VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 6
Strana 6 od 28 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 413
  1. #76

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Šta Čanak reče što je u kući?

    ,pun pogodak što su ga ubacili,jes' da nisam autonomaš,ali lik se sprda za Oskara
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    E, nemoj neko da je pokušao da proziva Mikija da se ne bismo svađali. Čovek je neverovatno precizno pokazao razliku između seljačkog koda koji neko ima u glavi (Karleuša) i njegovog apsolutnog nedostatka (on), a po logici stvari (mestu odrastanja) situacija bi trebalo da bude obrnuta.



    I još: reče li drugarica Karleuša da je navikla da ima komoTitet?
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Zamisljam Mumina pored Vendi..
    kad opali Vujakliju, pa izvadi sisu na sto, ima sve da prshti...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I još: reče li drugarica Karleuša da je navikla da ima komoTitet?
    Ona samo prica kroz nos
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E, nemoj neko da je pokušao da proziva Mikija da se ne bismo svađali. Čovek je neverovatno precizno pokazao razliku između seljačkog koda koji neko ima u glavi (Karleuša) i njegovog apsolutnog nedostatka (on), a po logici stvari (mestu odrastanja) situacija bi trebalo da bude obrnuta.
    Moš se svađaš samo sam sa sobom, al' i meni nije simpatičan bez obzira na Karleušu i bilo koga iz kuće i da li pravi atmosferu il' šta. Ako mi je i bio smešan u onom prvom serijalu, to bre više nije taj lik čini mi se. Selja koji treba da mi bude simpa zato što mu treba keš i o tome priča pa ne prestaje? U redu je
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #81

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Karleusa nam je opet pokazala da ima vanserijski talenat sto
    se tice pevanja i usput rece da je usla u kucu, da nam
    pokaze svoje pravo lice doduse na jedan, jedini dan,
    jer ipak je ona , boze moj , zvezda.

    I sto je najgore zena stvarno umislja da je zvezda,
    prosvetli me, a da nisam ni bila svesna.
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Miki simpatican?olosh i neradnik.....ni u cemu bolji od svog oca,....folirant....neradnik.....polupismen ,sto je bolje od proseka njegovog kupinova pa dabome da odskace.....neradnik......ne ume da se nosi sa autoritetom......rekoh li neradnik?......

    i tako....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Moš se svađaš samo sam sa sobom, al' i meni nije simpatičan bez obzira na Karleušu i bilo koga iz kuće i da li pravi atmosferu il' šta. Ako mi je i bio smešan u onom prvom serijalu, to bre više nije taj lik čini mi se. Selja koji treba da mi bude simpa zato što mu treba keš i o tome priča pa ne prestaje? U redu je
    Isto ovde bio simpatican u prvom serijalu, posebno kad je smoro Marka za onaj lonac tople vode, ali nista vise od toga. Majmun koji je spiskao sve pare u roku od godinu dana, neko ko se izgubio u svetu poznatih umisljajuci da je neko i nesto, a ustvari je obican
    Moze Karleusa da bude prosta, glupa ili sta vec ne, prva cu da kazem da je ne volim, ali u jednom je u pravu. Ona u ovoj zemlji jeste zvezda, on nije.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ako mi je i bio smešan u onom prvom serijalu, to bre više nije taj lik čini mi se.


    Mikiju ne manjka inteligencija, ali mu nedostaje dobra procena.
    Verovatno je usao sa taktikom da ga narod voli i da ima sanse da pobedi.
    Meni licno on nije zanimljiv, ni upola koliko je bio u prvom serijalu.
    Prica se ponavlja nastavice da provocira i udara kontru, dok god misli da je
    zanimljiv.Pitanje je samo koliko ce ovaj put izdrzati
      Vrh

  10. #85
    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Moš se svađaš samo sam sa sobom, al' i meni nije simpatičan bez obzira na Karleušu i bilo koga iz kuće i da li pravi atmosferu il' šta. Ako mi je i bio smešan u onom prvom serijalu, to bre više nije taj lik čini mi se. Selja koji treba da mi bude simpa zato što mu treba keš i o tome priča pa ne prestaje? U redu je
    E.

    Ajde da vidim ko ti je simpatičan i zbog čega?

    Selja koji je jedini, ponoviću, jedini (uz manekenku Ivanu) uopšte smeo da se usprotivi našoj "najvećoj" zvezdi, pa još da je postavi na mesto na kome i treba da bude. I definiši mi ovo "selja", please. Čanak je, vidim, najbolji orak sa dotičnom, Maca takođeR, drugarica Škorić je imitira iza leđa a ljubi face to face (eto, da vidimo i uživo ta zlatna pravila estrade), ostali ne smeju da pisnu (btw., je l' Mumin uopšte u kući?).

    Treba mu keš? Ma daj. A ostali su ušli da "isprobaju sebe i da budu ono što jesu". X-a!

    Believer Miki simpatican?olosh i neradnik.....ni u cemu bolji od svog oca,....folirant....neradnik.....polupismen ,sto je bolje od proseka njegovog kupinova pa dabome da odskace.....neradnik......ne ume da se nosi sa autoritetom......rekoh li neradnik?......

    i tako....
    Ološ? definiši mi ološ. Neradnik? A ko je u ovoj kući radnik, molim te? Folirant? Zasmejavaš me. Najmanji folirant od svih unutra (ili među poslednja tri). Polupismen? Ok, verujem da si podrobno istražila Kupinovo i strukturu njegovog stanovništva, pa imaš puno pravo da ovako nešto izjaviš. I verujem da nisi imala nameru da bilo koga uvrediš, ali eto, omaklo ti se. Ne ume da se nosi sa autoritetom? A ti umeš? Ili bilo ko od nas? Eto, ja ne umem, javno priznajem. Neradnik? Daj, molim te. Taj čovek je radio, ali stvarno radio (mislim na fizički posao) više od ostalih 13 učesnika zajedno. Razmisli, pa napiši.

    I takooo...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Isto ovde bio simpatican u prvom serijalu, posebno kad je smoro Marka za onaj lonac tople vode, ali nista vise od toga. Majmun koji je spiskao sve pare u roku od godinu dana, neko ko se izgubio u svetu poznatih umisljajuci da je neko i nesto, a ustvari je obican
    Moze Karleusa da bude prosta, glupa ili sta vec ne, prva cu da kazem da je ne volim, ali u jednom je u pravu. Ona u ovoj zemlji jeste zvezda, on nije.
    Počinjem da se ozbiljno nerviram.


    Teodora, možeš li, molim te, da mi kažeš kojom si logikom došla do toga da je jelena karleuša zvezda? Ali molim te, baš me zanima.
    Poruku je izmenio silvia, 11.03.2009 u 22:06 Razlog: 2 uzastopna posta
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Počinjem da se ozbiljno nerviram.


    Teodora, možeš li, molim te, da mi kažeš kojom si logikom došla do toga da je jelena karleuša zvezda? Ali molim te, baš me zanima.
    Nema nervoze Ne kazem po sopstvenom nahodjenju, Karleusa je muzickim vodama koje ja slusam samo kad sam prinudjena, ali pogledaj realno ona u ovoj zemlji jeste zvezda ili je eto slusaju iz kurtoazije. Meni je veca zvezda Mumin koji izgleda nije u kuci sa ostalima ali sta ces, to sam samo ja, gde je ostali deo nacije koji reze vene za Karleusom, Sekom, Cecom i ostalima iz te branse? Napomenucu jos jednom, meni nije zvezda, drzavljanima ove drzave i onima koji je slusaju jeste zvezda.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    i dalje mislim da je lezilebudatejedem
    odbrusio Karleusi?U jebote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ne ne ne i ne
    on nema pristojnosti,neradnik je,sarlatan,i nedopadljiv
    u prvom serijalu je bio okej,vise nije
    ispusena mustikla
    Karleusa nije zvezda?
    jeste,bato
    i to takva da on moze samo da sanja o onome sto je njoj svakodnevnica
    i posto ga to izjeda,a ne moze da joj parira ni u cemu,onda koristi jeftine seljacke fore i izruguje se javno
    dakle
    sticem utisak da ne umes bas tacno da procenis ljude
    nekako ti se omakne,pa kao svoje favorite imenujes ljude cije osobine privatno nimalo ne cenis...samo te osobine ne prepoznas na vreme...i podlezes opstem utisku..koji moze da bude tacan,ali ne mora
    i ne govorim samo o Mikiju...

    eh,da
    kako vidimo da je Karleusa zvezda u odnosu na druge u kuci ?

    1. dosla limuzinom,mimo ostalih
    2.nije bila u karantinu
    3.imaju stra` od nje u kuci
    4.ima kintu da ih kupi
    5.izaziva paznju gde god da se pojavi
    6.njena beba nosi cipelice sa stiklom (sto normalnoj zeni ne bi palo na pamet)
    7.ekscentricna je
    8.drugi je smatraju ekscentricnom
    9.svi se slazu da nema veze s pevanjem ali je svi zovu u razne emisije
    10.klinke se polomise da joj budu makar nalik
    Poruku je izmenio believer, 11.03.2009 u 22:35
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i dalje mislim da je lezilebudatejedem
    odbrusio Karleusi?U jebote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ne ne ne i ne
    on nema pristojnosti,neradnik je,sarlatan,i nedopadljiv
    u prvom serijalu je bio okej,vise nije
    ispusena mustikla
    Karleusa nije zvezda?
    jeste,bato
    i to takva da on moze samo da sanja o onome sto je njoj svakodnevnica
    i posto ga to izjeda,a ne moze da joj parira ni u cemu,onda koristi jeftine seljacke fore i izruguje se javno
    dakle
    sticem utisak da ne umes bas tacno da procenis ljude
    nekako ti se omakne,pa kao svoje favorite imenujes ljude cije osobine privatno nimalo ne cenis...samo te osobine ne prepoznas na vreme...i podlezes opstem utisku..koji moze da bude tacan,ali ne mora
    i ne govorim samo o Mikiju...
    A-ha.

    Znači, ovo "polupismen" smo već zaboravili.

    Ponovo neradnik? E, ajde navedi mi nekoga ko je više radio u svom životu od njega, a nalazi se u toj kući. Jednog. Nema pristojnosti? Primer. Šarlatan? Nedopadljiv? Kome? Tebi? Pffff...

    Karleuša zvezda? Koji su to kriterijumi koji određuju da je neko u zemlji Srbiji zvezda? To što pokazuje sise i dupe više od deceniju, pri tom nemajući ni jednu jedinu pesmu koju iko iole normalan može da razume, a kamoli da peva? Nemajući ni jedan koncert (koliko ja znam, barem) na kome je pevala uživo? Pokušavajući da proturi istinu o sebi sebi kao "zvezdi" onom starom da mnogo puta izgovorena laž postaje istina? Dakle kaži mi, molim te: po čemu je to Karleuša veća zvezda od Mikija (osim po bankovnom računu stečenom prolascima kroz krevet raznih "biznismena" (od kojih neki nisu među živima) i, danas, fudbalera)?

    A što se tiče procene ljudi...ne bih se menjao sa tobom, ne, nikako...


    Milsim da sam i Teodorici ono što sam želeo rekao pređašnjom pričom.
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Niko posebno, ali kad već insistiraš - meni simpatičan Mumin, Čanak i Gru

    Ne znam što si u tripu da niko ne sme da pisne stvar je u tome hoće li pred kamerama da divljaju ili će lepo da iskuliraju tih 24 h. Jaka stvar reći joj u facu da ne zna da peva, a ona čita o tome svakodnevno. Btw, šta ima da je napadaju ljudi koji je sreću i van kuće, Mikiju je valjda to jedina prilika pa da iskoristi i nakupi poena.

    Treba mu keš? Ma daj.
    Pa treba, on kaže.

    A ostali su ušli da "isprobaju sebe i da budu ono što jesu". X-a!
    Pričamo o različitim stvarima. Ne zbog čega je ko ušao - jer svako je ušao i zbog kinte, ja kažem da mi nije simpatičan samo zato što je tu zbog kinte i to i kaže (evri faking tajm) za razliku od ostalih i to mu je glavna i jedina fora. Boli me uvo uostalom zašto je ko tu, i kad bih ih delila - ne delim simpatije prema tome. Drugo, smara više - dosta je.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  15. #90

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    A-ha.

    Znači, ovo "polupismen" smo već zaboravili.

    Ponovo neradnik? E, ajde navedi mi nekoga ko je više radio u svom životu od njega, a nalazi se u toj kući. Jednog. Nema pristojnosti? Primer. Šarlatan? Nedopadljiv? Kome? Tebi? Pffff...
    zasto mislis da je tvoje glediste ispravno? zar nisi i ti krajnje subjektivan?
    radnik? ko to misli? ti? dopadljiv? kome? tebi? pffff....


    dakle,ne padaj u vatru,Bane...jer ni ja ne padam....samo mi je dosadno....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 6 od 28 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •