Samozapošljavanje
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Samozapošljavanje

    Mikro-krediti preko biroa za zapošljavanje-koliko je pametno upuštati se u to i pored dobre ideje za posao. Ima li neko iskustva u tome ili barem neki savet?

  2. #2

    Odgovor: Samozapošljavanje

    ...u ničemu ne možeš uspeti ako nemaš hrabrosti da probaš i veru u sebe da ćeš uspeti...apsolutna sigurnost ne postoji...

  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Samozapošljavanje

    Meni se to samozadovoljavanje poslom na takav način uopšte ne dopada.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: Samozapošljavanje

    Citat Biljanadj kaže: Pogledaj poruku
    Mikro-krediti preko biroa za zapošljavanje-koliko je pametno upuštati se u to i pored dobre ideje za posao. Ima li neko iskustva u tome ili barem neki savet?

    Pre nekog vremena mogla sam malo konkretnije da odgovorim na tvoje pitanje, a ovako ću reći samo onog čega se sećam. Dakle, prvo je moja mama imala ideju da dobije kredit preko biroa i otvori frizerski salon, a pre par meseci je i jedan prijatelj se raspitivao oko toga. U svakom slučaju je dobro i baviti se ovakvim pitanjima,jer čim se već raspituješ i saznaš nove mogućnosti i verovatnoća da ćeš uspeti u nečemu, bilo u sopstvenom biznisu ili u zaposlenju je veća. Dakle, pre par godina kada je mama išla onda joj je rečeno da treba da napiše neku vrstu plana ili projekta prema kojem će se onda proceniti da li treba da dobije te novce ili ne. Ako se dobro sećam tada je bio u pitanju bespovratni kredit od oko nekoliko stotina hiljada dinara. Nedostatak je bio u tome sto je samo njih desetak dobilo te pomoći. Nažalost ne sečam se da li je to bilo zbog nekompletnosti dokumentacije (jer i to dolazi u obzir) ili je samo toliko novčane pomoći bilo predviđeno da se podeli.

    Pre nekoliko meseci je i jedan prijatelj imao po meni dosta originalnu ideju pa je želeo da konkuriše za kredit. Bio je zadovoljan uslovima, jedino što se konkurs raspisivao 2 puta godišnje pa je morao da čeka neko vreme. Sve u svemu, da ne lupetam dalje, ti se uhvati za telefonsku slušalicu, nazovi službu za zapošljavanje i kreni u izviđanje a to je već veliki korak
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

Slične teme

  1. Nacionalna služba za zapošljavanje
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.02.2010, 15:30
  2. Zapošljavanje ljudi koji su ušli u 50-e
    Autor fiona u forumu Posao
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 21:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •