Utakmice SCG - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 50

Tema: Utakmice SCG

  1. #16

    Odgovor: Utakmice SCG

    znaci brukaaaaaaa!!!! brukaaaa!!!! ovaj ishod ja mislim nikoooo ziv nije pogodio!!!!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Utakmice SCG

    ni u najgorim nocnim morama
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Utakmice SCG

    Da, zaista... ovo niko nije mogao da predvidi ni u najgorim noćnim morama. Nisam pristalica pljuvačina, pa ni sada to neću uraditi, jer da su toliko loši igrači (kakvima su se pokazali na ovoj utakmici) to bismo uvideli ranije. Drugo poluvreme ne treba ni komentarisati, jer drugo poluvreme nisu ni odigrali, samo su pomalo trčkali čisto da odrade svoje. Čini mi se da su na treninzima bili aktivniji nego u tih 45 minuta. Šta se desilo, to samo oni znaju... Argentina jeste odlična ekipa, a naši su se izgleda ufonjali... Da sam neki fudbalski stručnjak, možda bih i znala da kažem šta se tu zapravo desilo, ovako kao laik samo mogu da konstatujem da su nas toliko ponizili da će se ovo dugo pamtiti!
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Utakmice SCG

    Ne da su nas ponizili nego...
    Nema ko me danas nije zavitlavao - od Latinosa, Afrikanaca, Azijata i Evropljana. Amere bas briga (ni ne prate toliko), ali su svi pricali o 6:0 i trazili po internetu da vide kako se to desilo. Uh

    Komentator sa ESPN-a je u jednom trenutku (kod 4:0) rekao da Argentinci skoro da mole SCG da se malo potrude i da pocnu da igraju jer ipak igraju na SP (Come on guys... it's the World Cup... Play with us). Kad smo dobili sesti... komentator je rekao "touchdown" (u americkom fudbalu se dobije 6 poena za touchdown).

    Complete disaster!!!

    Za D. Stankovica izjavise da je nevidljiv. Jedino su pohvalili pozrtvovanost Kezmana. A kad je dobio crveni karton, rekose kako vise nema ko da se bori!!!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Utakmice SCG

    Ja gledao na Univisionu.Na poluvremenu komentator konstatuje,"Srbija and Montenegro,mucho problemas" jedini smesni momenat u svoj toj nesreci.Upropastili su mi uzitak gledanja fudbala i obrukali ono sto se ne sme brukati,majku Srbiju
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Utakmice SCG

    Kao sto sam i ocekivao...

    Nije valjda neko mislio da imamo neke sanse na ovom prvenstvu?
    Poruku je izmenio Meggy, 17.06.2006 u 12:44
    Carpe diem
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Utakmice SCG

    Citat zvucnjak kaže:
    Kao sto sam i ocekivao...

    Nije valjda neko mislio da imamo neke sanse na ovom prvenstvu?


    Sanse i ne, ali da ce br pokusati da se bore i da potrce - DA

    Ne bi me ovoliko iznervirali (i da je isti rezultat u pitanju) da su se borili kao Hrvati protiv Brazila


    Ali evo da prepricam jos malo komentore ESPN-a:

    Dakle, na pocetku utakmice i posle 2:0 komentatori su primijetili da na sredini terena imamo 4 fudbalera, a Argentinci 5. Ne mogu ljudi da se nacude kako protiv jedne Argentine mozemo da igramo sa igracom manje na sredini terena, (gdje su oni najjaci). Onda su primijetili da je SP drugacije od kvalifikacija i da su to drugi treneri su to shvatili (znaju) i da to sto smo primili jedan gol ne znaci nista, kao sto ne znaci nista nas timski duh (nasa "hemija") ili svadje ili bilo sta sto nije vezano za igru. Kazu: "Najbitnije je sta se pokaze na terenu".

    Svo vrijeme komentar se svodio na to da mi nemamo igru i nikakvu nadu sa ovakvom taktikom i da moramo nesto da uradimo. Prozivali su Stankovica non stop - megazvijezda tima kome ni jednom nisu pomenuli ime i nadali se da ce vidjeti bar jedan dobar potez od Sava ili od Kezmana ili Stankovica (nasih megazvijezda), ali su konstatovali kako nikome nista nije vazno i pitali se znaju li nasi fudbaleri da igraju na SP.

    Osudili su Kezmanov crveni karton uz konstataciju da je jedino njemu stalo i da je bio agresivan i pored primljena tri gola. Kada je Milosevic izasao rekli su da niko ne zasluzije da nosi kapitenski traku, jer je jedna stvar gubiti od Argentine, ali ne boriti se - je nedopustivo. Dodali su da je bolje da igraci u bijelim majicama napuste teren i da se sudija smiluje i odsvira kraj ranije.

    Komentarisali su i da ocekuju da je ovo poslednji Petkov trenerski zadatak u nasoj reprezentaciji i da ce odmah dobiti otkaz jer je kako kazu KATASTROFALNO takticki vodio ekipu. Uz to su spominjali i nepotizam ...
    Poruku je izmenio irnik, 17.06.2006 u 16:35
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Utakmice SCG

    -Opet neko vuce konce (mora da je Miljanic i bagra), ej, pa mi smo fudbalski dinosaurusi, trcanje trcanje i samo trcanje, ali svi trce, pa mi smo ubedljivo najsporija reprezentacija. Stojkovic je ovaj uspeh i ostvario, evo Zvezda je prosle godine pratila novi trend. Na kraju sve nam je falilo (da ne nabrajam), lek je privatizacija svega i jasni interesi (svi znamo sta je domaca fudbalska mafija). Ali zasto su nam mlade selekcije uvek dobre, dok neko ne pocne da muti vodu. E ako smo pukli, ko zna zasto je to dobro! Toliko!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Utakmice SCG

    Utakmice SCG? Koje bre utakmice? Ono se zove debakl. Ček da nađem pravu reč... nemaju COHONES bre, što bi rekli Meksikanci, ovi naši vazda sa sobom nose KLIKEROS. A što se Hrvata tiče, uvek su imali jači nacionalni trip, grizu i kidaju pa šta bude, imaju zastavu, himnu i državu i znaju za šta igraju. I svaka im čast.

    Ih, što mi drago što nisam gledala
    Poruku je izmenio SQUAW, 17.06.2006 u 16:35
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Utakmice SCG

    Jedem ti lebac, kakav brodolom auuu..

    Nadao sam se neshto kao 1:1 il bar nekom ne fer rezultatu tipa 1:0 za njih u kojem bi mi bili moralni pobednici Shalim se, ma idi bezi prvi go je pao kao shamar po labrnji .. drugi kao shut u glavu.. ono posle je bilo shutiranje na zemlji u debeloj nesvesti..

    Znachi kapci su pocheli da mi se sklapaju odmah posle drugog gola..

    Kazu da ce Ilija da promeni prezime u Shestkovic ..
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Utakmice SCG

    Citat zvucnjak kaže:
    Nije valjda neko mislio da imamo neke sanse na ovom prvenstvu?
    Ja sam mislio. I mislio i verovao!

    Verovao sam da ce biti u stanju da igraju kao drugo poluvreme protiv Spanije ili kao celu utakmicu protiv Belgije.

    Jebiga, zajebao sam se.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Utakmice SCG

    Posle najnovijih izjava svih folera,tesko ce biti i protiv Obale .Opet se ponavlja stara pesma svi cuvaju svoje noge od kojih zgrcu milione a to se videlo u igri . Nijedan duel ,samo fudbal sto dalje od mene.Nova Zastava, Novi Grb ,Novi trener i novi igraci pa Gospode pomozi.
      Vrh

  13. #28

    11 Odgovor: Utakmice SCG

    prvo sam se iznervirala sto ne mogu da gledam utakmicu, a onda kad sam cula sta se desilo, bila sam sretna sto je nisam gledala. ne znam kako vi, ali ja se jos uvijek dobro sjecam utakmice sa holandijom i onih 7:1. mi stvarno igramo zastarjeli fudbal, a i trcanje po terenu nam nije nikad bila jaca strana. i sto je najgore, uvijek nam je netko drugi kriv, a ne oni sami. gledala sam konferenciju za stampu, malo je falilo da se ne izbljujem na svu tu pricu.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Utakmice SCG

    Citat nattydread kaže:
    a se jos uvijek dobro sjecam utakmice sa holandijom i onih 7:1.
    6:1
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  15. #30

    11 Odgovor: Utakmice SCG

    Citat Necromancer kaže:
    6:1
    tko gleda, taj i grijesi , a i nije neka razlika
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zabranjene utakmice pasa jamara!?!
    Autor Alexander 37 u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.11.2007, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •