VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama
Strana 1 od 28 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 413
  1. #1

    VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama



    Novi serijal realiti šou programa producentske kuće Emotion VIP Veliki Brat počinje na proleće. U Kuću na Košutnjaku 2009. godine ulaze zvezde iz prethodnih serijala.

    Razlog zbog kojeg ćemo biti u prilici da eventualno ponovo gledamo Milića Vukašinovića, Eru "stiropol" Ojdanića, Gogu Sekulić i ostale, jeste serijal Veliki Brat - All stars.

    Kako prenosi dnevna štampa, plan Emotiona je da krajem zime i početkom prileća emituju realiti šou u kojem će učestvovati zvezde iz prva dva serijala, ne svi, naravno, ali "odabrana mala grupa" kojoj će se eventualno pridružiti i neki novi ukućani.

    Setimo se kako je to bilo - Maca se češao non-stop, Đani Čurčić je plakao, pevao, opet malo plakao, i veoma dobro preskakao stolice, Peđa D Boj je dao sasvim nov smisao reči "budala", Goga je kosila, Era se najeo "stiropola", Milić se drao, a Skaj i Nigrutin su uživali...

    Ko god pristao na ponovan ulazak u Kuću, jedno je sigurno - uz Erinu izjavu: "Jedva čekam da ponovo uđem u kuću. Razguziću ih sve! Rotora i Statora ću posebno da k...m!", listu "Alo", provod je više nego zagarantovan!

    (MONDO)


    Ostali su bez ideja, definitivno
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    nesto bas ne verujem da ce Ajs i Skaj ponovo da udju, verujem da bi se smorili kao patke
    ali bih volela na jednom mestu da vidim Milica i Eru, pa zajedno Skaja, Ajsa i Macu

    da, da, da i Zoricu, i Zoricu
    Poruku je izmenio starsica, 22.12.2008 u 16:27 Razlog: Zorica jbt :uzbud:
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    nesto bas ne verujem da ce Ajs i Skaj ponovo da udju, verujem da bi se smorili kao patke
    Za solidan keš ulaze gde hoćeš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Za solidan keš ulaze gde hoćeš
    naravski
    Starsica je idealista...
    jos je mlada,moze da pogresi...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Čuj sad ovo:„Veliki brat“ ide na TV „Pink“
    Autor: Predrag Mihailović | Foto: P. Petrović | 30.01.2009. - 05:00


    „Veliki brat” se seli na „Pink”. Nova sezona najpopularnijeg rialiti serijala, koji će pod imenom „Veliki brat All Stars” okupiti najzanimljivije učesnike dosadašnjih serijala, krenuće u martu na ružičastoj televiziji, a takmičari će se boriti za 50.000 evra.

    - „Emotion” je u svojim planovima imao zacrtan početak „VB All Stars” za mart 2009. godine, ali je B92 tražio pomeranje za kasnije. Nažalost, mi to nismo mogli da ispunimo zbog ogromnog i veoma ambicioznog plana koji produkcija „Emotion” ima u ovoj godini jer bi pomeranje ugrozilo sve to - priča naš izvor iz producentske kuće „Emotion”, i dodaje:
    - Ovo je najambicioznija godina u poslovanju „Emotiona” jer pored „VB All Stars” priprema se i najveći kviz na svetu „1 protiv 100”, te prvi regionalni eks-YU kviz „Distraction” koji će da vodi Dragan Marinković Maca. Snimaće se i novih 200 epizoda kviza „Uzmi ili ostavi”, priprema se i treća sezona „Velikog brata” za jesen, radiće se kastinzi za drugu sezonu „Operacije trijumf”. U aprilu počinje snimanje prve igrane visokobudžetne serije „Žene sa Dedinja” pod supervizijom Slobodana Šijana, a u planu je i druga serija „Žene fudbalera”. Uz sve to, imamo sedam predstavnika na lokalnim takmičenjima za „Eurosong” i u martu kreće velika turneja po celoj eks-YU dvanaest studenata iz „Operacije trijumf”, pod vođstvom Saše Dragića, a do kraja marta i izdavanje kompilacije OT studenata. Adnanov album za „Universal music” izaći će u isto vreme”.
    Naš sagovornik ne ostavlja dilemu da nije bilo nesporazuma sa B92.
    - Iz svega ovoga jasno se vidi da je najveći problem bio promena termina jer bi ugrozila ceo ovaj ambiciozan plan.
    Na naše pitanje da li je lako dogovorena saradnja sa „Pinkom”, naš sagovornik odgovara:
    - Mi se toliko dugo i dobro poznajemo da se veoma brzo ili dogovorimo ili ne. Ovo je bilo veoma brzo. „Veliki brat” je najuspešniji projekat u regionu i svi znaju njegove potencijale.
    Po ugovoru, i treći serijal klasičnog „Velikog brata” ići će na jesen ići na B92, a potom će biti novih pregovora o tome ko će emitovati šou maredne tri godine.
    Serijal „VB All Stars” će početi u martu, a imaće sličan koncept kao i ranije sezone - česti prenosi, uključenja uživo, specijalne emisije... Za mesto voditelja konkurišu oprobani Ana Mihajlovski, Milan Kalinić i Marijana Mićić, ali nije iskuljučeno da se pojavi i neko od drugih voditelja „Emotiona” - Dragan Marinković Maca, Sanja Rajković… Serijal nema prefiks VIP već All Stars. Termin „all stars” se koristi jer ćemo videti ljude koji su ostavili najjači utisak u prethodnim serijalima - bilo VIP bilo običnim izdanjima, ali i neke nove ljude.
    Podsetimo, pobednici prethodnih serijala bili su Ivan Ljuba (prva sezona), Saša Ćurčić i Mimi Đurović (VIP izdanja), a učestvovali su i Goga Sekulić, Big Lale, Olja Karleuša, Miki Đuričić, Danijela Vranješ, Marta Keler, Milić Vukašinović, Era Ojdanić, Skaj Vikler i Ajs Nigrutin… Šou će trajati četiri nedelje, ali kao što svi znamo, sa VB se nikad ne zna - možda bude i „nepristojnih” ponuda. Nagrada pobedniku je 50.000 evra.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Pobedniku više od 60 hiljada evra
    Autor: M. Radojković | 09.03.2009. - 05:00


    Serijal „Veliki brat All Stars”, koji će na mesec dana u poznatoj kući na Košutnjaku okupiti neke bivše stanare ali i nova VIP lica, počinje da se emituje večeras na Televiziji „Pink”. Organizator, produkcija „Emotion”, odlučio je da ove godine napravi nekoliko iznenađenja, te će se u kući naći i jedan veoma poznati političar, dve popularne folk zvezde, a tokom serijala u kuću će na nekoliko dana ulaziti nekoliko VIP ličnosti kao specijalni gosti.


    Pored imena potencijalnih takmičara o kojima smo već pisali proteklih dana, „Blic” saznaje da bi večeras u kuću trebalo da uđu dve velike folk zvezde - Mira Škorić i Hasan Dudić, roker Miloš Bilanović Bilan, bubnjar grupe „Negativ”, ali i jedan političar. Iako se ime političara čuva u velikoj tajnosti, moguće je da će prag kuće preći Nenad Čanak, uprkos tome što je nedavno to demantovao.

    Iako su organizatori pre nekoliko dana Dragana Marinkovića Macu predstavili kao voditelja emisije „Izbacivanje”, naš izvor blizak organizatorima tvrdi da je to bila samo varka. Maca će večeras zaista biti u ulozi voditelja, najaviće sve stanare, ali možda na kraju emisije zajedno sa njima uđe u kuću.
    Još jedno iznenađenje za gledaoce trebalo bi da bude i učešće Jelene Karleuše, koja će ući u kuću na nekoliko dana, a pored Karleuše, biće još specijalnih gostiju - Mimi Đurović, Isidora Bjelica, Ajs Nigrutin…
    Poznate ličnosti će iza kamera u ružičastoj kući živeti mesec dana, a nagrada za koju se bore iznosi pedeset hiljada evra. Dalje, svaki VIP stanar dobiće najmanje dve hiljade evra za svaku nedelju u kući, a pojedini „vipovci” će za učešće u serijalu dobiti čak i više novca (cifre se kreću od pet do deset hiljada evra). Pobednik će posle mesec dana, kada se sabere minimalna cifra za stanovanje i glavna nagrada, otići kući bogatiji za šezdeset hiljada evra.

    FINALNI PREGOVORI SA ZVEZDAMA

    Verovatnoća ulaska u kuću 90%



    -Jelena Žeželj, student i učesnica drugog VB
    -Filip Kapisoda, maneken
    -Sani Armani, manekenka i voditeljka
    -Mira Škorić, folk pevačica
    -Mia Borisavljević, folk pevačica
    -Tijana Stajšić, Mis Jugoslavije 2001

    Verovatnoća ulaska u kuću 75%



    -Milić Vukašinović, roker, bivši član „Dugmeta”
    -Miloš Bilanović-Bilan bubnjar grupe „Negativ“
    -Danijel Alibabić, crnogorski pop pevač
    -Hasan Dudić, folk pevač
    -Dalibor Andonović-Gru, reper
    -Cakana, folk pevačica

    Verovatnoća ulaska u kuću 50%



    -Nenad Čanak, političar i muzičar
    -Živan Janjićijević-Burek, radnik
    -Era Ojdanić, folk pevač
    -Milan Mumin, pevač grupe „Love huntes“
    -Miki Đuričić, kuvar, pčelar i drvoseča

    Verovatnoća ulaska u kuću 25%



    -Isidora Bjelica, pisac i voditeljka
    -Katarina Ostojić - Kaja, pevačica
    -Jadranka Živanović učesnica drugog VB
    -Ajs Nigrutin, reper
    -Milan Strongmen, bodibilder i pisac
    -Daliborka Milanković, učesnica prvog VB


    Blic


    Čisto sumnjam da bi Čanak ušao u kuću, a ne verujem ni da bi Isidora Bjelica, mada...bilo bi zanimljivo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Za Mikija znam da ulazi u kuću, kao i Milan Mumin.
    Dva razloga da pogledam šta se dešava.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    a kada to pochinje....mislim....da nadjem pink na tv-u.....
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ako Miki udje u kucu, ja to necu gledati zemlja Srbija nedri seljake za primer, kao sto su on i Burek, koji je takodje kandidat a mi se ponosimo tim biserima koji ne znaju da sloze dve recenice bez gramaticke greske..
    Shabani postaju zvezde, a oni koji to zaista jesu, cute i puse. Divan sou, moram priznati
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    a kada to pochinje....mislim....da nadjem pink na tv-u.....
    Večeras u 21:00
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    E, ljudovi... ja bih ovo gled'o... samo ako bi mi neko dao informejsn kako da gledam preko neta...
    Vita jela zelen bor cekam brzi odgovor
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku

    Čisto sumnjam da bi Čanak ušao u kuću, a ne verujem ni da bi Isidora Bjelica, mada...bilo bi zanimljivo
    Meni u svakom slučaju zanimljivije od Jadranke, Daliborke i Bureka ili Hasana Dudića npr
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #13

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Uh ja bih bas volela da vidim Canka na nekoliko dana u kuci.
    Ako bi Bjelica pristala, mislim da svakako ne bi bilo dosadno i jednolicno, to je
    sigurno

    Mada i prosle godine je bilo grandioznih najavljivanja VIP clanova,
    pa su na kraju usli pojedinci za koje nikad nisam cula.
    Sve mislim da ce tako biti i u ovogodisnjem serijalu,jedino znam da ne bih
    volela ponovo da gledam Bureka, Eru, Mikija i Jelenu.

    Eh da, volela bih da vidim Mumina.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ušao je Čanaak mislim da će biti zanimljivooooo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Svakako..Mira mu dodje kao pandan Zorici a Chanak ce biti shtimung majstor..mislim da ce se svadjati sa svima..
    ulazi i Jelena zvana mozak
    bice bisera..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

Strana 1 od 28 12311 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •