Zubobolja
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Zubobolja

  1. #1

    Zubobolja

    Imam jedan problem,jako me boli jedan zub,pa bi vas zamolio za jedan savet,koji lek da uzmem da bi me prosao...naravno isao bih je kod zubara,i icu,ali neradi bar jos tri dana zbog praznika..UNAPRED HWALA!!!
    There is no rules!!!

  2. #2

    Odgovor: Zubobolja

    Pa savataj nekog privatnika i nateraj ga da ti otvori...

    a od lekova,standard--brufeni,a ako ne pomažu,novalgetol inekcija i idi im na vrata da otvaraju,i nemoj da prihvataš NE kao odgovor...a ako se razmišljaš o nekim babskim lekovima,ništa osim radže mi ne pada na pamet...

  3. #3

    Odgovor: Zubobolja

    ne znam odkud ti ideja da niko ne radi još tri dana, sutra je normalan radni dan..a do sutra nešto protiv bolova - brufen, analgin, novalgetol...a ako si otekao, hladne obloge spolja i neki antibiotik..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #4

    Odgovor: Zubobolja

    Ma postoje dežurne službe!
    Meni uvek pomaže diklofen (diklofenčić kako mu ja tepam) a pomaže i da promućkaš gutljaj rakije samo posle ispljuneš a ne da progutaš ...
    E, sretno!

  5. #5

    Odgovor: Zubobolja

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    ne znam odkud ti ideja da niko ne radi još tri dana, sutra je normalan radni dan..
    Mozda decko ne zivi u gradu u onoj mojoj selendri je zubar dolazio da burgija samo 2 puta nedeljno. Zato je 43% meshtana p'jano svaki dan. Rakija je iz raja izasla

    Ubico bola, da si malo stariji i ja bih ti preporucila radzu...ubija insekte na mrtvo


    Nem' pojma, ja pijem nimulid protiv svih vrsta bolova. Ili zamenu-actesulid.
    Preporucila mi zubarka kad mi je iscupala umnjake i od tada ne kupujem ni brufen ni novalgetol, ni kafetin...

    Mozda ti je zubitj pod upalom, pa je moguce da ces morati da pijes antibiotik pre intervencije, zato brze bolje na noge lagane pa kod zubara.
    Sto duze cekas, duze ce te da te boli
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #6

    Odgovor: Zubobolja

    Citat Painkiller kaže: Pogledaj poruku
    Imam jedan problem,jako me boli jedan zub,pa bi vas zamolio za jedan savet,koji lek da uzmem da bi me prosao...naravno isao bih je kod zubara,i icu,ali neradi bar jos tri dana zbog praznika..UNAPRED HWALA!!!


    ja mislim najbolje pomaze ma salim se...
    jedan antibiotik pa ondak brufencic
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #7

    Odgovor: Zubobolja

    Citat Painkiller kaže: Pogledaj poruku
    Imam jedan problem,jako me boli jedan zub,pa bi vas zamolio za jedan savet,koji lek da uzmem da bi me prosao...naravno isao bih je kod zubara,i icu,ali neradi bar jos tri dana zbog praznika..UNAPRED HWALA!!!
    Bilo šta što inače piješ protiv bolova (npr Diclofenac Duo-BMS), ništa drugo od lekova. Vrlo je bitno kako te zub boli i kada, da li konstantno, da li na hladno, da li kad zagrizeš, da li te bole desni, da li je infekcija, upala... itd - to procenjuje zubar i prema tome prepisuje prvo antibiotik ili radi dalje šta treba. Sigurno postoji dežurna služba stomatološke zdravstvene zaštite, dežurna apoteka i slično gde možeš otići ili pozvati telefonom i raspitati se o svemu što te zanima ili rešiti problem. Ako ne u tvom mestu, a onda u nekom najbližem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •