Nešto što mrzim, a često radim... - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 177 od ukupno 177
  1. #166

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Mrzim što se patološki vezujem za predmete. Mrzim što imam potrebu da od svakog stana u koji se uselim pravim utopiju.
    Fotografije na zidovima, diplome, tri drvena ručno izrađena slonića koje mi onomad svekar doneo iz Afrike, dečiji crteži i poruke, jastučići, krparice, tepisi, zavese, sveće, figure, akvarijum, kurci palci...
    Trosed ima udubljenje na levoj strani oblikovano tačno po mom buljsonu. To je moje mesto i nemoj da bi mi se slučajno neko tu uvalio kad pustim film.
    Idemo na kraj sveta? Može. Volim. Ali moram da znam da imam gde da se vratim...da će me dočekati onaj naš miris kuće...miris čistog, sveže opranog veša...moja šolja za kafu i moje udubljenje u trosedu.
    Dakle, mrzim velike i dugoročne promene, a često mi se dešavaju.
    I sanjarim ponekad o povratku...i kažem da ću strpati pasoš u zadnji džep iscepanih farmerica i zaputiti se ka aerodromu.
    Ali onda mi kroz glavu prolete sve ove fotografije, diplome i nekako uvek ali uvek ova jebena tri slonića, posteljina, zavese (iz Ikee moš misliti) i pitanje...ma kako ću bez toga? I to me užasava.
    Jednom smo sve izgubili u požaru...jednom sam ostavila tek kupljeni frižider...možda me hebe taj bik u horoskopu...možda je neka mentalna boleština u pitanju...jebemliga, ne znam šta je...al' evo ga opet...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #167

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    @ u pravu si,jebe te Bik....

    iste simptome imam osim sto sam prilikom bombardovanja shvatila da mi je najvaznije i najprece rodjeno dete i da samo njega sa sobom nosim u kriznim situacijama


    i da,s vremena na vreme ja imovinu hrcka bacim u kontejner pa posle zalim......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #168

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Probala sam da im priđem i lepo ih zamolim da bar smanje baseve, ako već nema šanse da utišaju muziku.
    Probala sam, majke mi. Nisu hteli da otvore vrata.
    I tako, nakon 10 dana onaninasanja po nekom, jebemliga šta je, ajzerbedžanskom hip hopu i to u proseku 12 sati dnevno...ja sam im se pridružila.
    Oni baseve na max, ja čekićem za meso po radijatoru na max max. Sednem na pod i ožeži.
    Eto, mrzim da lupam čekićem za meso po radijatoru, a često to radim proteklih par dana. Izgledam kao psihopata. Deca me čudno gledaju.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #169

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Obraćam se Kanađanima na srpskom. Pogotovo ako stojim iza njih u redu na kasi.
    Pre neki dan...stoji junica ispred mene, jedno 70 kg ima samo u guzici...i naručuje:
    -Double cheeseburger, large fries, chocolate chip cookie and diet coke.

    I ja naravno kao iz topa...
    -U je. Dijetalni sok. Paziš na liniju i taj rad...

    To stvarno nije lepo od mene i mrzim što mi je nekad jezik brži od pameti.
    I ajde što mrzim, no se i plašim da ću tako jednom naleteti na nekog bosančerosa koji neće sekund razmisliti pre nego što mi iz okreta odvali jedan maj geri posred nosingera, ima da odletim u tri stričke pinine
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #170

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    I ajde što mrzim, no se i plašim da ću tako jednom naleteti na nekog bosančerosa koji neće sekund razmisliti pre nego što mi iz okreta odvali jedan maj geri posred nosingera, ima da odletim u tri stričke pinine
    Elem...ovo me podseti na jednu situeJšn...
    Dan preD NG...mama i ja u vozu za Skoplje...
    Voz iz NJemačke pa sve do Atine...onoovo međunarodni neki...
    Hladno vreme kako zna da bude krajem decembra...
    Kupe...naš...i lik tačno prekoputa mene...onako garav u faci i...u SANDALAMA...bos
    Ja, naravno, odmah usnimim to...i posle par km kažem mami onako...diskretno...na ruskom (uvek smo koristili šatro ruski da nas (šatro) okolina ne razume )..."mama, pasmatri...(krajičkom oka zafrljačim u levo dole pravac u sandale na bose noge)...kak eta možna"..
    ...tek će lik..."A...možna možna"
    Ispostavi se da je lik Alžirac koji putuje svetom i eto...zaglavio je godinu i frtalj u Rusiji ...i naučio ruski jezik
    Sreća (moja) te se odao na početku putešestvija...ko zna šta bi moj jezik još izblebetao...

    Nego...u vezi teme...milion putasam se zarekla da ću na ONOJ raskrsnici skrenuti desno...ali jok...uvek skrenem levo...a posle me samo talas ponese
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #171

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    mrzim kad pocnem nasiroko i nadugacko da trtomudim kao svi roditeklji tinejdzera
    znam da bi bile efektnije dve-tri recenice,ali to je jace od mene ,ja krenem s tiradom i dok ne ostanem bez glasa ja ne stajem
    ili izadjem iz kuce i zalupim vrata
    e to tek mrzim... :ljutnja:
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #172

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Vidi Bi...i sam sebe uhvatim, nekad, da radim ono što nije uobičajeno za mene! Jbt..umeo sam da u sitna crevca objašnjavam neki svoj postupak, delo ili reagovanje iako se držim sintakse " rekoh...veruj ili ne veruj"!.
    Ali...to je samo jako pouzdan znak da nam je KRVAVO STALO! Stalo nam je da nešto dopre do osobe i nikako nam ne trebaju nesporazumi! A kakvi smo " rogati"..kada nam se to desi...najpouzdaniji je znak da nam ZNAČI.
    E sad...uvek je stajalo da kada se mnogo trudimo..ostanemo trudni .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #173

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Trpim i puštam blizoo ljude iz kurtoazije.
    A najradije bi ih tresnula o beton i sasula u lice sve što mislim i što im se nikako ne bi dopalo.
    Jer zapravo, malo njih volim (a nisam mizantrop!) a još manje poštujem. Neko vaspitanje mi ne dozvoljava da budem nepristojna te ih puštam da mi ispiraju mozak i kako moj dragi kaže, prljaju auru i isisavaju životnu energiju.
    To su mahom komšinice koje olajavaju muževe, drugarice iz drugih života koje varaju iste, parazitiraju i obmanjuju sebe, potom koleginice koje imaju sve uslove za sreću ali im je mašina toliko isprala mozak da su im mooda veličine paučijih, svi oni po difoltu fini a u stvari...
    Rešila sam da više to ne radim.
    Da se uhvatim u koštac sa govornom manom da ne umem da kažem NE, da sve to odrubim u facu i kažem istinu.
    Da me smaraju, da su mi dosadni/e, da su njihovi životi jalovi a da je njihov duh šupalj
    Draže su mi believerkine cirkuske jahačice, kuma koja kreše sedamnaest godina mlađe klince, lezbejke koje se tuku, oni na ivici, kraljice trotoara i izgubljene duše
    Neću više.
    Rešila sam.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #174

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Da se uhvatim u koštac sa govornom manom da ne umem da kažem NE, da sve to odrubim u facu i kažem istinu.
    Da me smaraju, da su mi dosadni/e, da su njihovi životi jalovi a da je njihov duh šupalj
    Draže su mi believerkine cirkuske jahačice, kuma koja kreše sedamnaest godina mlađe klince, lezbejke koje se tuku, oni na ivici, kraljice trotoara i izgubljene duše
    Neću više.
    Rešila sam.

    sto bi rekao onaj iz Grande Belezze,suvise sam mator da pristajem na ono sto me smara (i pokupi se posle kresanja i izadje na ulici..jebo kurtoazne razgovore...)
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #175

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Mrzim da ustajem rano.O kako to samo mrzim !!!! Sve te priče o lepoti jutra...ma da! Volim jutro kad je leto i kad ne spavam po celu noc jer me muči vrelina letnje noći pa budan dočekam svitanje a posle mogu da spavam koliko mi duša želi.Mrzim kad se oglasi taj prokleti alarm na telefonu (koji bih najradije udarila o najbliži zid).Mrzim kad sam prisiljena da ustanem jer tako mora i mrzim kad moram da ustanem u doba dana kad najviše volim da spavam.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  11. #176

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    mrzim sopstvena potonuca
    a nije da im nisam sklona
    mrzim sto u tim trenucima zaboavim koliko volim male trenutke besmislene radosti
    na jednom grobu blizu grobljanske crkvice raste citav bokor divlje nane
    jedna klupa gleda na brodove ispred moje zgrade
    jedno parce uzasno skupog sira sa Alpa cuci u frizideru
    desetine diskova sa dzezom skuplja prasinu
    neke knjige stoje neprocitane
    neki filomovi su samo obelezeni za obavezno gledanje
    ali ne
    ja se predam svom potonucu
    isprljam sve solje a mrzi me da ih operem
    lezim i cutim
    cekam da prodje
    a naj mrzim sto me ne dignu sve te divne stvari kojima sam okruzena nego me digne kinta
    ja sam bik
    ja volim kintu
    kinta je sloboda
    kinta je karta za dobro raspolozenje
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #177

    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Da se uhvatim u koštac sa govornom manom da ne umem da kažem NE
    Radodajko.

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. Volim, ali mrzim...
    Autor memento u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.10.2013, 21:24
  2. Ovo radim prvi put!!!
    Autor paparazzo u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 10.02.2013, 22:11
  3. Mrzim ponedeljak!
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 18.09.2012, 09:08
  4. Mrzim narodnjake!
    Autor Kunic u forumu Muzika
    Odgovora: 238
    Poslednja poruka: 17.07.2010, 17:27
  5. Sta da radim?
    Autor robinho u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.12.2007, 12:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •