Da li gledate kursadzije?

Prikaz rezultata glasanja: Da li gledate prenose rasprava iz skupstine?

Učesnika ankete do sada
32. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • DA - redovno

    1 3.13%
  • NE - nikad, to me uopste ne zanima

    25 78.13%
  • POVREMENO - samo kad je tema nesto bitno

    6 18.75%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45
  1. #1

    Da li gledate kursadzije?

    Da li gledate kursadzije i sta uopste mislite o ovoj vrsti humora?

  2. #2

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    ...nikada nisam gajio simpatije prema humoru za shiroke narodne mase...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #3

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Jedan od razloga zbog čega Pink više ne postoji na mom tv-u... Kursadžije su šamar za inteligenciju i dobar ukus...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #4

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    m'da,ne propuštam..ma jeza me hvata što se masa klinaca pali na to...

    ...a Pink sam ugasila...ihaaaj

  5. #5

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Ne...ne gledam, ne ne volim...
    Ne volim ama baš ništa na tom pinku i nemam ga umemorisanog...
    Te vrste zabave propraćene takvom vrstom humora, stvarno je bljak...

  6. #6

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Najprizemniji oblik humora koji ne podnosim ni u emisijama, ni ovde na forumu ni u domaćim filmovima i glupim serijama, nigde. I uvek mi bude krivo što uopšte znam o čemu se radi kad neko pomene Kursadžije koliko god se trudio da izbegneš.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Најгоре ми је кад крену да по двеста пуна у року од два минута понове исту рекламу (скеч) пред нову емисију ...

    иначе емисија као емисија је крајње дебилна, препричавање бајатих вицева и глупирање до изнемоглости ... дно

    Црни Груја је закон ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  8. #8

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Kursadžijama sam u dva navrata organizovao tezgu u jednom obližnjem mestu, tako da sam ih sve upoznao. Van scene su sasvim ok, recimo Gedža je psiholog i bavi se i svojom profesijom, Bosanac je bio zajedno u vojsci sa mojim prijateljem, a one dame su zaljubljene u poker automate da čovek ne poveruje...

    Ne, ne gledam kursadžije na TV-u. Dva puta sam ih gledao na sceni i mogu vam reći da njihovu publiku u ogromnoj većini sačinjavaju deca među kojima ima i mališana predškolskog uzrasta koje njihovi "brižni roditelji" dovode da gledaju nešto što nije za gledanje i slušanje. Tužno, ali istinto...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #9

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    ...obožavam najprizemniji oblik humora i kursadžije...

  10. #10

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...obožavam najprizemniji oblik humora i kursadžije...
    veeras lav i ja pozivamo zainteresovane da dodju kod mene u stan
    radi uestvovanja u programu UZİVO i snimanja novog serijala kur...
    sadzija
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #11

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    jooooj taj pink se sav pretvorio u kic grande paradu
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #12

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Neukusno i ,... da... preko granice lepog ukusa... pa i uvredljivo.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  13. #13

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    ....kursadzije...evo priche iz zivota...


    ...elem, sve shto sam do letos znao o tom nazivu je da se radi o nekoj seljani na pinku...e, ali u mom selu se vec tradicionalno organizuju Dani Miloja Djaka, i letos bracaortaci i ja reshimo da uzmemo kintu ispred svoje male mesne zajednice, pa pripomognemo organizatorima (teshkim retardima, uzgred ) u celoj prichi...i tako, ja zavrshim kao glavni blagajnik kada je u pitanju prodaja svega i svachega, od pitja pod shatorom do pljeskavica i ostalih glockaliCa...plus, kluchevi od hladnjache kod mene (pa nek' sad kazem da nemam mrlje u biJografiji )...

    ...inache, ta manifestacija se odrzava 4 dana i akcenat je na takmichenju KUD-ova (idiJota, kako ja volim da ih zovem ), ali drugog dana kao gosti budu najavljane kursadzije...ljudi moji, da ste videli taj stampedo...znachi, dolazio je narod iz susednih sela na predstavu...brat bratu, bilo je vishe od 2000 dusha (a nisam preuvelichao ni trunku, majke mi)...nastade otimachina za stolice, klupe, shta god (poshto su umetnici nastpali na ogromnoj bini placenoj 600000 dindZi (eto na shta ide nash novac mukom zaradjen )), pokupishe mi skoro sve klupe ispod shatora, i predstava poche...sad, posle tri sekunde ukapiram da je rech o najgoroj bljuvotini koja chovek moze da zamisli, pa se usredsredim na lica publike...ljudi, oni su bili srecni...znate ono, ushiceno srecni, i to kolektivno...smejali su se najgorim glupostima, od srca...i moram da priznam da sam im malchice i zavideo na tome...koliko im malo treba da budu delirichno srecni...

    ...nego, zavrshi se shou i svi nagrnu kod nas na cirku, pa se moze reci i da nismo loshe proshli...umetnici, normalno, dodju i na klopu na rachun organizatora...Boze, koliko su oni zdrali...kao da nikad pechenje nisu videli...u neko doba mi se ogade, i izadjem napolje da ih ne gledam (u tim trenucima sam intenzivno razmishljao kako da dodjem do flashice ricinusa i pomesham im sa pitjenCem )...i tako...

    ...poenta je da smo ovakav narod i zbog nasheg poimanja kulture i onoga shto nas pomera, u bilo kom pravcu...a i dalje se najvishe primamo na najgori talog i shljam (Selo gori a baba se cheshlja, kao primer broj 2)...na nashu veliku zalost...

  14. #14

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Ne gledam.
    Niti mi smetaju.
    I treba da postoji izbor, pa ko šta voli neka izvoli.
    Više mi smeta kad se neko gnuša takvih stvari a zna celu priču ili još gora varijanta....učestvuje u svemu....

  15. #15

    Odgovor: Da li gledate kursadzije?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ne gledam.
    Niti mi smetaju.
    I treba da postoji izbor, pa ko šta voli neka izvoli.
    Više mi smeta kad se neko gnuša takvih stvari a zna celu priču ili još gora varijanta....učestvuje u svemu....
    Svaka čast

    Ja isto ne gledam Kursadžije, bacila sam jednom pogled, čisto da vidim šta je to, ali mi uopšte nisu zanimljivi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?
    Autor Mrak u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:22
  2. Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 22:20
  3. Da li cutite dok gledate filmove?
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 08.12.2008, 00:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •