Radikali - ko su oni ? - Strana 8
Strana 8 od 26 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 384
  1. #106

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    A da probaš da čitaš i nickove pored postova, pa ćeš tako bolje da pohvataš šta je ko rekao?

    I drži se teme, a sve što imaš sa članom, koji nije "ovo" već ima svoj nick, reši preko pp.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #107

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    E Bobiska, sad sam stvarno uveren da ti kultura nije jaca, strana.
    Cuj, kreatura. Vidis Bobice sada si se potpuno otkrio i nemoc pokazao vredjanjem jedne dame. Vidis Bobiska bio sam u pravu da sa tobom ne treba nastavljati polemiku jer ti u sustini licis na pripadnika SA odreda u Hitlerovoj Nemackoj. Ovako nesto ni Canak ne bi izgovorio, pa ovo pokazuje stepen tvoje pameti i tolerancije.
    E a sto se tvoje pismenosti tice, pazi, znas i dve prosirene da napises.

    Bobi, sta je to fasizam ?
    Bobi pogledaj na netu !
    Bobi nauci nesta !

    Ja se izvinjavam moderatoru ali "ovo" je preteralo sa onim kreatura.
    Zoran
    @masada

    Da li ti imash neshto protiv mene? Ovo je vec drugi put da mi podmecesh da sam nekoga uvredio, ili rekao neshto shto nisam. Ako sam prvi put mislio da je to bilo greshkom, kao shto si mi i rekao na pp, sada sam sasvim uveren da to radish namerno.

    U chemu je tvoj problem? Kazhi mi shta tachno pokushavash da uradish?

    Ako ti se moji stavovi ne svidjaju, jednostavno, nemoj da polemishesh samnom, i reshena stvar. Ovo je stvarno nisko.

    Vrlo nisko, moj politichki protivniche....

  3. #108

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Izvinjenje, moja greska.
    Ko radi gresi, ko pise gresi, pa eto desi se i meni.




    Zoran
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  4. #109

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    E Jerry, sad sam stvarno uveren da ti kultura nije jaca, strana.
    Cuj, kreatura. Vidis Jerrry sada si se potpuno otkrio i nemoc pokazao vredjanjem jedne dame. Vidis Bobiska bio sam u pravu da sa tobom ne treba nastavljati polemiku jer ti u sustini licis na pripadnika SA odreda u Hitlerovoj Nemackoj. Ovako nesto ni Canak ne bi izgovorio, pa ovo pokazuje stepen tvoje pameti i tolerancije.
    E a sto se tvoje pismenosti tice, pazi, znas i dve prosirene da napises.

    Jerry, sta je to fasizam ?
    Jerry pogledaj na netu !
    Jerry nauci nesta !

    Ja se izvinjavam moderatoru ali "ovo" je preteralo sa onim kreatura.


    Zoran
    E , baš sam se obradovao da će g-đica Maja da bude predsednica i prava radikalka na čelu Srbije!A , ti tako ?Kakav si ti to radikal ?Možda lažni ?Zbunio si me !
    Znači da ti nisi da MG bude kandidat za predsednika , pa za koga si onda ?Vidiš da sam te podržao u tome , a ti tako uzvraćaš ?Nisi me shvatio možda ?Ja nju nisam vređao , jer da sam je uvredio ona bi me tužila , ali eto vidiš , još nije !
    Evo i ja se slažem da bi MG bila idealan kandidat za predsednika !Samo , ko će onda biti (pred)gradonačelnik Novog Sada jer g-đica Maja još nije izabralal svog zamenika ?To mene brine !

    A ti misliš na inicijale - to može svašta da znači !Zamisli se -Krasiću !

    Jedna od definicija fašizma :Fašizam se često opisuje kao ekstremni oblik nacionalizma, s obzirom da su većina država u kojima se pojavio bile nacionalne države. U višeetničkim sredinama se fašizam često manifestirao kroz etničku, rasnu i vjersku netoleranciju, čiji je krajnji izraz bio Holokaust.
    Poruku je izmenio Jerry021, 02.07.2007 u 20:07

  5. #110

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    I ovde se završava prepucavanje Jerry021 i masade, u suprotnom...

  6. #111

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Tacno zavrsavamo i nastavljamo sa pp ali njegove su neukusne.

    Nego:
    Radikali su najbrojnija stranka u Srbiji i Vojvodini !
    Radikali imaju najvise biraca !
    Radikali ce na zalost demokratskog bloka i Evrope uvesti Srbiju u Evropsku uniju posto se to nece desiti do 2015 , tako sam nesto cini mi se ucio u predmetu Pravo EU.

    Kome nesto nije jasno pojasnicu.

    Zoran
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  7. #112

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ja mogu da razumem kada neko mrzi Vučića, Tomu, Šešelja i ostalu radikalsku bratiju. Ali ne mogu da razumem da neko može da mrzi Maju Gojković i da je pri tom džentlmenski nazove "kreaturom".

    Ženu koja se nikad nije eksponirala u javnosti, nije lepila kojekakve plakate, nije mahala oružjem, ne nosi bedž sa likom Šešelja, govori i ponaša se normalno - tim imenom samo može nazvati osoba koja je to, koja je puna zlobe, zavisti i kojoj je važno ko je na vlasti, a ne kako taj na vlasti radi.

    Fakultetski obrazovana, kulturna i vaspitana žena, koja je karijeru gradila sama i polako, uspešno se dokazujući u svakom segmentu, počev od uspešnog advokata, pa do veoma uspešne i sposobne osobe u upravljanju drugim po veličini gradom u Srbiji. Naročito joj treba odati priznanje, jer joj se sa druge strane nalaze bitange i probisveti, koji na svaki način pokučavaju da omalovaže njen trud i rad, počev od priča da će biti ukinut Exit (a dogodine sa pričama kako grad finansira Exit - odlučite se gospodo, ako ga ukine ne valja, ako ga finansira opet ne valja) i o tome kako će radikal da vlada gradom u kome ima i nesrpskog stanovništva i koje treba da pakuje kofere, jer će ih zla Maja sve poslati u logor i tako dalje. Svaki uspeh u gradu se omalovažava, sve što je urađeno se nipodaštava, a to što za osam godina vladavine prethodnog gradonačelnika u gradu nije zasađen ni jedan cvet, nema veze. Važno je da on demokrata.

    E pa gospodo, malo ste zajebali, tj. Maja vas je razbila ko beba zvečku. Sve što ste joj podmetali i poturali ste poduvali. Možete samo da je mrzite, kada ste već toliko retardirani da nećete da priznate uspeh i da uživate u njemu.

    I najvažnije od svega - ja na nju ne gledam kao pripadnika SRS-a, već kao mog gradonačelnika koji je u potpunosti ispunio sva moja očekivanja, čak i ona optimistička. To što je iz te stranke mi ni najmanje ne smeta, mada bih najiskrenije voleo da napusti tu stranku i da krene sama. Dokazala je da može.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #113

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Tacno zavrsavamo i nastavljamo sa pp ali njegove su neukusne.

    Nego:
    Radikali su najbrojnija stranka u Srbiji i Vojvodini !
    Radikali imaju najvise biraca !
    Radikali ce na zalost demokratskog bloka i Evrope uvesti Srbiju u Evropsku uniju posto se to nece desiti do 2015 , tako sam nesto cini mi se ucio u predmetu Pravo EU.

    Kome nesto nije jasno pojasnicu.

    Zoran
    Nisi završio !Zaboravio si da kažeš da je za to zaslužan politički nepismen narod koji i dalje glasa za svog neprijatelja !

  9. #114

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Nisi završio !Zaboravio si da kažeš da je za to zaslužan politički nepismen narod koji i dalje glasa za svog neprijatelja !
    E da u pravu si, taj narod glasa za veliki demokratski blok, narodnjacki blok, mali demokratski blok i za par kombi stranaka.


    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  10. #115

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Nisi završio !Zaboravio si da kažeš da je za to zaslužan politički nepismen narod koji i dalje glasa za svog neprijatelja !
    "Politicki pismeni prijatelju", sto se glasanja tice, nisi shvatio poentu. Narod jos od doba Milosevica glasa protiv. Glasao je protiv njega, pa onda i protiv demokrature. Uglavnom protiv.
    "Za", jos uvek, glasaju samo oni koji su clanovi stranke. I nazalost oni koji previse vremena provode ispred TV ekrana gledajuci EPP. A tamo su do sada mogli da vide:
    (Crveni RTS)
    - kako nam tece med i mleko,
    - kako je nama dobro samo to obicni gradjanin "ne vidi" (sram ga bilo)
    - kako opozicija radi protiv Srpskih nacionalnih interesa
    - kako smo jaci od Nato pakta
    - kako Nato nije bacao radioaktivne bombe
    - kako smo pobedili Nato, a odmah zatim
    (Plavi RTS)
    - kako nas Nato voli i pomaze
    - kako nas EU voli i pomaze
    - kako opozicija radi protiv Srpskih nacionalnih interesa
    - kako kad udjemo u EU ima da tece med i mleko
    - kako je nama dobro samo to obicni gradjanin "ne vidi" (sram ga bilo)

    I kako da glasamo "protiv vlasti" kad je na TV-u sve tako ruzicasto. To mogu samo zlobnici poput mene koji su politicki neobrazovani (mozak mi nije ispran masnom sodom) jer ko u glavi ima mozga i u naznakama glasace "protiv".
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  11. #116

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    "Politicki pismeni prijatelju", sto se glasanja tice, nisi shvatio poentu. Narod jos od doba Milosevica glasa protiv. Glasao je protiv njega, pa onda i protiv demokrature. Uglavnom protiv.
    "Za", jos uvek, glasaju samo oni koji su clanovi stranke. I nazalost oni koji previse vremena provode ispred TV ekrana gledajuci EPP. A tamo su do sada mogli da vide:
    (Crveni RTS)
    - kako nam tece med i mleko,
    - kako je nama dobro samo to obicni gradjanin "ne vidi" (sram ga bilo)
    - kako opozicija radi protiv Srpskih nacionalnih interesa
    - kako smo jaci od Nato pakta
    - kako Nato nije bacao radioaktivne bombe
    - kako smo pobedili Nato, a odmah zatim
    (Plavi RTS)
    - kako nas Nato voli i pomaze
    - kako nas EU voli i pomaze
    - kako opozicija radi protiv Srpskih nacionalnih interesa
    - kako kad udjemo u EU ima da tece med i mleko
    - kako je nama dobro samo to obicni gradjanin "ne vidi" (sram ga bilo)

    I kako da glasamo "protiv vlasti" kad je na TV-u sve tako ruzicasto. To mogu samo zlobnici poput mene koji su politicki neobrazovani (mozak mi nije ispran masnom sodom) jer ko u glavi ima mozga i u naznakama glasace "protiv".
    Najlakše je uvek biti protiv nečega , a ne dati odgovor na pitanja !To je politika radikala !

  12. #117

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Fasces ili fasio, svezanj pruca sa sekirom u sredini olicavao je jedinstvo rimskog naroda i senata oliceno u drzavi.





    A sto se tice Srpske Radikalne Stranke tice mozemo se pohvaliti da smo imali ministra bez portfelja romske nacionalnosti, poslanike svih nacija i vera a isto je i u ovom sazivu parlamenta!
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  13. #118

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Najlakše je uvek biti protiv nečega , a ne dati odgovor na pitanja !To je politika radikala !
    Nije rec ovde da li je to politika Radikala, nego stav naroda i to vise od milion punoletnih lica Srbije. Zar mislis da Radikalna Stranka ima preko milion clanova?
    Svojim postom bacas prasinu u oci. Klasicna zamena teza. Zar mislis da u Srbiji ogroman procenat njenog stanovnistva ima radikalan stav? Da je narod slep?
    Narod vidi da je Srbija u problemima do guse pa glasa protiv.

    Kad nam na celo dodje vlast koja ce voditi Srbiju napred, u boljitak i sve dodje na svoje mesto, radikali ce spasti na procenat koji imaju u svim "normalnim" zemljama.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  14. #119

    01 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ko su oni?....tesko je reci,ali jedno je sigurno:"nisu oni koji se izvinjavaju Hrvatima za sve zlocine pocinjene nad njima(Kozara,Jasenovac,Blatusa(1993),Lora(1992-95))ne izvinjavaju se Muslimanima za sve kolceve koji su bili okrvavljeni Srpskom krvlju,ne izvinjavaju se za Oluju,Milosrdnog Andjela......i jos more pokolja i zlocina gde su Srbi trcali da budu zaklani!Mozda bi trebali da prate trend koji vlada Evropom!Da se izvinjavaju i za ono sto nisu,a mozda su mislili da jesu.da se izvinjavaju u ime Srba kojih je pre 2 sv rata bilo 1:1 sa Englezima,ali danas posle zlocina nacinjenih na njima ima ih taman da stanu pod sljivu!To su mozda oni kojima je jos uvek ponos i cast ispred interesa.Priznat cu vam, da trenutno na politickoj sceni ne postoji osoba koja moze ovu Srbiju odvesti iz dna na kom se nalazi,ali se pitam da li bi Srbija bila na ovom dnu da je Srbin izabrao Nikolu Pasica ili Vojislava Seselja onda kad je to Srbiji bilo potrebno.Nisam glasao za radikale nikada.Nisam ni clan te stranke.Clan sam Nove Srbije,ali realno posmatram stvari oko sebe,jer imam decu koja ce mozda da nose teret svega ovoga sto nam Demokrate donose.Ja sam otplacivao dugove Komunizma,a boga molim da moji klinci ne otplacuju dugove ovih demokrata!
    TO SAM JA !!!!

  15. #120

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    Ko su oni?....tesko je reci,ali jedno je sigurno:"nisu oni koji se izvinjavaju Hrvatima za sve zlocine pocinjene nad njima(Kozara,Jasenovac,Blatusa(1993),Lora(1992-95))ne izvinjavaju se Muslimanima za sve kolceve koji su bili okrvavljeni Srpskom krvlju,ne izvinjavaju se za Oluju,Milosrdnog Andjela......i jos more pokolja i zlocina gde su Srbi trcali da budu zaklani!Mozda bi trebali da prate trend koji vlada Evropom!Da se izvinjavaju i za ono sto nisu,a mozda su mislili da jesu.da se izvinjavaju u ime Srba kojih je pre 2 sv rata bilo 1:1 sa Englezima,ali danas posle zlocina nacinjenih na njima ima ih taman da stanu pod sljivu!To su mozda oni kojima je jos uvek ponos i cast ispred interesa.Priznat cu vam, da trenutno na politickoj sceni ne postoji osoba koja moze ovu Srbiju odvesti iz dna na kom se nalazi,ali se pitam da li bi Srbija bila na ovom dnu da je Srbin izabrao Nikolu Pasica ili Vojislava Seselja onda kad je to Srbiji bilo potrebno.Nisam glasao za radikale nikada.Nisam ni clan te stranke.Clan sam Nove Srbije,ali realno posmatram stvari oko sebe,jer imam decu koja ce mozda da nose teret svega ovoga sto nam Demokrate donose.Ja sam otplacivao dugove Komunizma,a boga molim da moji klinci ne otplacuju dugove ovih demokrata!
    Pozdravio te Velja selja! Ipak ste svi vi isti, nema razlike.NS =DSS=SRS

Strana 8 od 26 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •