Radikali - ko su oni ? - Strana 21
Strana 21 od 26 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 384
  1. #301

    06 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Shta tebi zvechko o5 nije jasno?


    jBT
    od svih zzivih
    bash on nasho da su buni
    Zato sto su tvoje sale neumjesne i na krivom mjestu postirane.

    Eto to mi nije jasno...

  2. #302

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    ja
    da sam Tarmi
    sad odma okrenuo bi stranu
    mislim list
    to jes' promenio bi stranku
    mislim priklonio bi se drugoj stranci
    a sOvom obriso
    mislim opanci


    ma presho bi pravo u espees bez razmishljanja
    mislim bez mozga



    al nisam



    a ti 5ice
    nemo te pa tebe olupam
    ko dete zvechku


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #303

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Pa na zalost, vode ih glupavi ljudi. Medju njima ima prilicno pametnih, fakultetski obrazovanih. Iako nisam radikal, moram reci svaka cast Aleksandru Martinovicu (ko gleda prenose Skupstine zna o kome pricam).

  4. #304

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat purple rose kaže: Pogledaj poruku
    Pa na zalost, vode ih glupavi ljudi. Medju njima ima prilicno pametnih, fakultetski obrazovanih. Iako nisam radikal, moram reci svaka cast Aleksandru Martinovicu (ko gleda prenose Skupstine zna o kome pricam).
    da,iz Rume,retko pametan covek.

  5. #305

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Rodjen je valjda u Gradisci, kontam da je iz tih razloga (ako je izbegao) clan SRS. Asistent je na Pravnom fakultetu u NS.

  6. #306

    05 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Na razlike se treba navići ili otići ... negde ...
    Više puta sam sankcionisan od strane administratora, pisao sam velikim slovima, eto ...
    trebao sam psovati i vredjati, prošao bih bolje
    Zato tako malo i imam poruka

    Ovo što imam da izjavim je sitno, ali iz iskustva i mojih i pametnih drugih:
    nemojte verovati nikada:


    Radikalima kada su na i u vlasti.
    Ženama koje vas bezuslovno vole.
    Rusima, kada vas brane.

    ima još puno toga, ko razume shvatiće, ostalima ne vredi objašnjavati

    Da se vratimo temi i još jednom pitanju:

    Šta će SRS, ako Rusi priznaju nezavisno Kosovo (valjda i Metohiju)
    možda biti razočarani, kao i 1999. kada nisu našli ulaz u Jadransko more.

  7. #307

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat 3oka kaže: Pogledaj poruku

    Ovo što imam da izjavim je sitno, ali iz iskustva i mojih i pametnih drugih:
    nemojte verovati nikada:


    Radikalima kada su na i u vlasti.
    Ženama koje vas bezuslovno vole.
    Rusima, kada vas brane.
    ...ja bih samo ovo prvo promenio u : političarima svih fela .... ...sve ostalo se slazem...

  8. #308

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    ... ja bih dodao : nikad ne verujte zenama
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #309

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Evo, ja ću da branim žene. Nemojte tako o njima..









    ...naravno, izuzev onih radikalki u poslaničkim klupama. Njima zameram samo da su se priklonili politici (ili parama) koji ima muško-šovinističke primese....



    Inače... radikali opet ne mogu da se suzdrže: kažu ako u skupštini ne bude po njihovom, oni će masu pred skupštinu i onda će sprečiti rad skupštine svim sredstvima. To je Toma rekao danas.
    Poruku je izmenio itebejac, 30.08.2008 u 13:33
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  10. #310

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Evo, ja ću da branim žene. Nemojte tako o njima..









    ...naravno, izuzev onih radikalki u poslaničkim klupama. Njima zameram samo da su se priklonili politici (ili parama) koji ima muško-šovinističke primese....
    ..svaka cast za ,vec poznati ,izliv ljubavi i tolerancije prema "svim" zenama i neistomisljenicima...

  11. #311

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Evo, ja ću da branim žene. Nemojte tako o njima..
    ...naravno, izuzev onih radikalki u poslaničkim klupama. Njima zameram samo da su se priklonili politici (ili parama) koji ima muško-šovinističke primese....

    Inače... radikali opet ne mogu da se suzdrže: kažu ako u skupštini ne bude po njihovom, oni će masu pred skupštinu i onda će sprečiti rad skupštine svim sredstvima. To je Toma rekao danas.
    Čitajući ovu rasustičku izjavu o ženama, ne mogu da se otmem utisku da kaod autora citiranog posta prvo i jedino mesto u srcu zauzimaju mauškarci.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #312

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Čitajući ovu rasustičku izjavu o ženama, ne mogu da se otmem utisku da kaod autora citiranog posta prvo i jedino mesto u srcu zauzimaju mauškarci.
    rasistička izjava o ženama?!

    Memento izgubio si sav svoj kredit kod mene. Ostani na temama kulture, jer se u to razumeš. Tamo za razliku od ovih ostavljaš dobre komente. Ali, ovo...

    Prvo mesto u mom srcu pripada Bogu, a na drugom mestu svi ostali bez obzira na veru, pol, naciju, ili starosnu dob itd.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  13. #313

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    rasistička izjava o ženama?!

    Memento izgubio si sav svoj kredit kod mene. Ostani na temama kulture, jer se u to razumeš. Tamo za razliku od ovih ostavljaš dobre komente. Ali, ovo...

    Prvo mesto u mom srcu pripada Bogu, a na drugom mestu svi ostali bez obzira na veru, pol, naciju, ili starosnu dob itd.
    "Ko čemu, kurva o poštenju, oficir o unapređenju, a vojnik o skraćenju."

    Ovo je jedna od novijih izreka koja je proizišla iz narodne mudrosti na ovim prostorima. Ja bih dodao samo i ovo:

    a Itebejac non stop o svom nepristrasnom pogledu na ljude bez obzira na njihov pol, veru naciju, ili starosnu dob.

    Reči su lepe, ali za razliku od njih, dela su konkretizacija naših karaktera. Ja zaista i pored najbolje volje ne mogu da to i uočim. Ono što dominira u tvojim postovima je po mom mišljenju jedan prenaglašeni lokal patriotizam, ali ta ljubav prema svom zavičaju se ne vidi baš i prema svim članovima lokalne zajednice, već samo prema onima koji doživljavaju Zrenjanin i Vojvodinu kao Austrougarsku, za sada duhovnu, guberniju u kojoj važe u najvećem stepenu one vrednosti koje su na tim prostorima vredele pre 1918. godine.

    Sve što inklinira od pomenutog je, preme tebi, primitivno, necivilizovano, a da ne pominjem tvoj ksenofobičan odnos prema svima koji nisu vojvođani na način kako ti zamišljaš...

    Jedan od tvojih poslednjih postova u kojima navodno braniš žene je više nego degutantan, jer ističeš njihove fizičke karakteristike u njegativnoj konotaciji, jer su pripadnice političke opcije koju ne voliš. Međutim taj post je i logično finale jednog karaktera u kome se sasvim jasno mogu uočiti netolerancija, isključivost i netrpeljivost prema svima onima koji ne misle kao ti...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #314

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Хехе ... врло детаљна анализа и озбиљна студија нечега што се зове радикал. То сам и очекивао да ћу наћи на овој теми ... дуго ме није било

    Уствари - постоји ли радикал, демократа, социјалиста ?

    Или су то све наши Срби (и остали) завађени око неке глупости, да би им се смело размишљање и пажња са нечег много важнијег ? Ја не знам ...
    Лепа Војводина - лепа и Србија !!

  15. #315

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    rasistička izjava o ženama?!

    Memento izgubio si sav svoj kredit kod mene. Ostani na temama kulture, jer se u to razumeš. Tamo za razliku od ovih ostavljaš dobre komente. Ali, ovo...

    Prvo mesto u mom srcu pripada Bogu, a na drugom mestu svi ostali bez obzira na veru, pol, naciju, ili starosnu dob itd.
    ...ljubav prema Bogu iskazana mackom u molitvi na avataru,strašno...

Strana 21 od 26 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •