Izlazna strategija
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20
  1. #1

    Izlazna strategija

    Da li, kada ulazite u vezu ili klizite ka njoj, razmišljate o izlaznoj strategiji. Kako prekinuti vezu, a da niko ne bude povređen?
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  2. #2

    Odgovor: Izlazna strategija

    Retki su slucajevi da se veza okonca a da nema povredjenih.
    Kakav ce biti kraj zavisi od ucesnika.Jednom sam napravila
    pogresnu procenu i bas kad sam htela da svoju idealnu
    strategiju primenim frajer je otisao.
    ...a za malo da je patentiram...

  3. #3

    Odgovor: Izlazna strategija

    A zasto bih vec na ulasku razmisljala o izlasku?

    Ne razmisljam o takvim stvarima,ili bolje receno nikad nisam razmisljala o tome,jer se tada ne bih ni upustala u iste.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #4

    Odgovor: Izlazna strategija

    Ako vec na pocetku veze, razmisljas o izlaznoj strategiji,onda joj u samom startu ne dajes sansu za buducnost, zar ne ?

  5. #5

    04 Odgovor: Izlazna strategija

    -ne bi nikada ni ulazio u vezu u kojoj bi odmah pravio odstupnicu, povlacenje na neki rezervni polozaj.

    - ako oboje nisu povredjeni na kraju to i nije bila veza

    -To je kao i kad ulazis u neki posao ako odmah mislis na neuspeh mozes propasti.

  6. #6

    Odgovor: Izlazna strategija

    Kad ulaziš u vezu, velika j verovatnoća da neće uspeti. U početku, to je ispipavanje terena. No šta ako vi utvrdite da to nije to, a onoj drugoj osobi zacakle oči od ljubavi? Ako prekinete, povredićete osobu koja vas voli i nije zaslužila da pati, a ako ostanete, mučićete sebe...
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  7. #7

    Odgovor: Izlazna strategija

    izlazna strategija pa da...s pocetka weze se oswajcuje odma kako weza ide,kako funkcionise...s toga ,na wrijeme strategiju razwezi a ne posle kad si u nekoj kwazi wezi kad moze to da bude fatalno za njeno/njegowo srce..mislim na raskid...

  8. #8

    Odgovor: Izlazna strategija

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    A zasto bih vec na ulasku razmisljala o izlasku?

    Ne razmisljam o takvim stvarima,ili bolje receno nikad nisam razmisljala o tome,jer se tada ne bih ni upustala u iste.

    Upravo tako. Ako bismo na samom startu razmisljali o izlasku iz te veze, onda nema razloga ni da ulazimo u nju. Mozda nas dve nismo razumele pitanje?
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  9. #9

    Odgovor: Izlazna strategija

    Mislim da su zaista retke one osobe koje ulaze u vezu sa već definisanom izlaznom strategijom, ali nije retko da se pomisao o toj strategiji javlja u toku veze, a boga mi i da se ponekad i realizuje...

    Ne znam da li taj čin rastanka dvoje nekada bliskih ljudi uopšte i zaslužuje tako bombast naziv kao što je strategija, ali naslov teme svakako sugeriše na neke tajnovite pripreme za izvlačenje iz veze sa najmanje posledica po sebe, što jeste da je možda praktično, ali često i ne dolikuje muškarcu, odnosno džentlmenu. Ja sam u svim svojim prekidima veza bio krajnje principijelan i transparentan. Koliko zbog dama s kojima sam se rastajo, toliko i zbog sebe i zbog svoje savesti...
    Poruku je izmenio memento, 25.11.2008 u 22:03 Razlog: slovne greške
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #10

    Odgovor: Izlazna strategija

    ...ja imam ulaznu strategiju... ...a izlazim na vreme, kad osetim da je kraaaaaaaaj...


  11. #11

    Odgovor: Izlazna strategija

    Potpuno sam sigurna,da je to nemoguce...uvek neko,na ovaj ili onaj nacin,bude povredjen.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #12

    Odgovor: Izlazna strategija


    Oduvek sam se pitala da li u ljubavi postoje strategije.
    Na koju god kartu da odigraš,
    i koliko god sigurna bila - gubiš, ovako ili onako.
    Uvek će neko da bude povređen, i uvek će nekoga da boli.

    Izlazna strategija - nemoguća misija.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #13

    Odgovor: Izlazna strategija

    Kako da razvijam izlaznu strategiju, kad je meni svaki muškarac sa kojim sam u vezi bila poslije neke 22. godine, potencijalni muž. To što se kasnije pokažu kao totalni promašaji, pa Bože moj...vrijedi pokušati. Da mu dajem korpicu unaprijed, nema šanse...ja sam preemotivna za takve stvari, i ne uklapa se u moju viziju velikih beskrajnih ljubavi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #14

    Odgovor: Izlazna strategija

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam u svim svojim prekidima veza bio krajnje principijelan i transparentan. Koliko zbog dama s kojima sam se rastajo, toliko i zbog sebe i zbog svoje savesti...
    Svaka čast!
    Uvek bi trebalo imati na umu svoju savest (ako ništa drugo) i "ne činiti drugome ono što ne bi voleli da neko nama učini".

  15. #15

    Odgovor: Izlazna strategija

    Nikada nisam pravio takvu strategiju prilikom ulaska u vezu...ali, tokom veze sam znao da je napravim ukoliko "ništa nije....kao prije"(by Parni Valjak ). Uostalom izbegavam da "nešto traje" ako sam svestan da me to ne čini srećnim (ili obrnuto). Bolje na vreme i solo nego pustiti da nešto dođe do apsurda jer su tada svi povređeni .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Za ljubitelje strategija
    Autor Kunic u forumu Igre
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 30.07.2013, 22:19
  2. Strategija za podsticaj rađanja
    Autor Necromancer u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 15.12.2009, 15:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •