Volite li romane Mir-Jam - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 44 od ukupno 44
  1. #31

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Pa... onako. Nije lose generalno gledano ali to nije po mom ukusu.
    Procitao sam samo "Tri Kceri Gospodje Lijang".
    Moja greska
    Ne znam kako s to dogodilo ali dogodilo se
    Lepo pise i ja citam Mir-Jam a mislim na Perl Bak

    Dakle... da konstatujemo
    Nisam procitao ni jednu knjigu Mir-Jam ali jesam jednu Perl Bak, i to kao sto vec i napisah, "Tri Kceri Gospodje Lijang".

    Sta ce biti kada ostarim ...na temi film pisacu o vicevima

  2. #32

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Procitala samo jednu njenu knjigu (kada sam bila u osnovnoj)..e sada naziva ne bi se setila ni po ceni zivota (neki perac prozora je bio u pitanju...cini mi se )

    Ne, ne volim takvu literaturu....Orla sam gledala (dok sam pedalala sobni bajs...pa aj' da mi prodje vreme) i tu mi najjaci utisak ostavio onaj Gojko
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #33

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Sviđaju mi se jer ja volim takvu vrstu literature jer me opušta. Baš sam ponovno pročitala 'Samac u braku'

    Nego, zna mi netko nabrojati što je sve ona napisala? Da znam što nisam pročitala a trenutno mi je mrsko tražiti po netu.. (znam, lijena sam..)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #34

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    To su romani moje mladosti


    Bilo je to jedne noci na Jadranu

    U slovenskim gorama

    Devojka sa zelenim ocima

    Nepobedivo srce

    Ranjeni orao

    Greh njene mame

    dalje ne mogu da se setim, ali mislim da ima jos dva

  5. #35

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    To su romani moje mladosti


    Bilo je to jedne noci na Jadranu

    U slovenskim gorama

    Devojka sa zelenim ocima

    Nepobedivo srce

    Ranjeni orao

    Greh njene mame

    dalje ne mogu da se setim, ali mislim da ima jos dva
    Otmica muškarca
    Samac u braku

    Zeleni komplet knjiga koji je bio u kući je jadan raspadnut sav. Čitalo se malo ujutru pre škole, pa onda opet, posle (dok keva ne dođe kući), pa tako... Sve se uzdisalo i prepričavalo.
    Nemam pojma gde su završile te knjige. Možda bih trebala da ih pribavim da malo obnovim gradivo? Prosto, da proverim da li ću i dalje uzdisati na iste gluposti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #36

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    To su romani moje mladosti


    Bilo je to jedne noci na Jadranu

    U slovenskim gorama

    Devojka sa zelenim ocima

    Nepobedivo srce

    Ranjeni orao

    Greh njene mame

    dalje ne mogu da se setim, ali mislim da ima jos dva
    Mala supruga

    Čini mi se da je to bilo u 6 razredusa prvim bubuljicama
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  7. #37

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku

    Zeleni komplet knjiga koji je bio u kući je jadan raspadnut sav. Čitalo se malo ujutru pre škole, pa onda opet, posle (dok keva ne dođe kući), pa tako... Sve se uzdisalo i prepričavalo.
    I stvarno, kako zaboravi Otmicu muškarca? 373. strana - Oblak nad Slađaninom srećom. Mislim da se knjiga tu sama otvarala. Ne znam zašto, nešto me je baš ta glava doticala.
    Kako mi je sve ovo poznato i savijen list, da znam gde sam stala kad se mama vraca sa posla da ne vidi da citam .

    Otmicu muskarca nemam u kompletu, mama je nekom posudila , a taj neko je sebicno zadrzao za sebe.Tako da sam je samo jednom procitala, kradom uzevsi iz tetkine biblioteke dok je bila na moru

    I tja mala Djurdjica, kao mala supruga uz taj kraj mislim da sam najvise plakala

  8. #38

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    I tja mala Djurdjica, kao mala supruga uz taj kraj mislim da sam najvise plakala
    I jaZato sam je se odmah i setila
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  9. #39

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Jbt, jedino ja ih nisam citala kad sam bila klinka. U to vreme za koje kazete da ste ih citale, ja sam procitala "Filozofiju u budoaru" od de Sada sto bi reklo da mi zaista nikad nisu bile interesantne
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #40

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Jbt, jedino ja ih nisam citala kad sam bila klinka. U to vreme za koje kazete da ste ih citale, ja sam procitala "Filozofiju u budoaru" od de Sada sto bi reklo da mi zaista nikad nisu bile interesantne

    Mi smo posleratna generacija, mlada si ti

  11. #41

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Davno citala (koliko se to moze reci ) njene romane koji ce mi uvek ostati u lepom secanju.Prva koju sam procitala bila je "Greh njene mame" koja je fenomenalno napisana knjiga..zatim cuvena "Otmica muskarca" itd.Ne treba puno pisati,svakom bih je preporucila..citko pise i nikada ne ostavlja ravnodusnim.

  12. #42

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    odajem majci zahvalnost i poštovanje što me je gađala knjigom od dotične gospođe, kad mi je drugarica uvalila govoreći mi kako ću da se oduševim, a ja je onako razdragana unijela u kuću...
    - neće se to smeće čitati u našoj kući, sigurna budi..
    iako je nijesam ni otvorila, drago mi je, što moj mozak nijesam trovala ovakvim štivom koji ništa nije kvalitetnija od ljubića koji su se prodavali po okolnim kioscima!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #43

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Nisam je nikada čitala, ja mislim..iako mi se vrzmala pred očima stalno. Moja pokojna baka je progutala sve knjige više puta ...i jako mi je žao što nije doživjela ekranizaciju "Ranjenog orla" ...a prije par dana mi baba tetka stara...ima 89 godina s ponosom priča kako je počela da čita Mirjam...kako je krila, izlazilo valjda u Bazaru kao priče..ako sam dobro pohvatala. Teško je starima i gluhima. I dobila sam od nje informaciju da će se snimati "Greh njene mame" uskoro...ja sam naravno dobila htjela, ne htjela siže knjige da budem upućena...i jedva čekam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #44

    Odgovor: Volite li romane Mir-Jam

    Nikad nisam pročitala ni jedan roman od Mir Jam.
    Mada u kući imam nekoliko njenih serijala.
    Moja mama i sestra su to sve iščitale.
    Mene,nikad nije privlačilo to štivo.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  2. Volite li ljuto?
    Autor memento u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:54
  3. Volite li da kuvate?
    Autor irnik u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:52
  4. Da li volite skolu?
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.04.2012, 21:32
  5. Da li volite skijanje?
    Autor Meggy u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 05.12.2010, 12:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •