Koji antivirus koristite? - Strana 16
Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Prikaz rezultata 226 do 237 od ukupno 237
  1. #226

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Avast. Em je ikonica najlepše dizajnirana a i sviđa mi se kada iskoči iz ćoška i oglasi se. U početku sam par puta odskočila od stola od iznenađenja, a sada redovno odgovorim - ok, ok, stari.

  2. #227

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat GlorijaDruga kaže: Pogledaj poruku
    Avast. Em je ikonica najlepše dizajnirana a i sviđa mi se kada iskoči iz ćoška i oglasi se. U početku sam par puta odskočila od stola od iznenađenja, a sada redovno odgovorim - ok, ok, stari.
    Па нећемо ваљда да бирамо антивирусну заштиту по изгледу иконице, о мај дир. "ОК, ОК", на шта? На "false positive" упозорење?
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  3. #228

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    sta mislis iz kog razloga sam svojevremo forsirao Aviru, da nije "false positive" ?

  4. #229

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Па ја и даље Авиру форсирам, иако ми и она иде на живце све чешће. Почели су да смарају на бесплатној везији са рекламама и слично, а и троши ресурсе све више. Такође, и "крекове" налази као "тројанце", ал' добро сад

    Овима са гига и мање RAMa све чешће остављам комп без било ког антивируса, инсталирам им "Malwarebytes Anti-Malware" и кажем да скенирају једном недељно и 'ђења
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  5. #230

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    kolega izvini, ja sam mislio na ikonicu

    ali u principu se slazem sa iznetim

  6. #231

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    аааааааа

    A то када се Авира појавила прво што сам помислио је да је неки плагијат Касперског, због иконице.

    Kолико обраћам пажњу на иконице најбоље говори то када су почеле колеге да ме зову јер им се "појавила нека шољица за кафу и нешто пише и шта они треба да раде", док нисам скапирао да је у питању "Sun Java Runtime Update" у systray-у
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  7. #232

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    poznato mi je

    pocev od sedmice i windows 8 release preview koristim Microsoft security essentials (u osmici je integrisan). generalno govoreci naj vaznija stvar je sama edukacija korisnika. konstatacija je izmedju ostalog i zanemarljiva upotreba adblock-a ili urlfiltera. o custom urlfilteru je izlisno i govoriti. na prvom mestu je sto smanjuju broj mogucnosti pogresnog klika, druga vizuelno lepse izgledaju stranice. dok je na trecem mestu brzina ucitavanja primetno brza (izuzev koje su vec kesirane) itd itd

  8. #233

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Bitdefender Internet Security 2013, veceras mi istice KIS 2012 a za ovaj Bit imam jos 5-6 meseci licencu pa k'o velim, gre'ota da se baci. Na drugi komp stavio veceras Kaspersky Pure sto sam maznuo 6 meseci trial na fejsu a kad sve to istekne vec sam obezbedio jednogodisnju licencu za KIS 2012

    BTW

    KIS 2012 i Bitdefender Internet Security dozvoljavaju da budu instalirani jedan pored drugog ali zato Bit peni kad vidi da je na kompu MBAM
    Dodji janje kad se žito žanje




  9. #234

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku

    KIS 2012 i Bitdefender Internet Security dozvoljavaju da budu instalirani jedan pored drugog ali zato Bit peni kad vidi da je na kompu MBAM
    ...štas' kaz'o???... KISS me, Bit me , u MBaMu ,striktno Security
    ...u mene free Avira always
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #235

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    KIS - Kaspersky Internet Security
    MBAM - MalwareBytes AntiMalware
    Bit - Bitdefender antivirus
    Poruku je izmenio DBlica, 28.10.2012 u 15:40
    Dodji janje kad se žito žanje




  11. #236

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Webroot SecureAnywhere i MalwareBytes

  12. #237

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    isprobo sam ih dosa al najbolji mi se pokazao nod32 jer mi ne usporava racunar i dosta dobro blokira viruse

Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516

Slične teme

  1. Koji browser koristite?
    Autor Kunic u forumu WWW
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:53
  2. Koji operativni sistem koristite?
    Autor Sunny u forumu Softver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.08.2009, 14:30
  3. Koji OS koristite?
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:50
  4. Koji software najvise koristite?
    Autor littleangel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 15:06
  5. Koji mail koristite?
    Autor goldie u forumu Softver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 12.12.2007, 18:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •