Intelekt i seks - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 34
  1. #16

    Odgovor: Intelekt i seks

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Sa druge strane umetnost od seksa i ljubavi mogu napraviti samo izuzetno istancane osobe, koje su odlicno edukovane i o funkcionisanju ljudskog tela.
    Glasam za ovo drugo...
    Tu se slažem. Samo možda drvoseča dobro zna o funkcionisanju ljudskog tela( više nego verovatno) Verovatno je to ipak pitanje senzibiliteta i nekih pojedinačnih očekivanja. Ni ja ne glasam za drvoseču...
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  2. #17

    Odgovor: Intelekt i seks

    centar sexualnog uzbudjenja,mastovitosti nije nego sve krece iz mozga.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #18

    Odgovor: Intelekt i seks

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    centar sexualnog uzbudjenja,mastovitosti nije nego sve krece iz mozga.
    ...meni uglavnom krene na jedno metar niže... ...a da li dopre nekom do mozga, zavisi od situacije...

  4. #19

    Odgovor: Intelekt i seks

    Stvar afiniteta. kao što neko više voli plavuše ili brinete
    Bitnija je intelektualna spona tj. što reče diktatorka...intuitivnost

  5. #20

    Odgovor: Intelekt i seks

    Sad baš intelekt, ok ,može...lično više padam na smisao za humor, lucidnost, nepredvidivost, ako namirišem da je čovek koji ima tajnu, čovek koji ima šta da kaže ali i prećuti...i ok, ne smeta ako ima šta da pokaže..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #21

    Odgovor: Intelekt i seks

    Jao htela sam da preskočim ali ...

    Ovako, moj muž i ja u krevetu nismo dva intelektualca već dvoje ljudi koji uživaju u fantastičnom seksu!

    Diploma ti služi da se zaposliš i da je mama okači na zid da bude ponosna, sa sesksom to nema veze!

    I što ste bre navalili na te drvoseče? Grube, nenegovene ruke nisu odlika ni drvoseča ni intelektualaca ili vodiš računa o njima ili ne!

    Znam, znam nemam smisla za romantiku...

  7. #22

    Odgovor: Intelekt i seks

    Kakve veze ima diploma sa intelektom i kako je moguće biti duhovit ako si mentalno ograničen

    Ne znam ko je glupe , pa i žene , zapamtio kao nešto dobro što mu se desilo u krevetu...

    A opet ko će ikada priznati i ko je priznao da je glup

    Glup ne zna koliko je glup,a pametan zna ko je pametan...mala nijansa ukoliko je razumete,ali nijanse i stotinke sekunde odlučuju i pol poziciju na startu svake trke F1,a kamoli uživanje...ili da li je iko umro,a da nije bio ubeđen da je imao dobar sex u životu ? Svi misle da su uživali ili umeju,pa čak i pametniji,jer je i to bolje nego da priznaju da im je seksualni život onakav kakav jeste,ako već nije nikakav...Uteha se sama nađe i to lako u sopstvenom mozgu...Surovo,ali je tako

  8. #23

    Odgovor: Intelekt i seks

    Pa nisam siguran da je intelekt potreban za sam čin sex-a..Svi znamo da se i amebe bez problema sex-aju...

    ..biće da je intelekt više oružije da se *žrtva* postavi u sex-ualni čin...

  9. #24

    Odgovor: Intelekt i seks

    Za sam čin seksa intelekt nije potreban, to je tačno. Udeni i "vozi Miško", to svi znaju...
    Ali za nijanse, a one su uglavnom i presudne, čini mi se da ima.
    Sad ja ne bih da izmišljam seksualnu inteligenciju, ali ima velike razlike između glupavog seksa i onog drugog, hajd uslovno da ga nazovem inteligentnim seksom. Možda bi se to moglo objasniti kroz socijalnu i emotivnu inteligenciju, jer je u seksu jako važna i empatija, razumevanje neverbalnih znakova, uspostavljanje odnosa koji maksimalno nadahnjuje obe strane, neke pravovremene reakcije, odustajanje od onoga što izaziva neprijatnost, prave procene, maštovitost, što da ne i duhovitost koja je inače odlika inteligentnih ljudi...
    Seks može biti samo insajd-aut varijanta, ali on je i dobra zabava, sveukupna animacija duha i tela, samim tim je i sposobnost da sa nekim razmenimo takvu vrstu zadovoljstva zahtevan zadatak.
    Velika je predrasuda da žene žele isključivo kurate maratonce, ali to ne važi uvek i kod svake žene, i maštovitost je dosadna ako se samo na njoj insistira... Put do istinskog ženskog zadovoljstva nešto je vrletnija staza, jer za to je pre svega potrebno razumevanje. I tu ne važi jesi li ili nisi lav, nego kapiraš ili ne kapiraš, ruku pod ruku sa osetiš ili ne osetiš...
    Vrag odneo šnalu...

  10. #25

    Odgovor: Intelekt i seks

    pa..ja ne mogu sa budalom..... ..ni sa polusvetom.....
    meni seks nije samo unutra-napolje-unutra-napolje
    za to postoji i vibrator
    seks je bre nesto drugo........krece iz mozga....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #26

    Odgovor: Intelekt i seks

    Da, da... i mi smo krenuli iz mozgova. Vrlo je važno kakvih.

  12. #27

    Odgovor: Intelekt i seks

    Pre svega smatram da intelekt nema veze sa zanimanjem...koliko ima inteligentnih ljudi koji nisu zavrsili fakultet (iz raznoraznih razloga), dok s' druge strane (videla i licno) masu retarda koji su pozavrsavali visoke skole...

    Tako da ova predrasuda pada u vodu....
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #28

    Odgovor: Intelekt i seks

    Pa sad ako se pod intelektom smatra malo hemije,fizike a bogme i matematike.....verovatno da bi imalo

    Moja malenkost misli da vise ima veze sa mastovitoscu. Jel se i to racuna u intelekt
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #29

    Odgovor: Intelekt i seks

    jachi intelekt- razvijenija mashta, osetljivija chulnost...


    Ima mišljenja da su inteklektualci lošiji ljubavnici od, recimo, majstora, ili radnika, odnosno onih koji nisu završili neke visoke škole, ili ih uopšte nemaju.
    ma vazi! mada nikad nisam sa majstorima i sl....
    slichna predrasuda vazi i shto se tiche voznje auta, sto opet, uopste ne znachi da je tachno.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  15. #30

    Odgovor: Intelekt i seks

    Mislim da je Biter pogodio suštinu .
    Neko silno "vrednovanje" ili poređenje pre svega se mora obaviti uz istu "startnu poziciju".
    Biter pomenu "ludo i brzo" gde je goli instinkt, "brza hrana" i mnogo energije. Priznaćemo da svi mi , ponekada, imamo takvu potrebu (čak se sa osmehom sećamo takvih doživljaja ).
    Ali...neke dame uzimaju u obzir dužu vezu gde do izražaja dolazi mnogo momenata koji zahtevaju "socijalnu inteligenciju" da bi sex bio "za pamćenje".
    Prema tome ..nije isto da li je sex sa nekim koji je "za po kući" (kako ja volim da kažem ) ili "iza kuće" (kako moja prijateljica zove taj tip ) ili je to stalna sexualna ( i često i ljubavna) veza.
    Nema generalizacije...odsustvo osećanja potreba partnerke može biti jednako i kod čobanina (manjak kontakata sa ženskom populacijom) i kod sistem administratora (previše vremena za kompom... a premalo sa ženama ).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Seks sa bivšima je ovisnost
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 07:17
  2. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48
  3. Imala seks sa 5.000 muškaraca!
    Autor Turkmenbashi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.08.2010, 15:00
  4. Vazdušni seks
    Autor DrinChe u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.08.2009, 21:54
  5. Seks sa maloletnicama za 200 dinara
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.02.2007, 19:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •