Biatlon: Svetski Kup 2008/2009 - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009



    Oberhof (Ger) Štafeta Žene 46 km

    1. RUSSIA (RUS) 0+1.... 1:16:47.76
    2. UKRAINE (UKR) 0+0.... +1:10.2
    3. GERMANY (GER) 0+2.... +1:31.4
    4. FRANCE (FRA) 0+0.... +2:14.6
    5. CHINA (CHN) 1+0.... +2:26.1
    6. POLAND (POL) 0+3.... +3:26.1
    7. SWEDEN (SWE) 0+1.... +3:40.8
    8. BELARUS (BLR) 0+0.... +3:58.0
    9. CZECH REPUBLIC (CZE) 0+1.... +4:57.1
    10. KAZAKSTAN (KAZ) 4+1.... +8:35.7
    11. ROMANIA (ROU) 5+0.... +9:22.1


    ukupni poredak 3/6
    1. Rusija ... 180
    2. Nemačka ... 145
    3. Francuska ... 139
    4. Ukrajna ... 134
    5. Poljska ... 112




    Oberhof (Ger) Štafeta Muškarci 47,5 km

    1. AUSTRIA (AUT) 0+0.... 1:19:36.61
    2. RUSSIA (RUS) 0+0.... +8.7
    3. GERMANY (GER) 0+1.... +19.2
    4. NORWAY (NOR) 1+1.... +1:16.0
    5. FRANCE (FRA) 1+0.... +1:56.5
    6. BELARUS (BLR) 0+0.... +2:11.2
    7. SWITZERLAND (SUI) 0+0.... +2:29.1
    8. SLOVAKIA (SVK) 0+0.... +2:38.7
    9. SWEDEN (SWE) 0+2.... +2:52.0
    10. CZECH REPUBLIC (CZE) 0+1.... +3:21.4
    11. USA (USA) 1+0.... +3:23.9
    12. SLOVENIA (SLO) 0+1.... +4:42.1
    13. ITALY (ITA) 4+2.... +5:12.8
    14. UKRAINE (UKR) 0+2.... +5:22.7
    15. JAPAN (JPN) 1+0.... +5:31.6
    16. LATVIA (LAT) 0+0.... +6:19.9
    17. FINLAND (FIN) 0+0.... +7:00.9
    18. ESTONIA (EST) 7+0.... +8:23.4
    19. BULGARIA (BUL) 3+2.... +11:08.0
    20. GREAT BRITAIN (GBR) 1+0.... +11:08.1


    ukupan poredak 3/6
    01.Austrija ... 174
    02.Rusija ... 154
    03.Švedska ... 124
    04.Nemačka ... 123
    05.Norveška ... 122
    ...................
    23 Srbija ... 36
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009



    Pobeda Ekatarine Jurjeva
    Oberhof (Ger) Žene 7,5 km - Sprint
    1. IOURIEVA Ekaterina RUS 1+0... 22:09.7 0.0
    2. HENKEL Andrea GER 0+0.... +2.4
    3. JONSSON Helena SWE 0+0.... +19.6
    4. BERGER Tora NOR 0+0.... +20.3
    5. MEDVEDTSEVA Olga RUS 0+0.... +24.7
    6. WILHELM Kati GER 1+0.... +25.5
    7. DOMRACHEVA Darya BLR 0+1.... +27.0
    8. SLEPTSOVA Svetlana RUS 0+1.... +27.9
    9. BRUNET Marie Laure FRA 0+0.... +28.7
    10. TOFALVI Eva ROU 0+0.... +29.8
    11. AKHATOVA Albina RUS 0+0.... +36.8
    12. LIU Xianying CHN 1+0.... +41.3
    13. NEUNER Magdalena GER 1+2.... +43.3
    14. LIU Yuan-Yuan CHN 0+0.... +1:01.9
    15. KHVOSTENKO Oksana UKR 0+0.... +1:03.2
    16. FLATLAND Ann Kristin Aafedt NOR 1+0.... +1:03.8
    17. SEMERENKO Valj UKR 0+1.... +1:03.9
    18. HAUSWALD Simone GER 0+2.... +1:13.1
    19. ZAITSEVA Olga RUS 1+1.... +1:14.1
    20. WANG Chunli CHN 2+1.... +1:18.7


    Tabela - Sprint 4/10
    1. SLEPTSOVA Svetlana RUS.... 154
    2. IOURIEVA Ekaterina RUS.... 121
    3. NEUNER Magdalena GER.... 104
    4. AKHATOVA Albina RUS.... 97
    5. BECK Martina GER.... 97


    Generalni plasman 8/26
    1. SLEPTSOVA Svetlana RUS.... 327
    2. BECK Martina GER.... 278
    3. IOURIEVA Ekaterina RUS.... 277
    4. JONSSON Helena SWE.... 235
    5. AKHATOVA Albina RUS.... 230


    sledeće na programu
    10.Jan. 17:20 - Muškarci/Sprint 10 km

    IBU
    photo: Christian Manzoni
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009



    Poljak Tomaž Sikora je na čelo trke za veliki kristalni globus nakon razočaravajućeg 25-og mesta u jučerašnjoj sprint trci norvežanina Emila Hegle Svendsena

    Oberhof (Ger) Muškarci 10 km - Sprint
    1. TCHOUDOV Maxim RUS 0+0... 25:49.5
    2. ROESCH Michael GER 0+0... +12.7
    3. SIKORA Tomasz POL 1+0... +25.2
    4. SLESINGR Michal CZE 0+0... +33.2
    5. STEPHAN Christoph GER 0+1... +36.8
    6. YAROSHENKO Dmitri RUS 0+1... +37.0
    7. BIRNBACHER Andreas GER 1+0... +46.7
    8. PEIFFER Arnd GER 1+0... +49.7
    9. HAFSAS Ronny NOR 1+2... +52.3
    10. EBERHARD Tobias AUT 1+1... +56.3
    11. MAKOVEEV Andrei RUS 1+1... +1:00.7
    12. OS Alexander NOR 0+2... +1:00.7
    13. VALIULLIN Rustam BLR 0+2... +1:02.9
    14. LANDERTINGER Dominik AUT 0+1... +1:03.3
    15. PINTER Friedrich AUT 0+0... +1:05.3
    16. EDER Simon AUT 0+1... +1:05.8
    17. HAKKINEN Jay USA 1+0... +1:06.3
    18. BERGMAN Carl Johan SWE 1+1... +1:06.9
    19. FERRY Björn SWE 1+1... +1:08.2
    20. SOUKUP Jaroslav CZE 0+1... +1:10.5

    102.PETROVIC Milanko SRB 2+1... +4:57.2
    112.RASTIC Damir SRB 2+3... +6:52.4

    Tabela - Sprint 4/10
    1. SIKORA Tomasz POL.... 179
    2. OS Alexander NOR.... 157
    3. SVENDSEN Emil Hegle NOR.... 136
    4. TCHEREZOV Ivan RUS.... 119
    5. TCHOUDOV Maxim RUS.... 118


    Generalni plasman 8/26
    1. SIKORA Tomasz POL.... 337
    2. SVENDSEN Emil Hegle NOR.... 315
    3. GREIS Michael GER.... 281
    4. OS Alexander NOR.... 265
    5. TCHOUDOV Maxim RUS.... 262


    Sledeće trke na programu
    11.Jan. 13:00 Žene - Mass Start 12.5 km
    11.jan. 16:00 Muškarci - Mass Start 15 km

    (IBU)
    Photo:Christian Manzoni
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009



    Pobeda Keti Vilhem u prvoj ovogodišnjoj mas-start trci

    Oberhof (Ger) - Mass Start 12.5 km

    1. WILHELM Kati GER 0+0+2+0 (2).... 39:55.2
    2. MEDVEDTSEVA Olga RUS 0+0+1+1 (2).... +5.8
    3. JONSSON Helena SWE 1+1+0+0 (2).... +11.8
    4. NEUNER Magdalena GER 2+0+1+2 (5).... +13.2
    5. SLEPTSOVA Svetlana RUS 0+1+1+2 (4).... +23.5
    6. MKRINEN Kaisa FIN 1+0+0+2 (3).... +32.5
    7. LEVCHENKOVA Natalia MDA 0+0+0+1 (1).... +39.4
    8. IOURIEVA Ekaterina RUS 0+0+2+2 (4).... +46.0
    9. BRUNET Marie Laure FRA 0+0+0+2 (2).... +51.8
    10. BERGER Tora NOR 0+1+2+0 (3).... +54.8
    11. HAUSWALD Simone GER 0+0+3+2 (5).... +58.0
    12. FLATLAND Ann Kristin Aafedt NOR 0+0+1+1 (2).... +1:11.3
    13. HENKEL Andrea GER 1+1+2+1 (5).... +1:11.9
    14. AKHATOVA Albina RUS 0+0+1+1 (2).... +1:14.8
    15. HITZER Kathrin GER 0+2+1+1 (4).... +1:26.0
    16. KUDRASHOVA Olga BLR 1+0+0+1 (2).... +1:35.4
    17. ZAITSEVA Olga RUS 1+0+0+4 (5).... +1:46.8
    18. TOFALVI Eva ROU 2+1+1+1 (5).... +1:57.3
    19. KONG Yingchao CHN 0+0+1+1 (2).... +1:59.3
    20. GWIZDON Magdalena POL 1+1+1+1 (4).... +2:02.9
    21. DONG Xue CHN 1+1+0+2 (4).... +2:03.2
    22. VAYGINA-EFREMOVA Lilia UKR 1+2+2+2 (7).... +2:32.4
    23. SEMERENKO Vita UKR 0+0+2+3 (5).... +2:51.9
    24. SEMERENKO Valj UKR 0+3+1+2 (6).... +3:07.6
    25. SKARDINO Nadezhda BLR 0+1+0+1 (2).... +3:14.9
    26. LIU Xianying CHN 3+3+1+1 (8).... +3:58.2
    27. MALI Andreja SLO 1+3+2+1 (7).... +4:07.5
    28. PONZA Michela ITA 2+1+1+0 (4).... +4:31.6
    29. WANG Chunli CHN 2+2+3+4 (11).... +5:09.5

    DNF 11 DOMRACHEVA Darya BLR 0+5+ +

    trku je završilo 29 takmičarki - retko se dešava da svi takmičari ne završe mas-start trku. U trci učestvuje samo 30 najbolje plasiranih takmičara u tekućoj sezoni, pa su time obezbedjeni bodovi za sve takmičare koji je završe
    kod druge posete liniji gadjanja, beloruskinja je umesto da udje u ležeći stav (kao sve ostale takmičarke, što se lepo vidi na video snimku) gadjala iz stojećeg stava. Neiskustvo (prvi put se našla na čelu mas-start trke) i veliku želju za pobedom je patila diskvalifikacijom



    Generalni plasman 9/26
    1. SLEPTSOVA Svetlana RUS 401
    2. IOURIEVA Ekaterina RUS 371
    3. JONSSON Helena SWE 331
    4. NEUNER Magdalena GER 289
    5. WILHELM Kati GER 287

    (IBU)
    Photo:Christian Manzoni
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009



    Oberhof (Ger) - Mass Start 15 km
    1. SUMANN Christoph AUT 1+0+1+0 (2).... 38:11.9
    2. BERGMAN Carl Johan SWE 0+0+1+1 (2).... +9.7
    3. rBJOERNDALEN Ole Einar NOR 0+1+1+0 (2).... +9.9
    4. SVENDSEN Emil Hegle NOR 0+0+1+2 (3).... +24.9
    5. TCHOUDOV Maxim RUS 1+1+1+1 (4).... +27.3
    6. DERYZEMLYA Andriy UKR 0+1+1+1 (3).... +36.4
    7. ROESCH Michael GER 1+1+1+1 (4).... +37.6
    8. HANEVOLD Halvard NOR 0+0+0+1 (1).... +37.9
    9. YAROSHENKO Dmitri RUS 0+0+1+2 (3).... +39.0
    10. NOVIKOV Sergey BLR 0+0+0+0 (0).... +42.2
    11. MAKOVEEV Andrei RUS 2+0+0+2 4).... +1:00.1
    12. DE LORENZI Christian ITA 0+0+3+0 (3).... +1:00.5
    13. FOURCADE Simon FRA 0+0+1+1 (2).... +1:01.5
    14. ySIKORA Tomasz POL 0+2+2+1 (5).... +1:02.7
    15. FERRY Bjrn SWE 1+0+1+0 (2).... +1:21.1
    16. JAY Vincent FRA 1+1+0+1 (3).... +1:41.9
    17. MESOTITSCH Daniel AUT 1+1+1+3 (6).... +1:43.6
    18. BERGER Lars NOR 2+1+1+1 (5).... +1:48.9
    19. PRYMA Roman UKR 0+1+1+2 (4).... +1:49.8
    20. KRUGLOV Nikolay RUS 1+1+0+2 (4).... +1:50.2
    21. VALIULLIN Rustam BLR 0+0+3+2 (5).... +1:50.4
    22. BIRNBACHER Andreas GER 1+0+2+2 (5).... +1:52.0
    23. STEPHAN Christoph GER 1+0+0+3 (4).... +1:58.2
    24. HAFSAS Ronny NOR 2+0+3+3 (8).... +1:59.3
    25. WOLF Alexander GER 1+1+2+1 (5).... +2:05.6
    26. DEFRASNE Vincent FRA 0+1+2+2 (5).... +2:10.0
    27. WINDISCH Markus ITA 2+1+1+1 (5).... +2:12.6
    28. DERKACH Vyacheslav UKR 1+0+0+3 (4).... +2:19.6
    29. HAKKINEN Jay USA 1+2+1+2 (6).... +2:29.5
    30. OS Alexander NOR 1+3+1+1 (6).... +3:11.5


    Generalni plasman 9/26
    1. SIKORA Tomasz POL 364
    2. SVENDSEN Emil Hegle NOR 358
    3. TCHOUDOV Maxim RUS 302
    4. BJOERNDALEN Ole Einar NOR 288
    5. BERGMAN Carl Johan SWE 287


    Sledeće trke na programu
    Ruhpolding (Ger)
    14.Jan. 17:40 Štafeta (ž) 4 x 6 km
    15.Jan. 17:40 Štafeta (m) 4 x 7.5 km
    (IBU)
    Photo:Christian Manzoni
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009



    Ruhpolding (Ger) - Štafeta 4 x 6 km
    1. GERMANY (GER) 0+0.... 1:16:41.26
    2. RUSSIA (RUS) 0+0.... +37.5
    3. SWEDEN (SWE) 0+0.... +56.5
    4. CHINA (CHN) 0+0.... +2:21.1
    5. UKRAINE (UKR) 0+1.... +2:57.7
    6. NORWAY (NOR) 0+2.... +3:24.6
    7. FRANCE (FRA) 2+0.... +3:37.4
    8. BELARUS (BLR) 0+0.... +3:47.1
    9. ITALY (ITA) 0+0.... +3:50.5
    10. ROMANIA (ROU) 0+1.... +4:49.8
    11. SLOVAKIA (SVK) 0+0.... +5:18.3
    12. CZECH REPUBLIC (CZE) 0+2.... +5:27.5
    13. POLAND (POL) 0+0.... +5:53.4
    14. FINLAND (FIN) 1+0.... +5:57.1
    15. KAZAKSTAN (KAZ) 1+0.... +9:01.9
    16. KOREA (KOR) 0+0.... +9:41.6
    17. LATVIA (LAT) 0+3.... +13:20.7
    18. GREAT BRITAIN (GBR) 0+2.... +14:47.7
    19. CROATIA (CRO) 2+0.... +15:38.6


    Sutra na programu:
    15.Jan. 17:40 Štafeta (m) 4 x 7.5 km Ruhpolding (Ger)
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009



    Ubedljiva pobeda Norveške štafete

    Ruhpolding (Ger) - Štafeta 4 x 7,5 km

    1. NORWAY (NOR) 0+0... 1:24:54.01
    2. GERMANY (GER) 0+0... +1:20.2
    3. AUSTRIA (AUT) 0+0... +1:43.1
    4. ITALY (ITA) 0+0... +2:04.0
    5. USA (USA) 0+0... +2:05.9
    6. FRANCE (FRA) 0+0... +2:10.5
    7. RUSSIA (RUS) 0+0... +2:15.8
    8. CZECH REPUBLIC (CZE) 0+2... +3:23.8
    9. SWEDEN (SWE) 0+3... +3:34.6
    10. SLOVAKIA (SVK) 0+0... +4:40.6
    11. SLOVENIA (SLO) 0+2... +5:08.1
    12. FINLAND (FIN) 0+0... +5:15.1
    13. ESTONIA (EST) 0+2... +5:17.4
    14. POLAND (POL) 0+0... +5:32.4
    15. SWITZERLAND (SUI) 0+2... +5:47.1
    16. UKRAINE (UKR) 1+0... +6:17.1
    17. LATVIA (LAT) 0+1... +6:43.8
    18. BULGARIA (BUL) 0+1... +7:58.4
    19. JAPAN (JPN) 1+3... +8:02.2
    20. BELARUS (BLR) 1+1... +10:30.1
    21. GREAT BRITAIN (GBR) 0+2... +12:41.1
    22. KOREA (KOR) 0+6... +13:29.0


    poredak u svetskom kupu
    štafeta 4/6 - Muškarci

    1. Austrija..... 222
    2. Rusija..... 190
    3. Norveška..... 182
    4. Nemačka..... 177
    5. Švedska..... 156


    poredak u svetskom kupu
    štafeta 4/6 - Žene
    1. Rusija..... 234
    2. Nemačka..... 205
    3. Francuska..... 175
    4. Ukrajna..... 174
    5. Švedska..... 156


    sledeće trke na programu
    16.Jan. 14:30 7.5 km Sprint (Ž)
    17.Jan. 14:15 10 km Sprint (M)

    IBU
    photo:Rene Miko
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009

    Došlo je do velikih promena na tabelama od mog prošlog javljanja na ovoj temi
    od 13-og do 22 februara je održano svetsko prvenstvo u Pjong Čangu kada su izdati novi rezultati antidoping testova. Pošto su Ekatarina Jurjeva, Albina Ahatova, i Dmitri Jarošenko (svi iz rusije) pali i na ponovljenom testu, svi njihovi ovosezonski rezultati su poništeni

    Svetski kup - ukupni poredak 20/26

    1. JONSSON Helena SWE 780
    2. WILHELM Kati GER 764
    3. NEUNER Magdalena GER 723
    4. BERGER Tora NOR 667
    5. HENKEL Andrea GER 632
    6. ZAITSEVA Olga RUS 612
    7. SLEPTSOVA Svetlana RUS 573
    8. DOMRACHEVA Darya BLR 566
    9. BECK Martina GER 561
    10. TOFALVI Eva ROU 531



    Ovonedeljnom individualnom trkom u Vankuveru je završena sezona u najdužoj (15km) disciplini. četvrto mesto, i 43 osvojena boda su bili dovoljni Magdaleni Nojner za osvajanje malog kristalnog globusa

    Individual (žene) 4/4
    Konačni plasman
    1. NEUNER Magdalena GER 129
    2. TOFALVI Eva ROU 123
    3. BERGER Tora NOR 122
    4. WILHELM Kati GER 115
    5. ZAITSEVA Olga RUS 113


    Sprint (žene) 8/10
    1. NEUNER Magdalena GER 315
    2. JONSSON Helena SWE 308
    3. WILHELM Kati GER 298
    4. BERGER Tora NOR 296
    5. HENKEL Andrea GER 270


    Potera (Pursuit) 5/7
    1. WILHELM Kati GER 232
    2. BECK Martina GER 210
    3. JONSSON Helena SWE 191
    4. BERGER Tora NOR 191
    5. SLEPTSOVA Svetlana RUS 164


    Mas Start (žene) 3/5
    1. JONSSON Helena SWE 156
    2. ZAITSEVA Olga RUS 122
    3. WILHELM Kati GER 119
    4. NEUNER Magdalena GER 117
    5. MKRINEN Kaisa FIN 116


    nakon današnje trke štafeta, poznat je i konačni poredak u ovoj disciplini
    1. Nemačka 288
    2. Francuska 242
    3. Ukrajna 232
    4. Kina 217
    5. Švedska 212


    ruskinje su na kraju završile kao 17-e sa 108 bodova, jer su im se računali samo prvo mesto sa svetskog prvenstva u Pjong Čangu i ovonedeljna trka koja je održana u Vankuveru.
    U svim trkama u kojima su u ruskoj štafeti učestvovale Albina Ahatova, i Ekatarina Jurjeva, ruska štafeta je retroaktivno diskvalifikovana, dok su ostale reprezentacije popravile plasman za po jedno mesto ukoliko su bile plasirane iza ruskinja

    tabele: IBU
    Photo: Christian Manzoni
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Biatlon: Svetski Kup 2008/2009

    Vankuver
    štafeta 4 x 7.5 km - muškarci
    1. Švedska (SWE) ... 0+0 1:16:18.61
    2. Francuska (FRA) ... 0+0... +6.3
    3. Nemačka (GER) ... 0+0... +16.4
    4. Norveška (NOR) ... 0+2... +1:02.4
    5. Austrija (AUT) ... 0+0... +1:50.1
    6. Ukrajna (UKR) ... 0+1... +1:50.3
    7. Rusija (RUS) ... 0+0... +2:14.5
    8. Belorusija (BLR) ... 0+0... +2:20.2
    9. Slovenija (SLO) ... 0+0... +2:49.1
    10. Italija (ITA) ... 0+0... +2:56.9
    11. Češka Republika (CZE) ... +4:18.1
    12. SAD (USA) ... 0+1... +4:29.2
    13. Švajcarska (SUI) ... 0+2... +4:30.0
    14. Poljska (POL) ... 0+0... +5:28.1
    15. Kanada (CAN) ... 0+4... +6:10.0
    16. Velika Britanija (GBR) ... 0+1... +13:28.2


    Štafeta 6/6
    Konaćni plasman svetskog kupa sezone 2008/2009

    1. Austrija (AUT) 276
    2. Norveška (NOR) 254
    3. Nemačka (GER) 247
    4. Francuska (FRA) 226
    5. Švedska (SWE) 220
    ...............................
    17 Srbija (SRB) 52

    nismo najgori. iza nas su još koreanci

    Svetski kup - ukupni poredak 20/26
    20 od 26 trka

    1. SIKORA Tomasz POL 752
    2. BJOERNDALEN Ole Einar NOR 750
    3. TCHOUDOV Maxim RUS 649
    4. SVENDSEN Emil Hegle NOR 599
    5. SUMANN Christoph AUT 579
    6. GREIS Michael GER 574
    7. TCHEREZOV Ivan RUS 557
    8. BERGMAN Carl Johan SWE 538
    9. OS Alexander NOR 464
    10. FOURCADE Simon FRA 462

    Individual 4/4
    Konačni plasman

    1. GREIS Michael GER 146
    2. TCHEREZOV Ivan RUS 120
    3. TCHOUDOV Maxim RUS 119
    4. BJOERNDALEN Ole Einar NOR 110
    5. SUMANN Christoph AUT 100

    Sprint 8/10

    1. SIKORA Tomasz POL 309
    2. BJOERNDALEN Ole Einar NOR 264
    3. SVENDSEN Emil Hegle NOR 245
    4. OS Alexander NOR 240
    5. BERGMAN Carl Johan SWE 236

    Potera (Pursuit) 5/7

    1. BJOERNDALEN Ole Einar NOR 228
    2. SIKORA Tomasz POL 228
    3. SVENDSEN Emil Hegle NOR 210
    4. GREIS Michael GER 172
    5. TCHOUDOV Maxim RUS 157

    Mas Start 3/5

    1. SUMANN Christoph AUT 157
    2. BJOERNDALEN Ole Einar NOR 131
    3. LANDERTINGER Dominik AUT 114
    4. TCHOUDOV Maxim RUS 114
    5. SIKORA Tomasz POL 102


    (IBU)
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Superliga Srbije 2008/2009
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 02.06.2009, 09:21
  2. Kup UEFA 2008/2009
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 20.05.2009, 23:48
  3. Evroliga 2008/2009
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.01.2009, 12:10
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.06.2008, 03:16
  5. Biatlon: Svetski Kup 2007/08
    Autor Arthur Dent u forumu Spomenar
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 10.03.2008, 00:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •