Korpa i kako je po(d)neti! - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
  1. #31

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Lako! Sa osmehom, uz zahvalu, i lagani odlazak.
    Pa, šta ako je "korpa"?! Ko traži, daće mu se!
    Zamisli da, zbog straha od "korpe", nikada i ne pokušavaš, pa je nikada i ne dobiješ. A, možda je ljubav tvog života, tvoja "srodna duša", upravo tu, sedi i čeka te da joj priđeš, a ti...

  2. #32

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    A ko nije?Shto se toga tiche,moje mishljenje je...Ako je vec doshlo do "korpe",znachi da je tako i samo tako trebalo da bude...Da je drugachije,ne bi valjalo...
    Me Bring Da Enlightenment...

  3. #33

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Са овим искуством, само се захвалим што је она преклинула а не ја
    Пас ће те увек разумети

  4. #34

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    o da, promeniće te, ostaviti mali ožiljak na duši...I time veliku mogućnost da sledeći put napraviš još veću grešku:D Moj slučaj:D

  5. #35

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Kada sam bio mlađi...umeo je da nastane potop . Srećom, umeo sam se našaliti i na svoj račun, sve okrenuti na osmeh i guralo se.
    Dobro se sećam jedne večeri, u Domu omladine, kada sam preko prijateljice (nedugo zatim supruge mog pevača iz benda) poručio jednoj crnki - Da ništa lepše nisam video večeras. Vraća se prijateljica i kaže..rekla je "a ja totalno suprotno". Pošaljem ja opet prijateljicu da je pita "Zar nikad nije čula da se suprotnosti privlače" ? Nasmejala se...i par meseci kasnije, posle jedne decembarske svirke, mi prilazi prijateljica te famozne crnke i odvodi me do nje.
    Nekoliko godina kasnije se srećemo slučajno u radnji gde je ona bila gazdarica i uz zapakovanu narudžbinu dobijem osmeh i "Posle 20h nazovi ovaj broj....".
    Često me zadirkivala oko mog prvog kontakta a ja sam joj odgovarao da mi se roditelji stalno hvale da im zapakuje najbolje meso . Korpa ili ne...treba umeti sve prihvatiti sa osmehom. Lakše oboma .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #36

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Definitivno ne znam da procenim je li za, ili ce dati korpu. Navikao sam. I corava koka nadje zrno.
    vise mi boli kada hoce, pa se predomisli kada vec krenu emocije. to me zna iskidati.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #37

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Jedan se otego,drugi se protego....tako nekako,nikad nisam dramila.Mada,nisam se nesto ni naskupljala korpi,tek da dodam..

  8. #38

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Pa sad...Miloševićev sin se obogatio skupljajući gajbice (ili bi korpice..'bem li ga) !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #39

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Da nije bilo silnih korpi ne bih se oženio. daklem, oženih se iz revolta prema korpama......

  10. #40

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Pravi muskarac treba to d a podnese normalno ako vjeruje u sebe ..Uvjek treba ocekivat i negativan odgovor kao i pozitivan....
    U vecini slucajev aona koja da korpu na kraju s e pokaje...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •