Koji antivirus koristite? - Strana 3
Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 237
  1. #31

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    koji je najbolji , zavisi od konfiguracije koju imate , koristio sam kasperskog i nije mi se pokazao dobar , blokirao ponekad racunar. pa sam preso na Avast godinu dana , i kad je pustio 15 trojanaca i smlatio masinu sad sam stavio AVG i videcu za nedelju dve sta ce da uradi ,misljenja su tu podeljena .voleo bih da znam da li korisnici racunara vole ili nevole da ostave prozor da vide ko ih napada cisto informativno , da li ih to smara ili ne.
    Poruku je izmenio DarkRed, 13.04.2007 u 19:11 Razlog: neprikladna slika

  2. #32

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    [QUOTE=tibor;103598] .voleo bih da znam da li korisnici racunara vole ili nevole da ostave prozor da vide ko ih napada cisto informativno , da li ih to smara ili ne.

    Mene vise ne smara.
    Poruku je izmenio DarkRed, 13.04.2007 u 19:12
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #33

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Par reci u vezi Kasperskog. Koristim ga otkada imam racunar (AMD K6-2 na 350MHz, "nabudzen" na 400 (to mi ondasnji trgovci uvalise, a da nisam ni znao da je klokovan....ali eto od tada prodje godina i godina, a tu masinu i sada koristim.-kada dospem od zene ili cerke...)....dobro, mozda godinu manje.
    U pocetku su bile one laganije verzije Kasperskog, ali eto, od prosle godine na toj jadnoj dvojcici je KAV 6.02 -poslednja verzija....i radi bez problema...toliko o kocenju.
    Na tom racunaru imam mnogo meni jako bitnih podataka u vezi mog posla (jedno 100 Gb...) i zaista ne mogu sebi da dozvolim da se to unisti. (imam bekapove na CD/DVD-u, ali navikao sam da sve sto mi treba drzim na Hardu,( i i ne radim bas svaki dan bekap..) nije bas lako naci nesto ako ti stoji na ko zna kom CD-u ili DVD-u, lakse sortirano na hardu...klik, dva i.....(priznajem...lenj sam... )


    Ne bih da nabrajam nebrojene situacije sa raznim antivirusima, i anti-antivirusima..(ima i takvih.. , ali jedan slucaj mi je posebno ostao u secanju.
    Radio sam jedno vreme u Pancevu, i normalno, stekao i tamo gomilu prijatelja, i uz nevezani razgovor (citaj: uz casicu..ili dve...a mozda je bila i flasa... .)
    Saznam ja da oni imaju strasne probleme sa racunarima...stalno pucanje windowsa, spor rad, uzas jedan, reinstalacije skoro nedeljno....pa im ja ponudim da ja bar jedan odnesem za Zrenjanin, pa da vidim o cemu se tu radi. (naravno to ce njih kostati......hehehe......mnogo...
    Napominjem da su svi imali razne AV programe, ali uglavnom Nortona, redovno updateovanog.
    Zapucam ti ja tako za Betchkerek sve sa kompom moga druga Laze (koji se u stvari preziva Lazarevic, a ime mu je Sladjan... , ali mi nekako nezgodno da ga zovem moj drug Sladja....hmmm moze se svasta pomisliti....ma sta vam je di bi jaa...... i postavim ja njega (komp) u ordinaciju na sto......muke moje....
    Greska prva: racunar ima nortona, novog, updateovanog prekjuce, pa ajde da ja proverim stanje hardvera prvo....sve ok. Bios...ok....Mem test...ok...
    Greska druga: Pa ajde da ja formatiram C, ali ima nekih slicica u My Doc koje su Lazi bitne, (uh,uh..kopirao sam zmureci...Private fotke... ) a i nekih programcica. Sve ja to lepo jopet skeniram sa Nortonom i prekopiram na D:
    Greska tri: Instalacija...full, sa sve podesavanjem, XP, Office, Corel, Adobe full, (sve legalno...)hmm....cca oko 12 sati...zena besna.... totalni neuspeh, ponovo isto kao pre....

    E onda se genije seti.....Ubacim ja na brzaka Kasperskog chisto da nesto proverim...nije posteno ni zavrsio instalaciju..a ono ..squeeeeaq .. ili vec nesto slicno (taj zvuk kada KAV 'prikolje' svinjche sam uvek obozavao.) jednom, pa drugi put, pa treci put.........kada mi je dosadilo, a ja RESET..pa instalacija Xp iz ponovo....i odmah nakon zavrsetka instalacije Kaspersky....pa skeniranje celog racunara ponovo (C cist, ali na D ...... preko 1200 razne vrste gamadi...), ja pomislim da je to opet neka zajeb....ja ali nije. Nastavak instalacije svega ostalog, sve ok....redovan update ... i moj drugar Laza (sladjan-a....) srecan i danas, kao i jos neki Pancevci...(moja zena bas i nije, ali ne mogu ja bas sve..

    E -od tada sve sto dodje kod mene (a dolazi svasta) prvo mora na pregled kod KAV pa tek onda sve ostalo..

    Malo i ozbiljno...kod KAV-a je jako bitno da ga instalisete na 'svezu' masinu, pre bilo cega ostalog, ako ga pustite da tiho u pozadini radi svoj posao necete imati problema. Pa sada ako bas ubacite DVD pa vam je tesko da sacekate da ga pregleda...(a voleo bi da vidim koji to antivirus moze SVE da pregleda na DVD-u, i da to jos bude u par sekundi....probajte trceci da prekopavate bastu...i jos da bude doobro prekopana...)
    I nemojte ga NIKADA iskljucivati... to je isto kao i da ga nemate.

    E-nemogu vise da pisem, idem da popijem kafu...
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  4. #34

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    ...penicilin....

  5. #35

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    AVG... i za sad zadovoljna...

  6. #36

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Za sada Kasperskog, i stalno aktivan Windows security Alerts

  7. #37

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Ja koristim NOD32 i zadovoljna sam , da kucnem u drvo
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  8. #38

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Kaspersky internet security i veoma sam zadovoljan njime.
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.

  9. #39

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    nod 32
    za razliku od Kasperskog koji je bio uzas ovaj je super
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #40

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    AVG- sasvim je OK.
    ...................

  11. #41

  12. #42

    ШТА КОРИСТИТЕ ЗА ЗАШТИТУ?

    значи који софтвер користите за заштиту вашег рачунара.

    Аваст 4.7 антивирус про
    Керио 4 про ватрени зид

    и повремено (једном у 2-3 недеље прескенирам са lava soft ad-aware pro)

    поздрав.

  13. #43

    Odgovor: ШТА КОРИСТИТЕ ЗА ЗАШТИТУ?

    AVG - Free Edition i jako sam zadovoljna s njim....
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  14. #44

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Koji antivirus koristite, tj. da li uopste koristite?
    KIS
    I vala više ga ni ne isključujem
    a i otkad se svakodnevno apdejtuje nemam nikakvih problema ni sačim
    po mom mišljenju bolji je od KAV-a i naročito mi se sviđa njegova zaštita od hakerskih napada
    Dok to nisam imao vodio sam se razmišljanjem: ma ko će mene da hakuje pored silnih firmi,
    al' otkad sam njega instalirao, došao sam do zaključka da ima i takvih ludaka.
    Pitam se samo otkud im ideja da će kod mene naći nešto od čega bi imali koristi

  15. #45

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Avast. Free je, ali korektno odradjuje posao. Osim njega, tu je i Ad-Aware Personal, kao i SpyBot search & destroy.

Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji browser koristite?
    Autor Kunic u forumu WWW
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:53
  2. Koji operativni sistem koristite?
    Autor Sunny u forumu Softver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.08.2009, 14:30
  3. Koji OS koristite?
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:50
  4. Koji software najvise koristite?
    Autor littleangel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 15:06
  5. Koji mail koristite?
    Autor goldie u forumu Softver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 12.12.2007, 18:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •