Pohvali se svojom jelkom
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Pohvali se svojom jelkom

    Eto opet nam je došlo omraženo vreme kada imamo neprijatnu dužnost da kitimo jelku.
    Danas sam mirno sedeo kod kuće i ispijao svoje jedanaesto pivo,
    kada se odnekud pojavila najbolja supruga i uz pomoć dva nosača
    spustila na pod predsoblja ovu biljku.

    Moja žena već petu godinu živi u ovoj kući i bio sam uveren da je do sada
    primetila kako nam je plafon od poda udaljen tačno 2,7O m.
    Pogrešio sam.

    Naravno odmah mi je bilo sumnjivo i brže bolje sam pojurio u podrum po
    colštok (mernu traku) kako bih se uverio da je drvo duže od 2,7Om i time stvorio dobru podlogu za tradicionalno praznično psovanje.
    Najbolja supruga je asistirala kao pridržavač kraja colštoka a imala je i ulogu
    svedoka u ovoj expertizi.

    Pošto je moja draga pogrešila za svega 1,3Om mislio sam da bi pravedno
    bilo da za tačno 1,3Om skratim drvce...ali naravno testerisao sam
    tanju stranu jer je tamo lakše.
    Rezultat je bio očaravajući. Brže bolje sam bogato ukrasio odsečeni komad
    i postavio ispod njega poklone koje sam kupio samom sebi.
    Nazdravlje....jedva čekam uskrs

  2. #2

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Upiskicu se
    Fotka moje jelke...
    ...ma ne mogu od smeha
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #3

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Postavljaču teme želim ugodne praznične trenutke uz...jelku
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #4

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Ajd' i ja da se pohvalim svojom Jelkom... i dalje joj tepam Jelka, Jelčice, Jelo, Jelice, Lelice...
    Mada moram da priznam da je svake godine ima sve više i više, tako da će se neki možda i nasmejati zbog korišćenja demunitiva

    PS Za lepljenje slika kako je kitim , ću morati da se konsultujem sa administratorima i moderatorima
    ... naravno prvo ću se dogovoriti sa Jelom, možda mi stavi veto

  5. #5

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Kicenje im je uspelo iz treceg pokusaja



    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #6

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    cekam da kuma donese aparat....pa cu da metnem sliku.....


    sve ukrase sam morala ove godine da kupim......jer sam pobacala stare jos negde u februaru,u nastupu ludila i besa.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #7

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Moja jelkana je ista k'o i prosle godine.


    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku



    Cekam da prodje Christmas pa cem na saletu da kupim veeeliku jelku po ceni male (valjda necu omasiti dimenzije kao Ukijeva draga). A onda kad mu ga dam po ukrasavanju...ima da se veram po granama k'o Tarzan.

  8. #8

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Čini se da ove godine neću kititi jelkicu....jer sam malo daleko od nje osim ako me ne spuca nostalgija.

    A volim je iz više razloga...ima bombice koje su stare, neke i po 15 godina ...vrh je daaaavno trebao da bude u smeću, ali ja ga sastavljam, i svake godine nekako pregura svoje. Imam jednog anđela kojeg mi je baka kupila u Kikindi, kojeg čuvam kao da zlata vrijedi, i njega uvijek metnem na isto mjesto...imam lampice, samo za jelku koje smo mama i ja kupile kad se ja nisam baš znala ni obući sama. Imam par ukrasa vezanih za ZOI '84...imala sam i par bombona (baš sam žabi pričala) i te bombone su bile poprilično stare, pravile ih sestra i ja kao ukras, 80 i neke...i došlo ratno doba...90 i neka..te bombone trebaju da se kite a sestra i ja željne....te ih pojedemo dok mama nije gledala. Otada ih nema na jelki, a mi smo žive, tako da ono "upotrijebiti prije.." ne vrijedi. Ne umire se od starih bombona.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #9

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Moja proslogodisnja...mada ce i ovogodisnja biti slicna (ako je bude...a bice je )
    Obicno je kitim(o) kao i sve sto radim...u 5 do 12

    Budi pametan i pravi se lud

  10. #10

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Nemam sliku svoje jelke, potrudicu se da stavim njenu fotku ovih dana, ali recimo..Imam jednu jako dobru i lepu vestacku jelku, ne volim vestake, ali ajde sad, dobra je kopija. Ne volim kada je pretrpana, okicena je sa sivim i plavim kuglama, takodje su na njoj masnice u kombinaciji teget sa sivim zvezdicama po njima. Obavijena je satenskom sivom i plavom trakom, vrh je u obliku sive mat zvezde, meni se dopada
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  11. #11

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    ukrasavanje me je ove godine samo iznerviralonaime posto gajim jednog plastikanera iz tri dela uspela sam negde da zaturim treci deo jele sa sve njenim postoljem.Posle visecasovnog pretumbavanja kuce i pravljenja haosa dodjoh na genijalnu ideju da je ubacim u neki stari cup koji inace sluzi kao ostava za kisobrane.potrajalo je bogami dok sam se izborila sa njom, namestila sam je tako da se trenutno krivi pod najmanjim mogucim uglomi nakitila je pretezno zlatnim kuglama i masnicama.Za sada izgleda bas lepo
    ivancica

  12. #12

    Odgovor: Pohvali se svojom jelkom

    Ove godine smo nabavili jednu dovoljno veliku jelku spram prostora,
    momci su kačili sve i svašta na nju,
    na kraju sam morala da je ''malko'' doteram...



    Ovo je jedna od bezbroj slika kraj jelke... koristili su svaki momenat da se uslikaju kraj nje


Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.12.2008, 20:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •