Koji antivirus koristite? - Strana 15
Strana 15 od 16 PrvaPrva ... 513141516 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 237
  1. #211

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku

    G data, kažu ljudi koji ga koriste, je zaista ozbiljan proizvod. Ja nemam iskustva sa njim.

    G data je za biznis ljude,a ja nisam od take vrste.Šalim se,naravno...A tema svakako nije za ignorisanje.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #212

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Gde su ti virusi ...ubrizgala sam ovom svom Aviru..i pomaže.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #213

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Gde su ti virusi ...ubrizgala sam ovom svom Aviru..i pomaže.

    sa njim/njom* sam najmanje zadovoljna



    *antivirus/avira
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  4. #214

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku

    G data, kažu ljudi koji ga koriste, je zaista ozbiljan proizvod. Ja nemam iskustva sa njim.

    G data je za biznis ljude,a ja nisam od take vrste.Šalim se,naravno...A tema svakako nije za ignorisanje.
    Pa meni su tako ti i pričali za G Data a što se Avire tiče, čami mi licenca od 18 meseci neiskorišćena za AIS 2012, tolko je dobra... bar za mene. Validna je do maja iduće godine (nažalost već sam je aktivirao) pa ako je Anibas hoćeš, dadnem ti je
    Dodji janje kad se žito žanje




  5. #215

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    ....nisam imala povratnu negativnu reakciju kompa na Alviru,
    mada moram priznati da već dugi vrem.period struji njime..
    U drugom koristim Malvare,pa i sa njim sam zadovoljna.
    A šta preporučujete bolje u free verziji,moliću lepo.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #216

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Pa ono Avast kao nije loš ili Microsoft Security Essentials Microsoft Security Essentials - Free Antivirus for Windows samo što Windoza mora da ti bidne genuine ako hoćeš ovaj drugi Ime: cica.gif Pregleda: 60 Veličina: 10.6 KB
    Dodji janje kad se žito žanje




  7. #217

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    A šta preporučujete bolje u free verziji,moliću lepo.

    Sve što je free uglavnom štucne tu i tamo ponekad.Mada,zavisi koliko si aktivna na netu i šta posećuješ.Ja sam za,platiš i miran si.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #218

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    A šta preporučujete bolje u free verziji,moliću lepo.

    Sve što je free uglavnom štucne tu i tamo ponekad.Mada,zavisi koliko si aktivna na netu i šta posećuješ.Ja sam za,platiš i miran si.

    Hmmmm... "free uglavnom štucne" je blago rečeno netačno ,pretpostavljam da ti je to rekao neko mnogo stručan.Takođe,na netu je samo jedan od načina da zaradiš malware ...a CD-DVD,fleška ??... Svaki AV/AM može da "štucne" ako se ti "zagrcneš" sama pre toga. Avira i Avast free su sasvim solidni i dovoljni..Razlika između Avire free i pro je u mail zaštiti (posledanja besplatna verzija ima web i file shield sa konstantom detekcijom preko 90 % prema av-comparatives,virusbulletin,malwaretips test ... iako nedostaju neki moduli koje nude ostali,recimo Avast
    Avast free i pro gotovo da i nema razlike u suštini,osim ako govorimo o Internet Security verziji koji se plaća ,ali firewall koji nudi je slabija strana. Neko je pomenuo Microsoft SE, koji je po detekciji i prevenciji za nijansu niža klasa u odnosu na prvo pomenute,kao i AVG. CIS je trenutno najbolji u prevenciji ali je potrebno biti advanced user,nije baš pogodan za početnike zbog HIPSA koji treba podesiti. Tako da se zadrži na Aviri free,nemaš brige. Možeš dodati kao ..on-demand (za povremeno skeniranje) Malware Bytes antiMalware free verziju i uživaj, Od paid varijanti Kaspersky je najkompletniji,ako već neko insistira da kupi onda nema sumnje da je prvi izbor,ali to nije tema.

    P:S:
    Pošto je osnovno pitanje koji antivirus koristite ? Odgovor : Niti jedan
    http://img7.imageshack.us/img7/7566/17775h.jpg

  9. #219

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat mare22 kaže: Pogledaj poruku
    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    A šta preporučujete bolje u free verziji,moliću lepo.

    Sve što je free uglavnom štucne tu i tamo ponekad.Mada,zavisi koliko si aktivna na netu i šta posećuješ.Ja sam za,platiš i miran si.
    P:S:
    Pošto je osnovno pitanje koji antivirus koristite ? Odgovor : Niti jedan

    Neka si nam rekao.A Kurbalija zna najbolje.Genije za internet.Ma,genije uopšte.
    Poruku je izmenio Meggy, 27.08.2012 u 21:08
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #220

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat mare22 kaže: Pogledaj poruku
    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    A šta preporučujete bolje u free verziji,moliću lepo.

    Sve što je free uglavnom štucne tu i tamo ponekad.Mada,zavisi koliko si aktivna na netu i šta posećuješ.Ja sam za,platiš i miran si.
    P:S:
    Pošto je osnovno pitanje koji antivirus koristite ? Odgovor : Niti jedan

    Neka si nam rekao.A Kurbalija zna najbolje.Genije za internet.Ma,genije uopšte.
    Nema na čemu i drugi put,ako zatreba.
    Kada ponestanu argumenati onda se hvatamo za pravopis,klasično forumaški. Iako pisanje namerno opušteno ...no nebitno.
    NITI JEDAN razlog za vaku reakciju nije postojao ,za tol'ki skok napona u vašem CNS-u. Ničim izazvan ,zbog jednog maleckog razjašnjenja nedoumice i prijateljskog saveta.

    Ugodno veče želim svima,uz opasku da ne kupujete antiviruse pored kvalitetnih besplatnih rešenja, da vas ne bi laici šišali kao e-ovčice !
    http://img7.imageshack.us/img7/7566/17775h.jpg

  11. #221

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    av-comparatives, virusbulletin ovo ono a Trend Micro odbio da bude ocenjen mani me generickih testova sa sponzorisanim rezultatima recimo taj av comparatives ne ocenjuje Nortona.
    Inace slazem se da free AV moze da bude dobra zastita mada sam ja alergican na Aviru. Norton sam koristio godinama dok se to moglo tako koristiti bez krekovanja kao i AVP (Kaspersky) a od tada sam isprobao sve i svasta.
    Dodji janje kad se žito žanje




  12. #222

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    AV je kao alarm u kolima ... čini da se osećate bezbedno, ali to ne znači da vam neko neće maznuti "ljubimca". Većina AV programa će vas sačuvati od većine virusa, ali ne i od svih. Može se desiti da vaš AV pokazuje da nemate nijedan virus na kompjuteru, ali čim instalirate drugi AV on će naći viruse .... i tako u krug (vrzino kolo).

    Enivej, koristim Avast (free) .... koristio sam NOD32, AVG. Manje više, svaki od navedenih radi korektno.

  13. #223

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Imam neki Nod...valjda...ne'am pojma...
    E pre toga sam imala Avast..simpa je...priča kada se osvežava...lep muški glas
    Mada, pošto ne gasim komp noću...znao je da me štecne u neko doba...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #224

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Iz nekog dugogodišnjeg iskustva sa mnogim sam došao do optimalnog rešenja koje pruža više nego solidnu zaštitu.
    Nisam pristalica "internet security" zaštite jer sam bio svedok da korisnici "uštroje" sami svoj pristup strahom i podešavanjem novog firewalla.
    Stoga predlažem kombinaciju par programa:
    - CCleaner ... (na srpskom je, besplatan i uspešno briše privremene fajlove svih pretraživača..što pomaže svakom skeniranju da se ne davi milionima sitnih fajlova),
    - Malwarebytes ... (besplatan, srpski...i više nego pouzdan i dobar za mnoge "bubice".)
    - ESET NOD 32...( ima verziju i za 64 bitni sistem...malo resursa uzima, nema "lažnih uzbuna" sem par, lepo blokira i cele sajtove sa napadima..nije skup).

    ovde mislim na antivirus verziju..
    Nipošto ne bih preporučio Avast (previše lažnih uzbuna i loše se nosi sa nekim napastima), Bitdefendera (pretežak i spor kada skenira.. a firewall mu je "idealan" da početnici sebe "odseku" od NET-a), Kaspersky nije baš jeftin, McAfree je previše prosečan, Avira je umela da blista za neke viruse i da napravi gluposti na standardne, Norton je promovisan više nego što zaslužuje tako da...mislim da će retko ko biti nezadovoljan NOD-om (odnos cena, resursi, brzina, lakoća korišćenja...pouzdanost i retkost problema).
    Huh...ala ja ispisa .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #225

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Koristio NOD32 tri cetiri godine, sasvim je OK i malo resursa zauzima, sto se Bitdefendera tice godinu dana je na jednom od mojih racunara bio Bitdefender 2010 antivirus, i sta znam bio sam jako zadovoljan, sve sto nije propustio KIS na mom racunaru nije ni taj Bitdefender na tom drugom. Nisam stekao utisak da jede toliko resursa. Sada imam licencu za BitDefender Internet Security 2011 ali cekam da mi istekne KIS pa da ga malo probam Mislim da isti serial radi i za verziju 2012
    Poruku je izmenio test korisnik, 30.08.2012 u 01:35
    Dodji janje kad se žito žanje




Strana 15 od 16 PrvaPrva ... 513141516 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji browser koristite?
    Autor Kunic u forumu WWW
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:53
  2. Koji operativni sistem koristite?
    Autor Sunny u forumu Softver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.08.2009, 14:30
  3. Koji OS koristite?
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:50
  4. Koji software najvise koristite?
    Autor littleangel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 15:06
  5. Koji mail koristite?
    Autor goldie u forumu Softver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 12.12.2007, 18:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •