Preporučite mi dezodorans...
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Preporučite mi dezodorans...

    ...koji neće ostavljati tamne fleke na svetlim majčicama? Užas!

    Koji, inače, koristite? I da li je sprej, roll on ili stik varijanta?

    Hvala.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  2. #2

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Već dug niz godina verna sam Lady Speed Stick-u, jer jedino on ne ostavlja bele fleke po garderobi (ukoliko se koristi u razumnim količinama ), ali i od njega svetla garderoba ponekad požuti... tako da idealno rešenje nemam.

  3. #3

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Ja sad slučajno imam nekih par koji nemaju da se kupe kod nas i super su, ali inače koristim onaj oriflame roll on (najčešće koristim roll onOVE) iz kolekcije "Ocean algae" i "Secret - botanical silk" u stiku. Ovaj drugi je malo puderast (malo više ) pa ne može na tamne majice (on ostavlja belo ), pa njega baš koristim kad nosim svetle ali sa ovim iz oriflejma sam sasvim zadovoljna, mada se ja nešto i ne znojim puno, pa nisam merodavna

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Jedini stik koji mi odgovara je Rexona oxygen,jer se uzasno znojim pa jedino on neutralise sve sta treba...Doduse ostavlja fleke,ali sta cu...
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Verovatno ima veze i kako se i koliko ko znoji, šta znam. Evo promenila sam nekoliko i nijedan mi ne ostavlja fleke, stvarno. A isti takav npr, mojoj drugarici pravi haos Mada, onaj Vanish u prašku skine sve te flekice, bar mi ona tako kaže.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Ranije sam koristio...
    Rexona Deo Spray-Man Cobalt 150ml*high german quality - nije loš ali po meni ima jak i sladunjav miris i slabije sprečava/neutrališe znojenje,

    pa sam se veoma brzo vratio na NIVEA DRY Roll-on For men.

    Dezodoransi u Stick-u su mi znatno lošiji od onih u spreju, a najbolji su mi roll-on.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  7. #7

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Nivea....stik,dezodorans
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #8

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    ne bih mogla da preporuchim ni jedan,jer i sama imam problema sa izborom..svaki jedan mi neko vreme prija i onda pochne da mi smeta,skoro svakom se nakon nekog vremena vratim,jer malo je onih stvarno dobrih...al eto,primetila sam da mi se na polici u kupatilu najcesce nalazi nivea...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  9. #9

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Dove Fresh Touch u stiku. Lepo mirise, divno resava znojenje, nemas problema sa svetlijim majicama, ali kod tamnijih naravno ostavlja beli trag ako stavis previse.
    Ja hocu i mogu...

  10. #10

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Koristim Lush Aromacreme i prezadovoljna sam - ne ostavlja fleke, traje mi po 6 meseci (košta oko 400 din), miriše predivno. Preporučujem ti njega

  11. #11

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    Nekad sam koristio pazuhaž, ali sa ipak presao na međunogaž...

    Sapun i voda voda iz vodovoda! A imam dva dezodoransa i oba sam dobio na poklon. Nivea neki i Adidas...eeee adidas , al' dobar je bas.
    Jedino stavim afters have...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  12. #12

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    U momacko doba sam koristio zeleni "codex",slovenacki,koji je godinama bio odlicno ocenjivan u zapadnoj evropi.Pre par meseci sasvim slucajno pomirisem "Denim-black" i odusevio se.Ocigledno su nesto radikalno promenuli,kad su kao teska komercijala uspeli da se poprave na extra bolje.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  13. #13

    Odgovor: Preporučite mi dezodorans...

    po meni je NAJBOLJI onaj lady speed stick ali ne gel, nego kako se to zove.....ma onaj shto imash aloe i sve zivo.......kao sapun je....dakle Lady NE U GELU!!!!!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

Slične teme

  1. Preporučite restoran...
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 03:45
  2. Preporučite mi konfiguraciju.
    Autor Djura u forumu Šta da kupim?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.02.2014, 21:29
  3. Preporučite knjigu
    Autor Zlatni mis u forumu Književnost
    Odgovora: 260
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 20:05
  4. Preporučite poslodavca
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.04.2010, 23:38
  5. Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Online savetnik
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 02.03.2010, 09:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •