Pušenje ili ne - Strana 7

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste pušač?

Učesnika ankete do sada
93. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    42 45.16%
  • Ne

    51 54.84%
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 124
  1. #91

    Odgovor: Da li pusite?

    Pusim...pocela sam da pusim u srednjoj skoli...i baveci se s ovim, cime se bavim jasno su mi sve posledice dugorocnog i intenzivnog pusenja ali ne zelim da prestanem...naslusala sam se prica tipa "Ne mogu da se odviknem", itd...sto po meni apsolutno nije istina, tako da se ja drzim toga da ne zelim da prekinem, sto je i istina...stetim svom zdravlju? Moze biti...ali kad bi poceli nabrajati sve stetne stvari, mozda na kraju cigareta ne bi ni ispala najveci porok...daleko od toga da mislim da treba pusiti...ne treba... ali sigurno necu reci, da ne razumem zasto se ljudi truju cigaretama, kako bi degradirala nekog pusaca...ne pada mi na pamet. Na kraju krajeva neko jede dnevno pola kg sladoleda, jel to zdravo? Tesko...pa nije na meni da se zapitam zasto ta osoba to radi...

    Inace postujem ljude koji ne puse i ne zapalim ako to nekom ne prija...a i ne zaboravimo da su pasivni pusaci ugrozeniji nego pusaci a u koliko kafica se kod nas ne pusi? Molim lepo...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  2. #92

    Odgovor: Da li pusite?

    ne i to nikad necu probati,pa ljudi,zar ne citate onu umrlicu na cigaretama....
    .... da li sam ja to video cica macu

  3. #93

    Odgovor: Da li pusite?

    саветујем пушаче да се што пре ратосиљају тог порока. ево, како сам се ја извукао из те приче-конзумирао дуван 13-14 година и ево већ 2-3 године сам што се тога тиче спашен.
    само пожелите то и успех је загарантован ! сасвим једноставно
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #94

  5. #95

    Odgovor: Da li pusite?

    Jednu cigaru -dva dima...nije mi prijalo i nikada vise nisam ni probao...

    U to vreme to je bilo neshto kao 'dokaz' zrelosti kada bi poceli krisom pusiti...
    Mene to jednostavno nikada nije zanimalo....niti sam zeleo dokazivati da sam 'zreo'.....
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  6. #96

    Odgovor: Da li pusite?

    NE

    (ovo je delic mog mail-a )
    ...Ne sekiram se ja za pusenje-valjda mi se nece ponovo "rusiti"dimnjak;-),leteti avioni..pvo i sl. Prvu cigaretu sam zapalila pri kraju srednje skole i nije mi se svidelo.Zasto li sam onda ponovo zapalila na faxu,nemam pojma.Onda sam(smo) otisla u Igalo na kongres(prvi internacionalni iz interne medicine, a da je organizovan kod nas),i tamo je samo par kolega pusilo i to krisom.Starija koleginica mi je ispricala,da kada se iz Sidneja vracala kuci(bila je kod sestre), na aerodromu je jedva docekala da zapali jednu.Dali su joj uputstvo kako da nadje tu pusacku prostoriju i kada je nekako uspela da je nadje,sela i zapalila,osvrnula se oko sebe.Kaze,sedela je sa nekim klosarima i pijancima.Zguzvala je paklicu koju je imala i nikada vise nije zapalila.A mene je onda,malo pre ponoci,Branko pitao sta mislim,mozemo li mi bez cigareta.K'o iz topa sam rekla-naravno i pao je dogovor,od ponoci bez njih.Uspeli smo oboje, s tim sto ja nisam ni pomisljala vise na njih(valjda sto sam mnogo manje pusila od njega -par dnevno).Posle malo vise od dve godine,kad god bih otisla kod drugarice(Zakline,one koja je sada u Nemackoj) zapalila bih po jednu-dve.Tako je pocelo opet.Sada sam ostavila iz vise razloga.Povod je bio kada sam potrcala pedesetak metara i htela posle dusu da ispustim,uh sto sam se iznervirala.Setila sam se kako sam do skoro,po Kosutnjaku trcala i jos pitala moze li jos.Bojim se samo da cu da se ugojim(stalno nesto grickam i kupujem bombone), ali tesim se,bolje i tako,uskoro ce lepi dani,pa cu se vise kretati.Eto,sita se ja napisah o ovome ...........

    A na poslu,kao i svi bivsi nikotinski zavisnici,povremeno dosadjujem ljudima onom "a zasto ne ostavis?nemas po0ojma kako je lako,a onda i lepo".I niko ne mari,aLLy...nadam se da ce uskoro i oni potrcati za nekim autobusom i sami doneti pravu odluku.

  7. #97

    Odgovor: Da li pusite?

    Noup...
    "Ride. Because children need heroes."

  8. #98

    Odgovor: Da li pusite?

    Pushenje je samo josh jedan od niza mojih poroka, kojima sam, generalno, sklon.

    No, chim uspem da se reshim noblica, pokushacu i sa pushenjem.

  9. #99

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Примећујем да они натписи на цигаретама помало нервирају пушаче... барем оне којима је могуће дотаћи мозак... све чешће их слушам како се нервирају јер им је ко смртовница на кутији, траже неке табакере како не би носили кутије...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #100

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Ne volem pušače iz dna duše. U mojoj kući nema pepeljare. Ako neki pušač baš mora da dođe kod mene, onda ako mu se puši mora da izađe na terasu i ne sme odmah da se vrati, dok se dobro ne proluftira. I ne se sa pušačima...



  11. #101

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Ne volem pušače iz dna duše.
    Ja sam pušač i ne volem što me neko ne vole iz dna duše samo zato što sam pušač, bez ikakve idelje o tome ko sam i šta sam.

    To jeste moja odluka, i naravno da ću da ispoštujem sve propise i naravno da neću da palim cigarete tamo gde su mala deca i ljudi koji nisu pušači, imam ja pomalo ideju o tome i sama i jasno mi je da se trujem, možemo sada godinama da naglabamo o tome što se trujem, kada znam da se trujem, trenutno je tako i ostaće tako dok ne odlučim drugačije, ali nikako ne volim taj osećaj koji dobijem kada čujem izvesne komentare.
    Ja nisam osoba drugog reda zbog toga što sam pušač, i nisam loš čovek zato što sam pušač, i ne želim da se tako osećam. Dakle, veoma svesna činjenice da uništavam svoje rođeno zdravlje, uz maksimalno vođenje računa o zdravlju sveta oko mene ne vidim nikakav razlog da me neko ne voli samo zato što sam pušač. Eto...

    Sada videh, u temi je pitanje, koliko godina sam pušač, mnogo, možda 10-ak već sa nekim pauzama od po nekoliko meseci i jednom dugom pauzom od tri godine. Planiram da prestanem, kada budem planirala decu sigurno, a što ne ranije, ne znam...
    Poruku je izmenio euridika, 26.08.2007 u 11:57
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  12. #102

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Pre skoro 11 godina ostala sam bez oca jer je bio pušač... Možda bih Euridiki manje povredila osećaje da sam rekla da ne volim pušenje iz dna duše. Ako će joj biti lakše, ja svoj iskaz menjam...


    I ovu diskusiju ne nastavljam...



  13. #103

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Pusio sam nekada, ali samo u drustvu, i nikada nisam imao nameru da postanem pravi pusac...

    Danas, kada slavim sebe iz nekog razloga, zapalim cigaru (havanu) ili lulu...
    Radim to jako retko...
    Ipak sa posebnim uzivanjem volim to isto da uradim u drustvu pusaca, jako im smeta moj dim!!!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #104

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Ne pusim, i ne planiram. Probao sam, nikakav utisak nije ostavilo na mene. Ama bas nista. Ne vidim zasto bih i poceo. Ne smeta mi pusenje, ne zelim nikoga da odvratim od pusenja (jer to je njihov izbor) i ne zalim se kada neko pusi u mom prisustvu (jer mi, jelte, ne smeta).

    I ne ljubim se sa pušačima..
    Pa nisu sugavi.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  15. #105

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Ne pušim i ponosim se time. Svojoj mlađoj sestri zamjeram to što je propušila samo zato da bi se uklopila u društvo.

    Ja sam voljela i još uvijek volim biti unique. Gušt mi je iskakat iz društva.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Traženje posla
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 21:33
  2. Trošenje plate
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 11:20
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 15:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 10:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 20:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •