VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 22
Strana 22 od 28 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 413
  1. #316

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    ko kazze!?
    Pa kazu neke novine,tj meni je drugarica rekla da je procitala da ja pao neki sex u kuci.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  2. #317

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    nije filip nikakwa sramota za crnu goru,jer nema weze sa crnom gorom (ni mi ga ne warimo)..ali nemoj to da uopstawash tako...jer weze nema zakljucak
    A SHchim ima veze ? U stvari napishi ti zakljuchak pa chu ja po tome da napisem ono po chemu to mozze da se zakljuchi


    Nego glem MIkija kako puscCHa da mu Mira sere po glavi u ispovedaonici...

    Milich je Karleusha svoje vrste... ja pa ja...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 31.03.2009 u 20:30
      Vrh

  3. #318

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    izasli na megdan Milic,Miki,Maca i Veliki Brat Tanja Vojtehovska.....leleeeeeeee
    da l` ce biti belaja?!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #319

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A SHchim ima veze ? U stvari napishi ti zakljuchak pa chu ja po tome da napisem ono po chemu to mozze da se zakljuchi
    a widi owo...onaj filiP je kreten,a istini za woljU,tijana je ipak ubjedljiwa kad je glupost u pitanjU...i nije tOliko glUp koliko nema iskustwa s kamerOm,trema odradi swoje,ali moram priznati da nije neka welika inteligenciJa..ali kad wec peckas crnogorce(josh nas naziwas crNJogorcima,normalno je da ja i tebi uzwratim argumentima...widim da trenutnO u welikOm bratU Iimate washeg 'wisOko kwalitetnOg kandidata' tijanU...
    kad je glupost u pitanju imate i wi konje za trkU..ewo da ti pomognem,da ti oswjezish pamcenje:Jelena Karleusha,Era Ojdanic,DJ krmak,stOja ..mislim a je dOwoljnO za drzawu od 100000000
      Vrh

  5. #320

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    kad je glupost u pitanju imate i wi konje za trkU..ewo da ti pomognem,da ti oswjezish pamcenje:Jelena Karleusha,Era Ojdanic,DJ krmak,stOja ..mislim a je dOwoljnO za drzawu od 100000000
    Aa chu trema e jes vidji ga I molim te, ovo shto si nabrojao su sve eminentni konji za trku, gotovo svi do jednog bi nashli izlaz iz boksa...verovatno...
      Vrh

  6. #321

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Aa chu trema e jes vidji ga I molim te, ovo shto si nabrojao su sve eminentni konji za trku, gotovo svi do jednog bi nashli izlaz iz boksa...verovatno...
    zar ti zaista mislish da ja gledam ,odakle je owaj ili onaj ,da li je iz Beograda,Podgorice,Cetinja,Nowog Sada...meni je to swejedno...ali nemoj da si toliko subjektiwan...te sto sam nabrojaO,pa jbt,znash ti koja je to kolichina glUposti,slozices se,znas ti to..nego eto malo 'bildUjesh' razgowor sa mnOmali znash..a sto se tiche Filipa,ej pa on je totalna aweT...kao sto rekoh u par nawrata
      Vrh

  7. #322

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Nekako su mi dosadni..uopshte mi se ne gleda..
    tako blede lichnosti, toliko straha da ce ispasti glupi ili da se nece svideti potpuno ih blokira u bilo kakvoj aktivnosti..
    meni je OK Kalimero, volim takve drugare..ostali su uzzzhas..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  8. #323

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    izasli na megdan Milic,Miki,Maca i Veliki Brat Tanja Vojtehovska.....leleeeeeeee
    da l` ce biti belaja?!
    Tanja je obecavala na pocetku karijere i secam se da sam kao mladi posmatrac TV programa docekivala sa ovULacijama svako njeno pojavljivanje.. U sta se pretvorila, vidite i sami.
    Prvo im je kao veliki brat postavila po sest puta isto pitanje, na koje nije ni moguce dati neki konkretan odgovor, hushka ih na svadju, izvodi na trenutak istine.. Ok, mozda 'piplmetar' ne daje zadovoljavajuce rezultate ali sto bas ti Tanja..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #324

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Nekako su mi dosadni..uopshte mi se ne gleda..
    tako blede lichnosti, toliko straha da ce ispasti glupi ili da se nece svideti potpuno ih blokira u bilo kakvoj aktivnosti..
    meni je OK Kalimero, volim takve drugare..ostali su uzzzhas..
    Pa kad se ništa ne dešava, sve isto svaki dan, kad su ubacili Ozi Ozborn wannabe-a podigla se atmosfera, pregrupisali se, al' kontam da bi se to desilo bilo ko da je ušao i onda je sve opet potonulo. Oni se smaraju svaki dan pa kako da ne smaraju i frekvenciju... Bude interesantno samo kad se obuku za zadatke i više ništa, meni bar... i jbte naučila sam ono što verglaju dvesta puta na dan - pala ti na grudi leeeedeeeneeeeee tamo samo kameeeeeen pucaaaaaaaaaaaa napamet, neka se nose u tri lepe, ne mogu to sranje iz glave da izbacim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #325

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    malopre odgledah posle par dana posta od ovog veeeeeelikog shouA.....
    ona sirovina....proBisvet i kockar iz Kupinova je ipak moJ favorit....

      Vrh

  11. #326

    14 Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ko bi trebalo da pobedi?



    Miroslav Miki Đuričić 46% (1.687 glasova)
    Dalibor Andonov Gru 20% (749 glasova)
    Ivana Škorić 9% (355 glasova)
    Tijana Stajšić 5% (185 glasova)
    Dragan Marinković Maca 4% (177 glasova)
    Mira Škorić 4% (164 glasa)
    Mia Borisavljević 4% (154 glasa)
    Filip Kapisoda 2% (84 glasa)
    Edin Aladžuz Kalimero 1 % (50 glasova)

    *izvor Blic Online
    *ukupno glasalo 3.605 čitalaca
    Statistika je ovakva.

    Nominovani Gru, Tijana i Kalimero
    Izbacivanje ukućana održaće se ove nedelje u petak uveče, a u vrućoj stolici nominacija našli su se Kalimero, Gru i Tijana. Najveće iznenađenje bila je Macina nominacija koji je pored Grua nominovao svoju devojku Tijanu.


    Kako je ko nominovao

    Maca: Gru i Tijana
    Mira: Miki i Tijana
    Ivana: Tijana i Kalimero
    Filip: Gru i Kalimero
    Kalimero: Tijana i Gru
    Tijana: Mira i Kalimero
    Miki: Mira i Ivana
    Gru: Maca i Kalimero
    Mia: Tijana i Gru
    Opet Kalimero? Opet Tijana? Gru?
    Bila sam ubeđena da će nominovati Mikija...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  12. #327

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    ......

    Opet Kalimero? Opet Tijana? Gru?
    Bila sam ubeđena da će nominovati Mikija...
    ma to sluchaJno ispalo tako....inache...samo selja iz Kupinova je licemer....
      Vrh

  13. #328

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ja bih volela da Ivana ili Gru uzmu lovu, ali mislim da nema šanse to da se desi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #329

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Miki nosi lovu, treca sreca
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #330

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    pa zar niko suzu da pusti za Kalimerom....c,c,c,c,c,c.....

      Vrh

Strana 22 od 28 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •