Kako ste znali??
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 47
  1. #1

    05 Kako ste znali??

    Pretpostavljam da je vecina vas u braku.Ono sto mene sada zanima je,kako ste znali da je on/a onaj/a pravi/a???Kako ste znali da je ta osoba ona sa kojom zelite da provedete ceo zivot??

  2. #2

    Odgovor: Kako ste znali??

    Troprsti, gde si?
    Pomaži čoveče!

    Ja nisam u braku, tako da mogu da govorim samo o tome Kako sam znala da On nije onaj pravi onda kada je taj neki On poželeo da to postane...
    Jednostavnom metodom vizuelnog proučavanja naših zajedničkih fotografija i internim skeniranjem svojih ličnih želja i potreba...
    Znači, postupak je sledeći:
    1. Otvorim sve naše foto albume. Krenem redom - slika prva, druga...poslednja. I primetim kako se lagano na fotkama gubi sjaj u mojim očima i onaj iskreni osmeh sreće sa lica.
    2. Kao kontrolni mehanizam, zvirnem duboko u svoje srce, pa ga priupitam: želiš li ti da ležeš pored njega svako veče u krevet i da on bude prva stvar koju ugledaš ujutro kada otvoriš oči.. A srce kaže

    Mislim da je odgovor sasvim jasan...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #3

    Odgovor: Kako ste znali??

    Kako sam znala? Paaaaa kupila sam gramem test za trudnoću

    Kod mene je malo drugačije sa tim sjajevima u očima etc... ja nosim ljubav u sebi pa sam sjajila i kad sam imala partnera i kad nisam, a ugasim se na neki drugi način...

    Nisam razmišljala, slušala sam srce i ispostavilo se da sam bila u pravu. Ko ne riskira taj i ne profitira Svakim svojim postupkom mi to i dalje pokazuje. Nisam ga dobila sa garancijom i uputstvom za upotrebu. Nije ni on mene. Opustila sam se i upustila u to što je srce slutilo. Ja sam bila (i ostala ) povetarac, sad sam tu a sutra nisam, "malo" specifična, ne postavljam nikakve zahteve, ne tražim, dobro sam raspoložena, imam neki svoj tok misli, svoj krug prijatelja, svoj život, svoj svet. Nikada nije pokušao da mi ga naruši, niti mi je natovario nekakve okove, bilo koje vrste. A takvih muškaraca nisam sretala puno. Često se oni plaše ovakvih kao što sam ja. Tu se još uklopio i sex i još svašta nešto i evo nas, guramo

    U jedno sam bila 100% sigurna. Da je ljudina i da me nikada ne bi prodao. Da je drugarčina. I znala sam da ću moći da ga volim duuuugoooo i jako. I da ne moram da spavam kraj njega ceo život da bih ga više volela. Hrče do bola.

    Ej, treba BITI sa mnom. A on me skontao, skroz.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Kako ste znali??

    Citat SQUAW kaže:

    Nisam razmišljala, slušala sam srce i ispostavilo se da sam bila u pravu. Ko ne riskira taj i ne profitira Svakim svojim postupkom mi to i dalje pokazuje. Nisam ga dobila sa garancijom i uputstvom za upotrebu. Nije ni on mene. Opustila sam se i upustila u to što je srce slutilo.
    Way to go, SQUAW.
    Teško da tu ima i sme da bude bilo kakve druge filozofije.
    Ja ću sad samo dodati prstohvat šećera,malo zvezdanog praha i zrnce kiča.

    "I guarantee that we'll have tough
    times. I guarantee that at some point
    one or both of us will want to get out.
    But I also guarantee that if I don't
    ask you to be mine, I'll regret it for
    the rest of my life. Because I know in
    my heart -- you're the only one for me".

    by Runaway Bride
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  5. #5

    Odgovor: Kako ste znali??

    Hm!
    Nije lako biti vidovit i tipovati da je neko pravi. Svi imamo specifičnosti koje se u izvesnom procentu nikad neće uklopiti.
    I zato ne računajte da to baš tako ide. Nije život film ili bajka.
    Ali pazi sad!
    Može da bude bajka pod jednim maleckim uslovom. Da oboje želimo bajku, i normalno , da smo spremni mnogo toga da učinimo kako bi bajka zaživela i TRAJALA.
    E ako jedno u drugom naslutimo tu želju i spremnost da ono što smo razvili tokom zabavljanja stavimo u rernu života da se zapeče i da kusamo doživotno, onda bi to trebalo da bude znak da SMO PRAVI.
    Ne može sam jedno da bude pravi, mora se u paru!

    E sad nešto iz ličnog primera.
    Pred venčanje, ja se premišljam da li pravim pravi korak i sa pravom osobom.
    I strogo izocenjujem sve pluseve i minuse moje buduće.
    I gle čuda, nije položila!
    Zamalo!
    Onda se priupitam. Pa šta sam se zamajavao sa njom šest godina?
    Ili nisam normalan, ili loše sabiram ocene.
    Dobro sam sabrao, ali loše ocenjivao.
    Zamislite isto sam vrednovao ljubav koju mi je neizmerno davala i neku manu koju mnogi ne bi ni uzimali u obzir.
    Eto, kad sam video da nije život samo matematika izabrao sam da se suočim sa partnerkinim manama jer sam spoznao da ljubav nije lako proceniti i sa ičim uporediti.

    Savet.
    Ako ste sposobni da sagledate partnerove mane i prihvatite ih kao nešto što će vas pratiti onda je to prava/i.
    A kako u svemu treba prvenstveno polaziti od sebe, pravo pitanje je ,,JESMO LI MI PRAVI,,!

  6. #6

    Odgovor: Kako ste znali??

    Citat TROPRSTI kaže:
    pravo pitanje je ,,JESMO LI MI PRAVI,,!
    SQUAW kaže:
    Ej, treba BITI sa mnom.
    To ti kažem.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Kako ste znali??

    Ja i na dan vencanja nisam bila sigurna da je on bas taj. Ni sada nisam. Volim ga, znam da i on voli mene ali nikada ne mozes znati sta ce sutra da se desi,da li ce ta ljubav da traje ceo zivot ili ce pak, da se pretvori u naviku, u dosadu...

    Oboje trudimo da se to ne desi, da nam se ne ugasi ljubav i dokle god je tako, on ce biti taj pravi...

  8. #8

    Odgovor: Kako ste znali??

    Nisam znala...Nisam ni sad sigurna...Sta bude bice...
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Odgovor: Kako ste znali??

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Nisam znala...Nisam ni sad sigurna...Sta bude bice...

    slazem se sa tobom.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    Odgovor: Kako ste znali??

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Pretpostavljam da je vecina vas u braku.Ono sto mene sada zanima je,kako ste znali da je on/a onaj/a pravi/a???Kako ste znali da je ta osoba ona sa kojom zelite da provedete ceo zivot??
    i mene je to oduvek zanimalo...
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  11. #11

    Odgovor: Kako ste znali??

    Tada sam verovala, a sada znam.

  12. #12

    Odgovor: Kako ste znali??

    Znala sam kad sam ga videla kako je prirodan sa decom i kako ga deca vole, kada je počeo da mi govori svakog dana kako sam mu lepa i koliko me voli, kada sam shvatila da sam spremna na sve samo da ostanem sa njim... Nije to bio samo jedan trenutak, nego više neko uverenje koje se gradilo vremenom i u različitim situacijama, i koje se još uvek izgrađuje .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  13. #13

    Odgovor: Kako ste znali??

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Ono sto mene sada zanima je,kako ste znali da je on/a onaj/a pravi/a???
    Jednostavno osetila sam onu sigurnost koja mi je potrebna...Osetila sam da sam ja žena pored mog muškarca...Da sam voljena, i da cu biti voljena, da je on neko koga volim neopisivo... A pored ljubavi, ono što je još bitno je komunikacija, kompromis, razumevanje, isti način života, isti životni ciljevi...

  14. #14

    Odgovor: Kako ste znali??

    ...ne treba se opterećivati sa time...treba uživati dok je lepo...a posle....šta bude....

  15. #15

    Odgovor: Kako ste znali??

    I ja cu da kazem kako sam znala da nije pravi...

    Posedovao je mane s kojim ne bih mogla da zivim
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Jeste li znali da..
    Autor yige_gui u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 17:02
  2. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  3. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17
  4. Mozda niste znali...
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.10.2007, 19:39
  5. Uhvati i pusti ribu... Da li ste znali?
    Autor Lady S u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.09.2007, 22:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •