Radikali - ko su oni ? - Strana 26
Strana 26 od 26 PrvaPrva ... 16242526
Prikaz rezultata 376 do 384 od ukupno 384
  1. #376

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Pa to su oni što bacaju kletve.
    Početak i kraj

  2. #377

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    I bi KRAJ
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/

  3. #378

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    ...radikali su kao tinejdzeri jer nose bedzeve,,,

  4. #379

    10 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/

  5. #380

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Meni je sad bolje.. hehe..
    sad dobijam dva sendviča: i od radikala i od naprednjaka.. hehe..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  6. #381

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Gospodo iz Vojvodine, jadno li je i to vase rezonovanje cijele stvari. Ko je Srbin znace o cemu govorim, a ostali znam da su 'demokrate'. E, pa jedno je sigurno, a to je da su jedini radikali cijelo vrijeme zagovarali srpstvo s vise dostojanstva od drugih. Jedini su bili uz izbjeglice i uvjek beskompromisno branili Kosovo. Kosovo je prodato. Uzalud je tjesiti taj ubogi svijet dolje nekim praznim obecanjima. Sledeca je Vojvodina. Vjerujte vi svima. Da ste se opekli kao mi, ne bi vjerovali tako slijepo. Imate Madjare, Canka, ... Meni, licno, se ne svidja kruta politika koju radikali vode vezano za saradnju sa svijetom. Ali pogledajte vi malo bolje ko je taj svijet. Zar to nisu oni koji su nas bombardovali? Ili mozda oni koji su priznali Kosovo kao nezavisno, a ako je ista srpsko to je ono? Kako su postupili sa Juznom Osetijom? E, tu je druga politika. Ista stvar, dva nacina rjesavanja. Eto sta je politika i diplomatija-licemjerje, tacnije kurva.
    Samo vi vjerujte da ce biti bolje i kad polizemo dupe EU pa nas prime... Tad ce se tek raditi, raditi krvavo i zaradjivati. Prodajite nase fabrike i to za sitne pare, obecavajte kule i gradove... Narod ste milion puta iznevjerili, krpi se kraj s krajem jedva... Obecavaju vam bogzna sta prije izbora, a onda kazu da je NIS vredniji nego je ponudjeno. ITD. Iskreno, i meni se smucilo slusati onu skupstinu i one zeneturine sto kunu i proklinju. Gdje je tu moral, ako vec nema pristojnosti... Kako god, nadam se da ce Napredna stranka zadrzati dostojanstvo radikala a umjereniju politiku, okrenutu za saradnju sa svijetom, ali, ali, ali ne po svaku cijenu kako to cine demokrate!!!!!!!
    Bas njih briga za nas. Sta se promijenilo za osam godina? Nego, evo vam jedan primjer kurvanja-jel znate ko je Ivica Dacic? Slobina sjenka. Sjecate se kakvu politiku su oni vodili, sjecate se da su bombardovali Srbiju radi nje, mada tu je bilo malo i dostojanstva,... E pa, taj Ivica se covjek premisljao i premisljao i pristupio onim koji su mu vise odgovarali iako su po politickom programu mozda socijalisti blizi radikalima... Sad se Dacic ne skida s tv-a. Ministar policije... Srbijo, jesi luda k'o... Ha ha ha i ha... o, prepariracu se od smijeha, a smijem se od muke.
    Ne nadajte se previse ni od jednih. Politika je licemjerje. Crnogorci i Mekedonci priznase Kosovo iako narod u tim zemljama nije za to. Eto kako funkcionisu stvari. Interesi... Kad bi se Crna Gora otcijepila da nemaju Albance? Na referendumu je bilo skoro pola-pola...
    Pogledajte Republiku Srpsku, ne dozvolite da se stranci uvuku u Srbiju toliko. Narod se tamo ne pita ni 1%. Da podsjetim, Nikola Poplasen je bio izabran za predsjednika voljom gradjana ali ga je Visoki predstavnik jednostavno smijenio. Zasto, kako moze to? E, eto moze. To je danasnji svijet. Tome i vi tezite ulizivajuci se njima. Treba odrzati dozu dostojanstva. Treba izbalansirati s ovim rezimom. Zapitajte se malo da ne zivite u drzavi gdje skoro nema alternative. Napravite je, ukljucite mozak, probudite se... Jedan Miskovic diktira cijene... Situacija je i vise nego jadna. Treba nesto mijenjati, ali ne po svaku cijenu, tj. ne gazimo sebe prodavajuci se strancima za sitne pare jer oni nisu tu radi nas vec radi sebe...
    Poruku je izmenio ZoricaKosjerina, 11.10.2008 u 02:48

  7. #382

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Izgleda da je autor(ka) gornjeg teksta jedan od ostataka ''jogurt revolucije'' jer rečnik posta govori tako. Što se vi brinete o Vojvodini draga Zorice, a vidim, po lokaciji, da uživate blagodeti Novog Sada. Svako ima pravo da ima svoj politički stav, ali nikako da veliča jednu politiku propasti i posrnuća ove države. Radikali (oni stari) su zlo ove države bili devedesetih godina. Pokušali su da budu zlo i u Republici Srpskoj, kad je već pominjete, pa ih je narod za sva vremena zbrisao sa političke scene. Nadam se da će i ovo njihovo cepanje u Srbiji dovesti do istog rezultata.
    Ksenofobija je vrlo bliska svakom onom ko razmišlja kao vi. Ne vidim ni jedan razlog da se Srbija zatvori i živi sama u nekakvoj samoizolaciji. Šešeljevski metodi ''nama ne treba Evropa'' kao i oni istorijski ''Rijeka, Karlobag, Karlovac, Ogulin, Virovitica'' su propali, ali i povukli dobar deo srpskog naroda sa sobom.
    Prema tome, ni jednom mi rečju nemojte spočitavati dobrobit radikala.
    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...

  8. #383

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Gašpar kaže: Pogledaj poruku
    Izgleda da je autor(ka) gornjeg teksta jedan od ostataka ''jogurt revolucije'' jer rečnik posta govori tako. Što se vi brinete o Vojvodini draga Zorice, a vidim, po lokaciji, da uživate blagodeti Novog Sada. Svako ima pravo da ima svoj politički stav, ali nikako da veliča jednu politiku propasti i posrnuća ove države. Radikali (oni stari) su zlo ove države bili devedesetih godina. Pokušali su da budu zlo i u Republici Srpskoj, kad je već pominjete, pa ih je narod za sva vremena zbrisao sa političke scene. Nadam se da će i ovo njihovo cepanje u Srbiji dovesti do istog rezultata.
    Ksenofobija je vrlo bliska svakom onom ko razmišlja kao vi. Ne vidim ni jedan razlog da se Srbija zatvori i živi sama u nekakvoj samoizolaciji. Šešeljevski metodi ''nama ne treba Evropa'' kao i oni istorijski ''Rijeka, Karlobag, Karlovac, Ogulin, Virovitica'' su propali, ali i povukli dobar deo srpskog naroda sa sobom.
    Prema tome, ni jednom mi rečju nemojte spočitavati dobrobit radikala.
    Minhenska skola,sto bi rekao Kriger...moras opet angazovati Misirca...za ove druge

  9. #384

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Бабо, дедо, даиџа, амиџа...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 26 od 26 PrvaPrva ... 16242526

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •