Kičma - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28

Tema: Kičma

  1. #16

    Odgovor: Kičma

    Na fizikalnu terapiju sigurno necu ici(nemam vremena),ali pored "Dormeo" anatomskog jastuka,sam radim neke vezbe i spavam na podu(ne bas bukvalno).
    Uz sve to,nadam se da ce mi i ova mast pomoci(ukoliko nije od onog kancerogenog kamfora).
    Nesto u vezi ove teme sam hteo da te pitam na PP,ali ... pip,zakljucano.

  2. #17

    Odgovor: Kičma

    Citat A.A. kaže: Pogledaj poruku
    Na fizikalnu terapiju sigurno necu ici (nemam vremena), ali pored "Dormeo" anatomskog jastuka, sam radim neke vezbe i spavam na podu (ne bas bukvalno).
    Uz sve to, nadam se da ce mi i ova mast pomoci (ukoliko nije od onog kancerogenog kamfora).
    Nesto u vezi ove teme sam hteo da te pitam na PP,ali ... pip,zakljucano.
    Nisu dobre krajnosti, kada ljudi hipohondrišu ili gaje i zalivaju svoje boljke, ali ne valja ni neozbiljno shvatiti ozbiljne stvari, a diskus hernija to jeste. Ova mast prvenstveno umanjuje bol i omogućava kvalitetniji san, a i dan.

    A za pp mi je lakše ovako - klikom na moj nick videćeš da možeš da me kontaktiraš na jedan od tri ostavljena mail-a (ok, dva su mesindžeri).
    Poruku je izmenio DrinChe, 28.07.2009 u 23:13 Razlog: pp

  3. #18

    Odgovor: Kičma

    Uh mene ubishe ledja,donji deo ledja. Ne mogu da shetam normalno,kad krenem da hodam,pocnem da se kocim. Pre neki dan se umal nisam skroz ukocila da ne mogu da se pomerim. Evo i sada me bole...moracu nesto od ovih saveta da primenim,ako ne i to da odem kod lekara,jer me i kuk na levoj strani ubija s vremena na vreme. Trulim jbt !
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #19

    Odgovor: Kičma

    Ima l' neko ovde problema sa vratnom kicmom? Radite vezbe ili jok? Ja sam malopre uradila vezbe posle ko zna koliko dugo vremena i toliko mi je bilo muka da sam mislila da cu samo da se skljokam negde I sad ja, kao, treba optimisticno da pristupim tome i sutra
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #20

    Odgovor: Kičma

    Smanji sedenje u jednom polozhaju,a vezhbe su dobre,sutra ce vec ici lakshe...Mada je najbolje da te neko izmasira,pa makar bio i laik...I to stalno i vishe puta...Bitno je da ima snagu u rukama,nema tu neke filozofije...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #21

    Odgovor: Kičma

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ima l' neko ovde problema sa vratnom kicmom? Radite vezbe ili jok? Ja sam malopre uradila vezbe posle ko zna koliko dugo vremena i toliko mi je bilo muka da sam mislila da cu samo da se skljokam negde I sad ja, kao, treba optimisticno da pristupim tome i sutra
    O daaa, ja imam problema. Isla sam na vezbe, naucila ih i sada ih radim kuci, rekli su , da ih moram raditi do kraja zivota. Meni ne bude muka, meni trnu ruke nekad i noge, a nekad i cela leva, a nekad cela desna strana tela. Povremeno mi se vrti u glavi. Nije to nista strasno, ali dovoljno da te nervira.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #22

    Odgovor: Kičma

    Trnu i meni ruke, ne mogu da ih drzim iznad glave duze od minut a da ne utrnu A vrtoglavica mi jos i nije tako strasna kad se setim da sam u par navrata gubila ravnotezu i da mi se, kad zatvorim oci, cela soba vrtela u krug k'o da sam pijancila tri dana
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #23

    Odgovor: Kičma

    Nadam se da su ti doktori rekli, da ne smes dugo ruke da drzis podignute, jer mozes pasti u nesvest. Znaci nema kacenja zavesa i tako tih stvari
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #24

    Odgovor: Kičma

    Nisu mi rekli, jedva da sam izvukla informaciju da treba da radim te vezbe
    A zavese cu morati da kacim, jer nije da bas ima neko ko to moze umesto mene da uradi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #25

    Odgovor: Kičma

    Ma uvek se nađe neko da pomogne , nemoj se igrati
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #26

    Odgovor: Kičma

    Pa sta je ovo sve mladi ljudi a pokoceni ?! Ljudi kicma mora da radi trgnite se malo i vezbajte !

    Znam pametujem nemojte me obesiti ja prvi ne vezbam redovno a sad tu nesto pricam

    Sala na stranu to je tako zimi dok leti radim vezbe svaki 2-3 dan i bas korsti. I obozavam jutarnje trcanje, 7 h ili 8 h a nekad i ranije u zavisnosti od temperature uzivancija.

    Isto tako preporucujem sex nema nista bolje za kicmu od sex-a

  12. #27

    Odgovor: Kičma

    Trcim i ja, vozim i rolere, picim i badminton, idem i u teretanu. Ne sve odjednom i stalno, ali uvek nesto radim. Al' svejedno imam problem sa vratnom kicmom svaki put kad malo duze ne radim bas te vezbe koje su za to.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #28

    Odgovor: Kičma

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Uh mene ubishe ledja,donji deo ledja. Ne mogu da shetam normalno,kad krenem da hodam,pocnem da se kocim. Pre neki dan se umal nisam skroz ukocila da ne mogu da se pomerim. Evo i sada me bole...moracu nesto od ovih saveta da primenim,ako ne i to da odem kod lekara,jer me i kuk na levoj strani ubija s vremena na vreme. Trulim jbt !
    Eeee i mene boli taj donji deo prosto me koci nekad kada se sagnem. Mada ja kontam da je meni to zbog toga jer bukvalno sedim 8h na poslu na ne bas udobnoj stolici (onoj skolskoj), a kad dodjem kuci teglim decu. Nisam radila neke specijalne vezbe, osim aerobika. Meni prija kada se uvijem malo pa mi to fino popuca Verovatno nije dobro ali meni lakse
    all that we see or seem is but a dream within a dream

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •