Intelekt i seks
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Intelekt i seks

    Ima mišljenja da su inteklektualci lošiji ljubavnici od, recimo, majstora, ili radnika, odnosno onih koji nisu završili neke visoke škole, ili ih uopšte nemaju. Čak i Brena to pominje u jednoj svojoj veseloj pesmi, dok je Kim Vajld svojevremeno izjavila da ju je u njenom više nego burnom ljubavnom životu najbolje, da kažem, zadovoljio jedan potpuno anonimni fizikalac (električar) iz ekipe koja je davala tehničku podršku njenim koncertima...

    Da li zaista drvoseča bolje kreše od magistra nauka, ili je to samo još jedna u nizu predrasuda?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Intelekt i seks

    Mislim da seks kao seks zahteva i mnogo intelektualnog znanja.
    Mislim da su neintelektualci u proseku nagliji, prostiji, grublji.
    Mozda se tu krije i sustina ovakvog objasnjenja, u kratkim, burnim vezama mislim da neintelektualci ulazu mnogo vise energije u sam akt, sto je ipak i osnovni smisao kratkog i brzog seksa. (Krakog u smislu trajanja veze.)

    Sa druge strane umetnost od seksa i ljubavi mogu napraviti samo izuzetno istancane osobe, koje su odlicno edukovane i o funkcionisanju ljudskog tela.
    Glasam za ovo drugo...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Intelekt i seks

    Cisti predrasudi.
    Kakve veze ima obrazovanje sa sexom? Lekar, pekar, apotekar, a moze drvoseca, vatrogasac, sve su to ljudi sa svojim potrebama, zeljama, nagonima.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  4. #4

    10 Odgovor: Intelekt i seks

    nije uopste stvar u licnom obrazovanju nego ko je i koliko posvecen sebi ili svom partneru.

    Samo onaj ko je zadovoljan samim sobom moze zadovoljiti i svog partnera a to uopste nema veze sa skolskim spremama ili kako se to vec zove...

    Uzivati u sexu je isto kao i uzivati u zivotu pa ko zna, zna,....



    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Cisti predrasudi.
    Kakve veze ima obrazovanje sa sexom? Lekar, pekar, apotekar, a moze drvoseca, vatrogasac, sve su to ljudi sa svojim potrebama, zeljama, nagonima.
    ma ,..skoro da se slazem ali bi dodao onaj ko zna da podeli sebe sa drugim taj zna da uziva u zivotu

  5. #5

    Odgovor: Intelekt i seks

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    nije uopste stvar u licnom obrazovanju nego ko je i koliko posvecen sebi ili svom partneru.

    Samo onaj ko je zadovoljan samim sobom moze zadovoljiti i svog partnera a to uopste nema veze sa skolskim spremama ili kako se to vec zove...
    Ne mogu zamisliti drvosecu sa grubim dlanovima i grubom dushom da bude isto toliko dobar, kao neki sistem administrator sa vestim prstima.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #6

    Odgovor: Intelekt i seks

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu zamisliti drvosecu sa grubim dlanovima i grubom dushom da bude isto toliko dobar, kao neki sistem administrator sa vestim prstima.
    Ih, bre Bitere, pa ti ne znas sta su prsti drvosece. Kad prorade zmarci i zelja, emocije, te ruke su verovatno meke ko pamuk. Uostalom, danas drvosece rade svoj posao sa rukavicama Prema tome dabome
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  7. #7

    Odgovor: Intelekt i seks

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu zamisliti drvosecu sa grubim dlanovima i grubom dushom da bude isto toliko dobar, kao neki sistem administrator sa vestim prstima.
    ali drvoseci se od pozitivnih vibracija motorne testere dize ponos a i boravi u prirodi pa je i ekoloski a nekom adm. ni osmeh pun s moga


    a sta neki administrator ima meku dusu ili ima srca? pa je leden i samo broji jedan, dva, ...a nista dalje..
    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Ih, bre Bitere, pa ti ne znas sta su prsti drvosece. Kad prorade zmarci i zelja, emocije, te ruke su verovatno meke ko pamuk. Uostalom, danas drvosece rade svoj posao sa rukavicama Prema tome dabome
    a prsti onako grubi pa puni zanoktica pa malo grebuckaju gde ne treba a sve sa mirisom borovine
    ajd drvoseca ali zamisli nekog lozaca koji radi samo sezonskiili nekog ko samo kucka pa mu je sve kao tastatura

  8. #8

    Odgovor: Intelekt i seks

    zato sam ja za neku zlatnu sredinu..ne volem ni one baš tupave, a ni one koji ne vade nos iz knjiga..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #9

    Odgovor: Intelekt i seks

    Priča Fata drugarici:
    -Imam novog momka. Znaš on je intelektualac.
    -Intelektualac, bona? Kakav je taj?
    -Fin, mnogo fin. Tako lepo priča, vodi me u pozorište, na koncerte.... I ima penis.
    -Šta je to?
    -To ti je nešto kao Mujina kita, samo manje i mekše.

    Ubeđena sam da su ovaj vic osmislili oni koji ne slove za intelektualce.
    I smatram da je čista predrasuda.
    (Ne)postojanje "papira" možda govori nešto, ali ne o ljubavničkim dostignućima.
    Mada, možda bi valjalo organizovati neku degustaciju kako bi se moglo od strane odabranih egzaktno utvrditi i izbodovati.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    Odgovor: Intelekt i seks

    Isreno recno, ne znam kako visina obrazovanosti moze da ima veze sa sexom i muskim "aparatom" To bi isto znacilo da su vise obrazovane zene losije u sexu, sto naravno nema blage veze sa realnoscu.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  11. #11

    Odgovor: Intelekt i seks

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Mada, možda bi valjalo organizovati neku degustaciju kako bi se moglo od strane odabranih egzaktno utvrditi i izbodovati.
    odlična ideja..ali, sto žena - sto različitih ukusa, opet bi bilo diskusije ko je bolji, izdržljiviji, umešniji i td..sve zavisi od afiniteta..

    mada, od svih 100, ne verujem da bi ijedna izabrala onaj mekši iz Fatine priče..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #12

    Odgovor: Intelekt i seks

    ...ako gornja glava upravlja donjom previše.... ne valja... ...ako donja glava ne sluša gornju uglavnom...opet ne valja... ...ako gornja glava zna kad donja nastupa, istupa i ustupa mesto drugoj... onda teško može biti ozbiljnijih posledica... ...sve u svemu, sve to zajedno je komplikovana nauka... ...koja nema veze sa matematikom...

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    odlična ideja..ali, sto žena - sto različitih ukusa, opet bi bilo diskusije ko je bolji, izdržljiviji, umešniji i td..sve zavisi od afiniteta..

    mada, od svih 100, ne verujem da bi ijedna izabrala onaj mekši iz Fatine priče..
    ....dobro veče... ja sam Muja, drago mi je...

  13. #13

    Odgovor: Intelekt i seks

    Nije to bas ni tako komplikovano. Samo se treba opustiti, prepustiti i uzivati.
    Toliko polemike oko sexa, a to je jedna lepa i priroda stvar, koja svima nama pruza uzitak i zadovoljstvo. Ponekad smo vicni tome da ga srozamo do vulgarnosti, a svi uzivamo u istom.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  14. #14

    Odgovor: Intelekt i seks

    Ako pod intelektom,vezanim za sex,podrazumevamo sarm,intuitivnost,
    zelja da se partner ~oseti~i onaj urbani smek,onda je za mene to intelekt.
    Mnogo "nacitanih faca"sa seksom i nemaju bas neke veze.

  15. #15

    Odgovor: Intelekt i seks

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Priča Fata drugarici:
    -Imam novog momka. Znaš on je intelektualac.
    -Intelektualac, bona? Kakav je taj?
    -Fin, mnogo fin. Tako lepo priča, vodi me u pozorište, na koncerte.... I ima penis.
    -Šta je to?
    -To ti je nešto kao Mujina kita, samo manje i mekše.

    Ubeđena sam da su ovaj vic osmislili oni koji ne slove za intelektualce.
    I smatram da je čista predrasuda.
    (Ne)postojanje "papira" možda govori nešto, ali ne o ljubavničkim dostignućima.
    Mada, možda bi valjalo organizovati neku degustaciju kako bi se moglo od strane odabranih egzaktno utvrditi i izbodovati.
    ...nemam pojma...znam samo da svaka gospodja posle sexa sa mnom ne zeli da prica...okrene se i ode...e sada...da li je to zato sto sam biJo los u krevetu ili sto sam prirodno glup i buzdovan,ne znam...ali sledeci put cu da pitam...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Seks sa bivšima je ovisnost
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 07:17
  2. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48
  3. Imala seks sa 5.000 muškaraca!
    Autor Turkmenbashi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.08.2010, 15:00
  4. Vazdušni seks
    Autor DrinChe u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.08.2009, 21:54
  5. Seks sa maloletnicama za 200 dinara
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.02.2007, 19:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •