Ekskurzije - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29

Tema: Ekskurzije

  1. #16

    Odgovor: Ekskurzije

    Meni Je Najdraza Ekskurzija Bila Ova Zadnja Tamo Sam Se Smuvala Sa Najlepsim Deckom U Skoli,ali Nije Dugo Trajalo...
    Sad Sam Happy Sa Mojim Deckom Najlepsim Na Svetu
    Na Toj Ekskurziji Je Bilo Najlepse Na Svetu...bili Smo 3 Dana I Bili Smo U 3 Diskoteke(nismo Smeli Da Pijemo Alkohol Ali Smo Nekako I To Uspeli Da Uzmemo)

  2. #17

    Odgovor: Ekskurzije

    ja skoro doshla sa apsolventske......

    zivele ekskurzijeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  3. #18

    Odgovor: Ekskurzije

    apsolventska mi je bila penal,nisam nista "povalio " ali je atmosfera bila odlicna, dobro drustvo, dosta cuge, ludiranja i slicnih stvari. . .
    sta ces vise
    znas kako se ljubim


  4. #19

    Odgovor: Ekskurzije

    Ja sam bila jednom na Divčibarima.Bila sam tamo da nocim 7dana Bilo je sunčano tu nedelju a i lepo sam se igrala tamo . Krenuli smo iz skole B.P.Pinki u tacno 8:00 u subotu i vratili smo se iduce nedelje u subotu...Tamo smo svako vece pravili nesto kao sto su :zurke,maskembali,siz-friz...Bili smo u hotelu "Zmaj",pa smo jedno vece otisli u susedni hotel "Pepu" tamo smo imali jedno takmičenje...rekreatori su nam bili Vlada i Zeljko.Svaki dan smo isli negde u setnju na primer na neke vrhove...A i videli smo vrh "Kraljev Sto".Kupila sam dva suvenira za jednu baku i jos jedan za drugu baku, a nama sam kupila kucu za kljuceve.Suvenire smo kupovali na pijaci ili kiosku.Ja sam bila u sobi sa:Dariom,Milicom K. i Milicom M.Imali smo ocene iz sredjivanja sobe i mi smo dobile samo 5.kada smo usle u sobu odmah smo se bacile na posao sredjivanja...Zatim smo svako vece pricale smesne stvari...I tako se zavrsila moja "Ekskurzija".Ali ja hocu da se vratim od pocetka odlaska...
    Ich Bin Nich' Ich

  5. #20

    Odgovor: Ekskurzije

    U osnovnoj su nas na duze ekskurzije vodili samo u nizim razredima... u petom i sestom smo isli samo na izlete, a u sedmom i osmom su jedva pristali da nas vode i na dva dana...

    U gimnaziji smo u prvoj godini isli u Pozegu (!) na tri dana, ali nas je islo jako malo... u drugoj nismo ni isli, jer nisu hteli da vode maloletnike u inostranstvo, a niko nije hteo da ide u Nis ili Vranje... sad u trecoj opet necemo ici, jer sad niko nece da plati tu ekskurziju u inostranstvo (u Grcku), za kojm su toliko kukali u drugoj godini...

  6. #21

    Odgovor: Ekskurzije

    Ja volim ekskurzije i izlete,nije mi bitno gde idemo i da li sam tamo vec bio,da li cemo prenociti negde ili ne, samo nek se ide! Uvek se zezamo ponekad napravimo neko sranje ali to je vec postao sastavni do ekskurzije.

  7. #22

    Odgovor: Ekskurzije

    Pa posto u I razredu Srednje skole nigde nismo isli ova u 8 je bila najbolja! Bili smo 3 dana, i naravno nastavnici razredna, su govorili da ne smemo da unosimo alkohol, pretili kaznama, pregledali tasne, pregledali nas kada ulazimo u BUS i u hotel ovo-ono, ali ipak, nas 5, je u sobu unelo 21L LAV PIVA i jednu flasu Baltic Votke ! Popili smo sve, napili smo se ko stoke, i + nismo nista jeli... Taj detalj mi je ostao u secanju, i voleo bi sa tom starom ekipom i sve to da josh jednom da se dogodi...

    P.S. Ako se pitate kako smo uneli toliko piva, morali smo da preskacemo jednu ogradu, i tako udjemo u hotelsko dvoriste i onda do nasih terasa , 2 sprat i onda bacali ruksake i ovi od gore uhvatili ... Mladost, LUDOST

  8. #23

    Odgovor: Ekskurzije

    Exkurzije su nesto predivno sto se pamti zauvek pogotovo one poslednje. meni je mnogo zao sto sa mojim drustvom imam jos samo jednu exkurziju i to sledece sedmice ja nikada nisam gledala gde idemo, mesto nije uopste bitno.. vazno je da se lepo provedes sa svojim drustvom. uvek sam na exkurzije isla samo zbog toga a ne zbog ,,mesta,, na koje idemo.

  9. #24

    Odgovor: Ekskurzije

    Ekskurzije? Da, svakako.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #25

    Odgovor: Ekskurzije

    ...ekskurzije.......aaaaaaaaa ....ekskurzije

    ...sve i jedna u najlepšem sećanju
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  11. #26

    Odgovor: Ekskurzije

    Neka hvala
    Ništa gore od vodjenja dece na eksurziju. To je ravno dvodnevnoj agoniji bez minuta sna. A oni divljaju kao uključeni na 222w

    Najlepše su studentske ekskurzije. Najkulturnije
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #27

    Odgovor: Ekskurzije

    ...ja sam ceo svoj zivot na exkurziji...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #28

    Odgovor: Ekskurzije

    Bio sam nedavno na matursku exurziju... bilo je extra, iako samo dva dana. bili smo u onom selu sto je osnovao emir kusturica, gledali film tamo, pozdravili se sa njim...
    Tesko je biti glup u danasnje vreme... Konkurencija je velika...
    A uostalom ko danas nije glup? (bez uvrede)

  14. #29

    01 Odgovor: Ekskurzije

    Nijednu eskurziju nisam propustio u zivotu jer mislim da je to najbolji deo skolovanja.....na eskurzijama sam se uvek ekstra provodio a i uvek sam pravio sranja i to stvarno velika nekad se dovodilo u pitanje moje daljnje skolovanje ali...recimo da sam imao srece pa sam uvek zavrsavao sa nekim ukorima.
    Par puta sam bio privodjen tokom eskurzije,iks puta sam bezao,svasta je bilo bolje da nepricam.....al nikad necu zaboraviti kad smo dva druga i ja na eskurziji u Grckoj,dan pred polazak skoro celoj skoli i nekim profesorima,da kazem oduzeli pasose bez njihovog znanja.....

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •