija kviza, jerbo ulovih reklamu par puta..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Trenutak istine

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Šta uopšte reći o ovakvom tipu emisije,...a ne nasmejati se,zaplakati,povratiti etc
    Da li pratite i kakav Vam je,khm..,prvi utisak?
    ali smo ipak svratili do Pinka da gvirnemo malo,a?
    cilj ovakvih emisija i jeste da zaintrigira i skandalizuje..to donosi gledanost
    dakle,...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #7

    Odgovor: Trenutak istine

    ali smo ipak svratili do Pinka da gvirnemo malo,a?
    cilj ovakvih emisija i jeste da zaintrigira i skandalizuje..to donosi gledanost
    dakle,...
    Da,svratili smo do Pinka,ne da gvirnemo već da pogledamo o čemu se radi u prvi mah me je zaintrigirala emisija ali ne i iznenadila koncepcijom a po završetku je dobila onog koji će im u sledećoj biti promil manje u udelu gledanosti.
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #8

    Odgovor: Trenutak istine

    Postoje ljudi koji bi rođenu mamu (ili ženu ili dete) prodali za minut slave! Za njih je ovaj kviz i namenjen...
    Naravno da sam podlegla reklami i odvojila tri minuta da pogledam...
    Opšti utisak...Tja, oni što učestvuju, na neki drugi kviz gde se traži bar opšta kultara svakako ne mogu da učestvuju a oni što gledaju, pa uvek je lakše smejati se tuđoj nesreći nego gledati i čistiti svoj prag...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  9. #9

    Odgovor: Trenutak istine

    Prosle nedelje na poslu, svi pricaju kako jedva cekaju da gledaju Trenutak istine,
    posto imaju obicaj da komentarisu ko je i kad plakao u spanskim serijama, pomislih da opet diskutuju o tome tako da nisam obracala paznju.

    Pink veoma slabo gledam i prebacujuci kanale, potrefim bas na sam kraj emisije,
    odgledala sam zadnja dva pitanja i bilo mi je muka
    Na sta su sve ljudi spremni zarad novca?
    Po meni ovo je dno dna koje je mogla jedna tv stanica da emituje.Cemu je svrha ove emisije?Da ponizavaju ucesnike?Da se mi nasmejemo ili placemo od muke?

    Da se ja pitam, a ne pitam se sva sreca svim kandidatima i takmicarima u emisiji bih preporucila jednog dobrog psihijatra.

    Kako lako pojedinci u danasnjoj Srbiji prodaju obraz za sacicu dinara

  10. #10

    Odgovor: Trenutak istine

    krajnje morbidnoljudi otkrivaju svoje tajne intimne a i drugih priroda za pare btw na poligrafu suto je blamaža tih učesnika i ništa drugo sve njih na posmatranje a najviše čelnike pinka
    Poruku je izmenio maksimilijan, 12.02.2009 u 20:22

  11. #11

    Odgovor: Trenutak istine

    al smo ispravni jbt....
    au....ovde ne da niko ne gleda pink....nego ga i nemaJu medj kanalima....a josh malo pa chlanovi VCa ni televizore nece imati....
    shta tu ima da se toliko chudimo....od kada su krenuli riJaliti shoOuWi imamo priliku da vidimo da se novac mozze zaraditi na naJrazlichitiJe nachine i to da se chovek ne libi vishe nichega da bi doshao do novca ili postao poznat....
    na kraJu kakva je razlika izmedju toga da vas kamera snima 24h kako jedete,kenjate ili shta vec....ili da vam u nekoJ emisiJi voditeljka postavi pitanje da li ste jebali van svog dvorishta....
    i niJe ovo pitanje srbiJe i srba.....pa da smo samo mi bolesni....
    odgledala sam juche neku zzenu....
    lichno....nikada se ne bih priJavila za ovaJ kwiz....jer ima pitanja na koJe se i sama boJim da dam odgovore....

  12. #12

    Odgovor: Trenutak istine

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Kako lako pojedinci u danasnjoj Srbiji prodaju obraz za sacicu dinara
    A jok, ovi se izblamiraše za džabe.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  13. #13

    Odgovor: Trenutak istine

    Izgleda da ja ne kapiram današnji način zabave, i ne shvatam taj puki materijalizam, tu pohlepu koja će zanemariti svoje bližnje, a pre svega samog sebe...

    Čega se pametan stidi,time se budala ponosi..tačka.
    Ćuti i prenesi dalje....

  14. #14

    Odgovor: Trenutak istine

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    al smo ispravni jbt....
    au....ovde ne da niko ne gleda pink....nego ga i nemaJu medj kanalima....a josh malo pa chlanovi VCa ni televizore nece imati....
    shta tu ima da se toliko chudimo....od kada su krenuli riJaliti shoOuWi imamo priliku da vidimo da se novac mozze zaraditi na naJrazlichitiJe nachine i to da se chovek ne libi vishe nichega da bi doshao do novca ili postao poznat....
    na kraJu kakva je razlika izmedju toga da vas kamera snima 24h kako jedete,kenjate ili shta vec....ili da vam u nekoJ emisiJi voditeljka postavi pitanje da li ste jebali van svog dvorishta....
    i niJe ovo pitanje srbiJe i srba.....pa da smo samo mi bolesni....
    odgledala sam juche neku zzenu....
    lichno....nikada se ne bih priJavila za ovaJ kwiz....jer ima pitanja na koJe se i sama boJim da dam odgovore....
    ...slažem se sa koleginicom... ...i divim se kako se u horu zgražavate nad svim i svačim...

  15. #15

    Odgovor: Trenutak istine

    Ne pričamo o Pinku, već o emisiji - kao takvoj.
    @lave, to što si ti protumačio kao zgražavanje je tvoj stav, koji nema veze sa temom.
    Nemaš prava da šibaš etikete gde god da stigneš, jer svi mi imamo pravo da ispišemo na koji način smo reagovali na Trenutak istine.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cenite li svaki trenutak?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 28.05.2012, 18:17
  2. Najsrećniji trenutak u vašem životu
    Autor bobby u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 10:30
  3. Perfektan trenutak
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 21.12.2009, 19:19
  4. Trenutak zarobljen u vremenu
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 18:44
  5. Izmedju istine i mashte
    Autor yige_gui u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 14.04.2007, 21:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •