U kom znaku se nalazi vas Mjesec? - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 101
  1. #46

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Najbolji polozaji za Mesec su u Raku i Biku...U prvom znaku se nalazi u svom sopstvenom dostojanstvu, a u drugom u svojoj egzaltaciji...Ovde dusa uspeva da pronadje svoj pravi put..Pa i kad pati, ume da pati....ume da odboluje i izbaci svaki teret koji je gusi...

    Ume doduse Mesec u Raku da se zatvori u svoj oklop, braneci se od negativnih uticaja....ali kad ispoljava emociju, ispoljava je na najcistiji nacin..

  2. #47

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Mesec u Ovnu?
    Prva kuća.
    Hvala unapred
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #48

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Mesec u Raku...još nešto treba ?
    ovo je jedan pravi majchinski tip zhene (a ako ovakav Mjesec mushkarac ima u posjedu onda mu odgovaraju upravo ovakve zhene), sem ako Venera nije u shvrljavim znacima (Blizanci, Strijelac) i u loshim aspektima..Onda je osoba vishe privrzhena majci, nego shto je ona majchinski tip.
    Kao majka izuzetno brizhna (ako mushkarac ima Mo u Raku onda ovakvoj tezhi), bdi nad djecom i vishe nego shto je potrebno (shto nekad zna da bude i loshe).
    Osobe sa Mo u Raku cete prepoznati po krupnim ochima -shirom otvorenim .negdje je Milekic fino opisao Mo u Raku - 'ovo su ochi tuge kao u krava za priplod shto znaju da ce im dijete biti zaklano. Jer ljudi vole teletinu, a ne vole regrutaciju. Jer krava nema najtuzhnije ochi od svih zhivotinja na ovom svijetu zbog toga shto daje mlijeko, vec zato shto ce njeno tele na nashem stolu zavrshiti'.
    Kako su iste uglavnom imale srecno djetinjstvo, potrudice se da takvo podare i svojim narashtajima. Ovo su uglavnom zhenska djeca u porodici. i kuca u kojoj non stop defiluju gosti
    Osoba se ne trudi da prikrije njezhnost i ranjivost koju posjeduje, za razliku od Mo u Shkorpiji na primjer koji skuplja svu patnju, dostojanstveno je chuva, trpi i nosi se sa istom.
    Mo u Raku zhivi za romantiku -znachi opet pod uslovom da Venera prati Mjesec, umije da oprashta, jer smatra da je prashtanje prihvatanje patnje, a prihvatanje patnje je prihvatanje zhivota..'akumuliraju' se tako shto im priushtite romantiku na mjesechini
    Mora se paziti kako sa vama postupati - obracati vam se bash zbog te pretjerane osjetljivosti. Mislim da ne vole novitete, tj. da su vishe okrenuti nekim starim tradicionalnim vrijednostima i poimanjima, dom i porodica su im svetinja..i nemali broj njih je religiozan..
    od zdravastvenih problema mogu da ih muche chir, eventualno kamen u zhuchi...ali i moguci problemi sa hormonima, pa je natus ili sklon gojaznosti ili pretjerano mrshav.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #49

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Mesec u Ovnu?
    Prva kuća.
    Hvala unapred

    obzirom da ga imam i ja, a uz to sam Vodolija, mogu za sebe reci da sam pravi avanturista..i ako me moja djechija radoznalost i ljubopitljivost ne unishti nece niko i nishta
    ovakve osobe su obichno energichne, kad neshto zacrtaju one ce to uraditi - kad krenu tehsko ih je zaustaviti u namjeri, jedino ko mozhe da ih 'obuzda' to smo mi samo, kad nashu pazhnju zaokupira neko - neshto drugo
    Mo u Ovnu je dominantna osoba..htjela ne htjela ona se nekako uvijek postavi kao vodja..znam po sebi..ne volim da predvodim, da vuchem konce, ali nekako mu uvijek uvale tu ulogu..u porodici, drushtvu, poslu kao ono tipa (ajde ti, ti cesh to najbolje od svih)...
    iako kazhu da je ovo 'kurazhni Mo, vjeruj mi da je ovaj Mo mozhda najosjetljiviji od svih i da sve mozhe da ga raspekmezi..ali ni po koji cijenu to nece pokazati...plache, ali ne voli suze..i ne smije ih biti u njegovoj blizini!
    lijepo je pokojni Milekic rekao za ovaj aspekt - ovo je slika zhene koja simbolizuje opstanak zajednice po svaku cijen u - simbol snage koja odrzhava kucu.
    impulsivnost, radoholik, postavlja i sebi i drugima visoke standarde. najbitnija lekcija kod ljudi sa ovakvom pozicijom Mjeseca je kako sebe spriječiti takve nagle reakcije.
    dok neki vatreni znaci na vrhu 1 polja teže kontrolishu svoju naglu narav
    vrlo lako se uzrujaju, razvesele, ali skaču na prvu loptu..
    e, kunem ti se, niko nema sposobnost da za sobom povuche rolnu papira kad izadje iz toaleta, ili da mu prsten spadne s ruke u kolach ili sok dok objashnjava, a da ne prichamo za spoticanje, eventualno prosipanje ili obaljivanje chega god se dofatim..Mada to je taj sekstil sa vrcavom Ve u Vodoliji, a josh kad dodash sheprtljastog Blizanca na ASC, nekad umije i da nervira ta smotanost ..ono tipa '$edi, ja cu, nahrani kerove i nishta ne diraj

    mane Mjeseca u Ovnu su:..shto on mora da razdvoji kad treba upotrijebiti njezhnost, a kad strogocu..tipichan primjer; psa znam da ga izlupetam po dupetu ili njushci i treba da ga ostavim pola sata, sat ne 'obracajuci pazhnju' na njega dok je u coshku, ali ja ne.. ja uzmem odma da ga mazim - legnem pored njega nemali broj puta zaplachem krivo mi shta zna on, nije choek..al to je najgore 'vaspitanje', po dupetu, pa poljupci..E, tu Mo u Ovnu pravi greshku...ili smo ljuti, ili smo njezhni - popustljivi..ne smije biti preplitanja!
    Milekic i ovdje fino: kazhe 'nekakva uzdrhtala veselost sklanja tugu, koja uvijek bdi nad brigom i sazhaljenjem, koje je bice ovo, a snaga nadahnjuje snove, chini ih zanosnim i strasnim, pa dobrotu njezhnu pretvara u jednu bezbrizhnost nemirnu.'
    nemilosrdnost i strogoca u pojedinim segmenima koju nishta ne mozhe da porushi.
    pretjerano troshenje energije na neke totalno bespotrebne stvari, ljude, deshavanja...

    i da ..za osobe sa Mo u Ovnu ..majka je imala velikog uticaja, jer je ona jaka, hrabra, odluchna zhena koja postavlja visoke standarde...i time chelichi - kali svoju djecu...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #50

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Mesec u lavu, 7 kuca
    hvala unapred
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #51

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Mesec u biku
    Moze?
    Mesec u Biku donosi jednu jako senzibilnu osobu kojoj su emotivna i materijalna sigurnost jako bitne...Emocije su postojane, stabilne, ali treba dosta vremena dok se poverenje i stekne, a emocije krenu da se ispoljavaju...Ova dusa voli da uziva u svemu sto je lepo...krenuvsi od fizickog izgleda...ne samo osobe, vec i okruzenja...Znak Bika se vezuje i za hranu, pa je "lepo na oko", a ne samo ukus pripremljenog takodje jako bitna stavka...Ako Mesec nije aflikovan (napadnut) ove osobe obicno znaju jako lepo da pevaju....Kako znak Bika vlada grlom, odatle i sposobnost jako lepog glasa punog emocija...Primer: Tose Proeski je imao podznak bas na 3. stepenu Bika...gde je Meseceva egzaltacija najjaca...
    Zene sa Mesecom u Biku su vrlo zenstvenog izgleda, zavodljivog i senzualnog....ipak su s godinama sklone gojenju usled preterivanja u uzivanju u hrani...To je otprilike nesto na sta treba da obrate paznju, kao i na manje ispoljavanje ljubomore i posesivnosti koju ovaj znak poseduje u velikim kolicinama....

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Mesec u lavu, 7 kuca
    hvala unapred
    Bilo je reci o Mesecu u znaka Lava, pa da se tu ne ponavljamo...Osim ako moja divna koleginica i drugarica...i sjajan astrolog - Vojvotkinja ne doda nesto na tu temu...
    Mesec u 7. kuci u izvesnoj meri uzima osobine sedmog znaka zodijaka - Vage...Osobi je jako bitno partnerstvo i ima potrebu da je stalno zaljubljena...Bez svoje druge polovine, oseca se nepotpunom...Sklad mora da postoji...Cesto ova osoba ima puno patnera u svom zivotu, a to sve iz potrebe da pronadje onu pravu....Ipak, zbog Meseca u znaku Lava, koji je fiksni znak....znaci stabilan....ne mora da znaci da bi se potraga za srodnom dusom svela na neki veliki broj...

  7. #52

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Mjesec u Vagi...kućica br. XI
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #53

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    U vagi,sta god to znacilo......eh,da,u 8.kuci....kuci smrti,nasledja i jos kojecega....

    ...i seksa, ali to nije tako važno u osnovi, već aspekti sa ostalim planetama. U suštini Mesec je taj koji predstavlja emocije, instinkte i ženski princip. Kako je tvoj u VIII kući (seks, smrt, porez, resurs partnera, nasleđe, pa i moć regeneracije), u vagi, govori o tebi da si poprilično promenljivog raspoloženja, ali uvek u skladu sa propratnim dešavanjima.Tvoj stav u životu je u samootkrivajućim metodama ispravnih stvari, mada po mogućstvu više pogrešnih. Ne znam na kom stepenu je tvoj Mesec i da li je u VIII kući još koja planeta da mogu zaokružiti. Ali... po položaju Meseca rekla bih da voliš književnost više od bilo koje druge "discipline", da pišeš, ali kako je VIII kuća ne bi trebalo da olako deliš napisano sa svetom, pa samim tim i objavljuješ. Briga o majci je prisutna. O porodici, uopšte. I da gde god se pojaviš, pleniš, ali ne pojavom, već rečima.

    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  9. #54

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    SUNCE 11:07 BIK 03
    MESEC 03:50 VAGA 08
    MERKUR 17:29 OVAN 02
    VENERA 26:28 RIBE 02


    SATURN 26:02 RIBE 02
    URAN 16:26 DEVICA 08

    ASCEDENT 20:49 JARAC 01


    valjda je on u opoziciji s Venerom....nemam pojma....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #55

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    U vaZi prva kuća.
    Kaže da je to super, ali kako god, mislim da je u bilo kom znaku, da bi u horoskopu pisalo da je to super
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #56

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    SUNCE 11:07 BIK 03
    MESEC 03:50 VAGA 08
    MERKUR 17:29 OVAN 02
    VENERA 26:28 RIBE 02


    SATURN 26:02 RIBE 02
    URAN 16:26 DEVICA 08

    ASCEDENT 20:49 JARAC 01


    valjda je on u opoziciji s Venerom....nemam pojma....

    Bila sam sigurna da si neki zaEban podznak. Ništa od resursa partnera, i sigurna sam da to već znaš. Saturn je preko Venere...Venera opozicija Mesec. Gde je Pluton? Isto VIII? Ili... Zeznuto.
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 13.04.2013 u 15:01 Razlog: dodatak
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #57

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    U vaZi prva kuća.
    Kaže da je to super, ali kako god, mislim da je u bilo kom znaku, da bi u horoskopu pisalo da je to super

    Na scenu stupa moj životni moto, mož' da bidne, al' ne mora da znači.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #58

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    PLUTON 16:51 DEVICA 08

    a dje bi drugo bio.....

    zivot je okean,a ja nenaseljeno ostrvo

    pa onda nije lose voleti vino,i dobru hranu,i neku knjigu
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #59

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    PLUTON 16:51 DEVICA 08

    a dje bi drugo bio.....

    zivot je okean,a ja nenaseljeno ostrvo

    pa onda nije lose voleti vino,i dobru hranu,i neku knjigu
    ...i biti nezgodna i nadrndana i teška ljudima, a opet potrebna taKa svima .
    ovo ti je za Veneru u ribama

    Šipak za nasleđe partnera, ostalom se nadaj. Tvoje je.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  15. #60

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    zar osma kuca nije kuca nasledja?
    znaci,moracu sama da zaradim sve? nikad necu biti sponzorusa? niko mi nece ostaviti kucu na otoku? umrecu siromasna?

    pa cemu onda da se nadam.....

    nego,moj jedinac...ima


    SUNCE 28:17 VODOLIJA 10
    MESEC 12:25 RIBE 10
    MERKUR 08:52 RIBE 10
    VENERA 24:31 RIBE 11
    MARS 07:32 SKORPIJA 06
    JUPITER 01:03 OVAN 11
    SATURN 28:47 OVAN 11
    URAN 14:28 VODOLIJA 09
    NEPTUN 02:16 VODOLIJA 09
    PLUTON 09:27 STRELAC 06
    ASCEDENT 14:40 BLIZANCI 01



    je l ce bar on da se ozeni?
    Poruku je izmenio believer, 13.04.2013 u 15:41
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Arheološka nalazišta u Srbiji
    Autor nenad.bds u forumu Kulturna baština
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.04.2015, 09:06
  2. Sportovi Prema Horoskopskom Znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.04.2009, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •